Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) ldave válasza koncsik (#14550) üzenetére


ldave
félisten

Valamikor nyár végén pedig még innen vettem 3DS játékot. De úgy látszik közben ez is megszűnt, most már csak a funds + 3DS eShop maradt, mint lehetőség.

A Slime draws near! Command?

(#14552) ldave válasza ldave (#14551) üzenetére


ldave
félisten

És ha valakit érdekel, akkor még jár Gold pont a 3DS játékvásárlásért, szóval legalább egy kicsi visszajár, amit aztán Switchen el lehet költeni.

A Slime draws near! Command?

(#14553) szika87


szika87
aktív tag

Sziasztok, kiírtam ezt már a Wii u csoportba is de nem túl aktív ahogy nézem, itt hátha kapok infót mivel ugyanaz érvényes a 3DS-re és a Wii u-ra is ebből a szempontból.

Szeretnék érdeklődni hogy mi a menete annak ha szeretnék vásárolni Eshop-ból wii u-n keresztül?
Ugye kártyával már nem tudok fizetni, de ha pl amazonon (vagy hol érdemes?) veszek mondjuk egy 25 eurós nintendo gift card-ot, annak beütöm a kódját és ezt feltölti az ottani számlámra az oké.
Viszont ha jól olvastam az se mindegy honnan veszed meg ezt a nintendo feltöltőkártyát mert már ez is régiózáras?
Pl ha USA-ból veszek feltöltőkártyát azt nem fogom tudni felhasználni a magyar account-al regisztrált felhasználó nevemmel az eshopba, és nem tudok vásárolni PAL régiós játékokat?
Köszönöm,

We are here for a good time, not a long time.

(#14554) ldave válasza szika87 (#14553) üzenetére


ldave
félisten

Itt belépsz: [link]

Itt fent az Add Funds gombbal tudsz rátölteni pénzt az eShop számládra, ami közös a 3DS, a WiiU és a Switch között. A lényeg, hogy össze legyenek kötve a fiókok, az a Funds merged felirat az összeg alatt. Ilyenkor az ott lévő pénzt aztán magán a gépen belépve az eShopba el tudod költeni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#14555) solti válasza szika87 (#14553) üzenetére


solti
senior tag

nem lett ez a szolgáltatás leállítva?

(#14556) szika87 válasza ldave (#14554) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszönöm, a funds merged funkciót be aktiváltam, akkor adjam meg a bankkártya adataimat, ezt követően tudok pénzt feltölteni "Add Funds" felületen?
Kvázi leszedi a kártyámról a megadott összeget és ezt felrakja arra a közös számlára amit elérek 3ds-esn és a wii u-n is?
(Én meg erre a funkcióra hittem azt hogy már megszűnt)

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#14557) ldave válasza szika87 (#14556) üzenetére


ldave
félisten

Aha, ha nem akarsz kártyát megadni, akkor Paypal is működik, én is azt szoktam. Tegnap pont így vettem meg 3DS-en egy játékot. Annyi az egy hátránya, hogy csak 10, 20 vagy 50 euró, font, dollár összeget lehet egyszerre rátenni, szóval adott összeget nem. Amit én vettem 27 font volt, így 10+20 feltöltése után maradt a 3 fontom (ami a képen is látszik), de ezt majd Switchen el tudom költeni másra.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#14558) szika87 válasza ldave (#14557) üzenetére


szika87
aktív tag

Szuper köszönöm, igazából csak néhány DLC-t szeretnék megvenni a Wii u-hoz mielőtt lelövik az egészet.
Ha már benne vagyunk, lenne egy utolsó kérdésem, láttam másoknál ki posztolni a "My Nintendo Memories" felületet ami a játék aktivitásokat mutatja, ez még működik vagy már nem?
Pont tegnap összefűztem az accountokat (Frissek) e miatt és engedélyeztem mindent hogy küldhet adatokat a Nintendo-nak stb, mégis mikor megnézném a játék statisztikákat, azt írja ki hogy "unable to display content" ez azt jelenti hogy már nem működik vagy még túl "kevés" a megjeleníthatő óraszám?

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#14559) ldave válasza szika87 (#14558) üzenetére


ldave
félisten

Amikor bejelentették a leállást, akkor kaptunk erről emaileket, az után lehet már nem is számolják ezt.

A Slime draws near! Command?

(#14560) szika87 válasza ldave (#14559) üzenetére


szika87
aktív tag

Értem, akkor ezzel együtt valószínűleg ezt a funkciót is le lőtték.
Köszi az infókat még egyszer ;) :R

We are here for a good time, not a long time.

(#14561) ldave válasza szika87 (#14560) üzenetére


ldave
félisten

Szívesen, remélem így majd sikerül megvenni, amit még szeretnél. Még március előtt nekem is be kell húzni pár dolgot.

A Slime draws near! Command?

(#14562) zsofi48


zsofi48
újonc

Sziasztok. Esetleg lehet magyar webshopon kapni 3DS XL hazat ?
A mostani nagyon karcos, es szeretnem kicserelni.
A legkozelebbi amit alaltam az nemet amazon ( [link] ), de azon ertekeles sincs.
Aki esetleg "ujitott fel" 3DSXL-t, azok segitseget megkoszonnem :)

(#14563) ldave válasza zsofi48 (#14562) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom Feri is szinte mindent külföldről szerzett be. De majd ha erre jár, biztos ad tippeket.

A Slime draws near! Command?

(#14564) EmThor


EmThor
addikt

Hasznalt gépet hol erdemes keresni? Hardverapron ritka/draga a valasztek, vagy eleg kuka karcos, facebookom nincs, marad az ebay gondolom.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#14565) Dr.F.E.R.I. válasza zsofi48 (#14562) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Alkatrészeket ebay-ről érdemes összelegózni, bár a gyenge forint és az általános drágulás alaposan odacsaptak ennek a műfajnak (is).

@EmThor: facebook-on a nintendós csoport pedig nem rossz forrás, mert ott célzottan ilyesmiket adnak-vesznek. Aprón és ebay-en is előfordulnak jó ajánlatok, de azokat folyamatosan sasolni kell.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14566) EmThor válasza Dr.F.E.R.I. (#14565) üzenetére


EmThor
addikt

:R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#14567) Gabonetta válasza EmThor (#14564) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Attól függ, mit vennél.

(#14568) Faterkam


Faterkam
addikt

Annakidején hagytam, hogy a gyerek eladja a gyönyörű, dobozos N3ds-ét. Minden pénz kellett a megjelenő Switchbe. Aztán úgy elszálltak az árak, hogy csak na! Egy konzolbolt felszámolásából tudtam szerezni egy régi dobozos 3ds XL-t. De mindig is szerettem volna, ha van a háznál egy N-3ds is! Ma felhajtottam egyet! De most már leállok! :D

A kollekció:

Van:
GBA SP
Ds Lite
Ds-i
3Ds XL
N-3ds XL

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14569) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#14568) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kösz Fater az emlékeztetőt, mert majdnem el is felejtettem, hogy nálam is születésnapos van a családban :K Ugyanis tegnap múlt nem kevesebb mint 10 éve, hogy megvásároltam életem első 3DS-ét (a szürke XL) a szép emlékű PlayMania kicsit lerúgott üzletében, végérvényesen megindulva a Nintendo közismert elszegényedési csúszdáján. A te mariós géped is kb abból az időből származhat, a szürke XL gépkódjával töltöttem le promócióban a 3D Land-et, az volt az első digitális játékom. Mostanra meg már annyi van, hogy talán csak a meg se született unokáim fognak a végére érni. Egy kép akkor a dicső ünnepeltről:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14570) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14569) üzenetére


ldave
félisten

Ó, akkor nekem is évforduló :D

A Slime draws near! Command?

(#14571) Faterkam


Faterkam
addikt

:C

Kicsit leporoltuk a topikot ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14572) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14570) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valakinek a fiókjában még biztos megvan ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14573) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14572) üzenetére


ldave
félisten

A 3DS XL-t nem emlékszem már, hogy kinek adtam el. Helyette vettem a new 3DS-t (a simát), azt itt vg kolléga vette meg tőlem, most már csak a new 3DS XL-em van meg. Kicsit sajnálom, hogy 2DS XL-t nem vettem, amikor még lehetett, abból elfogadnék egy szép példányt.

A Slime draws near! Command?

(#14574) Faterkam válasza ldave (#14573) üzenetére


Faterkam
addikt

Én vettem, mikor akciós volt egy MarioKart7-es Bundlet, de annyira gagyi minőségnek tűnt a 3Ds Xl után, hogy inkább eladtam.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14575) dabadab válasza zsofi48 (#14562) üzenetére


dabadab
titán

Én most rendeltem Aliexpressről New 3DS XL-hez - már meg is jött, csak össze kellene szerelni valamikor. Mondjuk nem volt olcsó móka, 39 euró volt a komplett szett (vagy hát kinek mi a komplett: öt darab műanyag van benne, a két képernyőkeret, az alsó akksitartós rész és a két fedlap), SNES-es kivitelben.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#14576) Guitar14


Guitar14
senior tag

10 év után Frissítés jött a Mario Kart 7-hez.
"Ver. 1.2 (Released December 13, 2022)
Several issues have been addressed to improve the gameplay experience."
[link]

Elvileg csak biztonsági réseket javították ki, tehát semmi extra úgyhogy firssítéskor annyira nem kell örülnünk. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14577) Dr.F.E.R.I. válasza Guitar14 (#14576) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kíváncsiságból elindítottam, nekem - látszólag - nem frissített le semmit. Gondolom letiltanak benne egy-két dolgot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14578) zsofi48 válasza dabadab (#14575) üzenetére


zsofi48
újonc

Azota rendeltem en is egy nagy pakkot Aliexpress-rol, meglepesemre igy karacsony elott kb 10 nap alatt meg is jott. Midframe, felso es also muanyag. Tegnap at is szerelltem, es nagon jo lett :) Egy utott-kopott, torott zsneros szurke 3DS XL-bol egy szinte teljeesen uj szep fekete gep lett :) Sajna az sd kartya ajtot elfelejtettem hogy kulon kel lrendelni, szoval mar csak az "arulkodik" arrol hogy ez igy nem gyari.
Nem is volt sok, 25 euroba kerult az egesz.

(#14579) dabadab válasza zsofi48 (#14578) üzenetére


dabadab
titán

Ha már ilyen szép 3DS-ed van, akkor érdemes egy tokot is rendelni hozzá, mert az enyémet szerintem nagyrészt az amortizálta le, hogy a hátizsák aljába volt behajítva, minden különösebb védelem nélkül.

DRM is theft

(#14580) zsofi48 válasza dabadab (#14579) üzenetére


zsofi48
újonc

Most egy ilyen tok-ban van, es van hozza egy hard travel case is :)

(#14581) koncsik válasza zsofi48 (#14580) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C Nájszzzz :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14582) stellaz


stellaz
addikt

Sziasztok!

Kaptam kölcsön Nintendo DS 3D-t, de nincsen hozzá töltő. Elég ha veszek hozzá egy hozzá tartozó USB kábelt vagy vegyek egy egybeszerelt adaptert hozzá?

(Sony PSP ugyanez)

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#14583) ldave válasza stellaz (#14582) üzenetére


ldave
félisten

Húha, én csak gyári töltővel használtam eddig, de ha van olyan USB kábel, aminek jó hozzá a csatlakozója, azzal mennie kéne. Talán annyi, hogy valami régebbi USB töltő legyen, ne ilyen modern sok W-os.

A Slime draws near! Command?

(#14584) stellaz válasza ldave (#14583) üzenetére


stellaz
addikt

ok, köszi

igazából nem nagy az eltérés árban az utángyártott kábel és a komplett töltő között, csak mivel kb 10 éve nem voltak bekapcsolva, lehet hogy halott az aksi, és akkor power bankról még tudna menni.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#14585) dabadab válasza stellaz (#14582) üzenetére


dabadab
titán

Az igazán nem USB kábel (amennyiben adat egyáltalán nem megy rajta), de ha veszel olyan töltőkábelt, aminek a másik vége egy sima USB töltőbe megy, szerintem az a legjobb: már csak azért is, mert az belemegy laptopba, powerbankbe, akármibe, illetve olyan hosszút veszel, amilyet csak szeretnél.

DRM is theft

(#14586) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Közel fél éve eladtam a 2DS XL-m de annyira hiányzott, hogy most sikerült vennem egy 2DS-t jutányos áron. A mai elszabadult árak mellett nem is értem, hogy tudtam ilyen olcsón, patika állapotú konzolt szerezni :) De most már megfogadtam magamnak, hogy ezt már nem adom el ;]

(#14587) szika87


szika87
aktív tag

True :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#14588) Guitar14 válasza szika87 (#14587) üzenetére


Guitar14
senior tag

Hát a 2DSXL kevésbé 15 éves és cseréltem már aban elhalálozott akksit. :D
De a sima DS-re igaz (ahogy a mém is általában szokott lenni) hogy még így 15 évesen is van oyan amelyik elég jól bírja.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14589) ldave válasza Guitar14 (#14588) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy az is benne lehet, hogy valami anyagot, amit akkoriban még használhattak akksi gyártáshoz, már különféle előírások miatt nem lehet, a helyettesítő anyag viszont nem tudja ugyanazt az élettartamot.
Nálunk munkában elég gyakori, hogy pl EU betilt valami alapanyagot és az azt használó termékeket ilyenkor újra kell tervezni, ha folytatni szeretné még a cég gyártást.

A Slime draws near! Command?

(#14590) szika87 válasza Guitar14 (#14588) üzenetére


szika87
aktív tag

"Hát a 2DSXL kevésbé 15 éves és cseréltem már aban elhalálozott akksit. :D"
Hahaha ez igaz, bevallom kicsit a magam helyzetére formáltam :D

We are here for a good time, not a long time.

(#14591) ldave


ldave
félisten

Lassan meg kell ejteni az utolsó vásárlásokat, ha valaki még tervez játékot, dlc-t beszerezni.

A Slime draws near! Command?

(#14592) szika87 válasza ldave (#14591) üzenetére


szika87
aktív tag

Igen igen, bár nálam 2DS XL "okos" így annál annyira nem számít ez.
Viszont a Wii u nagyon beszippantott és van néhány cím amit még be akarok szerezni, játék is meg DLC is. Titkon remélem az utolsó nap a Nintendo tesz valami óriási kedvezményt, de mivel pont a Nintendo-ról van szó, így kétlem :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#14593) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nálam is a bűnbánat nélküli okosítás lesz, amint bezárt az eShop. Cserébe jó sok mindent vettem onnan eddig is, megvan minden, amire vágytam. Egy-két DLC még jó lenne, de nem ilyen 40 eurókért, mint amennyiért a Fire Emblem DLCket dobálják :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14594) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezt is megértem, megmakkant az SD kártya a 3DS-ben :(( 2x8 óra formázás sem segített rajta, lassan olvassa be minden gép, és az adatkezelés is a jó öreg floppylemezes időket idézi vissza... Sima mezei Kingston-t nem veszek még egyszer, de valami más értelmesebb példányt sürgősen néznem kell majd, be akarok húzni még egy-két dolgot. Persze a játékmentéseknek is valószínű kuka, na de mindegy ez van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14595) -Nándesz- válasza Dr.F.E.R.I. (#14594) üzenetére

Pár hete én is így jártam az egyik 2DS-be lévővel. Előtte egyébként szerintem sose találkoztam még meghibásodott kártyával.
Egy használt 2DS-t vettem, amihez volt az SD kártya, szépen működött, de nem a legújabb frissítés volt a gépen, azt feltettem és utána már a konzol fel sem ismerte a kártyát, PC-be téve még lehetett böngészni rajta, de rá/róla lemásolni már nem.
Nem mondom, hogy a frissitéstől ment tönkre, mert van másik 2 konzol is, és azoknál nem volt gond (koppkopp).

(#14596) Dr.F.E.R.I. válasza -Nándesz- (#14595) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek a körömnyi kis vackok nekem sose voltak valami bizalomgerjesztőek. Annyit fogok tudni tenni az ügy érdekében, hogy valami ipari kamerákba való tartós kártyát veszek majd. Cserébe azok a leglassabb kártyák is, de szerencsére a 3DS-nél ez vajmi keveset számít.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14597) Narxis


Narxis
nagyúr

Ajaj, akkor ideje nekem is egy mentést csinálni a kártyáról.

Thanos was right.

(#14598) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#14594) üzenetére


woros
őstag

Minden microSD kártyám SanDisk. Bátran ajánlom.

(#14599) Faterkam válasza woros (#14598) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálam az is lett írásvédett 1 perc alatt, se formázni, se semmit nem lehetett vele, ment a Qukába :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14600) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az lett aztán a történet vége, hogy azon sebtiben rendeltem netről egy Samsung Pro Endurance 128Gb-os kártyát. Ezt a szériát leginkább biztonsági kamerákhoz ajánlják, mert nem döglik meg egy-két év alatt. A Samsung is valami 5 év kiterjesztett garanciát ad rá, de még ennek annyira nem jártam utána.

Mivel a kártya gyári fájlrendszere exFAT, amit nem lát a 3DS, így első körben le kellett formáznom. VOLNA. Ferinek volt ugyanis egy olyan naiv elképzelése, hogy előkapja a fiókból a régi laptopját (az egyetlen eszközét, ami kezel SD-kártyát), beteszi szépen a foglalatba, elindít valamilyen random formázóprogramot, FAT32 kiválaszt és kattintás, voila. Na ebből persze, hogy szinte semmi nem jött össze. A laptop ott volt a helyén, az pipa, de ahogy bedugtam a kártyát, meg sem nyikkant. Aztán látom, hogy nem is látja magát a kártyaolvasót. Jó múltkor felraktam egy Win10-et rá a tőzsdekliens miatt, de egy huszáros vágással inkább újratelepítettem rá a régi Win7-et, régen ugyanis tutira jó volt. Gép újratelepít, kártya bedug, de nézem, hogy miért nem megy egy csomó minden. Nem talál vezeték nélküli hálózati kapcsolatot, a Lan kábelt sem érzékeli, néma az ujjlenyomatolvasó stb. Eszközkezelő megnyit, minden felkiáltójeles, valószínű kuka lett valamelyik busz-vezérlő (és minden más, ami rá van fűzve). Nagyon fellelkesültem, hogy nemcsak a kártyám fosott be, de a régi üzleti noteszem is, élt 12 évet :O De legalább az új kártyát azt már látta a gép, az olvasó speciel működött. Hamar konstatáltam, hogy a gyári windows-os formázó nem tud rá FAT32-őt tenni, pedig úgy emlékeztem, ezzel csináltam a régi kártyámon is. Mivel hálózatot nem tudtam elérni, pendrive-on hurcolgattam át az asztali PC-n letöltött partíciókezelő programokat, két komolyabbal is megpróbálkoztam. Érdekes módon egyik formázás után sem látta még mindig a 3DS a kártyát. Ekkor beletúrtam kicsit a gugliba és fórumokon ajánlottak kifejezetten FAT32-es formázóprogramokat. Letöltöttem egyből azt, amit az első emberke ajánlott és csodák csodája, néhány másodperc alatt meg tudta oldani, amit a nagyok nem (egy 80kb körüli kis progiról van szó). Kiteszem ide is, ez tuti fix, hogy működik:

A szűz formázása a kártyának 977510 blokkos kapacitás, ez 977510x0,125 =122189MB =119,32GB.

Azért kell ekkora, mert minden letöltött játék, meg amit még be szeretnék húzni, az túllógna egy 64GB-os kártyán. Azt meg nem akarom, hogy nem töltök le mindent, mert ki tudja utána mi lesz. Elméletileg a kártyán lévő adatok szabadon másolhatóak, tehát ha archiválod mondjuk számítógépre, akkor egy másik kártyára visszamásolva is ugyanúgy fog vele a 3DS működni (amíg maga a 3DS működik). 70-80 játékot újratölteni sem volt egyszerű, lényegében délelőttől késő estig tartott mindent újra lehúzni. Persze olyan opció véletlenül sincs, hogy mindent letölt, hanem nintendós módra egyesével kellett mindent újra lehúzni. Voltak olyan tételek is a listán, ahol egy üres ablakban csak nagy 'N/A' volt, jelezve hogy már nem létezik az egykor letörölt tartalom. Így igazából én sem tudom, mit nem tudtam újra lerántani a shop-ból.

Összesen 65,7GB szabad hely maradt a mutatványt követően, de le akarok még rántani bő tíz játékot a hónap végéig. Megkíséreltem korábban lementeni a régi kártyám adatait, de olvasáskor hibát jelzett a meghajtó és tetű lassú is volt az egész, úgyhogy a játékmentéseket beáldoztam inkább az újjászületés oltárán. Próbaképp beletettem a régi kártyát a Switch-be, az jobban tolerálta mint a 3DS. A 3DS csak két-három bootolás után olvasta be a kártyát és akkor is keserves lassan. A Switch bootolását érzékelhetően nem lassítja, viszont a két játékot amit a belső tárhelyéről átmozgattam rá (olyan 15GB), valami 45 percig mozgatta. Úgyhogy ennyit az SD-kártyás kalandjaimról, remélhetőleg nem kell már többet ezzel hülyéskednem. Bár még mindig jobb hogy most purcant ki, amíg még támogatott az eshop, mert legkevésbé sem bízom már a nintendó húzásaiban, hogy meddig marad minden hozzáférhető.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.