Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Kvelstadt válasza Dr.F.E.R.I. (#13198) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja ezt nem tudtam hogy wiiu-ra is van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13202) Dr.F.E.R.I. válasza Kvelstadt (#13201) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Onnét portolták át 3DS-re.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13203) Kvelstadt válasza Dr.F.E.R.I. (#13202) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem wiiu nelkül megteszi majd a ds verza is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13204) ayo válasza Kvelstadt (#13203) üzenetére


ayo
addikt

amúgy sokan a 3DS verziót szeretik jobban a low grafika ellenére, meg abban van pár extra tartalom is

http://jateknaplo.blog.hu

(#13205) g@bo


g@bo
nagyúr

erről vélemény?? :B

[link] ([link])

[ Szerkesztve ]

(#13206) g@bo


g@bo
nagyúr

32 dolcsi, ha valaki szeret pancsolni... [link]

(#13207) ldave válasza g@bo (#13205) üzenetére


ldave
félisten

Ez a kijelző méret nekem már túl kicsi lenne, hogy élvezzem rajta a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#13208) rumkola válasza ldave (#13207) üzenetére


rumkola
veterán

Arról nem is beszélve, hogy bármelyik mai okosteló tudja ezt, mondjuk egy 5K-s ipegával megtámogatva összehasonlíthatatlanul jobban /PS1/, mint ez.

(#13209) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Nagyon szemezek a New 3DS-el. Nèhàny kèrdès csak;
Tervezek Switch-et is venni, a kettő együtt nem üti egymàst? Illetve ma (2018-ban) mennyire èri megvenni? Sima vagy az XL verzió èri meg inkàbb?

Illetve nincs itt olyan èszak balatoni tulajdonos akinèl kipróbàlhatnàm esetleg a gèpet? :)

Előre is köszönöm!

(#13210) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13209) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem volt 3ds xl most pedig 2ds xl van szóval ha engem kérdezel, csak az xl.
Létjogosultsága meg vsn mert jönnrk rá a játékok ugyanúgy.
Ezután pedig tervezek venni egy switchet is újra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13211) ldave válasza FuRiONight (#13209) üzenetére


ldave
félisten

Nekem PS4 mellé van a 3DS, így ha kézikonzolhoz van kedvem, azt veszem elő. Szerintem nálam a Switch is főleg kézikonzol lenne, emiatt nem is vettem még eddig, mert lényegében a 3DS-től venném el az időt, amire még így is végtelen sok játékom van. Egyszer biztos lesz Switch-em, de nem hiszem, hogy idén.

A Slime draws near! Command?

(#13212) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem meg azt mondjátok meg hogy csak nekem nehezek ezek a tarzanos részek metriodba?
Már azon voltam hogy a másik irányba fogom összecsukni a ds-t, mert annyira nem akart sikerülni elkapni a platformot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13213) Dr.F.E.R.I. válasza Kvelstadt (#13212) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Vannak benne nehéz részek, tény és való.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13214) Kvelstadt válasza Dr.F.E.R.I. (#13213) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De szépen megfogalmaztad hogy néha agy#@szt lehet tőle kapni.

Egyébként van ott bent egy ajtó amit még nem tudok nyitni, viszont az item ami ott van ott is marad merz én oda vissza nem megyek az hótziher.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13215) Dr.F.E.R.I. válasza Kvelstadt (#13214) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sok ilyen visszagyaloglós helyen csak +1 rakéta foglalat van, szóval nem sokról maradsz le valószínűleg. Ezen a téren kicsit jobban is elengedhették volna a fantáziájukat a pályatervezők. Én a bányarobottal szívtam nagyot, az istennek nem tudtam rájönni, hogy öljem meg. De a YT a barátom :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13216) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Ha minden igaz holnap jön a New 3DS XL-em. Milyen kiegèszítőket ajànlanàtok? Tok, fólia, illetve SD kàrtya.

[ Szerkesztve ]

(#13217) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13216) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fóliát a kijelzőkre, mást én sose vettem hozzájuk és nem is hiányzott.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13218) Berci77 válasza FuRiONight (#13209) üzenetére


Berci77
tag

Szia! Nemrég szereztem be egy New 3ds-t, keszthelyi vagyok, szívesen megmutatom. Milyen játékok érdekelnének rá? Nekem nagyon bejött a gép most éppen a Metroidot tolom.

(#13219) FuRiONight válasza Berci77 (#13218) üzenetére


FuRiONight
őstag

Őszintén nem bírtam magammal ès itt HA-n sikeresen vàsàroltam is eggyet. Holnap jön, de alig talàlok hozzà kiegèszitoket.

(#13220) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13216) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fólia de az is főleg az alsó kijelzőre.

Ja ha már kijelző. Vicc hogy a circle stick és a gombok nyoma ott marad a felső kijelzőn mikor szétnyitom. Én elvárnám hogy legyen kimérve és úgy megtervezve hogy ne érjen hozzá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13221) FuRiONight válasza Kvelstadt (#13220) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hát ez èrdekes..

Amúgy a 2ds XL ès 3ds XL (New) kijelzője azonos mèretű, így hasznàlhatom 2ds XL fóliàt a 3ds XL (New)-hoz is?

[ Szerkesztve ]

(#13222) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13221) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem mert más a formája.
Vsgyis nemtom milyen fóliákat gyártanak rá, hogy csak kijelzőre vagy az egész felületre.
Mostanin nekem fólia sincs. Felső nrm.karcolódik, alsóra majd teszek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13223) FuRiONight válasza Kvelstadt (#13222) üzenetére


FuRiONight
őstag

Egyszerűen nem talàlok kiegèszitoket a 3ds XL (New)-hoz, ez valami katasztrófa. A kommenteket olvasva sokatoknàl làtom, hogy 2ds xl-t vàlasztottatok a 3ds XL (New) szemben. Szabad tudni miért?

Első játék a gèpen a Luigi's Mansion: Dark Módon lesz, kb. 5 ève azt vàrom, hogy ezzel a jàtèkkal jàtszassak. :)

(#13224) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13223) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem volt new3ds xl es tök jó volt de a 3d-s funkciót szinte sosem használtam.
Akkoriban még nem volt 3d nélküli new ds xl, mostmár van és nekem tökéletes a 2dsxl.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13225) ldave válasza FuRiONight (#13223) üzenetére


ldave
félisten

Ha multizni támad kedved, szólj :)

A Slime draws near! Command?

(#13226) Faterkam válasza FuRiONight (#13223) üzenetére


Faterkam
addikt

Pedig a New 3Ds XL-nek sokkal jobb az anyagminősége, mint a 2Ds XL-nek! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13227) g@bo válasza Faterkam (#13226) üzenetére


g@bo
nagyúr

az ár is közel dupla... ;]

(#13228) Kvelstadt válasza Faterkam (#13226) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem fekete n3ds xl volt és azt elhiszem hogy igényesebb cucc, de azzal a fényes felületével nem bírtam megbarátkozni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13229) Dr.F.E.R.I. válasza Kvelstadt (#13220) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pont ezért kell mindkét kijelzőre...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13230) Faterkam válasza g@bo (#13227) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez azért erős túlzás :)
Új N3Ds XL: 65e Ft
Új 2Ds XL: 50e Ft
Használt N3Ds XL: 45e Ft
Használt 2Ds XL: 40e Ft

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13231) xAttilax válasza FuRiONight (#13223) üzenetére


xAttilax
őstag

Én személy szerint imádom a 3d-t és mindig fullon van, szóval nálam nem is volt opció a 2d. A NEW-nál meg igazi megváltás, hogy stabilabb lett. Anno volt sima 3ds-em, sima XL, New 3d, majd New 3d XL :D . És nekem a New 3ds XL lett az igazi, lehet majd veszek még egyet amíg lehet kapni újat, hisz elvileg egy korszak vége lesz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#13232) Kvelstadt válasza Dr.F.E.R.I. (#13229) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Eladni már nem fogom szóval mindegy hogy nyomot hagy e. A fóliától meg ugyan minimálisan de méginkább nyomná a kijelző a gombokat.
Csupán csak nem tetszik hogy ezt nem mérték ki a mérnökök.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13233) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Megjött a gèp, ez valami szuper :)

SD kàrtyàbol milyen ajànlanàtok? Ez a 4gb elèg karcsu.

[ Szerkesztve ]

(#13234) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13233) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Minél nagyobbat, de legyen olcsó. Itt az I/O sebesség semmit nem számít.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13235) FuRiONight válasza Dr.F.E.R.I. (#13234) üzenetére


FuRiONight
őstag

Meg is van. Azt viszont mondhattátok volna, hogy speckó csavarhúzó kell hozzá, igy most csúszik a csere egy napot. :(

Nagyon komoly a gép, egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ilyen.

Luigi's Manson, Super Smash Bros mutlira kész :)

ID: FuRiONight

[ Szerkesztve ]

(#13236) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13235) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor most. Nintendo termékekhez általában mindenből speckó kell. Töltőcsatiból se volt jó nekik a micro usb vagy valami egyéb elterjedt.
A sd kártya a kivétel ami erősítí a szabályt.

Egyébként a csavar valahol érthető mert ne piszkálj bele, majd ők ha gariba visszaküldöd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13237) Adam_Shepard válasza FuRiONight (#13235) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert meddig szeretnéd szétszedni? 2DSXL esetén nem is kell hozzá csavarhúzó. A 3dsXL vonalon, meg , ahogy a kép is mutatja elég egy sima csillag is a megfelelő méretben. Azt sem kell tovább bontani.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#13238) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13235) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

:F Ahogy a kolléga írja, egy szem csillagcsavarhúzó kell hozzá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13239) Adam_Shepard válasza Dr.F.E.R.I. (#13238) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

és annyira megcsavarta a kolléga , hogy el is tévedt :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#13240) FuRiONight válasza Adam_Shepard (#13239) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azt tudtam, hogy a New vonalon àttèrtek microsd-re, de hogy így kelljen cserèlni, kicsit èrdekes szàmomra.

(#13241) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13240) üzenetére


Kvelstadt
veterán

New2dsxl-nél forradalmit újítottak.:

Bal oldalt az sd és mellette a kazi slot! :Y

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13242) FuRiONight válasza Kvelstadt (#13241) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hàt igen, újítani mindig kell!

Amúgy a 3DS vonal folytatódni fog valamilyen formàban? Persze jó a switch, de az szerintem màs (1 sima nagyobb kèpernyő), van ebben a 2 kijelzőjén valami egyedi èlmèny. (Főleg, hogy a felső 3D-s)

(#13243) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#13242) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nincs róla infó. Nem tudni, lát-e az új elnök továbbra is fantáziát a handheld gépekben vagy dobják itt is, mint a Sony-nál...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13244) Kvelstadt válasza FuRiONight (#13242) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én dobnám a ds-t. Most ugye van ez a cp toad ds-re is de inkább kivárom míg lesz switchem és majd azon.
Igazából a ds-t most ds only címek miatt vettem, ezek után majd megy fiókba és majd előveszem ha jön megint valami ds only cím.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13245) adalbert1 válasza Kvelstadt (#13244) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen a Captain Toad-ot jobb minőségben lehet játszani Switchen és Wii U-n is, szerintem felesleges lenne megvenni 3DS-re, hacsak valaki nem gyűjtő, és kell neki ez a játék is erre a platformra.
Szerintem szép lassan el fogja a Nintendo engedni a 3DS vonalat, nagyon a Switch-re fókuszálnak jelenleg, az persze más kérdés, hogy lesz-e valami csak handheld utódja, vagy a következő gép már esetleg a Switch utódja lesz 3-4 év múlva, és megtartják ezt a hibrid konzol jelleget.
Én most 2 címet várok még 3DS-re, a Luigi's Mansion 1-et, és a felújított Bowser's Inside Story-t, igaz, ha azt nézem, mindkettő egy korábbi kiadás (GC és DS) felújított változata, szóval kérdéses, hogy új tartalom jön-e még.
Mindenesetre FuRiONight helyében annyira nem aggódnék, ha még csak most vett 3DS-t, akkor a DS+3DS játékok között van annyi jó, amikkel kis túlzással évekig el lehet majd lenni.

Időközben végigjátszottam a Mario and Luigi: Superstar Saga 3DS változatát (ez is volt már GBA-n korábban): nekem sokkal jobban tetszett, mint a DS-es Partners is Time - az persze jó kérdés, hogy ebbe mennyit számított a jobb grafika, és kezelhetőbb interface, de valahogy a játék sem volt annyira egysíkú (legalábbis számomra) - ami nem tetszett, hogy kihívás szinte semmi nincs benne, talán csak a végső boss-nak kellett 2-3-szor nekifutni, addig semmi nem okozott nehézséget (habár ez a Partners in Time-ban is így volt). Összességében egy olyan jó 25 óra ment el vele, és csak pár helyen éreztem azt, hogy ez feleslegesen van elnyújtva, így nem is igazán fulladt unalomba - eddig ez a rész tetszett a legjobban.
Most pedig elkezdtem a Partners in Time-ot, de itt a 3DS miatt készített háromdésebb (nem tudom, hogy mi lenne a legjobb szó rá) grafika már eleve nem tetszik, a Superstar Saga sokkal jobban néz ki (igaz, a 2 játék között van 5 év, szóval ráértek dolgozni vele). Illetve itt tartok tőle, hogy már a vége előtt meg fogom unni a játékot, mert a howlongtobeat szerint is dupla annyi játékidő van benne, mint a korábbi részekben.

(#13246) ayo válasza adalbert1 (#13245) üzenetére


ayo
addikt

Toad 3DS-ben kimondottan nem ajánlott, mivel lusták voltak és 1:1-ben portolták a gépre: fent és lent ua kép van, ami baromira idegesítő. kicsit leszarták az egészet sajna, nulla a hardver kihasználás.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13247) PitkyePadvan válasza máyköl (#50) üzenetére


PitkyePadvan
tag

persze , mert van jobb, ami ugyanazt tudja (3DS/2DS) , de ezek után nem lesz más,
legalábbis egy jó darabig. Ezért maradni fog az ára a DS-eknek, vagy csökkenni fog egy kicsit,
de amíg nem jelenik meg egy új handheld (switch nem teljesen az), eddig marad így minden

Üdv: László

(#13248) adalbert1 válasza PitkyePadvan (#13247) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt nézted, hogy egy 10 éves kommentre válaszoltál? :)

ayo: igen, azt olvastam, hogy nem igazán erőltették meg magukat ezzel a porttal - ami azért kár, mert tuti van egy rakás 3DS tulaj, akinek nincs Wii U-ja vagy Switch-e, és ennél azért többet várna.

(#13249) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Pàr jàtèk kipróbàlàsa utàn (Luigi's Manson, Captain Road, New Super Mario Bros 2) nem gondoltam, hogy ilyen komoly ès mèly tartalommal bírnak a jàtèkok. Nekem egy kicsit règivonalas az egèsz, a lehető legjobb èrtelemben. Pozitív csalódàs a konzol ès maga a Nintendo is. Ahogy nèzegettem a jàtèkokat, vagy 20-25 ami tetszik ès kipróbàlnàm, szóval egy darabig biztos nem fogok unatkozni. Switch nàlam biztos vètel lesz, a mozgàsèrzèkelèssel ès azzal, hogy egyszerre ketten is tudunk jàtszani, bàrhol, megvett kilóra. A Zelda pedig valami eszmèletlen, nem tudok betelni vele. Must have!

[ Szerkesztve ]

(#13250) PitkyePadvan válasza adalbert1 (#13248) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Igen, egy kicsit elnéztem a dolgot :DD

Üdv: László

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.