Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Kai_Rong válasza PitkyePadvan (#13947) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Köszi.

A Pokémon az valóban eléggé kommersz (utánad dobják kategória), a FE Awakening már jóval ritkább (bár én is láttam már belőle korábban hirdetett példányt), a Tales of the Abyssból meg szökőévente egyszer, ha van. Ugyanez a kategória az Okamiden és a Final Fantasy Tactics A2 is. A Personából az első rész elvileg nem annyira jó, a Q2 meg még friss (és out-of-stock), azért ennyire drága. Valószínűleg digitális vásárlás lesz ebből.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13952) planbmokus válasza Kai_Rong (#13951) üzenetére


planbmokus
senior tag

Azért kommersznek nem nevezném, nézd meg mennyibe kerül egy Black/White vagy egy Heartgold/Soulsilver ebay-en....

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#13953) Jigoku válasza planbmokus (#13952) üzenetére


Jigoku
tag

Hát pedig tényleg utánunk dobják őket... ha fizetünk értük egy vagyont. :DDD

Nagyon gáz amúgy, néha milyen árakon mennek egyes DS játékok. Mindig szomorkodok magamban, amikor látom a 10-20+ ezres tételeket. Mert hiába szeretném őket, ennyit biztos nem fogok kifizetni értük. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13954) mike1334 válasza Jigoku (#13953) üzenetére


mike1334
veterán

Megveszed, aztán eladod kb ugyanannyiért...van jó oldala is annak, ha tartják az értékük :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13955) Jigoku válasza mike1334 (#13954) üzenetére


Jigoku
tag

Én a "megveszem és majd velem temetik el"-alkat vagyok, szóval nálam ez nem játszik. xD
Na de viccet félretéve nagyon szeretném egyszer összegyűjteni az összes DS játékot, amit szeretek/érdekel, de vannak olyanok, amiknél fog verni a víz, már most tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13956) Kai_Rong válasza Jigoku (#13953) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Öööö szerintem nem olvastad el az előzményeket, én az Ultra Moont keresem, ami tényleg az utánad dobják kategória. Nem általánosítottam a Pokémon játékokra, vagy legalábbis nem volt célom :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13957) Kai_Rong válasza planbmokus (#13952) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ultra Moonról volt szó, tehát egy recent címről :P

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13958) Jigoku válasza Kai_Rong (#13956) üzenetére


Jigoku
tag

Jaaa, hát a 3DS-re kijött Pokémonok tényleg könnyen beszerezhetők, azokkal nincs gond szerencsére. A bajok csak a DS-címeknél kezdődnek. :D Bocsi, a lényeg kimaradt nekem, úgy fest. :B

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13959) mike1334 válasza Jigoku (#13955) üzenetére


mike1334
veterán

Én is ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy semmi értelme őrizgetni, úgyis csak 1x játszok vele :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13960) koncsik válasza Jigoku (#13958) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Gameparkban ér(het)ik meglepetések az embert DS ügyben :K - nem vagyok érdekelt, csak elfogult (pos).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13961) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,

Mini Mario & Friends: amiibo Challenge Level 3 -as pályán hogyan lehet Peach -el össze szedni a Peach kockát?
Sehogy se találom a megoldást

(#13962) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Elsősorban 3Ds mágus urakat kérdezném. Sokadszorra Transfer ügyben!

Van egy új 2Ds XL, egy Pre-install játékkal, és a New 3Ds konzol, rajta 2db. letöltött játékkal (NID-hez kötve!) Ha a N3Ds-ről átköltözünk teljesen, akkor megmarad mindhárom játék a 2Ds XL-en? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13963) bwoay válasza Faterkam (#13962) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem csak az a kettő, ami a 3DS-en van.
nekem legalábbis odalett a "fogadó" gépre előre telepített Tomodachi Life.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13964) Faterkam válasza bwoay (#13963) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez nagyon szomorú (lenne) :/

Animal Crossing New Leaf Welcome Amiibo SE kiadás a 2Ds XL és Animal Crossing HHD SE kiadás 3DS konzol, +ajándék kóddal le van töltve rá a NSMB2 SE is! Jó lenne, ha megmaradna mindene a gyereknek! :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13965) bwoay válasza Faterkam (#13964) üzenetére


bwoay
nagyúr

bízom benne, hogy van valami workaround, vagy konkrét megoldás a Nintendonál, amit én nem ismerek, mert ez szerintem is egy szar rendszer, de mivel a játék pre-installed volt, és nem kódos, én nem jöttem rá, hogyan lehetne visszanyerni. mondjuk nekem nem is volt fontos. a New Leaf 2DS XL egy nagyon szép gép amúgy :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13966) lanszelot válasza lanszelot (#13961) üzenetére


lanszelot
addikt

Erre tudja valaki a választ?

(#13967) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13962) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Elvileg meg kéne maradjon a pre-install játék minden körülmények között.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13968) Dr.F.E.R.I. válasza lanszelot (#13961) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Közöm nincs a játékhoz, egy gyorskereséssel ezt találtam: [link] Nem tudom, melyik látott elemet érted 'kocka' alatt :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13969) lanszelot válasza Dr.F.E.R.I. (#13968) üzenetére


lanszelot
addikt

A játék ingyenes, csak le kell tölteni. Azokat a videókat én is megtaláltam, de senki se szedi össze.
Peach -el kell össze szedni a kockát/kártyát ami forog, amin Peach van. De oda nem tudom hogy ugrik fel.

(#13970) Faterkam


Faterkam
addikt

Ebben a hsz-ben írtam, hogy két gép között kell majd System Transfert végrehajtanom, ugye a csavar az az volt, hogy a régi gépen 2db. letöltött játék volt, az újon egy előre telepített!

A végeredményt írom le, a régebbi gépen nem maradt semmi, a transfernél ki is írta, hogy az újról is töröl mindent, (játékot, demót, mindent), a régit meg formázta a végén. Játék egyiken se maradt, viszont! Az új gépnél belépve az E-shopba, a menüben a Settings/other Redownloadable Softvare alatt le lehetett tölteni a régi gépen lévő két, és az új géphez járó játékot is! Így a veszteség csak a mentések, ezt nem is értem miért nem vitte át? No meg a régi géphez járó játék átkerült az újra, azt már a régin nem lehet letölteni, (ez érthető is!)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13971) bwoay válasza Faterkam (#13970) üzenetére


bwoay
nagyúr

király!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13972) Faterkam válasza bwoay (#13971) üzenetére


Faterkam
addikt

Te is megnézheted, hátha meglesz as Tomodachi is! :K

Nálunk az Animal Crossing a nagy szerelem, legalábbis a gyerekek körében ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13973) bwoay válasza Faterkam (#13972) üzenetére


bwoay
nagyúr

meg is nézem, na nem mintha a játék lázba hozna, viszont a fehér-levendula kombó iszonyatosan jól áll a gépnek :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13974) lanszelot válasza lanszelot (#13961) üzenetére


lanszelot
addikt

Erre tudja valaki a választ?
Ingyenes játék, iszonyat jó, és senki se játszik/játszott vele?

(#13975) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13970) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hivatalosan is ennek kellett történnie, igen :K Ez az AC fehér konzol nekem is megvan, de nálam gyűjteményi darab. Az ellenpárja egy fekete Dragon Ball 3DS. Csak nagynéha bontom ki őket feltölteni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13976) Faget válasza lanszelot (#13974) üzenetére


Faget
tag

Letöltöm és megnézem, felkeltetted az érdejlődésem.

(#13977) Faget válasza lanszelot (#13974) üzenetére


Faget
tag

Nincs amiibom

(#13978) Dr.F.E.R.I. válasza lanszelot (#13974) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Peach amiibo kell hozzá? Mert az nincs nálam itthon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13979) lanszelot válasza Faget (#13977) üzenetére


lanszelot
addikt

Én használtan vettem őket, darabja 500-1000 között volt. Persze nem csak ezért, rengeteg játékban használhatók -
Super Mario, vagy a Super Smash. 3ds, wii u, switch

(#13980) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#13975) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk szerintem csak az egyik marad meg, mert kettőt megtartani már luxus lenne. Viszont a mentések eltűnését nem nagyon értem, elvileg azt is vinnie kellett volna át nem? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13981) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13980) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Próbáltad azt, hogy megcserélted az SD kártyát a gépek között?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13982) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#13981) üzenetére


Faterkam
addikt

Azt még nem, de azért ez így elég gáz :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13983) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ledúrtam az előző tulaj profilját a gépről - nekem sose volt Nintendo ID-m, szóval most csinálnék egyet. Kell a régióval macerázni, mint a PSN-nél anno? Vagy mehet a magyar profil? Mennyire van itt területek között exkluzivitás a tartalomban? Köszi.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13984) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#13983) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Állítsd angolra, szerintem azzal jársz a legjobban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13985) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Tudtok olyan szakembert/szervízt ajànlani, ahol a 3DS hàzàt tudjàk cserèlni?
Illetve milyen ès mekkora SD kàrtyàt tàmogat a New 2DS XL?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13986) 1tom válasza FuRiONight (#13985) üzenetére


1tom
tag

Hivatalos Nintendo szerviz: [link]

Nekem egy 128gb-os Kingston micro sd XC kártya van benne, azt biztosan kezeli.

[ Szerkesztve ]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#13987) FuRiONight válasza 1tom (#13986) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm, velük màr beszèltem, de nem vàllaljàl sajnos.

(#13988) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13987) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hivatkoztak valami konkrét dologra, hogy miért nem?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13989) FuRiONight válasza Dr.F.E.R.I. (#13988) üzenetére


FuRiONight
őstag

Túl nagy munka lenne. Kb. Ennyi volt. Pedig a konzol maga alig hasznàlt, csak hàt a gyerköc jàtszott vele, leejtette, igazàból csak esztètikailag zavaró, müködèsileg kifogàstalan.

128Gb-os SD kàrtyàból mit ajànlanàtok, amit ki is tud hasznàlni a konzol maximàlisan?

[ Szerkesztve ]

(#13990) ldave válasza FuRiONight (#13989) üzenetére


ldave
félisten

Na ha megkér majd valamire itt a főnök, majd én is ezt mondom, hogy ezt most inkább ne, túl nagy munka lenne :DDD

A Slime draws near! Command?

(#13991) bwoay válasza FuRiONight (#13989) üzenetére


bwoay
nagyúr

én náztem videókat, biztos sokáig tart meg nem egyszerű, de én neki mernék állni magam is - szerintem ez inkább türelem, mint készség kérdése. de aliexpressen tudsz venni fóliát a masinára, az is megoldás lehet arra, hogy lefedje a sérüléseket, és a komplett ház árához képest szerintem nem egy nagy kiadás.

ldave:
:DDD

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13992) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13989) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Építőiparban láttam eddig csak ilyet. Amivel dolgozni kell, azt már inkább nem...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13993) bwoay válasza Dr.F.E.R.I. (#13992) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem itt inkább úgy értendő, hogy a vevő nem adna annyit a szerelését, mint amennyit a szervizes kérne érte. bár ezt jobb, ha nem ő dönti el, mert mégis más a story, ha adnak egy hajmeresztő árajánlatot, mint az, hogy "ááá, túl sok vele a munka".

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13994) FuRiONight válasza bwoay (#13993) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mivel hogy New 3DS Xl nem nagyon van, 20k-t kifizettem volna èrte, ha tènyleg felújitjàk. De hàt ők tudjàk.

(#13995) Goldwin válasza FuRiONight (#13994) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Szégyen.

(#13996) lanszelot válasza FuRiONight (#13985) üzenetére


lanszelot
addikt

Te is ki tudod cserélni. Ebay on lehet venni házat, youtube on van fent rengeteg video a hogyanról. Bár haladóknak való dolog.
Én kicserélném neked, de sajnos nem Mo on élek. Amugy itt 20e Huf értékben lehet venni nagyon jó állapotú használt 3DS -t /első széria/ 2ik szériás majdnem duplája. /Mindkettő boltban garral/

(#13997) Narxis


Narxis
nagyúr

Shakedown: Hawaii [link]

Egy érdekes játék a 3DS végnapjaiban. :)

Thanos was right.

(#13998) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Sziasztok!

Valaki be tudná árazni ezeket a játékokat?


+
Bontatlanok:
Persona Q2
Kirby: Planet Robobot
Shantae and the Pirate Curse
Mario & Luigi Superstar Saga + Bowser's Minions

Apró hiba (borító kis szakadása):
SMT Devil Survivor 2 Record Breaker
SMT Devil Survivor Overlocked

USK logós:
Donkey Kong

Fontos: egyenlőre nem eladóak, ez ügyben ne keressetek!
:R

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13999) Dr.F.E.R.I. válasza PitkyePadvan (#13998) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kár, hogy meg van mind :) Devil Survivor, SMT IV Apocalypse, Stella Glow a legértékesebbek, állapottól és kiadástól függően 15+ ezerért mennek ebay-en, adott esetben jóval felette. A többi vérmérséklettől függően, de átlagban 8ezer körül, ha bontott. Selects kiadások érik a legkevesebbet, mert újnan sem voltak drágák. A Nintendo saját címei (Zelda, Metroid stb) tartják legjobban az árukat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14000) Faget válasza PitkyePadvan (#13998) üzenetére


Faget
tag

Tombolán nyerted?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.