Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) etnies válasza ayo (#13749) üzenetére


etnies
senior tag

A betyárját, és tényleg:

[link]

"Australia
New Zealand
Games from this area will work in European systems and vice versa."

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13752) woros válasza ayo (#13749) üzenetére


woros
őstag

Az is megéri a pénzét aki kitalálta ezeket, meg 50-60Hz stb.

(#13753) ldave válasza woros (#13752) üzenetére


ldave
félisten

Ezek mára szerencsére egy letűnt kor emlékei. Remélhetőleg a 3DS marad az utolsó gép, ahol ezzel számolni kellett.

A Slime draws near! Command?

(#13754) ISThun válasza etnies (#13742) üzenetére


ISThun
csendes tag

"Tudja valaki, hogy az echo is jó-e? Jó áron van most."

Én csak az Echoes-zal játszottam, így nem tudom más részhez hasonlítani, hogy azokhoz képest milyen. Nekem bejött így első játéknak a sorozatból.

(#13755) etnies válasza ldave (#13753) üzenetére


etnies
senior tag

Nekem még mindig van olyan dvd-m, ami csak usa-ban jelent meg, ezért kénytelen vagyok feltörni, ha meg akarom nézni.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13756) Djuree


Djuree
félisten

memókarit érdemes venni a new 3ds xl-be vagy elég a gyári memória?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13757) Jigoku válasza Djuree (#13756) üzenetére


Jigoku
tag

Én kicseréltem a gyári 4 gigásat nagyobbra, így 8 gigás van most benne, mert azt találtam itthon. :,D Ez egy jó darabig elég lesz, van rajta pár digitális cím, de mivel én a játékokat nagyrészt (90%) dobozosan veszem, így nem is nagyon kell a hely (max ugye a témáknak, dlc tartalmaknak meg mentéseknek, de azok annyira sok helyet nem foglalnak szerintem). De ha te inkább digitálisan vásárolnál, inkább vegyél bele valami nagyobbat, ártani nem árt.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13758) etnies válasza Jigoku (#13757) üzenetére


etnies
senior tag

Ez szerintetek honnan származik?
Jó áron lenne ennyiért

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13759) Jigoku válasza etnies (#13758) üzenetére


Jigoku
tag

A Pegi besorolás miatt PAL-os (európai), az USK alapján pedig szerintem Németországból való. Nem tudom, erre gondoltál?:D

De szerintem nyugostan írj rá az eladóra, ha biztosra akarsz menni.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13760) woros válasza etnies (#13758) üzenetére


woros
őstag

Ez egy sima EU régiós gép, az ország nem számít, minden EU országba ez kerül. A jó árat már vitatom. 45-ért láttam hardveraprón egy ilyet, hibátlan állapotban.

(#13761) etnies válasza woros (#13760) üzenetére


etnies
senior tag

Köszi mindenkinek. Ez jó árnak számít, mert ez a verzió bontatlanul 300 Font körül van, a legolcsóbb amit találtam 200 Font, Metroidos kiadás.
A hardveraprós használt?

Nekem igazából erre fáj a fogam, de ez tényleg nincs 300 Font alatt, használtan 180:

Így is nehéz döntés, mert 240 Font egy Switch és a 3ds szerintem nem lesz folytatva, tehát ennyi pénzt belerakni egy haldokló platformba..
Most a 2DS XL van a piacon, nevetségesen gyenge limited edition-kal, úgy érzem hogy ez már a vége ennek a szériának és semmi hír arról, hogy jön egy új DS konzol.
Ebből gondolom, hogy a Switch vonalat viszik majd tovább, aminek én nem ürülök, mert nem kompatibilis a 3DS játékokkal és egyelőre nem bírja sokáig aksival. Az 5 éves konzolom is bír egy töltéssel 7 órát, ez hatalmas előny, amikor utazom.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13762) woros válasza etnies (#13761) üzenetére


woros
őstag

Azt vedd figyelembe, hogy milyen játékok vannak rá amikkel játszanál. 2011 óta fut ez a konzol és ezalatt 6 féle verzió látott belőle napvilágot. Nem semmi teljesítmény.. 8 év.. wow. Van rá megszámlálhatatlan játék, amik switchen nincsenek pl. és egy Mario Kart 7-nél még mindig mennek az online játékok, de ez csak 1 a sok közül. Igaz miiverse már nincsen, de üsse kő.
És persze, hogy drágák a new 3ds xl modellek, főleg a limitáltak és főleg újonnan.. nem gyártják egyiket se. Ahogy mondtad csak a new 2ds xl fut jelenleg, gagyi minőségben.
Amit itt hirdet a srác snes 3ds xl az használt, de ahogy láttam tökéletes állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#13763) PHM válasza woros (#13762) üzenetére


PHM
addikt

Gyanítom, hogy abból nem lesz vásárlás.
Én is szerettem volna megvenni, csakhogy a hirdető január 29.-e óta
be sem lépett, elérhetősége nincs más, így elég esélytelen.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#13764) etnies válasza woros (#13762) üzenetére


etnies
senior tag

Persze, nem vitatom a 3DS-t, most venném meg a harmadik példányt, szeretem, nem gond. Egy dologtól félek, hogy idén leállítja a Nintendo és mindenkit átterel a Switch-re. Ha kinyitom az UK oldalt, akkor ömlik a Switch az arcomba, 3DS eldugva. Mindegy, pénteken megrendelem ezt a kiadást 200-ért.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13765) bwoay válasza woros (#13762) üzenetére


bwoay
nagyúr

azzal a geppel csupan egyetlen probléma van: az ember a hirdetes felrakasa ota konkretan be sem jelentkezett. a 2DS XL arai mellett szerintem total irrealis dolog 200-300 EUR/GBP egy ebayes, nem garis 3DS XL-ert, hiaba uj es bontatlan. novemberben 32-33-ert mentek a 2DS XL-ek a itthoni konzolboltokban, 2 ev garanciaval, ennek a duplajat meg triplajat mi indokolja egy nagyobb es nehezebb konzolnal? a userek ketharmada altal sosem hasznalt 3D? ja es allitolag (!) a 2DS TN panelje jobb kepet produkal, mint a szinten TN-es 3DS XL-ek, pont a 3D-hez szukseges plusz reteg hianya miatt.
amugy szerintem 2DS-bol a Minecraft Creeper edition hatarozottan jol sikerult, meg az Animal Crossing new leaf is tetszik. magamnak vegul az altalam ismert legvisszafogottabb verziot, a feher/levendula szinu Tomodachi life bundle-t vettem, jatekkal egyutt 42-ert.

PHM:
jaj bocs, csak utolag lattam, amit irtal. lattam a kommenteket a hirdetes alatt, gondolkodtam is rajta, hogy jelezzem: konkretan a hirdetes feladasa napjan probaltam felvenni vele a kapcsolatot, de azota be sem lepett.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13766) etnies válasza bwoay (#13765) üzenetére


etnies
senior tag

150 Font a Minecraft verzió most, boltból.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13767) bwoay válasza etnies (#13766) üzenetére


bwoay
nagyúr

itthon olcsóbb. de nem vágyom ilyenre, csak szerintem ez egy jó kiadás. mindemellett tény, hogy azért 3DS-nél lényegesen odatette magát a Nintendo, de lássuk be, akkor azért több volt a platformban, mint most. mondjuk engem speciel nem érdekel a támogatottsága, attól függetlenül lelem örömöm gyakorlatilag bármilyen hordozható konzolban :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13768) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!

Én most tervezek venni egy New 2DS XL-t.
Abban kérném a segítséget, hogy valóban sokkal jobb a 3 DS mint anyaghasználatban mint kijelzőben mint a 2 DS? Ahány eladó annyi vélemény, ezért is nehéz eldönteni, hogy akkora különbség van e a kettő között természetesen újan venném a NEW 2 DS XL-t.
Én igazából a 3D-t nem használnám, csak mario stb. menne.
Köszönöm!
üdv

(#13769) Djuree válasza zoltannagy (#13768) üzenetére


Djuree
félisten

nem igazán fogsz észre venni semmit ha mezei felhasználó vagy. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13770) zoltannagy válasza Djuree (#13769) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Szia!

Köszönöm a válaszod, igen, 100%-ig csak mezei felhasználó, mert mariokon illetve azon kívül 3-4 játékkal játszanánk csak netezni meg ilyenek nem. :R

(#13771) bwoay válasza zoltannagy (#13770) üzenetére


bwoay
nagyúr

kijelzőben biztosan nem jobb, ezt írtam is nemrég, konkrétan ma. a két gépben ugyanaz a kijelző van, csak a 3D miatt a 3DS esetén van rajta egy plusz réteg, erről találsz összehasonlító képet/videot. ugyanakkor léteznek IPS kijelzővel ellátott 3DS és 3DS XL gépek, ezekre nagyon-nagyon kell vadászni, viszont ott tényleg jobbak a betekintési szögek - meg állítólag a 3D hatás is, de a 2DS XL-el ezt pont nem lehet összevetni :D
de mindezt leszámítva a 2DS szerintem egy marha jól kitalált gép, kisebb is, könnyebb is, azt ugyan nem mondom, hogy svájci pontossággal rakták össze, de véleményem szerint teljesen rendben van.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13772) zoltannagy válasza bwoay (#13771) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Rendben, köszönöm!
Csak mert írták privát üzenetben, hogy elég nagy a különbség, bemásolom és kicsit meginogtam, hogya 2 DS XL tényleg nem jó minőség lehet, de akkor megnyugodtam!
Ez volt az üzenetben, mikor a minőségről szó esett:
"Ezzel sokan igy vannak,de ég és föld ám a kettő,már csak az anyag használat és a minőség is,a kijelző is a 3d hatás és sokmindenben sokkal jobb a 3ds,az egy premium és mellette az 2ds egy komolytalanabbnak tünő szint kinai bovli....készülék,eleve az nyeklik mig a másik az fixen áll."

Alzarol rendeltem újan Black & Lime Green színben (remélem jó kis szín lesz :D ) 45.000 Ft ért.

(#13773) ldave válasza zoltannagy (#13772) üzenetére


ldave
félisten

Tudod hogy van ez, ami valakinek már bóvli, az másnak még a simán használható kategória :) És a new 2DS-t bóvlinak nevezni azért szerintem elég erős túlzás.

A Slime draws near! Command?

(#13774) bwoay válasza zoltannagy (#13772) üzenetére


bwoay
nagyúr

a black & lime az nem a Mario Kart bundle? szerintem az egy marha jó szín, a sötétek közül az egyik legjobb, de nekem mindenképpen fehér kellett, mert azon az ujjlenyomatok egyáltalán nem látszódnak meg a felső kijelző körül.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13775) zoltannagy válasza bwoay (#13774) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

De igen, Mario Kart 7-el van :)

(#13776) bwoay válasza zoltannagy (#13775) üzenetére


bwoay
nagyúr

tegnap pont sikerült álomba mariokartozni magam :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13777) etnies válasza bwoay (#13767) üzenetére


etnies
senior tag

Hol olcsóbb otthon a Minecraft edition?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13778) bwoay válasza etnies (#13777) üzenetére


bwoay
nagyúr

maga az ár nem sokkal alacsonyabb, de helyben van, két év garanciával, amit viszont te linkeltél, onnan ide nem szállítanak

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13779) etnies válasza bwoay (#13778) üzenetére


etnies
senior tag

Ja, de én "itteni" vagyok :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13780) bwoay válasza etnies (#13779) üzenetére


bwoay
nagyúr

te kérdezted, hogy itt hol olcsóbb

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13781) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

New 3ds XL -hez lehet valahol szerezni komplett "házat" ? (Replacement housing shell)
Szeretnék festeni rá, de az eredetit nem akarom tönkretenni.
Esetleg gondoltam arra hogy valami hibás/nem működő 3ds-t megveszek és akkor annak a házát használom, csak nem nagyon találok (magyarországra), és 10ezret azért nem költenék egy borításra. :)

Hol lehet ilyet beszerezni (nem 3+ ezres szállítási költséggel :DD ?)

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13782) woros válasza PitkyePadvan (#13781) üzenetére


woros
őstag

egamephone.com oldalon vannak full házak. Nézz körül.

(#13783) xAttilax válasza PitkyePadvan (#13781) üzenetére


xAttilax
őstag

ali express szarásig

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#13784) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok,
ha nem nagyon off a téma, tudnátok mondani 2DS-re "top" jatekokat amiket mindenképp érdemes beszerezni?
Pl: Mario, mario kart, donkey kong-hoz hasonló játékok érdekelnének, pokemon meg ilyenek nem.
Köszönöm!

(#13785) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Van olyan aki játszott DS-en is Shin Megami Tensei Devil Summoner játékkal, és 3DS-en is beszerezte?
(shin megami tensei devil summoner overclocked, és shin megami tensei devil summoner 2 codebreaker és az elődeire gondolok)

Nagy köztük a különbség (DS és 3DS verzió között) ?

Illetve 7th Dragon III Code VFD -ről tudna valaki pár mondatot írni? :)

Üdv: László

(#13786) Freiherr válasza PitkyePadvan (#13785) üzenetére


Freiherr
őstag

Nincs olyan.
Nem tudom.
Passz.

XXX

(#13787) ldave válasza PitkyePadvan (#13785) üzenetére


ldave
félisten

7th Dragon-nak van demója, próbáld ki. Szerintem egész jó, demó után én megvettem, de még nem játszottam vele :(

A Slime draws near! Command?

(#13788) Freiherr válasza Freiherr (#13786) üzenetére


Freiherr
őstag

Elnézést a trollkodásért.

XXX

(#13789) g@bo válasza ldave (#13787) üzenetére


g@bo
nagyúr

dév, ez vehető, mennyivel másabb rosszabb mint a nexus? :R

(#13790) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!

Annyit kérdeznék, hogy amit a New DS-hez kaptam, Mario Kart 7-et MicroSD kártyán (pre-installed) az másik DS-be is jó?
Vagy alaplaphoz van társítva? :R

(#13791) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#13789) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyon jó rész, többször is végigvittem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13792) ldave válasza g@bo (#13789) üzenetére


ldave
félisten

Ebben Feri a szakértő, ahogy írja is, viszont nem tudom ez a kép honnan van, de ez USA kiadás a tok alapján, szóval itthoni gépen nem fog menni.

A Slime draws near! Command?

(#13793) Djuree


Djuree
félisten

hangot h tudom a menube halkabbra venni??
new 3ds xl

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13794) Dr.F.E.R.I. válasza Djuree (#13793) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Így külön sehogy, csak a hangerőcsúszkával szabályozható.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13795) Djuree válasza Dr.F.E.R.I. (#13794) üzenetére


Djuree
félisten

az ok, de ezen nincs hangerocsuszka, csak a 3D csuszkaja

jah megvan sry. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13796) Djuree


Djuree
félisten

es a jatekot kikapcsolt allapotban kell cserelni vagy lehet bekapcsoltnal is?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13797) ldave


ldave
félisten

Mindegy, csak zárd be előtte a játékot a menüből.

A Slime draws near! Command?

(#13798) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Tudtok még (fizikailag) megjelenő játékokról 3ds-re?
Hamarosan jön a Kirby, a demo-jával jól elszórakoztam nagyszerű játéknak néz ki :)
Ezen kívül tudok még a Jake Hunter DS játékok folytatásáról Áprilisban, illetve a Persona Q2 -ről nyár elején.

Van esetleg más amin átsiklottam?
Egyre könnyebb megvennem ezeket az új címeket mert kevesebbet kell költenem rájuk :DD

Üdv: László

(#13799) ldave válasza PitkyePadvan (#13798) üzenetére


ldave
félisten

Más nekem sem rémlik, Persona Q2 nekem a következő tervezett vétel, meg lehet még a Bowser's Inside Story-t bepótlom.

A Slime draws near! Command?

(#13800) bwoay válasza zoltannagy (#13790) üzenetére


bwoay
nagyúr

tudomásom szerint ilyenkor mindig az adott géphez van társítva. és ha csinálsz egy system transfert másik gépről, akkor bukod :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.