Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13350) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ugyanaz az operációs rendszer fut az egész palettán, mindegy melyik gépet veszed meg. A bekapcsolt 3D úgy ~1 órát ront az üzemidőn, szóval a 2DS feltehetően tovább bírja, bár nem tudom melyik típusú aksi van benne, a kicsi vagy a nagy.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13352) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#13351) üzenetére


eeXaa
addikt

az aksi kivehető valamelyikben, ill tölthető játék közben?

(#13353) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13352) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kivehető persze, ez nem szarphone X. Egy kis csillag csavarhúzó kell, hogy lekapd az alját, nem egy nagy művelet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13354) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#13353) üzenetére


eeXaa
addikt

ok köszi

(#13355) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#13353) üzenetére


ayo
addikt

már egy szarphone androidnál is terjed, hogy nem kivehető az akksi sajna :S

http://jateknaplo.blog.hu

(#13356) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Sziasztok,
Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney -t nyár végén láttam ~6500 -ért de ma már boltokban sem látom. Ilyen hamar elfogyott? Nem tudjátok honnan lehetne beszerezni? :)

Üdv: László

(#13357) ldave válasza PitkyePadvan (#13356) üzenetére


ldave
félisten

Az egy nagyon régi játék, lehet utolsó darabok voltak akcióban.

A Slime draws near! Command?

(#13358) PitkyePadvan válasza ldave (#13357) üzenetére


PitkyePadvan
tag

francba :((( , wizards-nál még van elvileg, csak nem lehet elérni, meg a bolt is zárva van már jóideje.
jó lenne ha az összes layton játék meglenne 3ds-re , már csak ez hiányzik :DD

azt nem tudjátok esetleg hogy ez is olyan, hogy a német verzióban nincs angol szinkron csak német?

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13359) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

szeretnék vennék egy 25 eurós eshop kártyát (európai) ,
hol érdemes megvenni? magyar boltokba is kapható, vagy online olcsóbb?

Üdv: László

(#13360) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,
Tudtok ajánlani ds lite hoz valami jó kis beat em up stílusú játékot?

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13361) ldave válasza sonar (#13360) üzenetére


ldave
félisten

Streets of Rage jellegű játékra gondolsz? Nem tudok sajna ilyesmi játékról DS-re :( Esetleg a Castlevania játékok, Viewitful Joe-nak van valami DS-es része.

A Slime draws near! Command?

(#13362) sonar válasza ldave (#13361) üzenetére


sonar
addikt

Szia,

Streets of rage ahogy nézem pont olyan stílusú, mint amire én gondoltam. Thx!

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13363) maximilian4


maximilian4
addikt

Sziasztok.
Csatlakozom a klubhoz egy new nintendo 3ds xl tulajaként. Évek óta a fejemben motoszkált a gondolat, de beadtam a derekamat. Használtan vettem, még nincs játékom rá, de eddig nagyon tetszik gép, tök jól működik a 3d. Demokat próbáltam és eléggé lekötött. Gameboy pocketen szereztem első játékos tapasztalataimat, emlékszem mikor még tesómmal felváltva nyomtuk a donkey kongot akkor még nem színes kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13364) Dr.F.E.R.I. válasza maximilian4 (#13363) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én kvarcjátékokon edződtem, azokhoz képest a GB már űrtechnika volt... Az eShop-ról tölthetsz is le GB játékokat, ha kicsit nosztalgiázni szeretnél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13365) maximilian4 válasza Dr.F.E.R.I. (#13364) üzenetére


maximilian4
addikt

Pacsi. Öreg motorosok vagyunk. Mai gyerekek már hozzá vannak szokva a vr-hoz meg a high tech-hez. Ami nem baj, mert nekem is van itthon modern konzol, erős gép és laptop, de valahogy más élmény volt még amit ezek nyújtottak. Szerintem jobb. És most a 3ds-sel nosztalgiát érzek.

Maxi

(#13366) Dr.F.E.R.I. válasza maximilian4 (#13365) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én amondó vagyok, hogy jobbnak nem volt jobb, csak ugye abban az időben még azok a kütyük számítottak hitech-nek. Mondjuk a matchbox és a mesekönyvek mellett :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13367) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Friss trailer a Luigi's Mansion-ról. Érkezés elvileg Október 19-én.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13368) Jigoku válasza Dr.F.E.R.I. (#13367) üzenetére


Jigoku
tag

Ó, nagyon jól néz ki! :D
Majd szerintem erre is jó lesz beruháznom valamikor. De most ami kevés pénzem van, azt a Tales of the Abyss-re fogom költeni. Már nézegettem egy ideje azt a játékot, de a napokban tényleg megveszem végre. >3<

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13369) 30z.Samu válasza Dr.F.E.R.I. (#13367) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erre még nagyon kíváncsi leszek. Még a 2-t nyomom, lassacskán a végéhez érek. :) Bár még bőven van mivel játszani a ki gépen.

Sic Parvis Magna

(#13370) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13367) üzenetére


ldave
félisten

Ez nekem már szerintem kimarad, elég volt a második rész. Van pár játék, aminek a beszerzésén még gondolkozom, de ezt már lehúztam a listámról.

A Slime draws near! Command?

(#13371) PandaMonium válasza Dr.F.E.R.I. (#13367) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nagyon jó, imádtam a Dark Moon-t (mint az avataromon látszik is). :K

What I cannot create, I do not understand

(#13372) ldave


ldave
félisten

Gamepod Nintendo Meeting - 2018. Ősz Gyertek, egyeztessünk :)

A Slime draws near! Command?

(#13373) 30z.Samu válasza PandaMonium (#13371) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a kutya nagyon jó fej benne! :D

Sic Parvis Magna

(#13374) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez is megvolt, egy újabb adósság törlesztve. Etrian Odyssey IV tokkal-vonóval, postgame főszörnyekkel együtt letudva. Nem semmi 100 óra volt, majd írok egy kis szösszenetet róla.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13375) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13374) üzenetére


ldave
félisten

Gratula :) Ez az neXus most jön EU-ba vagy sem? Mindenhol csak USA időpontot és híreket találok.

A Slime draws near! Command?

(#13376) ayo válasza ldave (#13375) üzenetére


ayo
addikt

jó kérdés, én is csak US-t láttam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13377) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13375) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jönni fog, de a legkevésbé melós US változat lesz most is az első, azt már több helyen elő lehet rendelni. A lokalizáció miatt fél évet csúsznak mindig az EU kiadások ahhoz képest.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13378) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#13377) üzenetére


ayo
addikt

fizikai is fog jönni v csak digit? neten hol olvastál erről, mert anno direkt néztem én is, de külön nem volt róla szó

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13379) Youri


Youri
veterán

Sziasztok, hamár EO a téma, Untold 3-ról lehet most tudni valamit? Vagy felejtős?

RTX ON

(#13380) ldave válasza Youri (#13379) üzenetére


ldave
félisten

Az csak pletyka szinten létezik, szerintem az Atlus hivatalosan sosem beszélt róla.

A Slime draws near! Command?

(#13381) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13375) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az eredeti hírekben még EU-t is emlegettek, mint például ebben. Fizikailag pedig biztosan jönni fog, egyszerűen nem érné meg nem kiadni itt is. A lokalizáción is csak pár ember dolgozik ezeknél a játékoknál, ez annyival nem dobja meg a költségeket, hogy üzletileg ne érje meg az EU-s kiadás. Ha az Untold 2-t kiadták, ezt is ki fogják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13382) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13381) üzenetére


ldave
félisten

Én attól tartok, hogy nincs kiadója most ennek. A Deep Silver oldalain már a megjelenés előtt volt hír a Strange Journey-ről, vagy a Radiant Historia-ról, de erről semmi.

A Slime draws near! Command?

(#13383) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13382) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt mondjuk nem bánnám, ha a DS hozzá se szagolna ehhez. Remélhetőleg valami normálisabb keretek közt kiadják itt is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13384) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13383) üzenetére


ldave
félisten

Én ezt most elkönyveltem magamban, hogy nem lesz nálunk, innentől kezdve legfeljebb pozitívan csalódok.

A Slime draws near! Command?

(#13385) ayo válasza ldave (#13384) üzenetére


ayo
addikt

hasonlóan gondolom, mert neten nagyon nulla az infó, persze bármi lehet.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13386) ldave


ldave
félisten

Tegnap jött egy EO Nexus trailer az Atlus USA-tól, azóta figyelem a hozzájuk köthető európai kiadókat, eddig semmi :(

A Slime draws near! Command?

(#13387) Jigoku válasza ldave (#13386) üzenetére


Jigoku
tag

Pedig jöhetne EUba is, nagyon örülnék neki. T3T Aki lát/olvas valami mozgást, az mindenképp riassza itt a többieket.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13388) Youri válasza ldave (#13386) üzenetére


Youri
veterán

Hát úgy is gondolkoztam már rajta, hogy vadászok egy US verziós gépet ebayen, ha így marad akkor pláne.

RTX ON

(#13389) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13386) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mármint hogy ez a trailer :B

Baromi jó lesz amúgy ez alapján. Nemcsak hogy dupla annyi kaszt lesz benne, mint egy normál részben, de visszahozzák a subclass rendszert is. Ezzel adott karakternek lehet választani egy másik kaszt képességeiből is, némi limitációval. Tényleg csak a fantázia fog határt szabni annak, ki milyen stratégia mellett dönt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13390) maximilian4


maximilian4
addikt

Az normális hogy a felső kijelző sokkal jobb minőségű mint az alsó? Szebbek, élénkebbek a színek, a kép is élesebbnek tűnik és a betekintési szög is ég és föld. (NN3DSXL)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13391) g@bo válasza maximilian4 (#13390) üzenetére


g@bo
nagyúr

jaja, felső ips alsó meg tn panel. :)

(#13392) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13389) üzenetére


ldave
félisten

Azaz. Gondolkoztam, hogy beszerzem helyette az ötödik részt, de meglepett, hogy szinte sehol sem lehet kapni.

A Slime draws near! Command?

(#13393) ISThun


ISThun
csendes tag

Ha már ott jártam a környéken, gondoltam elsétálok a főhadiszállásra és megnézem magamnak a kerítésen kívülről.

3DS-t egyébként láttam jópár ember kezében Japánban az elmúlt 2 hétben, a találkozások száma is elérte minden nap a 10 főt ha nem felejtettem el magammal vinni a gépet, de azért a boltokban már a Switch a nyerőbb, a Yodobashi Akiba 3DS részlege például kifejezetten csalódás volt nekem a nem túl nagy kínálatával.

(#13394) maximilian4 válasza ISThun (#13393) üzenetére


maximilian4
addikt

Mint egy börtön.

Maxi

(#13395) Dr.F.E.R.I. válasza ISThun (#13393) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nincs vajon odabent látogatóközpont vagy valamilyen publikusabb tér?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13396) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#13395) üzenetére


ayo
addikt

nincs semmi, a legjobb hely erre a NYC Nintendo World, ellenben nagyon sok jó bolt van, de ahogy olvasom azokat nem sikerült megtalálni :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#13397) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Hali,
olvastam hogy megjelent a Luigi's Mansion,
kíváncsi lennék a véleményetekre:
Milyen jó? Milyen hosszú? Vicces? Érdemes megvenni? Melyik résszel érdemes előbb játszani? :R

Üdv: László

(#13398) ayo válasza PitkyePadvan (#13397) üzenetére


ayo
addikt

GC-n toltam még, jó játék, de rövid olyan 8 óra sztem bőven elég rá - hltb oldalon átlag 7-et írnak. ahogy néztem csak egy boss rush mód került bele, szóval szerintem 3DS-en se lesz több. sztem mindegy melyikkel kezded, bár a második rész hosszabb meg mostanra már tuti olcsóbb, mint most ez a port.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13399) ISThun válasza ayo (#13396) üzenetére


ISThun
csendes tag

Na ja, Akihabarában bőven van játékokkal foglalkozó bolt, de elsősorban japán belpiacos cuccokkal N3DS esetén, így aztán különösebben nem is keresgéltem egy idő után. A Yodobashiba is leginkább vasútmodelles dolgokért mentem, csak ha már ott voltam megnéztem a kínálatot is. Azért egy Pokémon Centerbe felmentem körbenézni. :)

(#13400) ayo válasza ISThun (#13399) üzenetére


ayo
addikt

használt boltokat érdemes nézni, én yodobashi és hasonló helyeken soha se vettem semmit, drágábbak és ált. ahogy írod kevés is van. decemberre tervezek egy buying guide ot írni kansai régióhoz, de hát majd meglátjuk mennyi időm lesz :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.