Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Lei559 válasza Guitar14 (#14450) üzenetére


Lei559
tag

Nagy álmom egy DSi LL mondjuk citromsárgába , és IPS kijelzővel.. :) Már csak azt kell kitalálni , hogy hogy vadásszam le.

(#14452) Guitar14 válasza Lei559 (#14451) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nekem van DSLite-om a GBA slot miatt és egy DSi-m mert azt jobban szeretem képernyőben és gombokban is ráadásul strapabíróbb.
Vettem 2 éve felújításra egy zöld DSi XL-t Gyönyörű, kényelmes, fantasztikus a hangja és jó a nagy kijelző. Csak ugye a felbontás u.a. és kicsit emiatt sokkal pixelesebb így az került eladásra mivel még többet is ért. Itt adtam el HA-n. [link]
Ha nincs otthon DSi akkor jó vétel főleg amennyiért japánból adják de én a sima DSi-t preferálom

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14453) bwoay válasza Lei559 (#14451) üzenetére


bwoay
nagyúr

én úgy tudtam, hogy minden DSi IPS panelt kapott. vagy legalábbis az XL/LL.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14454) Lei559 válasza bwoay (#14453) üzenetére


Lei559
tag

Hmm.. valóban , mintha egyszer valahol olvastam volna , hogy hasonló módon a new 3DS XL-ekhez képest , itt is van különbség a kijelző panelek között.. de akkor lehet másra gondoltak. Köszönöm az infot. :)

(#14455) Narxis


Narxis
nagyúr

10 Reasons You Should Buy a 3DS in 2022 [link]

Thanos was right.

(#14456) szika87 válasza Narxis (#14455) üzenetére


szika87
aktív tag

Jó kis cikk,elő is veszem este lefekvés előtt. Mennyiért mennek ezek a masinák most? Hihetetlen hogy egy patika állapotú 2DS XL-t 25ezerért vettem meg 1,5 éve full dobozosan, karcmentesen. Legutóbb mikor hónapokkal ezelőtt néztem, volt olyan aki 45-60ért is árulta.
Mondjuk én am is élem a régebbi konzolokat, ps3-on rengeteg cím vár még rám :C

We are here for a good time, not a long time.

(#14457) Guitar14


Guitar14
senior tag

Wii U & Nintendo 3DS eShop Discontinuation
-Wii U és 3DS-en idén Március 23-ig lehet bankkártyáról egyenleget feltölteni az eShop-ba
-Wii U és 3DS-en 2023 Március végétől nem lehet vásárolni az eShop-ba.

Az online play és a digi-játékok, DLC-k letöltése továbbra is működni fog.

Infóért köszi ρσгτσ-nak. :)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14458) ldave


ldave
félisten


A Slime draws near! Command?

(#14459) koncsik


koncsik
MODERÁTOR


Még sokat tervezek játszani 3ds-sel...cseszett sok (bontatlan) játékom van :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14460) adalbert1 válasza ldave (#14458) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezeket hol látjátok? Én is megnézném a sajátomat.

Hát, az eshop leállítást kicsit sajnálom, meg kellene még venni pár virtual console címet gyorsan :)

(#14461) ldave válasza adalbert1 (#14460) üzenetére


ldave
félisten

Switch topikban volt a link: [link]

A Slime draws near! Command?

(#14462) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda


Muszáj leszek letöltögetni, ami még hiányzik :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14463) ayo


ayo
addikt

Play time is calculated for the period from 2/26/2011 to late February 2020.

hát én pont utóbbi 2 évben csomót toltam, amit nem rakott be, szóval be se linkelem, mert nem releváns. szerencsére ebben még menő chart app volt és le tudom követni :)

sajnálom én is, Switch óta csak még jobban szeretem :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#14464) ldave válasza ayo (#14463) üzenetére


ldave
félisten

Éreztem is hogy fura kicsit ez a kimutatás, mert a Theatrhythmet nekem nem mutatja, gondolom az a Music kategória lenne és ennél jóval több órám van benne.

A Slime draws near! Command?

(#14465) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14464) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

540 órát nekem is 'szépít' ez a hivatalos kimutatás, a kieső időben toltam végig újra a Millennium Girl-t és a Fafnir Knight-ot háromszor is (expert fokozaton :D ).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14466) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nálam csak 250 óra van, és az mind Fire Emblem :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14467) Narxis


Narxis
nagyúr

29 Best 3DS eShop Games You Should Get Before They're Gone Forever [link]

Thanos was right.

(#14468) ldave válasza Narxis (#14467) üzenetére


ldave
félisten

Jó lista, több is megvan már róla, sok emléket eszembe juttatott. A Level-5 játékok (Attack of the Friday Monster, Crimson Shroud, Weapon Shop, stb) mind nagyon érdekesek és egyediek.

A Slime draws near! Command?

(#14469) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Azért a Picross játékok messze nem must have-ek, de biztos az én készülékemben van a probléma :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14470) ldave


ldave
félisten

Ha valaki kiszúrja majd esetleg, hogy akciók vannak eShopon, szóljon itt, van pár játék, amit azért még megvennék a leállás előtt.

A Slime draws near! Command?

(#14471) peternac válasza ldave (#14470) üzenetére


peternac
tag

ezek esetleg?
https://ntdeals.net/hu-store?platforms=3ds
https://psprices.com/region-de/index?platform=3DS

(#14472) ldave válasza peternac (#14471) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, beállítottam pár figyelőt, hátha lesz még valami, de sokmindenre nem számítok, az egyik amit néztem (SMT4 Apocalypse) tavaly egész évben nem kapott akciót.

A Slime draws near! Command?

(#14473) ldave válasza ldave (#14472) üzenetére


ldave
félisten

A Theatrhythm Final Fantasy Curtain Call most féláron van.

A Slime draws near! Command?

(#14474) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Sziasztok!
Valamelyik utángyártott CTR-003 akksival kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#14475) adalbert1


adalbert1
veterán

Az utolsó napokban beszereztem pár virtual console címet (Wario Land II-3, Super Mario Land 2, a 2 Zelda Oracle of játék), viszont a SNES címek árazását továbbra is túlzásnak tartom (£7.19). Ennek ellenére lehet, hogy benevezek a Final FIghtokra (habár az 1 megvan GBA-ra is, illetve a Capcom Beat em up collectionben pl. Switchre is).
A virtual console címek között van valamilyen alulértékelt titkos favorit, amit szerintetek hiba lenne kihagyni?

(#14476) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#14475) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Final Fight-ot nézegettem én is, meg a Streets of Rage-t is, bár az nem VC. Két Zelda játékot behúzom majd 3DS-re én is, de inkább Wii U-ra lesz majd egy jó hosszú listám.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14477) Narxis


Narxis
nagyúr

The 10 Best Nintendo 3DS Games [link]

Thanos was right.

(#14478) ldave


ldave
félisten

Most akkor hogy is vannak a határidők? Feltölteni már nem lehet, viszont a weboldal eShop-ból még meddig lehet vásárolni?

A Slime draws near! Command?

(#14479) Guitar14 válasza ldave (#14478) üzenetére


Guitar14
senior tag

Fú most nem tudom hirtelen de pár napja eShopoztam a 2DS-en.
Feltölteni idén augusztusig lehet.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14480) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14478) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Bankkártyával csak május 22-ig lehet fizetni, tehát mondhatni egy hónapig lehet még vásárolni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14481) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#14312) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tavaly a Föld napján feltöltöttem az összes konzolom, ebből valószínű tradíció lesz most már (könnyű a dátumot megjegyezni). Kíváncsi voltam rá, mennyire tartja magát a gépek akkumulátora így 1 év távlatából. Nos, meglepően jól. A beüzemelt gépek csíkjai még mindig a maximumon vannak, persze nyilván ezek elkezdenének fogyogatni, ha aktívan használni kezdeném őket. A beüzemeletlen darabok is kéken világítanak, szóval elég sokáig állni kellene hagyni őket, hogy csutkára merüljenek. Meglepődtem, hogy még a Vita is mutatott életjelet, mert arról tudom, hogy állásában is hamar merül. Úgy emlékszem, hogy azt sem töltöttem pedig tavaly óta. Van egy tartalék Wii U gépem is, amit nem használok, annak is feltöltöm a gamepad-ját, majd utána le is húzom az aksit róla. A Wii U gamepad folyamatosan kommunikálni akar a főgéppel, ezért állásában is gyorsan merül. Őt nem töltöttem fel tavaly, úgyhogy nem tudok számot adni róla, mennyit bír ki a gamepad akku. De agyalok rajta, hogy kipróbálásra veszek abból is valami nagy kapacitású utángyártott csodát, hátha bejön.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14482) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#14481) üzenetére


ayo
addikt

wii u utángyártottak is nagyon rosszak, volt régen eredeti nagyobb, állítólag az még jól bírta, de azt még akkor is nehéz volt beszerezni - nekem pl. nem sikerült.

wii u gamepadje nekem olyan pár napig jó, azt lehet tölteni. egyszer volt hogy 5 nap, meglepődtem. egyébkét switch-nél se lett jobb a helyzet: x napig offban volt, bekapcsolom van benne még valami, tolom, jobb joy-con lemerült. oh yeah :D

eközben GBA bekapcs, 2 éve volt töltve, megy :D
amúgy szerencsére a DS / 3DS vonal is nagyon jól bírja az éveket.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#14483) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#14482) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Switchnél is szerintem ugyanez van dettóban mint Wii U-nál, hogy a folyamatos kommunikáció miatt merül le minden még kikapcsolva is. Enélkül mindig elfelejtenék egymást ezek a mindenféle párosított bizbaszok, szerintem ez lehet mögötte. Gamepad akkut azért egyszer bepróbálom, hátha működni fog. Ma már a kínai gyárak is fossák az elektromos autókat, csak tudnak már rendes akkut is gyártani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14484) woros válasza ayo (#14482) üzenetére


woros
őstag

Smartshop-nál vettem 2016.12.03-án eredeti wii u gamepad nagy akksit. Akkor 8630 ft-ot fizettem érte.

[ Szerkesztve ]

(#14485) bwoay válasza Dr.F.E.R.I. (#14481) üzenetére


bwoay
nagyúr

"Meglepődtem, hogy még a Vita is mutatott életjelet, mert arról tudom, hogy állásában is hamar merül."

ha "állás" alatt a kikapcsolt állapotot értjük, akkor nem tudom, mi a helyzet a Vitával, de sleepben garantáltan ez a gép bírja a legtovább az általam ismertek közül, konkrétan hónapok kellenek neki, hogy lemerüljön. Ezt a tulajdonságot hiányolom is a Nintendo masinákból, egy érintetlen 3DS kb 10-15 nap alatt lemerül, Switch talán 20-30-at bírhat (verziótól függően).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14486) adalbert1 válasza ayo (#14482) üzenetére


adalbert1
veterán

amúgy szerencsére a DS / 3DS vonal is nagyon jól bírja az éveket.
Ezt aláírom, pont tegnap vettük elő a 3DS XL-t a szekrényből, és simán ment (a gyerek a Luigi's Mansion 3 végigjátszása óta nyaggat, hogy nézzük meg az első két részt is :) ). Elgondolkoztam, hogy azt a gépet már 9 éve vettem (igaz van mellette New 3DS és 2DS is, meg DSi és DS Lite is, szóval nem minden használattal azt koptattam). Ugyanitt eszembe jutott, hogy kicsit kár volt anno a türkiz sima 3DS-t eladni, illetve 2DS XL-t is venni kellett volna, mikor még viszonylag baráti áron szórták ki a boltok.

Igaz a zsanér most kicsit kattogósnak tűnt, és nem emlékszem, hogy ez ennyire ilyen volt régen is, vagy készülhetek zsanér törésre...
Mindenesetre elkezdtük a Luigi's Mansion első részét, vélhetően a 3DS XL-en fogjuk végigjátszani, utána jöhet a második rész is, és a kazettákat elnézve már kérdezősködött a gyerkőc, hogy a többi milyen játék, tehát vélhetőleg a Mariokat is felfedezzük majd. :)

Dr.F.E.R.I.: jó elnézni ezt a képet, szép kis gyűjtemény :)

(#14487) solti válasza adalbert1 (#14486) üzenetére


solti
senior tag

első rész nekünk nagyon fapad volt meg bénák is voltunk, de a kettő nagyon jó!
szerk: ezért vettünk switchet végül hogy a 3-mal is tudjunk játszani :DD

[ Szerkesztve ]

(#14488) ldave


ldave
félisten

eShop akciók, ha valakinek még hiányzik valami:

A Slime draws near! Command?

(#14489) Guitar14 válasza ldave (#14488) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szabad kérdeznem ez milyen oldal? :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14490) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14488) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

SMT IV-et akciózhatnák le, csak az nincs meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14491) ldave válasza Guitar14 (#14489) üzenetére


ldave
félisten

Egy ilyen árfigyelő: [link]

A Slime draws near! Command?

(#14492) koncsik válasza ldave (#14488) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezek kötelezőek?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14493) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#14492) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

1078 órám van az utolsó három játékban

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14494) ldave válasza koncsik (#14492) üzenetére


ldave
félisten

Stella Glow mindenképp, nagyon jó taktikai jrpg.

A Slime draws near! Command?

(#14495) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Múlt héten írtam a Wii U topikban a Nintendo által alkalmazott lágyabb műanyagok tönkremeneteléről. Sajnos ez a betegség a 3DS-t is sújtja, itt az analóg stick sapkája és a New 3DS konzoloknál a c-stick pöcke esik áldozatául ennek a jelenségnek. Nálam úgy kezdődött a történet, hogy a régi 3DS XL-em (ami akkor a fő konzolom volt) sapkája levált a karról. Semmi látható baja nem volt, 'csak' levált a keményebb műanyag karjáról. Nem ragasztottam vissza, csak visszanyomkodtam rá, így kisebb vehemenciával ugyan, de végülis lehetett tovább használni. Sokkal cudarabbul elbánt viszont az élet a fehér New 3DS gépemmel később, ami meg már ekkorra volt egy ideje a fő konzolom. Ennek a kupakja gyakorlatilag több darabban lemállott (!) a karról. Jobb híján leszedtem a régi XL-ről a sötétszürke kupakot és rátettem erre, így használtam. Aztán ez a donorkupak is elkezdett az elmúlt hetekben mállani a pereménél, így egyre könnyebben lekéredzkedett a karról. Ekkor már nem volt mit tenni, néznem kellett valami cserealkatrész után.

Ebay-en találtam egy spanyol eladót, akitől össze tudtam legózni minden szükséges eszközt és alkatrészt hozzá. Mivel a Nintendo által alkalmazott spéci csavarokhoz nem volt megfelelő csavarhúzó szettem, azzal nyitottam a rendelést. Ezzel kicsit amúgy elsiettem a dolgot, mert sima négyágú csavarhúzóval szét tudtam mindent bontani, de elégedett vagyok a készlettel, a műanyag feszítőnek és tálkának is jó hasznát vettem. De ha mondjuk a Wii U gamepad-et kellene megbontanom, az enélkül már nem menne.

A kupakokkal kapcsolatban már jóval tanácstalanabb voltam. Nem láttam ugyanis ebay-en olyat, hogy csak a sapkát az analóg karra, hanem mindenhol csak a karral együtt kompletten. Ezt nem nagyon értettem, de abból indultam ki, hogy ezekből az eredeti gyáriak is szarok, így ezekkel sem vállalok nagyobb rizikót. Vérmérséklettől függően 1000-2000 Ft közötti áron adják darabját ezeknek a vackoknak, berendeltem 1-1 párat a sötétebb és világosabb darabokból is.

Mikor kibontottam őket, akkor meglepődtem, ugyanis sokkal kisebbek mint a gyári kupak, ráadásul ezek egybe vannak öntve a karral. Itt nincs levehető kupak, hanem ugyanaz az anyaga az egésznek.

Itt lehet látni az eredeti kupakról lemállott részt. Nem vártam meg, amíg teljesen szétesik, már így sem volt kényelmes használni.

A c-stick is elkezdett a pereme mentén körben és a tetején lemállani. Ebből az alkatrészből nem tudtam volna csak Kínából rendelni (amit nem akarok), és szét is kellett volna teljesen bontani a gépet a cseréjéhez. Viszont használni meg nem használom, így annyira nem is zavar sok vizet, hogy bevállaltam volna.

A 3DS szétszedése végülis nem annyira bonyolult, de figyelni kell a szalagkábelek miatt. A cserélhető hátlap ugye könnyen levehető, alatta az aksit ki kell emelni a helyéről. Az SD kártya foglalatát 3 pici csavar fogja, ezeket érdemes külön rakni, hogy ne keveredjenek össze a többi hosszabbal. Az SD foglalat egy szalagkábellel csatlakozik az alaplaphoz, ezt óvatosan ki kell pattintani. Legbiztosabb erre műanyag szerszámot használni, de én inkább lapos csavarhúzóval oldottam meg óvatosban.

A csavarhúzó szettben lévő műanyag feszítővel szépen szét lehet választani a szerkezeti elemeket egymástól. Viszont óvatosan kell haladnunk, mert további 3 szalagkábelt kell kipattintani a helyéről, mielőtt ketté tudnánk a konzolt venni. Az egyik rögtön az 'R' gomb alatt található.

Egy második az infraport alatt van, de egy kicsit beljebb. Ezt körülményesebb leválasztani.

A harmadik kábel a bekapcs gombhoz megy, ehhez már szét lehet a konzolt hajtani, így könnyen hozzáférhető.

Miután lekerült a hátlap, hozzá lehet fogni az analóg kar kiszerelésének. A talapzatát két csavar fogja sréhen szemben egymással, és egy nagyon keskeny szalagkábellel csatlakozik. Én a kábelt nem bántottam, csak kicsavaroztam a helyéről és ráfektettem az alaplapra arccal kifelé.

Itt elkezdtem vakarni a fejem, hogy a kart hogy fogom kiszedni, mert keskenyebb a lyuk a kasztnin, mint a kar legkeskenyebb része. Egy videó megtekintése közben aztán világossá vált. Rafinált módon van megoldva az biztos, a kar alsó része nem teljes kör, hanem egy szelet ki van hagyva belőle. Ezt a szeletet kell beügyeskedni a lyuk peremébe, majd körkörös forgatással át lehet rajta játszani. Újabb nehézséget jelentett, hogy a pótkar alsó furata nem akart beleilleszkedni a mechanika pöckébe. Sajnos többszöri próbálgatással megbizonyosodtam róla, hogy szűkebb mint az eredeti, de végül izomból csak bele sikerült tolni. Ez a mutatvány azért sem volt egyszerű, nehogy megsértsem a szalagkábelt egy rossz mozdulattal.

Itt lehet látni, hogy a régi kar csonkja (bal) lényegében alig keskenyebb mint az új csere ahogy van (jobb). A PS Vita apró karjainál szélesebb, de a régi kupaknál meg keskenyebb.

Az összeszerelés hasonlóan megy, csak fordított sorrendben. Arra kell figyelni egyrészt, hogy 3 féle csavar van. 2 darab hosszú szárú csavar fogja az analóg kar talapzatát, ezt ezekkel is kell visszatekerni. 3 rövid pici csavar fogja az SD kártya olvasót, ide hosszabb csavart be sem lehet tekerni. A két méret közti közepes csavarból van a legtöbb, ezek fogják össze a burkolat darabjait. Minden csavart ennek megfelelően kell felhasználni. A másik dolog amire figyelni kell, természetesen a szalagkábelek. Visszadolgozni a helyükre nehezebb, mint onnét kipattintani, ezt megint lapos csavarhúzóval végeztem.

Ilyen lett. Érdekesség, hogy a kart most is ütközésig ki lehet tolni a vájat pereméig, tehát nagyobbat mozdul el a mechanika mint eredetileg. Játékban eddig még nem próbáltam ki, csak a menüben szkrollozgattam vele, nekem rendben levőnek tűnt. Végre nem sötét színű a kar, hanem újra világos szürke.

Még egy összehasonlító kép a méretekről. Az új, kisebb kart nem találom nyilván olyan kényelmesnek mint a jóval nagyobb régit, viszont a konstrukcióból adódóan ez nem is fog széthullani legalább. Ettől függetlenül mondjuk meg lehetett volna csinálni ugyanolyan méretűre ezt is, ez valamiért nem történt meg. A funkcióját végül is el fogja látni, nekem az ujjamnak kényelmesebb lett volna, ha maradnak az eredeti méretnél. Aztán hogy csak az én példányaim ekkorák csak, vagy különféle méretek nem is léteznek, az nehezen deríthető ki, hacsak nem vásárol valaki össze több tucatot különböző helyekről. Mindent egybevetve ezt egy még elfogadható kompromisszumnak gondolom, többször már nem szándékozom kicserélni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14496) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#14495) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :C :C Szuper vagy, köszönjük :R :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14497) bbmt válasza koncsik (#14496) üzenetére


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Valamiért most kezdett el érdekelni a new 3ds xl ( tudom jókor... :D )
1 kérdésem van, a 3ds játékok mindegyike 3d-s? Vagy csak néhány nagyobb cím?

A kanál a gyengék villája

(#14498) ldave válasza bbmt (#14497) üzenetére


ldave
félisten

A játékok többsége támogatja a 3D-t, ritka ami nem, de a nagyobb címek között is van, ami csak 2D-s képet tud.

A Slime draws near! Command?

(#14499) bbmt válasza ldave (#14498) üzenetére


bbmt
senior tag

Ezt honnan lehet megtudni, hogy melyik igen,melyik nem?

A kanál a gyengék villája

(#14500) ldave válasza bbmt (#14499) üzenetére


ldave
félisten

Ezt a listát találtam így hirtelen, nem tudom mennyire teljes: [link]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.