Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Kai_Rong válasza g@bo (#14250) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hát ezekre várhatsz a világ végezetéig, lol. A Supergamernél ami nincs raktáron, az nem is lesz soha :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14252) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#14245) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Etrian IV-et tudok adni egy példányt, ha érdekel. Még bontatlan is ráadásul. Az 5-nek van egy hiányos japán díszkiadása még feleslegbe, de nem sok Etrian fannal találkoztam idehaza akit érdekelt volna.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14253) Faget


Faget
tag

leárazások vannak az eshopban, atlus főleg.

(#14254) Dr.F.E.R.I. válasza Faget (#14253) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mások sajna már réges-rég nem akcióznak, főleg maga a Nintendo nem...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14255) Narxis


Narxis
nagyúr

Nincs ennél jobb konzol gyerekek, nem csodálkoznék ha a Nintendo néhány éven belül feltámasztaná egy új kiadással. Nintendo 4DS vagy valami ilyesmi... :D

Thanos was right.

(#14256) Faterkam válasza Narxis (#14255) üzenetére


Faterkam
addikt

Majd feltámasztják hamarabb a kínaiak -Nontendo Ds- néven :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14257) Faget válasza Narxis (#14255) üzenetére


Faget
tag

simán el tudom képzelni picit nagyobb méretben szép, nagy felbontású kijelzővel.

(#14258) ldave válasza Narxis (#14255) üzenetére


ldave
félisten

Tudom, teljesen más koncepció, de nálam a Switch Lite hozza azt, amiért a DS/3DS konzolokat megkedveltem :)

A Slime draws near! Command?

(#14259) Narxis válasza ldave (#14258) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jah, nézegettem teszteket róla, de pont a 3DS mellé nem venném meg hanem akkor már Switch, amúgy sincs semmilyen TV-s konzolom. Ha sokat utaznék akkor lehet a Lite lenne de így otthonra ha most pénzt adnék ki valamiért akkor az a Switch vagy majd az új Switch ha lesz, nem sürgős. :D De jó kis handheld az a Lite is.

Thanos was right.

(#14260) ldave


ldave
félisten

Facebookos Nintendo csoportban most árul valaki jópár ritkább 3DS játékot (Etrian 4, FF Curtain Call, Code STEAM), ha valakit esetleg érdekelne.

A Slime draws near! Command?

(#14261) Ciccuka


Ciccuka
veterán

The Worlds Smallest Nintendo? - Durability Test!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14262) Narxis válasza Ciccuka (#14261) üzenetére


Narxis
nagyúr

Uhh, ezt kellemetlen volt nézni. :D

Thanos was right.

(#14263) Ciccuka válasza Narxis (#14262) üzenetére


Ciccuka
veterán

Royole Flexpie és a Samsung Galaxy Fold-nál egyenesen rosszul éreztem magamat.
:Y

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14264) Narxis


Narxis
nagyúr

Most popular Nintendo 3DS Games (2011-2020) [link]

Nem játékbemutató hanem grafikon az eladási adatok alapján ami folyamatosan változik, szerintem marha jó így látni. :D

Thanos was right.

(#14265) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#14266) ldave válasza Ciccuka (#14265) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, a jó öreg 3DS, szerintem büszkén mehet nyugdíjba :R

A Slime draws near! Command?

(#14267) solti


solti
senior tag

Sziasztok! meghalt az analóg karom teteje :( mármint a gumi alatti kerek izé eltört... úgyhogy most eltávolítva a gumis izé, így legalább nem akad, bár nem túl ergonomikus.
Van ötletetek, hogy hol lehet szerezni ilyen gumis műanyag izét?

[ Szerkesztve ]

(#14268) ldave válasza solti (#14267) üzenetére


ldave
félisten

Ha más nagyon nincs, esetleg a kínai Aliexpressről: [link]

A Slime draws near! Command?

(#14269) solti válasza ldave (#14268) üzenetére


solti
senior tag

köszi! reménykedtem, hogy 40-60 napnál gyorsabban megoldható, de sajna nem találtam közelebb értelmes áron, úgyhogy maradt az ali... rendeltem többet is akkor már :)

Magyar szervízek nem adnak ki alkatrészt vagy nincs is ahogy gyors telefonos körkép alapján kiderült :( Na mindegy, 2 hónapig jó így..

Amúgy feleségem szerint a Luigi's Mansion-ből a 3 nővér szellem a hibás, náluk tört el :DD

(#14270) akey válasza solti (#14269) üzenetére


akey
csendes tag

Az a boss fight tényleg kegyetlen. :))

(#14271) Dr.F.E.R.I. válasza solti (#14267) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem a N3DS-em sapkája mállott szét, de 'szerencsére' a régi XL gépemé még korábban leesett a sok Monster huntertől (de egyben maradt). Úgyhogy nemes egyszerűséggel áttettem egyikről a másikra. Annyi szépséghibája van, hogy az XL kupakja sötétebb árnyalatú, kicsit bénán néz ki a fehér N3DS-en. Maga a műanyag kar szerencsére ép maradt mindkét gépen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14272) ldave


ldave
félisten

Mostanában 10 éves a 3DS, Japánban 2011. február 26-án, nálunk március 25-én került a boltokba.

Nagyon boldog szülinapot eme remek konzolnak :) Bár korábban volt DS-em is, de szerintem inkább a 3DS-nek köszönhető hogy megismertem az itteni Nintendo közösséget, ha nincs ez a kis gép, talán sosem találkoztunk volna :R

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#14273) Narxis


Narxis
nagyúr

Csodálatos 10 év, boldog szülinapot 3DS! :C

Thanos was right.

(#14274) solti


solti
senior tag

na, a műanyag kar kupakok megjöttek Kínából, sikerült szépen kicserélni őket. 2 fajtát is rendeltem, egyik se igazán gumirozott, csak minimálisan, tehát picit jobban csúszik mint a gyári, amúgy tökéletes. Érdekesség, hogy a 250 forintos,és 900 forintos között nincs nagy különbség :)
Most legalább van tartalék, ha megint eltörne (meg rendeltem tartalék analóg kart is áramkörrel).

(#14275) Narxis válasza solti (#14274) üzenetére


Narxis
nagyúr

Huhh, ilyeneket lehet nekem is kellene venni de nem tudom, hogy ki tudnám-e cserélni a komolyabb dolgokat.

Thanos was right.

(#14276) solti válasza Narxis (#14275) üzenetére


solti
senior tag

Ez nem volt nehéz, van róla sok yt videó. Érdemes azokat nézni.. meg úgy voltam vele hogy mit veszíthetek, szervizekbe kv közölték, hogy nem nagyon tudják kicserélni már...

(#14277) Faget


Faget
tag

1 hónapja van switchem, de a 3ds még mindig jobban tetszik, csak ne lenne rá olyan fene drága a játék...

(#14278) ayo válasza Faget (#14277) üzenetére


ayo
addikt

3DS-re drága? Switch-re olcsó? :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#14279) solti válasza Faget (#14277) üzenetére


solti
senior tag

en most szemezgetek switch-csel, a Luigi's Mansion 3 miatt, a 2 baromi jó volt 3ds-en... csak hát túl drága még...

(#14280) Faget válasza ayo (#14278) üzenetére


Faget
tag

nem tettem összehasonlítást, úgy értettem, hogy evidens a switch játékok magas ára, de a shopban azért akad leértékelés a 3ds egy kvázi halott konzol és a használt játékok is drágák

(#14281) Kai_Rong válasza Faget (#14280) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

3DSre szerintem egyaltalan nem dragak a hasznalt jatekok, foleg ugy, hogy az alternativa (ujonnan, foliasan, boltbol) egyre kevesbe rug labdaba a keszlethiany miatt. Egy- ket ritkasagot leszamitva 3DSre 5-6-7 ezer Ft magassagaban vehetsz csupa jo cimet. Ami horror aron megy, azok a sima DS jatekok, ott aztan tenyleg nem ritka a 10k+ arcedula.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14282) ayo válasza Kai_Rong (#14281) üzenetére


ayo
addikt

én se érzem drágának, a limited / atlus egyéb cuccok anno is drágák voltak rá, persze mindig lehet minden olcsóbb :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#14283) g@bo


g@bo
nagyúr

tegnap szerzeményem (4e) szerintetek a yoshi ds is megér 4 ropit? :DDD

(#14284) g@bo


g@bo
nagyúr

ha valakinek van eladó ds gépe, zúzzon már rám egy privátot. :R

(#14285) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok,

szeretnék egy kis segítséget kérni, mert egyelőre még magam se tudom, mit akarok.. :D

Kezdődött azzal, hogy kipattant az agyamból, hogy szeretnék valami retró cuccot, amin lehet régi játékokkal játszani (telefont utálom, az csak akkor van a kezemben, ha muszáj), pl. Mario, az hatalmas kedvenc gyerekkoromból :)

Innen eljutottunk oda, hogy Nintendo, először az új Game and Watch volt a kiszemelt, de a szomszédos topic segítségével elfordultunk a helyes GBA - DSL vonalra.

A DS Lite abszolút megtetszett, azonban mivel 2M vagyok, ehhez megfelelő péklapát kezekkel, elkezdtem nézelődni a DSi XL felé, majd onnan továbbgondoltam a 3DS XL-t, a 3DSN XL még nem vonzott be annyira.

Na most az lenne a kérdésem, mivel árban egész "kicsi" a különbség, melyik irányba menjek el? :)

Szeretem és vigyázok a dolgaimra, kedvelem a tech cuccokat, ami a 3DS irányba vinne el, de nem tudom, "kocajátékosként" van-e értelme. Ami miatt azt mondanám, az a jobb kijelző, meg újabb modell, de passz :)

Ti mit tennétek? :)

Üdv,
Attila

(#14286) g@bo válasza KrAt (#14285) üzenetére


g@bo
nagyúr

egy 3ds nel lenne értelme, xl vonalon inkább, esetleg egy new 2ds xl, de elképesztő árakkal fogsz találkozni, pofátlanul lelakott gépek mellett. :U

(#14287) ldave válasza g@bo (#14284) üzenetére


ldave
félisten

Sima DS vagy 3DS?

A Slime draws near! Command?

(#14288) solti válasza g@bo (#14286) üzenetére


solti
senior tag

érdemes keresgélni az aprók között és rendszeresen nézni. Én 22ért vettem pár hónapja egy használt de csak apró esztétikai hibákkal rendelkező rózsaszín 3ds-t (nem new), és 2 hete vettem 30-ért egy hibátlan újszerű switch lite-ot töltő nélkül. Amik nagyon drágák a 3ds/2ds vonalon azok a new-k, de szerintem a sima is tökéletes. És igaz, vannak hihetetlen lelakott darabok.

(#14289) Faget válasza KrAt (#14285) üzenetére


Faget
tag

Ha retro akkor 2ds/3ds xl ki fog elégíteni. Nekem 2ds xl van és 100 bravely default, 30+ óra fire emblem awakening, 40+ óra shing megamimi tensei strange journey, 30+ óra etrian odyssey. van switchem az is jó te nekem bája van a dsnek. inkább kézikonzol, a wii is frankó

(#14290) KrAt válasza Faget (#14289) üzenetére


KrAt
veterán

Szuper, akkor a 3DS XL jó lesz :) :R

Valaki tud eladó szép példányt esetleg? :D

(#14291) Narxis válasza solti (#14288) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hol vetted a switch lite-ot? Hardverapró?

Thanos was right.

(#14292) Faget válasza KrAt (#14290) üzenetére


Faget
tag

de elhivatott jrpg kedvelő vagyok!

(#14293) solti válasza Narxis (#14291) üzenetére


solti
senior tag

facebook marketplace
(jofogason voltak még jobb ajánlatok, de nagy az atfedes)

(#14294) g@bo válasza ldave (#14287) üzenetére


g@bo
nagyúr

mindegy.

(#14295) sonar válasza KrAt (#14285) üzenetére


sonar
addikt

Saját vélemény/tapasztalat.
GBA - a gyári kijelző miatt 1 óra után sose fogod használni, nekem is ott a polcon. (igaz megjött az IPS kijelző hozzá és kap még egy esélyt)
DS Lite - nem rossz, de a mechanika kicsit gyatra, a zsanérja előbb utóbb feladja a harcot. Cserébe olcsó, a kijelző picit kicsi.
DSi (+ XL) - ez szerintem egész baráti, a kijelző mérete is egész elfogadható.

Többi típusról nem tudok nyilatkozni, de ebből a 3-ból én egyértelműen a DSi-re szavazok. ebay-en játékokkal elég jókat lehet kifogni. Érdemes nézni a liciteket is. A DSi-t tavaly előtt 12k ért vettem magamnak szülinapomra 4 játékkal.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#14296) Narxis


Narxis
nagyúr

Mit szólnátok egy olyan sorozathoz, hogy lefényképezzük a 3DS vagy DS készülékeinket jelen állapotában? Kié a legkopottabb és kié a legeredetibb állapotú? :)

Thanos was right.

(#14297) ldave válasza Narxis (#14296) üzenetére


ldave
félisten

Simán, ha holnap szép világos lesz, akkor megpróbálok pár fotót lőni majd.

A Slime draws near! Command?

(#14298) Narxis válasza ldave (#14297) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én is holnap csinálok majd.

Thanos was right.

(#14299) ayo


ayo
addikt

szép new 3ds xl-ek jöhetnek, azoknak a pocsék borítás miatt sima használat alatt is mindenhonnan esik le a festés :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#14300) g@bo válasza Narxis (#14296) üzenetére


g@bo
nagyúr

nekem 2 vadonatúj van, szóval... :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.