Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) g@bo


g@bo
nagyúr

Üdv urak

Befoglaltam a..zaban 34900 ert new 2ds xl t, zöld fekete, mariokart os ennyit megér még a gép?? :R

(#14052) ldave válasza g@bo (#14051) üzenetére


ldave
félisten

Ha használni is fogod, akkor meg :)

A Slime draws near! Command?

(#14053) g@bo válasza ldave (#14052) üzenetére


g@bo
nagyúr

lehet, kiteszem a new 3ds xl mellé /bontatlan az is/ dísznek. :)

(#14054) ldave válasza g@bo (#14053) üzenetére


ldave
félisten

Ha dísznek veszed, akkor lényegtelen az ár :) Ha kell a polcra, akkor megveszed és kész.

A Slime draws near! Command?

(#14055) g@bo válasza ldave (#14054) üzenetére


g@bo
nagyúr

jó jó, de sokan ekézték, hogy kókány minőség, lassan a new 2ds is elmegy a polcokról, van amúgy egy sima 2ds em is dugiba, ez a függőség. :D

szóval, érdemes, vagy pénzrothasztás? :U

(#14056) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!
9 éves fiamnak szeretnék karácsonyra kézi konzolt.
Azt hittem képben vagyok de ahogy körülnéztem , azt vettem észre, hogy nagyon sok minden van ebben a szegmensben Nintendóéknál.
Szóval, egyből egy 2DS XL a megoldás - pl: Mari Kart Bundle vagy van azért egy fokkal
" konszolidáltabb " megoldás is, aztán legfeljebb feljebb lépünk ha nagyon bejön neki?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#14057) g@bo válasza sting2 (#14056) üzenetére


g@bo
nagyúr

2ds xl alatt újonnan már nincs semmi, most akciós az al..-ánál, 35e. Vagy switch lite 70e. Nagy variáció nincs.

2ds re van még bőven vehető játék, ami kifut (dobozos) többé nem lesz, talán túl sok új játék se...

(#14058) sting2 válasza g@bo (#14057) üzenetére


sting2
addikt

Jól gondolom, hogy a 3DS sokkal régebbi, ergonómiában is elmarad, illetve, gyengébb hardver a 2DS XL-hez képest?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#14059) bwoay válasza sting2 (#14058) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt nagyon jól látod.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14060) akos712 válasza sting2 (#14056) üzenetére


akos712
csendes tag

Van egy eladó new 3ds XL-em, 2 játékkal, mindennel, a profilom alatt megtalálod, alkuképes.

(#14061) Ciccuka válasza Ciccuka (#14027) üzenetére


Ciccuka
veterán

11.13.0-45

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14062) sting2 válasza akos712 (#14060) üzenetére


sting2
addikt

Köszönöm, de.....,
"Jól gondolom, hogy a 3DS sokkal régebbi, ergonómiában is elmarad, illetve, gyengébb hardver a 2DS XL-hez képest?.."

miatt , lehet már nem számolok vele...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#14063) bwoay válasza sting2 (#14062) üzenetére


bwoay
nagyúr

a new 3DS XL korántsem egyenlő a 3DS-sel.
sorban:
3DS
3DS XL
2DS
new 3DS
new 3DS XL
new 2DS XL

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14064) Faget


Faget
tag

Óriási akciók a shopban!

(#14065) Dr.F.E.R.I. válasza Faget (#14064) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nintendós cím nincs közöttük, nem értem miért nem képesek egy akciót bedobni a saját konzolukra. Ennyire félteniük kell a szviccset :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14066) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14065) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem már nincs a cégnél senki, aki 3DS-sel foglalkozna :)

A Slime draws near! Command?

(#14067) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14066) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valamilyen szinten pedig foglalkoznak, mert rendszerfrissítést is toltak egyik nap, és a mynintendón is kidobnak havi néhány ajánlatot...beláthatatlan veszteség biztos nem érné pedig őket egy átmeneti leárazástól.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14068) g@bo válasza ldave (#14066) üzenetére


g@bo
nagyúr

majd foglalkozik más, a cfw keretében... ;]

(#14069) Faget


Faget
tag

Sziasztok!

Engedjetek meg egy kis élménymegosztást:
megvettem leárazásban az etrian odyssey-t és valami hihetetlenül magával ragadott ez a játékstílus!
Nyáron vettem a new2dsxl-t a bravely secondot játszottam ki, kicsit megfáradt a végére. Samussel kezdtem játszani nagyon jó, de nem varázslatos. A xenoblade is jó, de nem tudom, hogy az a játékmechanika hogyan fogja tartani magát 100 órán át.

Köszi a figyelmet!

(#14070) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14071) Narxis


Narxis
nagyúr

Super Mario Maker-hez hasonló játékok vannak? Mindegy milyen stílusú csak az online használható tartalom érdekelne. Pl. közösségi mapok

Thanos was right.

(#14072) Faget


Faget
tag

10 euro a snake eater

(#14073) Narxis válasza Narxis (#14071) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egyet találtam eddig, a Mario vs Donkey Kong Tipping Stars-hoz vannak community mapok. Gyerünk veteránok, tessék ajánlani! :)

Thanos was right.

(#14074) Faget válasza Narxis (#14073) üzenetére


Faget
tag

Hát lehet a 3ds behalt. Mondjuk én most fedeztem fel.

(#14075) Narxis válasza Faget (#14074) üzenetére


Narxis
nagyúr

Neeeeeeee :O Én tavaly fedeztem fel de mai napig le tud kötni órákra. Pl. Mario Bros. én ezt még piacos kínai nintendo koppintáson játszottam gyerekként és most tök jó, hogy újra játszhatom. Annyi jó játék van, hogy ki se lehet mindet játszani, hamarabb fog szerintem tönkremenni a hardver. :(

Thanos was right.

(#14076) Faget válasza Narxis (#14075) üzenetére


Faget
tag

Én is így vagyok vele!

Dasa
Friend code: 4743-1681-9049

Ha gondolod vegyél fel a barilistára, hátha tudunk online játszani vmit

[ Szerkesztve ]

(#14077) Faterkam


Faterkam
addikt

Nálunk a két gyereket úgy beszippantotta a Switch és a Switch Lite, hogy most kiárulnak minden 2Ds, és 3Ds cuccukat. Pedig a 2Ds XL az limitált Animal Crossin edition volt :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14078) koncsik válasza Faterkam (#14077) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És már el is viiték vagy lebeszélted róla? HA-n nem látom :F

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14079) Faterkam válasza koncsik (#14078) üzenetére


Faterkam
addikt

Még csak a fiam N3Ds XL-je van fent. A másikat még nem volt időm lefényképezni sem :/

Ilyen dobozos

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14080) koncsik válasza Faterkam (#14079) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Menőőőő

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14081) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#14079) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem New 3DS-be van AC kiadás, aranyos (de nem eladó :) )

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14082) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#14081) üzenetére


Faterkam
addikt

Volt az is, ilyen, annak a New 2Ds XL AC NL miatt kellett mennie! :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14083) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#14082) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azaz. De miért is 'kellett' mennie, mi volt vele a baj?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14084) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#14083) üzenetére


Faterkam
addikt

Mert minden ilyen "új" szerelmet én finanszírozok még! Ezért választania kellett a lányomnak, melyiket szeretné jobban. Két gyereknél ez kétszer ennyi konzol :D Megmondtam, max 1-1 lehet mindenkinek ;) a 2Ds XL mellett döntött. Erre most meg azt cseréli le, mert a Switch Lite jobban bejön neki ;) Sokan irigyelik a problémáit :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14085) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#14084) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

1st world problem, igen :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14086) Jigoku válasza Faterkam (#14084) üzenetére


Jigoku
tag

Ez szerintem tök jó így! Nálunk a gamelés régebben abszolút nem volt támogatva (anno PS2-t is a saját zsebpénzemből vettem, egyedül a nagyim segített bele :D), és ahogy idősebb lettem, azóta is csak inkább tolerálva/elnézve van. Nyilván nem gond ez nekem, nagyobb érték, amikor az ember lánya/fia a saját maga megkeresett pénzén vesz meg valamit, én legalábbis nagyon becsülöm a dolgaimat emiatt. Meg hát na, én büszke vagyok rá, hogy amint lehetett diákként dolgozni menni, én már mentem és kerestem magamnak a kis nyári zsozsót. :,D Ad egyfajta sikerélményt meg sok tapasztalatot is.

De szerintem szuper, hogy nálatok feltételekkel/határokkal támogatva van, ilyennek én is örültem volna, a "kezdeti időkben" (mikor még a diákmunkához is bőven fiatal voltam) könnyebb lett volna az indulás. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#14087) Faterkam válasza Jigoku (#14086) üzenetére


Faterkam
addikt

Az a gond, hogy nálunk Nintendo vonalon el van gurulva a gyógyszer! Persze volt nálunk is, hogy Fater meghitelezte, és ők meg a nagyja részt összegyűjtötték. Sőt, telefonoknál csak így megy! Amíg nekem ezer éves (Sólyom) Nokiám van, addig ne urizáljanak Iphone-nal :D Szóval kinyafogják a telót, én meghitelezem, és Ők összegyűjtik. Én ilyen gonosz Fater vagyok :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14088) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

eShopon Atlus akció -80% (kár hogy már mind megvan)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14089) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#14088) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hoppá, ezt csekkolom majd. Persona Q / Q2 is benne van?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14090) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14089) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos azok pont nincsenek. Q2 még nekem is hiányzik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14091) Faterkam


Faterkam
addikt

Mindjárt itt van a naagy március 20. Én egy régebbi képpel tisztelgek e jeles nap előtt. Sajnos már nem minden van meg!

A Ds kártya, sajnos tok nélküli Wild World

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14092) Faget válasza Faterkam (#14091) üzenetére


Faget
tag

A fan

(#14093) Faterkam válasza Faget (#14092) üzenetére


Faterkam
addikt

Én? a két gyerek :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14094) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#14090) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Le is csaptam az Etrian Odyssey Nexusra, meg az két SMT-re, köszi az infót :R Mondjuk hogy játszani mikor fogok velük, az egy másik kérdés, a karácsonyi akcióban megvett Radian Historia se lett még elindítva

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14095) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14094) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Eddig még én sem jutottam el odáig. De már azt sem tudom, azt melyik karácsonyi akcióban vettem meg :))

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14096) doug96


doug96
csendes tag

Sziasztok,

előszedtem a régóta nem használt kis NDS lite-om. Régen használtam, de a mai napig működik rendesen. Van pár játékom hozzá, meg egy R4 is természetesen. Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahonnan le tudok tölteni rá játékot?

Köszi előre is! :R

(#14097) koncsik válasza doug96 (#14096) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Google a barátod, de azért vess egy pillantást az összefoglaló első mondataira. :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14098) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14099) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14098) üzenetére


ldave
félisten

Kilenc év?! De durva. Azért nem olyan, mintha tegnap vettem volna, de nem tűnik ilyen réginek :) Mondjuk én XL-lel kezdtem, azt talán egy évvel később jött.

A Slime draws near! Command?

(#14100) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14099) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valahogy egyszerre vettünk XL-t, az enyém 2012 decemberi. Jól elszaladt az idő valóban :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.