Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) bbmt válasza ldave (#14500) üzenetére


bbmt
senior tag

Köszi :R

A kanál a gyengék villája

(#14502) braseel válasza Dr.F.E.R.I. (#14495) üzenetére


braseel
tag

Respect. Ugyanilyen New 3DS-em van. Remélem nem fog rá sor kerülni, de most már tudom, mit kell tenni.

(#14503) ayo válasza braseel (#14502) üzenetére


ayo
addikt

sztem egy idő után biztosan elő fog jönni a bal stick probléma. Ami még szar, az a new xl fóliás borítása. sajna sima használat alatt leválik.
ettől függetlenül sztem korrekt cucc, mint az összes DS gép. (Switch megjelenése számomra csak értékesebbé tette a szériát :B)

http://jateknaplo.blog.hu

(#14504) ldave válasza ayo (#14503) üzenetére


ldave
félisten

Hogy minden alkalommal megtalálod a módját, hogy odaszólj a Switchnek egyet :)

A Slime draws near! Command?

(#14506) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#14505) üzenetére


woros
őstag

Rossz topik, Topikgazda úr. :D

(#14507) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#14506) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ja, észrevettem közben :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14508) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#14506) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sebaj, mert (3)DS-re is van egy játékom, aminek az utóbbi években az egekbe szökött az ára. 2018-ban vettem az Etrian Odyssey III-at a kanadai Videogamesplus-tól. Egy csomagban vettem, együtt a második részével, a Radiant Historiával és a The World Ends...-el együtt. Ezért a négyesfogatért fizettem durván 34ezret. Önmagában a Radiant Historia is egy drága játék volt, amíg nem csináltak utánnyomást belőle, de azóta is jól tartja az árát. Az Etrian Odyssey III ára viszont felszökött a százezres tartományba és azóta is alig-alig jön lejjebb. Emlékszem, az én példányom volt az utolsó darab, utána sold out lett (akkor már nem nagyon mentek a DS játékok). Miért pont ez a része lett ekkora szent grál azt nem tudom, de így lett egy olyan játékom, amivel nem fogok tudni játszani. Mert felbontani úgysem fogom, viszont még a csupasz kártyák is 40-50ezer körül forognak, inkább kihagyom :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14509) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14508) üzenetére


ldave
félisten

Egyrészt elképesztő, hogy milyen árak tudnak lenni ezeknél a ritkább játékoknál, másrészt pedig csak azért tud ennyi lenni, mert van rá kereslet, ha nem vennék meg ennyiért ezeket, akkor nem maradna tartósan ilyen szinten az áruk.

A Slime draws near! Command?

(#14510) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14509) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A kis példányszámú Atlus játékokból nem is nehéz egy ilyen feszített keresletet összehozni, viszont amíg még boltokban is meg lehetett találni (néhány évvel ezelőttig), akkor meg a kutyának nem kellett :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14511) Lei559


Lei559
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne Felétek , hogy valaki esetleg foglalkozott e már 3ds játékok borítóinak az újranyomtatásával?

Sajnos az a helyzet állt elő , hogy 1-1 már reális áron nem beszerezhető játékomnál fordul elő az , hogy vagy sérült/német a borítója , vagy csak simán a kártya van meg belőle.

Tudom , hogy ez kicsit feszegeti a határokat legalitás téren , de mivel már a legtöbbjük bolti forgalomban már nem kapható , így azért egy kicsit talán elnézőbb lehet az univerzum e téren. :)

Előre is köszönöm az infokat!

(#14512) thotzoltan


thotzoltan
tag

Szép napot kívánok! 12 éves fiú vagyok apukám fiókjáról írok. Tegnap vettem egy Nintendo ds i kézi konzolt és egy 3ds r4igold kártyát. Segítséget szeretnék kérni, hogyan tudok rá csatlakozni az internetre? A papírjai alapján csináltam, de úgy sem megy. Köszönöm előre is a segítséget.

(#14513) ldave


ldave
félisten

Updates on the discontinuation of #eShop for Wii U and Nintendo 3DS family systems:
- As of 29/08/2022, it will no longer be possible to add funds.
- As of 27/03/2023, purchases will no longer be available.

Kíváncsi vagyok lesz-e valami nagy akció még a leállás előtt, de nem hiszem :(

A Slime draws near! Command?

(#14514) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14513) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem lesz itt semmi...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14515) Faterkam válasza thotzoltan (#14512) üzenetére


Faterkam
addikt

Ds I-vel nem érdemes netezni, elhaladt felette az idő, lassú, macerás, szerintem a telefonod 100x többet tud! Ráadásul letölteni sem tudsz már semmit a Shopból! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14516) thotzoltan válasza Faterkam (#14515) üzenetére


thotzoltan
tag

Nem netezni szeretne a fiam,hanem használni.. :) Van XBOX ONE,illetve tablet, Asus Rog Gamer gépe ,telefonja.... a retro fieling miatt szeretné,ha működne a mikrofonja rajta,és hogy játszani tudjon...

(#14517) Faterkam válasza thotzoltan (#14516) üzenetére


Faterkam
addikt

Ezt írta:
"Segítséget szeretnék kérni, hogyan tudok rá csatlakozni az internetre?"

Neten már nem tud játszani, ezer éve nincsenek szerverek.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14518) thotzoltan válasza Faterkam (#14517) üzenetére


thotzoltan
tag

Bocsánat,az már megoldódott.. közben a mikrofonnal van még gond...de egyébként nagyon bejön a fiamnak..

(#14519) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Úgy tűnik leesett valamikor a New 2DS XL-es és megrepedt a zsanérnál (pedig dupla védőtokban volt). Nem tudom olyat hol lehet kapni. A kijelzőnek van háttérvilágítása, de nincs képe. Mit lehet vele kezdeni? :W
Jó gyenge egy gagyi ez az egész a PSP-hez képest.

Szerintem ilyen kellene nekem csak pirosban:

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14520) Ciccuka válasza Ciccuka (#14519) üzenetére


Ciccuka
veterán

The IMPOSSIBLE Nintendo 2DS XL Repair!

Mások is jártak hasonlóan (csak nekik az alsó rész tört meg):

Szándékosan alul van tervezve ez a vacak. A kijelzőnél külön szalag kábelt se lehet cserélni. :W

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14522) ldave


ldave
félisten

Ebben a témában Feri járatos, talán őt tud majd tippeket adni, ha erre jár.

A Slime draws near! Command?

(#14523) Ciccuka válasza ldave (#14522) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lehet csak az LCD szalagkábel csúszott ki a helyéről.

Viszont a felső zsanérnál, ahol végigrepedt, azt elég körülményes szétszedni.
Gyakorlatilag az LCD-t is le kell bontani hozzá.
Megragasztani pillanatragasztóval nem tudom, hogy érdemes -e.
Biztosan látható nyoma marad.

Egy cipős doboz nagyságú vastag plüss-szerű dobozban volt. Nem tudom, hogy a fenébe tudott ez így széttörni. Már vagy 4x lesett abban (kb. 1,2 méterről szőnyegre, de belül is volt rajta több védelem) soha nem lett semmi baja eddig.

Lehet ez is olyan vacak műanyagból van, hogy idővel minimális behatásra széttörjön.
Does anyone else’s New 2DS XL have such a wobbly screen?

Az a probléma, hogy ilyen piros shell sehol nem kapható, csak fekete és fehér.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14524) Dr.F.E.R.I. válasza Ciccuka (#14519) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

2DS-t még nem szedtem szét, de a 3DS-nek azon a ponton van egy kis szalagkábele. Olyat el tudok képzelni, hogy az valahogy kiugrott a helyéről, ha komolyabb ütést kapott. Sajnos nincs más hátra mint előre, szét kell csavarozni a gépet és belenézni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14525) thotzoltan válasza Dr.F.E.R.I. (#14524) üzenetére


thotzoltan
tag

Esetleg ismertek olyan személyt,aki szét és összeszerel 3DSI-it és megjavítja a fiam mikrofonját? Már teljesen belebolondult,pedig van XBOX ONE-ja,ASUS ROG-ja és egyéb elektromos buzerancia,ahogy a Kállai Ferenc mondta anno a Bujtor filmben.. :)

(#14526) woros válasza thotzoltan (#14525) üzenetére


woros
őstag

Próbáld felvenni a kapcsolatot a GamePark-al. [link]

(#14527) Narxis válasza thotzoltan (#14525) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ebből is látszik, hogy a valódi játékélményt a 2DS/3DS adja. :D

Thanos was right.

(#14528) thotzoltan válasza woros (#14526) üzenetére


thotzoltan
tag

sajnos ők nem...

(#14529) szika87


szika87
aktív tag

Hát gyerekek a retro hobbi sajnos nem túl olcsó hobbi.
Nintendo 2ds xl (70-80ezer forint körül kapható használtan) 2-3 éve 28-ért vettem.
Ps1 játékok 5-6k alatt nincs is, a normális címek 15-20k-tól kezdődnek (nemrég szereztem be ps1-re a REsident Evil 2-3at és madjnem 40 ezrembe került, erre mások azt mondták még jó üzletet is kötöttem mert ez csak drágább lesz :D ) és a határ a csillagos ég, nes, snes, dreamcast, nintendo 64 játékokat látok 34-40 ezer körül is.
Pedig volt tervben hogy veszek egy gamecube-ot, maga a konzol nem drága de hozzá játékokat beszerezni megint zsebbnyúlós.
Csak oda akartam kilyukadni az egésszel hogy a 2DS XL-em inkább kiokosítottam, mert ott is elképesztő árak vannak mostmár néhány címnél.

We are here for a good time, not a long time.

(#14530) woros válasza szika87 (#14529) üzenetére


woros
őstag

Pont egy éve írtad, hogy 60-ba került akkor egy 2ds xl. Nekem is van new 3ds xl dual ips, ami most sztem érhet vagy 130-at, ebayen meg 150-160 is akár, bár ezt csak hasraütésre mondom.

(#14531) szika87 válasza woros (#14530) üzenetére


szika87
aktív tag

Hahaha igen elképzelhető, figyelemmel szoktam kisérni a meglévő cuccaim árváltozását. És mindig imádkozok hogy ne romljon el semmi, legyen az konzol, tv, vagy pc alkatrész mert bizony már most nem annyiba kerülnek mint mikor vettem.
Pedig régen úgy volt hogy idővel egyre olcsóbbak lesznek ahogy "öregszenek" erre ott tartunk hogy drágább a használt ára mint amennyibe anno az új ára volt.

We are here for a good time, not a long time.

(#14532) kovsol válasza woros (#14530) üzenetére


kovsol
titán

Nekem még egy sima 3DS van. Anno 28k volt dokkolóval, meg egy zelda link between worlds -el bundeban. :D Ez mondjuk nem érhet túl sokat most se :D de mai napig szépen teszi a dolgát.

May the Force be with you!

(#14533) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pokémon Mystery Dungeon: Gates to infinity játékbemutató

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14534) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

System update (tényleg), nem hiszed el, “végre”: Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14535) Kai_Rong válasza koncsik (#14534) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Komoly user experience enhancement lehet majd ennyi év után :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14536) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#14534) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most nyomtam rá az előbb, egy másodperc alatt végzett... komoly javítás lehetett.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14537) szika87 válasza koncsik (#14534) üzenetére


szika87
aktív tag

Úgy látom nem hozhat túl sok újdonságot, igy lehet kihagyom nehogy a végén összeakadjon a cfw-vel ez a frissités :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#14538) Narxis válasza szika87 (#14537) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1 :D

Thanos was right.

(#14539) Guitar14 válasza koncsik (#14534) üzenetére


Guitar14
senior tag

"Dataminer OatmealDome has also taken a look at this update - revealing some updates to the eShop, web browser and a few other areas:
Firmware 11.16.0-48 was released for all 3DS models. This may be related to the upcoming shut down of adding funds in the eShop. Updated: - eShop - Web Browser - friends system module - NATIVE_FIRM
Details are currently scarce. Awaiting more information."
[link]

Vagyis valószínűleg a közelgő eShop- és pénzfeltöltés lelövéshez köthető a ez a frissítés.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#14540) Faterkam


Faterkam
addikt

Dilemma!
Pár éve a Fiam eladta a 3Ds-ét, volt NNID-je, letöltött Donkey kong játékkal. Azt törölte róla, és Factory Reset. Majd tegnap nosztalgiázni akart. Az én fehér 3Ds-emen nincs regisztrált NNID, és be akart lépni a sajátjával. Persze nem lehet, mert ezt már más géphez csatolták anno :( Nintendo így szeretünk! :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14541) woros válasza Faterkam (#14540) üzenetére


woros
őstag

Írni kell a nintendonak, hogy pls válasszák le és kapcsolják a mostani géphez. Gép sorozatszámát is írjátok le nekik.

(#14542) Faterkam válasza woros (#14541) üzenetére


Faterkam
addikt

Az én gépem sorozatszámát kellene megadni gondolom, mert a régit nem tudjuk. Azt sem tudom ki vette már meg. Ez szokott működni? mert a Nintendo elég macerás levelezésnél :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14543) woros válasza Faterkam (#14542) üzenetére


woros
őstag

Ezeket kell megadni nekik és én annó ide írtam: customer-support@nintendo.co.uk

- Your full name
- Your date of Birth
- The name of your NNID:
- The email address associated with your NNID:
- The console you wish to have your NNID disassociated from: (Wii U/3DS)
- Your previous console serial number:
- Your current/new console serial number:
- Reason for disassociation request:
- Three recent digital purchases/demos made on your on NNID:
- Police report provided/attached (for lost or stolen consoles only): (Y/N)

Volt, hogy a current-nél nem adtam meg semmit, mert nem volt másik, de odaírtam, hogy nincs.

(#14544) Faterkam válasza woros (#14543) üzenetére


Faterkam
addikt

Nah próba szerencse! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14545) woros válasza Faterkam (#14544) üzenetére


woros
őstag

Hajrá, nekem is megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

(#14546) Faterkam válasza woros (#14545) üzenetére


Faterkam
addikt

Még hadakozunk, mert valami 3 vásárlást írtak, lehet demo és ingyenes játék is. Ezt nem nagyoon értem :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14547) woros válasza Faterkam (#14546) üzenetére


woros
őstag

(- Three recent digital purchases/demos made on your on NNID)

Meg kell nevezni legalább 3 letöltést amit azzal az NNID-val hajtottál végre, ami a géphez volt kötve. Ha egyáltalán nem volt ilyen, akkor írd azt, ha csak 1 volt, akkor meg azt.

(#14548) Faterkam válasza woros (#14547) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ez az, nem nagyon emlékszik mit töltött le :( Én meg nyaggatom, hogy ne hagyja ennyiben, és válaszoljon, hogy nem tudja :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14549) ldave


ldave
félisten

Nálatok is eltűnt a webes felületről a vásárlási lehetőség?

Itt jobb oldalt kéne hogy legyen az ár és buy gomb. Legutóbb amikor néztem még ott volt minden.

A Slime draws near! Command?

(#14550) koncsik válasza ldave (#14549) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y :K eltűnt biza - wtf

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.