Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) ldave válasza ldave (#13645) üzenetére


ldave
félisten

Most nem tudom az én hisztimnek köszönhető-e, mert írtam az ügyben az Amazon-nak, a Deep SIlver UK-nek is egy szívhez szóló levelet, de most nézem, hogy már rendelhető magyar címre ez a EO Nexus is :)

A Slime draws near! Command?

(#13652) koncsik válasza ldave (#13651) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R Miért kell megvennem? És a többi részt is mind?
Komolyan: van különösen ajánlott vagy all in?
co.uk vagy .de (amazon)
Kösziiiii

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13653) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13651) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egy egész ország lélegzett most fel, köszi Dave ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13654) ldave válasza koncsik (#13652) üzenetére


ldave
félisten

Nekem nincs meg egyik sem, az ötödik részen addig gondolkoztam, mire elfogyott mindenhol. Ez a Nexus ez amolyan all stars rész lesz, az első öt részből ha minden igaz a legjobb dolgokat gyúrták ebben össze még utoljára a 3DS-en. Szerintem bőven elég ezt megvenni most, ha érdekel a sorozat. Én a co.uk-ről szoktam rendelni, tudom nem a legolcsóbb a szállítással együtt, viszont futár hozza és a kezembe adja a csomagot. Nekem ennyit megér ez a kényelem.

A Slime draws near! Command?

(#13655) koncsik válasza ldave (#13654) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13656) ldave válasza ayo (#13602) üzenetére


ldave
félisten

Most lehet belefutottam egy gondba ezzel az oldallal: megrendeltem innen a EO Nexus-t, a munkahelyi címemre, de persze az én nevemre. Ezt eddig mindenhol így tettem, olyan formában hogy CÉGNÉV - SAJÁT NÉV formában adtam meg a címem, mondjuk így hogy Kovács István Kft - Kis Gábor. Amazon, Ebay, Qwertee, mindenhol ezt így használom, sikerrel. Na, ebből a 365 Games a visszaigazoló email szerint feladta nekem a csomagot a fenti példát használva István Gábor névre. Postázóban ezt tuti nem fogják normálisan lekezelni, járhatok majd a fejükre, hogy jött-e ilyen néven csomag.

A Slime draws near! Command?

(#13657) ayo válasza ldave (#13656) üzenetére


ayo
addikt

Oh, nem lehet hogy paypallel fizettél és az ottani adatokat húzta be? A bolti vásárlások nagy részét ott szoktam venni, csak fizetésnél a check outra megyek és nem a paypal gombra, hogy ne az itthoni hanem az angol címemre menjen, majd utána amikor kéri a pénzt, akkor paypal.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13658) ldave válasza ayo (#13657) üzenetére


ldave
félisten

Azzal fizettem, de a Paypal címem a lakásom, a cím, amire jön pedig a munkahelyem, szóval azzal nincs gond, a név lett elrontva.

A Slime draws near! Command?

(#13659) etnies


etnies
senior tag

Sziasztok!

Játékajánlót kérek! Eddig megvan:

Zelda link between worlds
Zelda Majoras mask
Zelda Ocarina of time

Donkey Kong country returns 3d
New super mario bross 2 (DS)

Fire Emblem aweking

Megrendeltem: Fire emblem fates Bright

Amin gondolkozom:
New Super mario bross 2
Mario 3D
Rayman 3D

Mi a fentiekről a véleményetek, illetve mit ajánlotok még megvételre? Milyen pl a Braverly default sorozat?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13660) PitkyePadvan válasza etnies (#13659) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Mario 3D mindenképpen próbáld ki, az egyik legjobb játék :)

ldave:
Én nekem eBay-en fordítva van a nevem, amikor jön csomag azon is fordítva van szóval szerintem nem gond.

Üdv: László

(#13661) etnies válasza PitkyePadvan (#13660) üzenetére


etnies
senior tag

Jöhet bármi, ami eszetekbe jut, csak legyen felnőttes játék :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13662) Dr.F.E.R.I. válasza etnies (#13661) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Monster Hunter, ha esetleg nem próbáltad. Fire Emblem játékok nagyot ütnek, azzal nem fogsz mellé.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13663) etnies válasza Dr.F.E.R.I. (#13662) üzenetére


etnies
senior tag

Köszi. Nekem jelenleg 3DS XL-em van. Teljesen elégedett vagyok vele, de a 3D-t soha nem használtam.
Érdemes lecserélni egy new 2DS XL-re?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13664) Dr.F.E.R.I. válasza etnies (#13663) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én nem cserélném le...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13665) etnies válasza Dr.F.E.R.I. (#13664) üzenetére


etnies
senior tag

Nézegettem a new 3DS XL kínálatot, elég sovány. Hivatalos helyről sehonnan, innen-onnan meg 300 Font körül mérik.
Hivatalosan már csak a 2DS XL van, de annak sokan panaszkodnak az összeszerelési minőségére...

Kb ez az egyetlen értelmes ajánlat, ennyiért benne van egy SNES mini, csak olyanom már van, el kell adni.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13666) koncsik válasza etnies (#13665) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szeintem a SNES Edition csak úgy néz ki, nincs benne SNES mini :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13667) etnies válasza koncsik (#13666) üzenetére


etnies
senior tag

Tényleg, ohh. 1 órája túrom a netet, találtam egyet Amazonon, Franciaországból, 240 Font, kék.
Hivatalosan már csak a 2DS-t lehet venni, nem értem az okát.
Jön az újabb konzol?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13668) koncsik válasza etnies (#13667) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amenyire én tudom a Switch vonalat tolják. Itthon még lehet kapni new 3DS XL-t, ha van rokon/ismerős jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13669) etnies válasza koncsik (#13668) üzenetére


etnies
senior tag

Hol? Átnéztem az 576-ot és a többi online oldalt, sehol nem volt készleten.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13670) koncsik válasza etnies (#13669) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

bakker, de durva :Y ezt nem gondoltam... mintha a gameparkban láttam volna kirakva samus edition-t szerdán... esetleg írj nekik. Meg tudják mondani azt is, lesz-e vagy rendelni lehet-e.
.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13671) Dr.F.E.R.I. válasza etnies (#13665) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már nem gyártják. A sima 2DS-re sem esküszöm meg, de a 2DS XL biztosan fut még. Sajnos a régebbi szériákat mind csendben kifuttatták már.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13672) etnies válasza Dr.F.E.R.I. (#13671) üzenetére


etnies
senior tag

Switch mennyire hordozható?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13673) Dr.F.E.R.I. válasza etnies (#13672) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Csak táskában/tokban. Az már nem egy nadrágzsebes történet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13674) etnies válasza Dr.F.E.R.I. (#13673) üzenetére


etnies
senior tag

Az nem gond, mert amúgy is táskában viszem, de azt olvastam, hogy nem sokat bír az aksija és hordozva visszaesik a teljesítmény, alig van fps.

Azért jutott eszembe, mivel egy new 3DS XL 240 Font körül van, de ennyiért sokallom. Ezért a pénzért tudok venni Switchet, PS4-et és Xbox-ot is...

Gondolkozom még ezen egy kicsit.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13675) g@bo válasza etnies (#13674) üzenetére


g@bo
nagyúr

ezért vettem még decemberben, 62k volt a metálkék is az a..zában, már sehol semmi. plati....opból is leraboltak mindent. :(

3ds/xl ennyi volt.

(#13676) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Valaki esetleg megkapta már a Nexus -át?
Én már tűkön ülve várom hogy kiszállítsák, de csak jövő héten fog ez megtörténni, alig várom már hogy kipróbálhassam :DD

Üdv: László

(#13677) ayo válasza PitkyePadvan (#13676) üzenetére


ayo
addikt

haverhoz Angliába már hétfőn megérkezett, gondolom aki rendelte annak már csak megjött, mert előtte pénteken adták fel az enyémet is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13678) etnies válasza ayo (#13677) üzenetére


etnies
senior tag

Erről van szó?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13679) PitkyePadvan válasza etnies (#13678) üzenetére


PitkyePadvan
tag

bizony :)
elvileg nekem péntek - hétfő -kedd -re rakták a kiszállítást, reméltem hogy pénteken megjön, de annyi baj legyen, buszon most úgy is pilotwings -ezek

ahogy nézem elég jó értékeléseket kapott

[ Szerkesztve ]

Üdv: László

(#13680) etnies válasza PitkyePadvan (#13679) üzenetére


etnies
senior tag

Majd írjátok meg, hogy tetszett, még mindig keresek játékokat. Megvettem még a New Super Mario Bross 2-t és a Mario 3D-t. Szerencsére itt olcsóbbak a játékok, sokszor látok olyat, hogy az apróneten használtan árulnak valamit 10.000 Forintért, itt meg újonnan 15 Font.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13681) Djuree


Djuree
félisten

hali.
jonnek meg ehhez uj jatekok?
ehhez tudok venni neten jatekokat? fizikai adathordozot nem akarok.
mert ha igen vennek egyet.
hol a legolcsobb most? esetleg hasznalt is johet. 3ds kellene inkabb abbol is a nagyobb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13682) omoplata


omoplata
újonc

Sziasztok,

En is most kezdtem el gondolkodni egy new 3ds beszerzesen, de ugy latom nem nagyon kapni mar. Emag-on van 60ert sima new 3ds jatek nelkul, XL pedig 70 folott, de ezt mar sokallom. New 2ds-t latok meg sok helyen de abbol kisporoltak a 3d-t ezert nem szivesen vennek. Tenyleg nem gyartjak mar?

(#13683) Dr.F.E.R.I. válasza omoplata (#13682) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem sajna. Én tavaly vettem gyűjteménybe N3DS-t, de már akkoriban is az utolsó darabokból lehetett csak venni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13684) omoplata válasza Dr.F.E.R.I. (#13683) üzenetére


omoplata
újonc

Kar, akkor ebbol lehet hogy mar kimaradok. Mindenesetre leadtam egy rendelest ra a konzolvilagnal, de ezek utan ketlem hogy teljesiteni fogjak.

(#13685) g@bo válasza omoplata (#13684) üzenetére


g@bo
nagyúr

konzolvilag? nyugodt lehetsz, jön a levél, hogy a beszállítónál elfogyott... :D

én berendeltem náluk 50 50 darabot, és írtak..., felhívtam a bunkót, ha nincs, nem gyártják, vegyétek már le a honlapról, jó? :W és azóta is ezzel szívatják a népet.

[ Szerkesztve ]

(#13686) etnies válasza Djuree (#13681) üzenetére


etnies
senior tag

Szia! Jönnek még, de van egy csomó nagyon jó, régebbi játék. Ez azért jó, mert már olcsók, de a jó játék ma is jó játék.
Tudsz venni neten játékokat, van nintendo eshop, ha erre gondoltál.
Hogy hol olcsóbb? Már csak New 2DS XL van a boltokban, mindent mást magadnak kell megkeresni a neten.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13687) bwoay válasza g@bo (#13685) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez nem a konzolvilág, hanem kb a konzolüzletek 80%-a. fennmarad a termék, jó esetben "nincs készleten" státusszal, rosszabb esetben "raktáron", de amúgy nincs belőle. nem tudom, miért jellemző ez általánosan, de az 576 oldalán is hasonló a helyzet, és még sorolhatnám. és egy mozdulat lenne letiltani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13688) HUmenetke


HUmenetke
tag

Miért nem gyártják már a n3ds-t? :(

(#13689) Dr.F.E.R.I. válasza HUmenetke (#13688) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha tippelnem kellene, a kijelzője miatt, az a legdrágább alkatrész benne. Valószínűleg nem volna olyan jó a relatív kihozatali költsége, főleg amennyit eladnának belőle. Egy ilyen mezei 2D LCD kijelző ahhoz képest fillérekbe kerülhet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13690) HUmenetke válasza Dr.F.E.R.I. (#13689) üzenetére


HUmenetke
tag

Jogos, csak azt sajnálom, hogy a n2ds xl dizájn téren olyan, amilyen. (Szerintem kifejezetten igénytelen)

(#13691) bwoay válasza HUmenetke (#13690) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig sok tekintetben olyan a kialakítása, mint amilyennek a 3DS-nek eleve lennie kellett volna (méret, súly, fedett slotok, besüllyesztett alsó kijelző, home gomb elhelyezése, stb.)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13692) etnies válasza bwoay (#13691) üzenetére


etnies
senior tag

Neked van? Milyen az összeszerelése? Mert sok helyen olvastam, hogy nem elég jó és nem tudom eldönteni, hogy jogos kritika vagy sima nyavajgás.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#13693) koncsik válasza koncsik (#13652) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Zseniális, hgy itt kérdezősködöm, közben január 1.-én megvettem már a 365games-en egy másik játékkal :W
Mindenesetre az nem jött még meg, de az amazon.co.uk rendelésem igen (ayo: még a privi előtt sikerült berendelnem) Vagy a másik, de csak a Nexus-sal. :F (az amazon.co.uk azt mondta, hogy: Arriving "15 Feb - 4 Mar", de 7.-én feladták, szóval simán megjöhetett)
Lájf iz komplikétid.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13694) ayo válasza koncsik (#13693) üzenetére


ayo
addikt

lehet néha nem ártana játszani is velük :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#13695) koncsik válasza ayo (#13694) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :)) Na, ezt te se gondolod komolyan :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13696) ldave válasza koncsik (#13695) üzenetére


ldave
félisten

Hja, lol, ki a fene játszik 3DS-en 2019-ben?! Én is csak veszem rá a játékokat, polcra kell. :)

A Slime draws near! Command?

(#13697) bwoay válasza etnies (#13692) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát ami az összeszerelést illeti, messze nem egy PS Vita, ez igaz. ugyanakkor szerintem nem vészes, és fehér színben nekem marhára tetszik. meg hát tényleg látszik rajta, hogy a Nintendo az utolsó nekifutásnál igyekezett javítani több olyan dolgon, ami miatt kritika érte a 3DS gépeket. ha az ember ragaszkodik a 3D-hez, akkor nyilván nem opció, máskülönben viszont én úgy gondolom, hogy jó vétel, pláne, hogy 40 alatti áron meg lehet vásárolni - újonnan, 2 év garanciával. eközben az utolsó fellelhető 3DS XL-ekért kétszer ennyit kérnek? na neeee...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13698) koncsik válasza ldave (#13696) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm. Ráadásul a Te játékod még mindig az én polcomon van :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13699) ayo válasza koncsik (#13695) üzenetére


ayo
addikt

szomorú, mert mindig csak a PS4-et olvasom, több Nintendo-időt!

http://jateknaplo.blog.hu

(#13700) ldave válasza koncsik (#13698) üzenetére


ldave
félisten

Jólvanna :) Írok privit <3

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.