Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) aya


aya
addikt

Holnap lefotózom a japán 3ds kollekciót, gépekből tuti nem kell már onnan semmi, van 3-ds kintről :)
Meg egy rakás monszta hanta

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#13402) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13370) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én berendeltem az első részt is. GC-n úgysem fogom sose játszani, legalább ez is meglesz. Az Epic Yarn és a Bowser is le lesznek töltve, így egyszerűbb mint a használt DS és Wii verziókat hajtani. Azt még nem tudom, ez a kettő dobozosan is kelleni fog-e. Bowser meg van eredetiben, de az origi Kirby-t is fel fogom majd hajtani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13403) maximilian4


maximilian4
addikt

Egyébként jelenleg egy new nintendo 3ds xl-nek mennyi a reális használtpiaci ára?

Maxi

(#13404) woros válasza maximilian4 (#13403) üzenetére


woros
őstag

Ha csak a gépet nézed, játék nélkül, akkor állapottól függően szvsz 30-45 között a reális. 30k az ütött kopott 45k egy jó állapotú, nem limitált példány még garis.

(#13405) maximilian4 válasza woros (#13404) üzenetére


maximilian4
addikt

Köszi. Csak arra voltam kíváncsi hogy reális áron vettem-e, de ezek szerint igen. Mettalic blue, kijelző karcmentes, fedlap karcmentes, hátlapon van néhány hajszálkarc, de az könnyen cserélhető. Igazából a fedlapot sem nagy dolog cserélni, gondolkozom rajta hogy felpimpelem és rendelek hozzá ebay-ről egy majoras maskos vagy snes-es házat. Az snes-es mondjuk úgy lenne szép ha a belső borítást is kicserélném, az már kicsit nagyobb munka.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13406) planbmokus válasza 30z.Samu (#13369) üzenetére


planbmokus
senior tag

Én ma álltam neki szégyenszemre....
3 pálya után a zseniálisnak ítélem, nem tudom eddig miért nem próbáltam ki, több mint egy éve a polcon volt....

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#13407) ViharVadász válasza planbmokus (#13406) üzenetére


ViharVadász
őstag

Jobb később mint soha. :) Én már kaptam az emailt, hogy holnap hozzák a Luigi's Mansion játékot. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13408) 30z.Samu válasza planbmokus (#13406) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon jó játék! Én kb 2 hete nem kapcsoltam be szegény kis masinát, más projekt volt, meg dolgoztam is. De szerintem hétvégén folytatom, lassan a vége fele vagyok. :) Az egyet is meg kéne venni, meg a 3 megjelenéséig kéne szerezni egy Switch-et. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13409) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Újrajátszhatóság mennyire játszik?
8-9 órás a teljes játék elvileg, és kicsit sokallok érte 10k-t.
Normális esetben várnék hogy valaki eladja olcsóbban, de nem tudom hogy erre mennyi a reális esély :)

Üdv: László

(#13410) shenmuedc


shenmuedc
tag

A regebbi tipusu 2ds, myen minosegu? Ugy ertem kenyelmes? Anyagminoseg strapabirosagra

(#13411) g@bo válasza shenmuedc (#13410) üzenetére


g@bo
nagyúr

teljesen kósher. néha kifoghatod 25 ropi körül újonnan.

(#13412) ayo válasza PitkyePadvan (#13409) üzenetére


ayo
addikt

Luigi's Mansionre kérded?

http://jateknaplo.blog.hu

(#13413) PitkyePadvan válasza ayo (#13412) üzenetére


PitkyePadvan
tag

igen arra :)

Üdv: László

(#13414) ayo válasza PitkyePadvan (#13413) üzenetére


ayo
addikt

hát az egyszeri kipörgetős sajna, utána nem nagyon van már értelme tolni és a kb 8 óra is olyan hogy az összes szellemet meg fogod találni, tehát nem lesz miért utána játszanod. amúgy jó játék, a második rész már jóval több dolgot ad, remélhetőleg a Switch-re közelgő harmadik meg majd még menőbb lesz.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13415) 30z.Samu válasza PitkyePadvan (#13413) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én ettől függetlenül meg fogom venni, 10k egy játékért szerintem nem olyan vészes. Oké, remaster/remake, de akkor is. :)

Sic Parvis Magna

(#13416) PitkyePadvan válasza 30z.Samu (#13415) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Értelek, a napokban szerzem be a kettőt, de hogy is mondjam, inkább másra költöm, mert elég sok játék van amivel még nem játszottam. Például meg van a Shin Megami Tensei IV: Apocalypse, viszont más fórumokon többen javasolták hogy érdemes a sima IV-essel kezdeni :) , úgyhogy inkább az lesz belőle.

Azért ha látom olcsóbban, 6 esetleg 7 ezer forint körül lehet lecsapok rá, sajnos nincs rálátásom hogy mennyire fogy és mennyire lesz nehéz később beszerezni, de egyenlőre nem látom értelmét.

Üdv: László

(#13417) ldave válasza PitkyePadvan (#13416) üzenetére


ldave
félisten

Akkor érdemes a sima SMT IV-gyel kezdeni, ha azzal is mindenképp terveznél játszani, amúgy magában teljesen jó az Apocalypse is.

A Slime draws near! Command?

(#13418) Narxis


Narxis
nagyúr

Sega nem adta ki Golden Axe-t 3DS-re?

Thanos was right.

(#13419) shenmuedc


shenmuedc
tag

Ajánlanátok valami pörgős de egyszerűbb nyelvezetű rpg-t egy 11 éves kisrácnak?
Úgy értem amiez nem kell erős nyelvtudás. konyhanyelven azért tud.

(#13420) maximilian4


maximilian4
addikt

A színek és betekintési szögek alapján szerintetek ez dual ips?

Maxi

(#13421) Dr.F.E.R.I. válasza maximilian4 (#13420) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha jól látom egy XL modell, akkor pedig valószínű. A sima N3DS-em szögei messze nem ilyen jók. Mondjuk én hülyén csinálom, én szemből nézem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13422) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#13421) üzenetére


g@bo
nagyúr

"én szemből nézem." :DDD

amúgy nem minden xl modell ips..

(#13423) maximilian4 válasza Dr.F.E.R.I. (#13421) üzenetére


maximilian4
addikt

Igen new xl. Korábban írtam hogy alsónak fakóbbak a színei és a betekintési szögei is mások, de ez így nem volt igaz. Vagyis igaz, de akkor kint néztem napsütésben és abból adódhatott hogy míg a felső kijelző felülete teljesen fényes, addig az alsó kijelzőnek másabb a felületkezelése (inkább matt), és máshogy törik meg rajta a fény. Viszont sötétebb környezetben mindkét kijelzőnek gyakorlatilag 180 fokos a betekintési szöge és a színek sem invertálódnak, mindkettő ugyanolyan élénk. :) :))

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13424) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

45 ropiért mennyire vállalható? vagy inkább éhezni és new 3ds xl?

[ Szerkesztve ]

(#13425) woros válasza g@bo (#13424) üzenetére


woros
őstag

Én biztos a 3DS XL-t venném.

(#13426) g@bo válasza woros (#13425) üzenetére


g@bo
nagyúr

naja, ha van $. mondjuk az anyaghasználat a 3ds fele viszi a mérleget, nagyon is.

neked mi is van woros? :B

(#13427) woros válasza g@bo (#13426) üzenetére


woros
őstag

New 3DS XL-em van, de hasznaltan is kapsz ennyiert ilyet. Ujonnan meg talan egy 10-el dragabb ha kapni egyaltalan meg.

(#13428) g@bo válasza woros (#13427) üzenetére


g@bo
nagyúr

jah, mintha kezdenének elkopni a boltokból... a speci edition ok tuti.. :( egy sima kék tán jó lesz.

(#13429) aya


aya
addikt

Asszem ígértem pár napja, a 3 ds-em :)

A new 3ds vadi új én bontottam ki, ha nem ment volna vámra 38.000 lett volna postával, de így is befogom a pofám :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#13430) koncsik válasza aya (#13429) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Videjót!!!!
:C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13431) aya válasza koncsik (#13430) üzenetére


aya
addikt

Arra is lusta voltam hogy ezt a képet összehozzam :DDD
Gyengém a japán meg a monszta hanta, a kettő együtt.

A legszebb limitált kiadások mind japánok, aztán mindenki úgy használja ahogy akarja. Az enyém maradt full japán, 3x 1600ft postával a monsták darabja, és mehet a lokál multi. Egy rajang gold sima LL még befigyel szerintem, de érdemes megnézni az alap 3ds kingdom hearts kiadást, nagyon szép az is.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#13432) Narxis


Narxis
nagyúr

Unom már, hogy minden csak switch-re jelenik meg.

Thanos was right.

(#13433) koncsik válasza Narxis (#13432) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét! (Vagy Switch-et...)
Be kell látnunk, hogy lassan a Switch felé akar mindenkit terelni a N. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13434) Narxis válasza koncsik (#13433) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért a SEGA Mega Drive Classics tipikusan egy 3DS-re való kollekció, grafika és hardverigény miatt is. Jó lenne ha ilyenek még jönnének.

Thanos was right.

(#13435) koncsik válasza Narxis (#13434) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

De ez nem jött ki 3DS-re, ha jól tudom, csak a 3D classics.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13436) Narxis válasza koncsik (#13435) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen de kiadhatták volna, ez nagyon jó lett volna 3DS-re. De már szinte semmit nem adnak.

Thanos was right.

(#13437) adalbert1 válasza Narxis (#13436) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, nekem még talán 2 játék van, ami új megjelenés, és be fogom szerezni, de utána sok érdekesség már nem fog jönni (legalábbis számomra) - a 3DS-t én úgy kezelem, hogy van rá rengeteg jó játék, amit már kiadtak, illetve a DS kompatibilitás miatt még több, de új dolgokat már nem várok tőle, arra ott a Switch.

Amúgy hasonló Sega collection már jött ki anno Xbox 360-ra is, szerintem Wii U-ra akkor sem jött ki, ha jól emlékszem.

(#13438) g@bo


g@bo
nagyúr

[link]

elmentem megvenni, nem tudom a bontalan / vadonatúj (a hirdető szerint érintetlen) kinek mit jelent, de tiszta karist volt az alsó kijelző, is.
a gép zacsi nélkül csak hanyagul be volt vágva a dobozába. sértődés volt, mikor mondtam ez nem új, kösz nem kell. :((( használt termék, pofátlanul.

[ Szerkesztve ]

(#13439) koncsik válasza g@bo (#13438) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Naaaagyon durvaaaa :Y :W
Mondjuk az exxxtra akciós árban az xxx jelezheti, hogy szop@t@s lesz... (bocs)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13440) g@bo válasza koncsik (#13439) üzenetére


g@bo
nagyúr

az a durva, hogy volt pofája. gondolta ha már elmegyek úgy is megveszem, vagy nem nézem meg alaposan. tehát, mindig vigyázzatok urak...

(#13441) Youri


Youri
veterán

Sziasztok,

van valami lista azokról a megvásárlásra érdemes játékokról, amik nem jelentek meg PAL-ra, de azu USA-ban igen? Beszereztem egy US 3DS-t, aztán gondoltam pár érdemes darabot összeharácsolnékgyűjtenék :)

RTX ON

(#13442) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Luigi’s Mansion 2 pipa, nagyon jó pofa játék! Aki eddig nem szerezte be, annak tudom ajánlani! Szerintem a Mario 3D Land-et fogom folytatni.

Sic Parvis Magna

(#13443) aya válasza 30z.Samu (#13442) üzenetére


aya
addikt

Két kedvencem 3ds-re. +1

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#13444) PitkyePadvan válasza Youri (#13441) üzenetére


PitkyePadvan
tag

ha csak fizikaira gondolsz akkor
Rune Factory IV , Shin Megami Tensei IV.

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13445) 30z.Samu válasza aya (#13443) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó játék mind a kettő! A Luigi's Mansion 1-et is be fogom szerezni, bár őszintén szólva ezzel a portal én nem vagyok kibékülve. De örüljünk, hogy van, legalább végig tudom tolni. :) Továbbá tervben van a Majora's Mask beszerzése a későbbiekben, meg Virtual Console-on végig akarom tolni a Zelda A Link to the Past-ot is, azzal tartozom még gyerekkori önmagamnak. :B :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13446) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem volt netem öt napig, mert megdöglött a kábelmodem. Most szembesültem csak a sivár valósággal. Tényleg nem futotta még egy nyomorult helloweenes akcióra sem? :W

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13447) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13446) üzenetére


ldave
félisten

Én igazából azt nem értem, hogy a saját kisebb cuccait miért nem akciózza sosem a Nintendo, pl Pocket Football Club, Pullblox és társaik. Már csak kipróbálni is megvennék párat.

A Slime draws near! Command?

(#13448) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13447) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pedig itt aztán lehetne bőven mit akciózni...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13449) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13448) üzenetére


ldave
félisten

De amúgy volt valami nem? Resident Evil rémlik, hogy akciós volt a napokban, de nem nagyon figyeltem ezeket.

A Slime draws near! Command?

(#13450) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13449) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Capcom szinte állandóan akciózik, de azon kívül csak ezek a mobilszintű kis szutyok játékok vannak. Még abból se sok, csak két oldalnyi. Ha fekete pénteken sem lesz semmi, akkor a 3DS-t tuti elengedik. Pedig sok játék van még, amit akcióban letöltenék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.