Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#14150) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Prime 4-et szerintem valamilyen upgradelt Switch-re hozzák majd ki, hogy jól eladják azt is :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14152) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#14151) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudom, a Metroid nem akkora húzócím mint sokan hiszik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14153) vg


vg
addikt

Lehet valahol kapni új, bontatlan new nintendo 3ds xl gépet, vagy már teljesen leálltak a forgalmazással? :F

(#14154) Kai_Rong válasza vg (#14153) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Lehet, hogy lapul valahol elfekvő régi készlet, de azért nagy összegben ne fogadj rá. Európában 2017 év végén discontinued státuszba került az N3DS XL, kb. fél évre az N3DS-t követően.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14155) vg válasza Kai_Rong (#14154) üzenetére


vg
addikt

Csodás. Ebayen vannak, 100e forint körül... gáz.

(#14156) ldave válasza vg (#14155) üzenetére


ldave
félisten

New 2DS XL, ami talán még hivatalosan új forgalmazásban van.

A Slime draws near! Command?

(#14157) vg válasza ldave (#14156) üzenetére


vg
addikt

Olyanom van pár napja, csak szeretnék egy 3ds-t is. Sajnos csak szeretnék, használtat nem szívesen veszek ilyen kütyüt. Lehet marad az ebay.

(#14158) ldave válasza vg (#14157) üzenetére


ldave
félisten

Pont a napokban gondoltam arra, hogy a sima new 3DS-emtől lehet megválnék, az XL-t megtartom, még van rá vagy 5 évnyi játékom :)

A Slime draws near! Command?

(#14159) Kai_Rong válasza ldave (#14158) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

En pont forditva voltam, az XLt adtam el es az N3DS maradt, jobban kezre all.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14160) vg válasza ldave (#14158) üzenetére


vg
addikt

Az milyen állapotban van? :K

(#14161) ldave válasza Kai_Rong (#14159) üzenetére


ldave
félisten

Öregszem, jobban kedvelem a nagyobb képernyőt :)

A Slime draws near! Command?

(#14162) ldave válasza vg (#14160) üzenetére


ldave
félisten

Szép állapotban van, legfeljebb mikrókarcok fordulhatnak rajta elő.

A Slime draws near! Command?

(#14163) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14158) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az Ambassador-géptől? :Y

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14164) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14163) üzenetére


ldave
félisten

Aha, lehet keresek neki új gazdát. De még gondolkozom rajta.

A Slime draws near! Command?

(#14165) koncsik válasza ldave (#14164) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vérszagra gyűl az éji vad ;) :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14166) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#14165) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

+ a nappaliak is

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14167) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Kicsit későn kapcsolok én is, de keresgetek új bontatlan new 3ds xl-t. Durva hogy már csak 110-120K körül lehet venni. Nekem még sima GameBoy-om volt áltsuli végén, most viszont fiamnak szeretnék egy 3ds-t, igaz még csak 5 éves de majd hozzánő (ha már én kimaradtam belőle neki meglegyen az élmény) amit persze megnyomkodnék némi Mario-val :D

A kérdésem, hogy van lényegi különbség korlátozás valami az US a Japán meg az EU verzió között? Ha jól láttam nem jellemző hogy adnak hozzá töltőt, így azt úgyis itthon kellene venni.

(#14168) Kai_Rong válasza Fr3eWar (#14167) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A lenyegi kulonbseg a regios lock. EU-s 3DS csak EU regios 3DS jatekokat visz, az amcsi az USA regiot, a japan a japant. Fizikai 3DS kazik beszerzesekor ez komoly issue. Visszafele kompatibilis minden regioval, azaz a sima DS jatek mindegy, hogy milyen regiobol jott, azt megeszi a gep.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14169) Petreszku válasza Fr3eWar (#14167) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Játékra szerintem most már felesleges "új bontatlan new 3ds xl-t" venni. A használt piacon kell körülnézni. Olyan helyeken ahol az eladók értékelve vannak és ha van rá lehetőséged ki is tudod próbálni.
Kéretik magánvéleményként kezelni. :)

(#14170) bwoay válasza Fr3eWar (#14167) üzenetére


bwoay
nagyúr

5 éves gyerek szemének nem javasolt a 3D, anélkül viszont tökéletes megoldás a 2DS XL, amiből simán találni bontatlant 40 körül, és gyerek kézzel jobb is a fogása, mivel kisebb/könnyebb masina.
persze ha egy picit azért apáé is lenne, akkor hajrá!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14171) shenmuedc


shenmuedc
tag

Nekem xl van de fiamnak sima ék alakú 2ds. Százszor kenyelmesebb az övé.

(#14172) Fr3eWar válasza bwoay (#14170) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Picit apáé is lenne a dolog ahogy írod.
Köszi a válaszokat, kicsit tisztul a kép, de iszonyat mennyiségű változat van ezekből az eszközökből.
A 3DS-es játékok mennek 2DS-en, ha jól tudom a 2013-2016 közötti pokemon játékok 3DS verziók, azok akkor is futnak 2DS-en (2D formátumban?).
Elvileg van New 3DS is az XL mellett, bár ebay-en sem sok EU régióst találtam, annak a mérete kicsit kisebb, de a felbontása akkora mint az XL-verzióké, így talán könnyebb fogni is + nagyobb PPI miatt élesebb a kép. Valamiért ezt nem vitték annyira, vagy kevesebben adják el.
Ezen kívül a 3D dologgal kapcsolatban, ha teljesen kikapcsolod akkor van olyan szép a képe mint egy 2DS-nek? Vagy kikapcsolva is csúnyább lesz mint a natív 400x240M
A kőtábla 2DS-t biztos nem vennék, akkor már inkább bukom a 3DS játékokat és marad a Switch.

(#14173) ldave válasza Fr3eWar (#14172) üzenetére


ldave
félisten

A kép nem lesz csúnyább, a 3D úgy működik, hogy 2*400 x 240 a felbontás, 400 jut az egyik szemedre, 400 a másikra, összességében nem látsz több pixelt.

A Slime draws near! Command?

(#14174) Fr3eWar válasza ldave (#14173) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Mennyit ér manapság egy szép állapotú sima DS (nem lite nem DSi)? Úgy tűnik külföldről tudtam berendelni egy new 3DS XL-t, 15 játékkal (4db DS 11db 3DS), és egy sima DS piros konzollal együtt 210€-ért. Remélem jövő héten ideér.

(#14175) koncsik válasza Fr3eWar (#14174) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kérdezd meg itt :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14176) Baltincs


Baltincs
tag

Sziasztok, régóta szemezek egy 3ds-sel, és most valamiért hogy már nem gyártják, el is jött az idő(hülye időzítés, tudom :)) ) hogy beszerezzek egyet. Mire érdemes figyelni? Illetve a new mennyi és milyen játékkal tud tobbet? Próbáltam utána keresni, de leginkább a xenobladet írták meg pár számomra ismeretlen játékot, a switch mellé csak elkéne egy ilyen kis csoda is. Illetve régióval lehet e baj, mert ha itt nem találok, akkor jön az ebayes buli :)

(#14177) ldave válasza Baltincs (#14176) üzenetére


ldave
félisten

Összefoglalóban sok kérdésedre választ találsz, de ha valami nem tiszta az után sem, szívesen segítünk.

A Slime draws near! Command?

(#14178) Dr.F.E.R.I. válasza Baltincs (#14176) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem ebay-es buli lesz belőle, de európai kiadást nézz mindenképp, ahhoz jók az itthoni játékok. Inkább N3DS, mint a régiek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14179) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#14178) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

+1, ha mar most veszel, akkor N3DSt vegyel (vagy kezmerettol fuggoen XLt). Par jatek exkluziv ra (Fire Emblem Warriors, Xenoblade Remaster,, Binding of Isaac Rebirth, Minecraft meg 11 tovabbi niche indie jatek), viszont anyaghasznalatra meg akksiidore is minosegibb darabok szvsz. En szerettem a 3DS XLemet, de azert miutan N3DSre valtottam nem sirtam vissza a regi bumfordit :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14180) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hivatalosan is leállították a 3DS konzolok gyártását

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14181) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14180) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy én azt hittem ez már megtörtént egy ideje, már elég régóta alig látni a boltokban új 3DS-t, 2DS-t.

A Slime draws near! Command?

(#14182) bwoay válasza ldave (#14181) üzenetére


bwoay
nagyúr

olyankor még csak azt látod, hogy a magyar nagykerek már menekülnek ki belőle :)
nyilván látják, hogy marginális igény van rá, és nem rendelik.
én emlékszem, amikor még sokféle kivitelben lehetett venni (N3DSXL), és én barom sokalltam a 45 rugót érte. viszonylag gyorsan eljött az, hogy visszasírtam ezeket az időket :B

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14183) vg válasza bwoay (#14182) üzenetére


vg
addikt

alza-n lehet még kapni 2ds xl-t, borzasztó pikachu verziót

(#14184) PHM válasza vg (#14183) üzenetére


PHM
addikt

És borzasztó drágán...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#14185) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14181) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerencse hogy van itthon hat gép is, megmarad az utókornak

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14186) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lelőtte a 3DS termékcsaládot a Nintendo

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14187) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14185) üzenetére


ldave
félisten

Majd ha esetleg a miénk tönkremegy (ne legyen ilyen), akkor megyünk majd hozzád anyagért. Feri, a 3DS dealer. 10 perc játék, 5000.

A Slime draws near! Command?

(#14188) Ciccuka válasza Dr.F.E.R.I. (#14185) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi mostanság nagyon ritkán vesszük elő (gyenge felbontása néha zavaró tud lenni). Switch Lite-nak jobban örülnénk.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14189) Kai_Rong válasza Ciccuka (#14188) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szeretem a Switchet meg minden, de azert a DS + 3DS library megveresehez azert meg marhara gyerekcipobej jar :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14190) Narxis válasza ldave (#14187) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#14191) bwoay válasza Kai_Rong (#14189) üzenetére


bwoay
nagyúr

az üzemidőt meg a hordozhatóságot nem is említve.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14192) Dr.F.E.R.I. válasza Ciccuka (#14188) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jó a switch meg minden, de a Wii U játékokhoz van Wii U-m, a PC-s játékokhoz PC-m, hordozható konzolnak meg 3DS-em. Ez a cucc annak lehet jó, aki most csobban bele az egész nintendo-bizniszbe és a legtöbbet akarja kapni a legkevesebb ráfordítással.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14193) psjani


psjani
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki 3ds szerelőt ajánlani, mert van egy itthon de használni nem tudom.
Sajnos csőbe huztak vele, ugyanis nem tölti az akkumulátort hiába vettem bele aksit .
Az akkumulátor töltő füleken nem jelenik meg az 5V csak kb 3V.
Ha valaki tud segítsen legyen kedves.

(#14194) Dr.F.E.R.I. válasza psjani (#14193) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szia, PHM kollégát kérdezd, ő a mágusa ennek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14195) Ciccuka válasza psjani (#14193) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha a töltő jó, akkor valószínűleg a csatlakozót kell cserélni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14196) psjani


psjani
csendes tag

Továbbra is keresem a hozzáértő szakembert a 3ds hez.
Vagy ha szervízt tudtok ami megbízható azt is szívesen fogadom.

(#14197) koncsik válasza psjani (#14196) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

GamePark

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14198) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Múltkor jó áron hozzájutottam Fb marketplace-en egy Dragon Quest 8-hoz. Vagy 12 éve az eredeti PS2-es változathoz volt szerencsém, az emlékek már fakók, de a 3DS-es verzió látvány tekintetében mégis óriási pozitív csalódás, nagyon jól fut a kis masinán. Egyelőre még csak egy másfél óra ment bele, de félek attól, hogy most a szomorú őszi estéken végig fogom pörgetni :D
Most már tényleg csak a Persona Q és Q2 kell fizikaiban, és akkor elégedett leszek a DS/3DS gyűjteményemmel, amit az elmúlt egy évben összekapartam :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14199) psjani


psjani
csendes tag

A Dragon Quest 8 at én is nyomtam ps2-n nagyon nagy játék.
Ezért lenne jó ezt a 3ds-t valahogy megjavítani mert az ilyenek meg a Zelda játékok érdekelnének rajta.

(#14200) MPM


MPM
tag

Helló!

Szeretnék egy New N3DS XL verziót beszerezni, használtan. Esetleg tudnátok boltokat/platformokat ajánlani? Egyelőre csak az ebay jön szóba, mert Mo-n nem találok konkrétan ilyen típust, csak más verziókat.

Az ebayen Európában elég jó aukciók vannak magánemberektől, míg Japánban kereskedők árulnak elég jó áron.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.