Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) ldave


ldave
félisten

Az a hír járja, hogy a Strange Journey Redux is nagyon alacsony számú példányban kerül forgalomba a Radiant Historia-hoz hasonlóan, szóvaé érdemes leadni egy előrendelést még, aki biztosan dobozosat szeretne.

A Slime draws near! Command?

(#13052) PitkyePadvan válasza ldave (#13051) üzenetére


PitkyePadvan
tag

hol érdemes előrendelni?
és mit jelent az hogy dobozos? (hogy nem "csak" cartridge?)
:R

Üdv: László

(#13053) ayo válasza PitkyePadvan (#13052) üzenetére


ayo
addikt

Anglia, itthon szerintem maximum azoknak lesz, akik kintről veszik :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#13054) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#13053) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Platinumnál láttam előrendelhetőt, bár én is kintről próbálok szerezni első körben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13055) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#13054) üzenetére


ayo
addikt

ilyen címeknél én nem hiszek soha a magyar listázásban.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13056) ldave válasza PitkyePadvan (#13052) üzenetére


ldave
félisten

Aha, doboz + kazetta. Én angol Amazon-tól rendeltem elő még valamikor év elején, Radiant-ot is onnan vettem, rendben meg is érkezett.

A Slime draws near! Command?

(#13057) alevan válasza ldave (#13051) üzenetére


alevan
őstag

Egyből 3 példányt, így megfinanszírozható 6 hónap múlva pár switch játék az árából :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13058) caris1 válasza Dr.F.E.R.I. (#13054) üzenetére


caris1
tag

Én a Platinumshop-nál rendeltem elő, remélem tényleg kapok belőle, mert különben :O

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#13059) koncsik válasza caris1 (#13058) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ma telefonáltak, hogy pénteken lesz, úgyhogy reménykedjünk...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13060) koncsik válasza koncsik (#13042) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mégiscsak megjött ma, elvileg már kaptam refund-ot... jelzem feléjük, általában gálánsak szoktak lenni (amazon).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13061) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#13060) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De gondolom ez német borítós...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13062) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13061) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13063) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Kis segítséget szeretnék kérni, hogy mik a lehetőségeim:
Licitáltam német eBay-en egy Zelda: Majora's Mask-ra, amit sikeresen meg is nyertem.

Majd mikor ma megérkezett kicsit megdöbbentem, mert tok nélkül jött, ami fura mert a leírásban ez szerepelt:
Verpackungsform Keep Case

ami tudtommal azt jelenti hogy tokkal van a játék.
Mit lehet ilyenkor tenni? :D

Üdv: László

(#13064) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13061) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megjött az angol is :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13065) PandaMonium válasza PitkyePadvan (#13063) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem beszélek németül, így nem tudom mit jelent a leírás, de nekem mikor eBayről sérült csomagolással érkezett játék amire licitáltam akkor megbeszéltem az eladóval, hogy utalja vissza az összeg egy részét. Egy próbát megér. :)

What I cannot create, I do not understand

(#13066) koncsik válasza caris1 (#13058) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én már átvettem, azt mondták csak az előrendelők kapnak, gondolom már neked is szóltak :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13067) caris1 válasza koncsik (#13066) üzenetére


caris1
tag

Igen, munka után megyek is érte. :))

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#13069) g@bo válasza Narxis (#13068) üzenetére


g@bo
nagyúr

:R

switch még a közelében se...

(#13070) Dr.F.E.R.I. válasza Narxis (#13068) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szinte mind meg van, néhány nincs, viszont több olyan is van a polcon, ami itt nem szerepel. Mindenképp hiányolok olyan címeket, mint a Yokai Watch, Stella Glow, Castlevania: Mirror of Fate vagy a Monster Hunter Stories. Igazándiból mindez jelzi, mennyi jó játék is van a gépre. Még Top100-as listát is tudnék generálni, amiben még mindig nem lennének felső közepesnél gyengébb játékok.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13071) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

vagy Ever Oasis :)

Üdv: László

(#13072) ayo


ayo
addikt

ha már TOP kedvencek, akkor itt az új videóm, amiben az én egyik kedvencemről van szó:

Taiko no Tatsujin Nintendo DS sorozat

Ritkán esik róla szó és szerintem legalább annyira fontos sorozat, mint egy Zelda vagy Mario. Remélem még több Taiko fan lesz itthon is :) Jó nézést!

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13073) ldave válasza ayo (#13072) üzenetére


ldave
félisten

Nehéz úgy rajongónak lenni, ha sosem jelent meg nálunk a sorozat :(

A Slime draws near! Command?

(#13074) ayo válasza ldave (#13073) üzenetére


ayo
addikt

Miért nehéz? Csomó jó dolog van pl. DS-re, ami csak US v JP only. Meg persze számos más a videojátékokon kívül.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13075) ldave válasza ayo (#13074) üzenetére


ldave
félisten

Hát, azért ami itthon nem kapható, az jóval kevésbé van a játékos köztudatban.

A Slime draws near! Command?

(#13076) ayo válasza ldave (#13075) üzenetére


ayo
addikt

Itthon PS meg Xbox van, másról nem is tudok :P

http://jateknaplo.blog.hu

(#13077) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Koncsik barátomnak hála ismét csatlakozom a csoporthoz, egy fekete-azúr New 2DS-el :)
Szóval Zeldázás incoming :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13078) koncsik válasza Sirandrish (#13077) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Másnak nem "veszek", ne is kérjétek ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13079) Adam_Shepard válasza koncsik (#13078) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Találkozunk a Ferrari topikban! :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#13080) Sirandrish válasza koncsik (#13078) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13081) adalbert1 válasza Sirandrish (#13077) üzenetére


adalbert1
veterán

Te nem játszottad már egyszer végig az összes erre a gépre megjelent Zeldát? :)

(#13082) Sirandrish válasza adalbert1 (#13081) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az MM-et nem, de egyszer egyébként sem elég :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13083) adalbert1 válasza Sirandrish (#13082) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó, mondjuk te az eddigi posztjaid alapján kőkemény fanatikus vagy Zelda témában, szóval gondolom mindegyiket többször is végigjátszottad már - tényleg, a Game Boy és Game Boy color Zelda játékok mennyire élvezhetőek? Megéri őket megvenni 3DS-re?

Illetve, aki próbálta a Yoshi's Wolly World-öt: Wii U-n értékelhetően jobb, vagy elég 3DS-en is játszani vele? A tartalom ugyanaz a két játékban?

(#13084) woros válasza adalbert1 (#13083) üzenetére


woros
őstag

Yoshi ua. csak wii u-n szebb.

(#13085) Sirandrish válasza adalbert1 (#13083) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ferenc doktor írt a korai Zeldákról anno a blogjában...nem tudom azokra kitért-e. Nálam viszont azok kimaradtak. Anno mikor GC-re volt CE-m, ott próbálgattam, de azért ott volt még min fejleszteni. Nyilván megjelenésükkor még nagyon faszák lehettek, de mai szemmel nekem már annyira nem jöttek be. Nah nem grafikailag...inkább játékmechanikailag.
Egyébként a többieket úgy SNES korszaktól hjaaa...többször :) Az OOT-t gyakorlatilag MINDEN évben végigviszem....most is azt tolom a 2DS-en :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13086) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#13083) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Link's Awakening, ami az első GB Zelda volt, gyakorlatilag hibátlan a saját kategóriájában. Meg merem kockáztatni, a TOP3 Zeldák közt a helye. Egyszer végigjátszottam már, de a lustaságom miatt nem írtam róla semmit, szerintem végig fogom majd valamikor még egyszer. Csak most az SMT-ről írogatok, utána pedig a Strange Journey lesz soron. De amit láttam az Oracle játékokból, azok is nagyon jók. Megmondom őszintén, nekem ezek a 2D Zeldák hangulatosabbak, mint a 3D-sek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13087) Narxis


Narxis
nagyúr

Remélem a nintendo újra ráfekszik a 2DS/3DS témára és nem hagyja veszni.

Thanos was right.

(#13088) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
New 2DS-hez nyugodtan megvehetek olyan játékot mint pl ez:
[link]

Sonic Lost World
Támogatás: 3DS

Gondolom ettől függetlenül működik 2DS-en is rendesen az összes többi ilyen játék is ugye (Zelda 3D pl.??)?

(#13089) Sirandrish válasza rumkola (#13088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, megveheted :)
Én épp az említett Zelda - OOT 3D-t tolom , olyan masinán.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13090) PitkyePadvan válasza adalbert1 (#13083) üzenetére


PitkyePadvan
tag

hát nekem a Yoshi nem tetszik, azért is adom el. Nem nekem találták ki, elég egyszerű és láthatóan kisgyerekek a célközönség :) , ettől függetlenül lekötött 2-3 óráig.

rumkola a 2ds támogatja a 3ds játékokat, annyi a különbség hogy nem lesz elérhető a sztereotípikus 3D, illetve van néhány játék ami csak 3DS-re van (azon belül is New) Például Xenoblade Chronicles, de ebben az esetben ráírják a tokjára. Amit írtál játékot az tökéletesen fog menni 2DS-re is.

Üdv: László

(#13091) ViharVadász válasza PitkyePadvan (#13090) üzenetére


ViharVadász
őstag

"illetve van néhány játék ami csak 3DS-re van (azon belül is New) Például Xenoblade Chronicles" A Xenoblade fut New 2DS konzolon is, úgyhogy az sem akadály neki esetleg a jövőben. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13092) PitkyePadvan válasza ViharVadász (#13091) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Tényleg, ezt nem is tudtam :)
Akkor minden fut new 2ds-en ami new 3ds-en is fut? ennél nagyobb "gépigényű" játékot nem is ismerek 3ds-re

Üdv: László

(#13093) rumkola


rumkola
veterán

köszönöm a válaszokat srácok :R
gép és játék megrendelve

(#13094) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gamestop exclusive, USA only: 2DS XL Hylian Shield Edition ( :R 2 aya )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13095) csecso22


csecso22
tag

Sziasztok
A New Nintendo 2DS XL-hez járó 4GB-os memóriakártya körülbelül mire elég?
Csak játszanék rajta.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#13096) ldave válasza csecso22 (#13095) üzenetére


ldave
félisten

Dobozos játékok esetében bőven elég, ha az eShop-ról vennél digitálisan, akkor érdemes lehet nagyobbra cserélni.

A Slime draws near! Command?

(#13097) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon jó ez a Castlevania.

Thanos was right.

(#13098) csecso22 válasza ldave (#13096) üzenetére


csecso22
tag

Rendben köszi a választ. :R

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#13099) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Végre megérkeztek :DD

A Persona játékokat imádom.
Shin Megami-val még sosem játszottam, csak ajánlották.

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13100) Dr.F.E.R.I. válasza PitkyePadvan (#13099) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Persona-játékok is az SMT univerzum részei.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.