Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) koncsik válasza ayo (#13699) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B :K jogos, befejezem a last of us-t és igyekszem (Van egy olyan tervem, hogy a nem spéci ps4 lemezes játékaimat el szeretném tüntetni (befejezés után).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13702) ldave válasza ayo (#13699) üzenetére


ldave
félisten

Viccet félretéve, most még befejezem a KH 3-at PS4-en, aztán utána én is 3DS-en tervezek pár játékot. Tavaly végigment a DQ VII és a Radiant Historia, legalább két ilyen hosszabb játékot idén is szeretnék a gépen végigjátszani.

A Slime draws near! Command?

(#13703) Dr.F.E.R.I. válasza PitkyePadvan (#13676) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na a szülinapomra csak megérkezett. Lehet így is akarták, ki tudja... :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13704) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13703) üzenetére


ldave
félisten

És egy Direct-et is kapsz holnap, boldog szülinapot, Feri bácsi!

A Slime draws near! Command?

(#13705) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13704) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszönöm!!! :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13706) etnies válasza bwoay (#13697) üzenetére


etnies
senior tag

Ez miért off? :)
Szerintem veszek egyet, csak el kell rejtenem asszony elől, már utálja a Nintendot.
Annak idején Gameboyom volt és osztálytársamnál nyomattuk a Snest, ezen nőttem fel.
Most van egy Snes minim, dobozban, ki sem bontottam és ez a második 3DS Xl, az elsőt ellopták, pedig Zeldás limited edition volt.
Ott egy kicsit megharagudtam a Nintendora, mert nem rakták át az eshopos játékaimat, mert nem volt meg a gép sorozatszáma.. Azóta csak fizikai játékot veszek...
Most meg akarok még egy DS-t, holott a mostaninak sincs semmi baja. Decemberben meg a Pc-t ugrapdeltem, Ryzen 2600x, 16 ram, 1070ti. Lefogja harapni a fejem, de veszek egyet :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13707) Djuree


Djuree
félisten

na rendeltem egy new 3ds xl-t ebayről (teljesen új), postával együtt 50-ért ittvan és van hozzá egy játék meg töltő. :C

milyen játékokat érdemes először beszerezni? mik a legjobbak? minden stílus jöhet.

memókari gondolom nincs hozzá. milyen kell bele és mekkora a max méret amit felismer?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13708) ldave válasza Djuree (#13707) üzenetére


ldave
félisten

Ó, rengeteg ajánlott játék van a gépre: Mario Kart 7, Super Mario 3D Land, Luigi's Mansion 2 (Dark Moon), New Super Mario Bros. 2, Animal Crossing: New Leaf, Fire Emblem Awakening, Zelda: A Link Between Worlds, ezek nagyjából a korai klasszikusok.

A Slime draws near! Command?

(#13709) Djuree válasza ldave (#13708) üzenetére


Djuree
félisten

akkor szétnézek addig hol tudok olcsón venni használtan játékot, mire megjön legyen minden ami kell. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13710) ldave válasza Djuree (#13709) üzenetére


ldave
félisten

Azért írtam első körben ezeket, mert ezekből már van ez a Nintendo Selects kiadás, olcsóbbak, mint egy újabb játék.

Amúgy a gépben ha jól rémlik gyárilag egy 4GB-os memóriakártya van, ha nem tervezel digitálisan vásárolni, akkor sokáig elég lehet. Cseréhez meg kell bontani a gépet, szóval érdemes az elején beletenni egy nagyobbat, ha ez később szempont lehet.

A Slime draws near! Command?

(#13711) Djuree válasza ldave (#13710) üzenetére


Djuree
félisten

oké köszi. megnézem ezt a selectset.
hát rakni akarok bele, valami 32gb-os jó lenne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13712) etnies


etnies
senior tag

Nintendo tényleg meg akarja velem vetetni, bármilyen alapgép + 3 játék (9-ből lehet válogatni):

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13713) Djuree válasza etnies (#13712) üzenetére


Djuree
félisten

3ds xl nincs?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13714) Djuree


Djuree
félisten

ez valós lehet, megy gyári gépen ami nem mókolt?
[link]
miért ilyen olcsó ennyi játék?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13715) bwoay válasza Djuree (#13714) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem valós, csak ezek sima DS játékok valami mókolt kártyán.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13716) Djuree válasza bwoay (#13715) üzenetére


Djuree
félisten

de akkor a nem mokolt 3ds en gondolom nem mennek. ennyiert vennek meg ha csak sima ds jatekok is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13717) ayo válasza Djuree (#13714) üzenetére


ayo
addikt

azért mert ez warez. fogott egy flash kártyát, netről meg rámásolta a romokat, tehát ezt a kemény munkát kell megfizetned... :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#13718) Djuree válasza ayo (#13717) üzenetére


Djuree
félisten

azt hittem ez gyari megoldas. akkor nem kell. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13719) ayo válasza Djuree (#13718) üzenetére


ayo
addikt

Ha nagyon olcsó valami, az általában hamis, főleg ha Kínából jön :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#13720) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Na végre megjöttek :DD

A Fire Emblem -et ki is bontottam, mert azt már régóta el akartam kezdeni, csak most volt olyan árban amiért szívesen megvettem. Az Etrian szériával még nem játszottam, ismerős tanácsára vettem meg :) . A Shantae meg le volt árazva, korábbiakkal játszottam még és egy elég színvonalas játék. A Stella Glow -t meg sikerült elcsípnem egy aukción, kíváncsi vagyok milyen a játék. :DD

Üdv: László

(#13721) ldave válasza PitkyePadvan (#13720) üzenetére


ldave
félisten

Wow, remek fogás! Ezek közül eddig csak a Stella Glow-val játszottam, nekem tetszett, írtam róla itt többször is, amikor játszottam vele, olvass vissza, ha érdekel :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13722) PitkyePadvan válasza ldave (#13721) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Igen, korábban már egyszer megvolt nekem egy kis ideig ,mert azt ajándékba vettem. Akkor játszottam vele talán 2 órát, meg előzőleg a demojával. Viszont most az én polcomon is ott van. És végig is játszhatom :D .

Üdv: László

(#13723) ayo válasza PitkyePadvan (#13720) üzenetére


ayo
addikt

nem rossz összeállítás

http://jateknaplo.blog.hu

(#13724) Dr.F.E.R.I. válasza PitkyePadvan (#13722) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Stella Glow-t ki ne bontsd, ha le van még pecsételve. Inkább húzd le Shop-ból, azzal játssz. Ezek biztosabbak, mint egy államkötvény :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13725) Djuree válasza PitkyePadvan (#13720) üzenetére


Djuree
félisten

honnan erdemes jatekot venni ahol olcso?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13726) PitkyePadvan válasza Djuree (#13725) üzenetére


PitkyePadvan
tag

hát szerintem az eBay-es aukciók a legolcsóbbak, főleg ha senki sem licitál rá.
Én szoktam nézni német eBay-t is, mert sok minden van ott ami mondjuk az angolba/amcsiba nincs.
Amúgy meg türelmesen várni kell és nézni az akciókat, magyar boltokba előfordul hogy 2-3 címet eléggé leáraznak, meg használtakat is kiraknak 1-2 boltba olcsón (bár már volt olyan hogy a használt drágább volt mint az új :D ) , érdemes személyesen átvenni, vagy felhívni előtte a boltot, mert szokott olyna lenni hogy nem azt a képet mutatják ahogy a játék kinéz (selects -es, német nyelvű a borító, stb..).

Amúgy a Selects-es / német is ugyanolyan csak más a borító, ha ez nem zavar német eBay-en olcsón be lehet szerezni USK logós játékokat pl. (nem mindig van feltüntetve eBay-en hogy elküldi magyarországra a terméket, de privát üzenetben megbeszélem és általában elküldi)

Illetve pakkokat érdemes még nézni a magyar/külföldi online piactereken, azok jóval olcsóbbak, csak lesz benne 1-2 játék amit nem túl jó/ nem szeretsz ezeket áron alul el szoktam én adni :)

Üdv: László

(#13727) etnies válasza Dr.F.E.R.I. (#13724) üzenetére


etnies
senior tag

Ránéztem, mi olyan drága abban?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13728) ldave válasza etnies (#13727) üzenetére


ldave
félisten

A ritkasága. Kevés példányban jelent meg Európában, újonnan már szinte lehetetlen megszerezni, emiatt a használt ára is egyre drágább lesz.

A Slime draws near! Command?

(#13729) etnies válasza ldave (#13728) üzenetére


etnies
senior tag

És maga a játék jó?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13730) ldave válasza etnies (#13729) üzenetére


ldave
félisten

Az ebben lévő linket visszaolvasva megtalálhatod a véleményem a játékról.

A Slime draws near! Command?

(#13731) etnies válasza ldave (#13730) üzenetére


etnies
senior tag

Beraktam figyelőbe. Bontatlan 90 Font körül van, lol.
Te honnan szerezted?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13732) ldave válasza etnies (#13731) üzenetére


ldave
félisten

Én még itthon vettem, amikor megjelent.

A Slime draws near! Command?

(#13733) etnies válasza PitkyePadvan (#13726) üzenetére


etnies
senior tag

És te mennyiért vetted?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13734) ldave válasza etnies (#13733) üzenetére


ldave
félisten

13 999 Ft-ért. A Konzolvilágtól rendeltem, 2016. március 2-án, 5 perccel 11 óra után.

A Slime draws near! Command?

(#13735) etnies válasza ldave (#13734) üzenetére


etnies
senior tag

Azt hittem most vetted. Eladó?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13736) etnies válasza PitkyePadvan (#13720) üzenetére


etnies
senior tag

Neked honnan jött?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13737) ldave válasza etnies (#13735) üzenetére


ldave
félisten

2016. márciusában írtam, hogy játszok a játékkal és mik a benyomásaim. Linkeltem is ezt neked a #13730-ban. Nem értem miből gondoltad, hogy most vettem. És nem, nem eladó.

A Slime draws near! Command?

(#13738) ayo válasza etnies (#13735) üzenetére


ayo
addikt

5 ezerért tuti eladja neked szerintem :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#13739) Djuree


Djuree
félisten

ez a majoras mask milyen játék?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13740) ayo válasza Djuree (#13739) üzenetére


ayo
addikt

haladóbb Zelda játék, jófajta, de elsőre nem ajánlott.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13741) Djuree


Djuree
félisten

hát 5000 alatt nem igazán találok játékokat. ilyen drágák még a régebbiek is?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13742) etnies válasza Djuree (#13741) üzenetére


etnies
senior tag

Szerintem elsőre Zeldából a Link to the past between worlds a legmegfelelőbb. A Majoras Mask-ban elakadtam régebben, azóta sem vittem végig, holnap tervezem elővenni újra.
Ha szereted a stratégiai játékot akkor ajánlom a Fire Emblem: Awakening-et, minden évben előveszem újra és újra, tegnap fejeztem be megint, 40 óra volt a végigjátszás.
Itt van az asztalomon a bontatlan Fire emblem birthright, alig várom már, hogy elkezdjem.

Tudja valaki, hogy az echo is jó-e? Jó áron van most.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13743) ayo válasza etnies (#13742) üzenetére


ayo
addikt

régi rész feldolgozása, emiatt kicsit öreg, de nem rossz rész.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13744) ldave válasza Djuree (#13741) üzenetére


ldave
félisten

Digitálisan is néha szoktak akcióban lenni a régebbi játékok, talán Feri tud árakról beszélni, én nem nagyon követem az ilyesmit.

A Slime draws near! Command?

(#13745) etnies


etnies
senior tag

Európán belül vannak még régiók? Lengyel gép megy mondjuk UK játékkal

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13746) ayo válasza etnies (#13745) üzenetére


ayo
addikt

EU egy régió, tehát nincs

http://jateknaplo.blog.hu

(#13747) Djuree válasza ayo (#13746) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ausztráliából jön a gép, az nem is fog menni eu-s játékokkal?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13748) etnies válasza Djuree (#13747) üzenetére


etnies
senior tag

Én úgy tudom, hogy nem.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13749) ayo válasza Djuree (#13747) üzenetére


ayo
addikt

EU AUS -> PAL régió. Menni fog.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13750) Djuree válasza ayo (#13749) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, ez azért jó hír.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.