Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Adam_Shepard válasza Dwayne Hicks (#13300) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem. az először WII-re jött ki, majd 3DS-re (asszem a 3DS egyik húzócíme is volt a 3d miatt), közben kijött WII U-n is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#13302) Dwayne Hicks válasza Dr.F.E.R.I. (#13298) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Köszi a lista linket!
Mario & Luigi Superstar Saga + Bowser's Minions milyen?

(#13303) Dwayne Hicks válasza Adam_Shepard (#13301) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...akkor összekevertem a xeno x-el. Sajnos wii-m és wii u-m nincsen. Az nagy luxus lenne... 😁

(#13304) g@bo válasza Dwayne Hicks (#13300) üzenetére


g@bo
nagyúr

férfiak, tudtok valamerre új 3ds-t? nem 65000 ért... :K :R

(#13305) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#13304) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ma láttam épp HA-n 45-ért egy Snes editiont. Az nem egy rossz vétel.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13306) Dwayne Hicks válasza g@bo (#13304) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Én Samus editiont vadásztam...
55 alatt nem láttam még simát sem, úgyh. a 45 nagyon jól hangzik.

(#13307) f3rdzs0 válasza g@bo (#13304) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

esetleg új 2ds xl 39k körül már kapható :)

nagyon csúnya ez az ár :D

f3rdzs0

(#13308) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13295) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is gondolkodtam egy darabig, de aztán bő egy hónapja beruháztam egy 2DS XL-re, nem bántam meg, nagyon jó kis gép. :) Most az Ocarina of Time-ra vagyok rákattanva, utána befejezem a Link Between Worlds-öt is, amit sikeresen félbehagytam. :B :D

Sic Parvis Magna

(#13309) ayo válasza f3rdzs0 (#13307) üzenetére


ayo
addikt

az a baj, hogy arról csak rosszat hallottam eddig, nagyon silány lett a minősége, szerintem inkább megéri a New 3DS XL venni, abban legalább van anyag

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13310) 30z.Samu válasza ayo (#13309) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én amit fel tudnék neki róni, hogy amikor nyitva van, akkor kissé lötyög a kijelző, ha rázogatod. Elsőre elég fura volt, de ugye játék közben nem igen rángatod a kezed. :) Ezen kívül nem vettem észre semmi különöset.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13311) ayo válasza 30z.Samu (#13310) üzenetére


ayo
addikt

többnyire a felső képernyőre panaszkodnak, hogy rossz az illesztés meg hogy könnyen meg tud repedni, simán csak összecsukva. gondolom ezért is olcsóbb, mert amivel lehetett spóroltak, viszont emiatt jobban kell vigyázni rá.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13312) 30z.Samu válasza ayo (#13311) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a felső kijelző lehetne masszívabb, érdekes is volt elsőre hogy picit megmozgatom a gépet és lötyög. Vigyázni kell vele, játék közben nekem eddig nem volt zavaró. Viszont az alsó rész nem recseg, nem ropog, miközben a PS-t vagy a controllerét picit "megmasszírozom" már nyiklik nyaklik...Előbbit elég csak megemelni mondjuk takarítás végett és már nyekereg a cucc.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13313) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13308) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Az ára miatt én is gondolkodtam 2ds XL-ben, de a Metroid-ra nagyon kíváncsi voltam, hogy fest 3d-ben.
...nem bántam meg. Folyamatosan maxon van a 3d. Tartottam tőle, hogy fáradni fog a szemem, de a switchnél nem fárasztja jobban.

(#13314) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13313) üzenetére


30z.Samu
félisten

Használd egészséggel! :R

Sic Parvis Magna

(#13315) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13314) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Köszi! 🙋
Az Ocarina jobban sikerült darab, mint a Between Worlds?

(#13316) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13315) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindkettő játék más miatt jó szerintem. :) Bár ha figyelembe vesszük, hogy az utóbbit félreraktam az előbbi miatt, akkor jelenleg azt írnám, hogy az Ocarina jobban tetszik. De majd visszatérek erre a kérdésre, ha mindkettőt végigjátszottam. :)

Sic Parvis Magna

(#13317) f3rdzs0 válasza 30z.Samu (#13310) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

én eddig azt hittem azért lötyög mert a korábbi verziók egy idő után megrepedtek (főleg az og ds)

ha most vennék akkor már valszeg egy SNES 3Ds-t vennék és nem a 2DS XLt, de alapvetően nincs bajom vele

a Zeldahoz én annyit szólnék hozzá, hogy az ocarina szerintem nem öregedett olyan szépen. vannak benne pillanatok mikor nagyon elegem van belőle. ALBWben ilyen bajom nem volt. az szerintem jobb (bár még csak kb most vagyok az ocarina közepén, lehet jobb lesz)

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#13318) 30z.Samu válasza f3rdzs0 (#13317) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Link Between Worlds-öt játszottam előbb, utána az Ocarina tényleg nagyon fura volt, mert az 3D-s. Elsőre bántotta is a szemem, lehet azért tettem félre és inkább az előbbivel játszottam. Első nekifutásra úgy éreztem hogy az Ocarina nem feltétlen erre a kis gépre való. Rá két hétre előkaptam megint, mondván adjunk még egy esélyt a dolognak...akkor beszippantott. A grafika a hardverhez képest elég korrekt, a story is bejön és az irányítással is sikerült kibékülni. Ez után gondolom a Link Between Worlds lesz furcsa. :D Pedig alapvetően az késztetett arra, hogy megvegyem ezt a kis gépet, mert a Link To Past-ra emlékeztetett elég erősen. Azzal marha rég játszottam még SNES-en, de nem sikerült végigjátszani, azzal még tartozom magamnak. :D Örömmel konstatáltam, hogy az e-Shop-on meg tudom majd venni. :))
A másik játék amire eddig azt mondom hogy a hardver képest korrekt grafikával bír az a Luigi's Mansion 2.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13319) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13318) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Októberben Luigi's Mansion 2. + 1 Zelda ...nem jutottam előre, melyik legyen 😀 de nem is baj, mert a BOTW-nak kb a negyedénél járok csak .

(#13320) g@bo válasza f3rdzs0 (#13307) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem drága, de nem is minőség... :B

(#13321) zitrone88 válasza Dwayne Hicks (#13319) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Akkor Luigi:D Meg a végén Zelda csömöröd lesz már az elején:D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#13322) Petreszku válasza Dwayne Hicks (#13319) üzenetére


Petreszku
senior tag

Csak is Luigi. :DD

(#13323) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13319) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már benne vagy egy Zelda story-ban, akkor mellé jó lehet a Luigi. :)

Sic Parvis Magna

(#13324) Dwayne Hicks válasza zitrone88 (#13321) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

😀 ...úgy értettem, hogy Luigi, és mellé valamelyik Zelda... csak kérdés, melyik Zelda legyen mellé... 😀
Nem hiszem hogy csömöröm lenne a Zeldából... 😀

(#13325) zitrone88 válasza Dwayne Hicks (#13324) üzenetére


zitrone88
aktív tag

jaa, bocsi, félreértelmeztem, ebben az esetben szerintem az Ocarina of Time-nak kell következnie :D Bár hozzáteszem, hogy a NES verziós Zelda volt az egyetlen ezen kívül, amivel játszottam, így nem jelenthetem ki, hogy ez a legjobb, de nekem is ezt ajánlották anno, mikor vettem a Nintendot, mintegy kezdésnek a Zelda világában, és igazán zseniális kis játék, főleg, ha valahol téged is lenyűgöz a tény, hogy eredetileg Nintendo 64-re jelent meg, és milyen összetett. :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#13326) 30z.Samu válasza zitrone88 (#13325) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valóban elég összetett játék, lényegében bármelyik Zeldát is választod, egyikkel sem jársz rosszul. :)

Sic Parvis Magna

(#13327) ldave


ldave
félisten

Holnap éjfélkor lesz egy új Direct, benne 3DS játékok is.

A Slime draws near! Command?

(#13328) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13327) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kiderül akkor, terveznek-e még valamit a 3DS-el. Luigi's Mansion, Etrian X, Q2 volt eddig belengetve, más nem jut eszembe. Ha csak ezek maradnak, akkor már nagyon nem fogják a platformot tolni tovább. Switch-re meg gondolom bemutatják az online-t és a jövendő Wii U-portokat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13329) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13328) üzenetére


ldave
félisten

Elmarad az éjféli műsor:

Due to the powerful earthquake in Hokkaido, Japan, we have decided to delay this week’s planned Nintendo Direct. We will provide a new time and date in the near future. Thank you for your understanding.

A Slime draws near! Command?

(#13330) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13329) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Olvasom a híreket, áll a bál most a szigeten. Nemcsak a földrengéssel, hanem az utóbbi 25 év legerősebb tájfunjával is küzdenek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13331) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megvan az első játék, amit 2DS-en végigjátszottam, ez pedig nem volt más, mint a Legend of Zelda-Ocarina of Time. Kevesek játékok egyike, aminél végignéztem a stáblistát is, szerintem ezzel mindent leírtam. :D

Sic Parvis Magna

(#13332) Dr.F.E.R.I. válasza 30z.Samu (#13331) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is ezt játszottam végig először (2012), de csak akkor még nem volt más értelmes játék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13333) 30z.Samu válasza Dr.F.E.R.I. (#13332) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez után három lehetőséget látok. :D
-Folytatom a Mario 3D Land-et.
-Folytatom a Luigi-t
-Folytatom a Link Between Worlds-öt.

Ezeket sikeresen félbehagytam az Ocarina miatt, de úgy érzem megérte, nagyon jó kis kaland volt! :K

Hogy a bejelentésekhez is hozzászóljak, azért remélem nem engedi el a 3DS kezét a Nintendo. Oké, van kis millió játék, amivel tudok rajta játszani, de akkor is. ;] Egyébként mintha valamikor azt olvastam volna hogy a Nintendo támogatni akarja még a 3DS-t.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13334) ldave válasza 30z.Samu (#13333) üzenetére


ldave
félisten

2019-ben még buztos lesz rá pár játék, de sokmindenre már nem érdemes várni.

A Slime draws near! Command?

(#13335) 30z.Samu válasza ldave (#13334) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is van játszani bőven, ha úgy adódik... :K

Sic Parvis Magna

(#13336) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13331) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...Luigi mellé októberben veszem is, ha lehet jó áron kapni.

(#13337) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok! Anno Gameboyon játszottam végig a Metroid 2-t. Meg is vettem 3DS-re a Samus Returns-t akciósan de gépem még nincs hozzá, de nagyon tetszik. Érdemes most még venni egy 2DS XL-t vagy inkább tegyek még hozzá és vegyek egy Switchet? Arra sajnos nincs Metroid :(

(#13338) Dwayne Hicks válasza tl-x (#13337) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...én a Samus Returns miatt vettem két hete a Metroid kiadású 3ds xl-emet, switch mellé. 😁 ...vigyázz, mert ha sokat gondolkozol rajta, elindulsz a lejtőn, és végül mindkettőt megveszed. 😁
Viccet félre: 3ds nem jöhet szóba...? ...csak a 2ds? Mert a Metroid gyönyörű lett 3d-ben (ezt úgy mondom, hogy moziban is kerülöm a 3d-t).

(#13339) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13336) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én itt HA-n vettem 4500-ért, annyit bőven megért, sőt.. :K

Sic Parvis Magna

(#13340) tl-x válasza Dwayne Hicks (#13338) üzenetére


tl-x
őstag

Hát én is ettől tartok. Lesz mellé Switch is és én is szemezek a 3DS-el.

(#13341) Petreszku válasza tl-x (#13340) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szerintem egy játék miatt nem éri meg a 3DS, ha ott lesz a Switch is. Ha több játék is érdekel/érdekelne akkor bőven jó befektetés a 3DS. Nem olyan drága már és rengeteg játék van rá mondhatni baráti áron.

(#13342) 30z.Samu válasza Petreszku (#13341) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam két héttel a 2DS vásárlása után úgy festett a dolog, hogy több játékom volt rá, mint a Wii-re, ami már több hónapja megvolt már. :B :D

Sic Parvis Magna

(#13343) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13339) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Én még a gyűjtöi kiadáson is gondolkoztam, de a 20e feletti ár nem akart akciósodni. ...úgyh. így 5 óra játék után azt mondom, ...akár meg is vehettem volna a spéci kiadást. Jobban tetszik, mint a New Super Mario Bros 1 (ami nálam etalon platform).

(#13344) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13343) üzenetére


30z.Samu
félisten

Melyik New Mario? Mert azt hiszem DS-en is más meg Wii-n is. :B

Sic Parvis Magna

(#13345) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13344) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Ezt nem tudtam....
Ds lite

(#13346) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#13345) üzenetére


30z.Samu
félisten

A DS-es Mario-t még végig szeretném vinni. :D Meg kb minden Mario-t meg Zeldát, ami a kezem közé kerül... :D

Sic Parvis Magna

(#13347) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#13346) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Másodjára játszom ds lite-on... csak a metroid miatt mellőzöm...
Meg tudom érteni... a nintendo saját játékai vernek mindent.
(Kivéve a Titus The Fox-ot 😁)

(#13348) eeXaa


eeXaa
addikt

2DS XL ben van média player? tudok sd-ről mp4, mkv, avi filmeket nézni

(#13349) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13348) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gyárilag tuti nincs. Mókolt gépeken talán lehet ilyen, de azokat nem vágom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13350) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#13349) üzenetére


eeXaa
addikt

akkor e téren mindegy hogy 2ds vagy xl. a 2ds nek meg gondolom hosszabb az üzemideje...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.