Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) ldave válasza ldave (#1386) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, megtaláltam a bejegyzésem, amikor is vettem :) Tényleg karácsony előtt volt, mert akkor volt az az akció, hogy lehetett egy digitális játékot választani a 3DS mellé, a Kart 7 az rajta volt a gépen és a 3D Land volt, amit letöltöttem a promóció keretében.

A Slime draws near! Command?

(#14102) adalbert1 válasza ldave (#14101) üzenetére


adalbert1
veterán

Most én is előkerestem, 2013-ban lettem 3DS tulaj, igaz, az eredeti 3DS-t kb. 2 hónap alatt lecseréltem egy XL-re (az a mai napig megvan, mellé még jött egy 2DS és egy New 3DS is az évek alatt).
Jókat játszottam vele az évek alatt, de valahogy a DS Lite/DSi vonal sokkal nagyobb wow érzés volt, persze lehet, hogy azért, mert azok voltak az első handheld konzoljaim. :))

(#14103) ldave válasza adalbert1 (#14102) üzenetére


ldave
félisten

Nemrég "poroltam le" a DSi-m és a PSP-t itthon, eléggé minőségi érzés még most is kézbevenni ezt a két ki gépet :)

A Slime draws near! Command?

(#14104) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14089) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akciósak a Persona Q játékok.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14105) woros


woros
őstag

Sziasztok.

Bocs, hogy ide is beírom, de ajánlom figyelmetekbe alkalmi dealem. Nézzétek meg. Új dsi xl + új tartozékok + gari ;) [link]

(#14106) Faterkam válasza woros (#14105) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem a fórumba való hirdetést nem szeretik ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14107) woros válasza Faterkam (#14106) üzenetére


woros
őstag

Akkor majd nagyrabecsült topikgazdánk törli. :B :R

(#14108) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#14106) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már küldtem a fekete autót

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14109) Narxis


Narxis
nagyúr

Gyerekek, nekem a Zelda kimaradt az életemből és így a sok Zelda játék közül azt se tudtam melyikkel kezdjem de a The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition valami oltári jó, aksi lemerülésig tudok vele játszani, sokkal jobban bejön mint a 3D-s gondolom újabb verzió.

Thanos was right.

(#14110) z4zelda


z4zelda
tag

Ezer éve nem Contráztam, itt az ideje!

(#14111) koncsik válasza z4zelda (#14110) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon nyomod, amiibo, 3ds, switch, csakígy tovább :C
Majd írd meg milyen lécci.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14112) Narxis


Narxis
nagyúr

5 reasons you should buy a Nintendo 3DS over the Nintendo Switch [link]

Thanos was right.

(#14113) Faget válasza Narxis (#14112) üzenetére


Faget
tag

Én egy éve döntöttem, hogy inkább ez mint a switch. A játékok mennyisége döbbenetes. Aki grafikát keres ne ezt vegye. Ja és külön szórakozás a "hidden gem"-ek felkutatása.

(#14114) woros válasza Narxis (#14112) üzenetére


woros
őstag

2. "Nintendo 3DS models are actually in stock"

Ez már nem igaz. Szóval csak 4 reasons. :D

(#14115) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Itthon kiadták valaha a Zelda A Link Between Worlds-öt nem Selectses kiadásban? Hónapok óta több fórumon keresem, de nem jártam sikerrel :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14116) ayo válasza Kai_Rong (#14115) üzenetére


ayo
addikt

igen, mindegyik játék volt rendes kiadásban a megjelenés idején

http://jateknaplo.blog.hu

(#14117) Kai_Rong válasza ayo (#14116) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hát, akkor csak simán ezek eltűntek a használt piacról :D Pedig már csak ez meg a Spirit Tracks hiányzik a DS/3DS Zelda kollekcióból.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14120) Narxis


Narxis
nagyúr

More Physical 3DS Games Could Be Coming, If This One Does Well [link]

Thanos was right.

(#14121) koncsik válasza Narxis (#14120) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rajtunk nem múlhat sajnos, mert csak USA lesz, ha igaz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14122) domiromm


domiromm
tag

Üdv.
Érdeklődni szeretnék hogyha az egyik 3 ds ről átszeretném vinni az aucontot a másikra azt megtudom e csinálni akkor, ha megszünik rá a támogatás és nem lesz internet kapcsolat.

Azon gondolkozok hogy veszek még egyet tartalékba mert nincs jó álapotban a régi.

Válaszokat előre köszönöm.

(#14123) bwoay válasza domiromm (#14122) üzenetére


bwoay
nagyúr

system transferhez kell net. egyetlen alkalommal csináltam ilyet, de úgy rémlik, hogy nem vitt át mindent, volt, amit újból le kellett töltenem a store-ból. namost ha már store sem lesz, akkor... :F

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14124) Narxis válasza bwoay (#14123) üzenetére


Narxis
nagyúr

Röhej, hogy ez nem működik sima SD kártya másolással, biztos, hogy hamarabb megy tönkre a hardver mint, hogy ennyi játékot kijátszon az ember.

Thanos was right.

(#14125) bwoay válasza Narxis (#14124) üzenetére


bwoay
nagyúr

én eleve azt nem értem, miért kell átköltözni? miért nem lehet ugyanazon profilt használni több gépen? pláne úgy, hogy nem adnak töltőt egy csomó géphez, mondván: úgyis mindenkinek van már valamilyen DS a tulajdonában. ok, tegyük fel, hogy ez tényleg mindig így van (Japánban talán), de akkor az nem lehet, hogy azt a több gépet valaki párhuzamosan szeretné használni a már meglévő profiljával? A 3DS "családban" van vagy 6 féle masina, ráadásul elég különbözőek, miért kell köztük vándoroltatni az embereket, az számomra rejtély.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14126) Kai_Rong válasza bwoay (#14125) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nintendo, ne keresd a logikát :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14127) Narxis válasza bwoay (#14125) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja hát igen, az is lehetne. :D

Thanos was right.

(#14128) adalbert1 válasza bwoay (#14125) üzenetére


adalbert1
veterán

Ráadásul ha jól emlékszem, akkor ha 'New' előtagú gépre migrált az ember egyszer, onnan talán vissza sem migrálhat már nem 'New' gépre...
A Switchnél már kicsit jobban kezelik ezt, ott több konzol lehet egy profilhoz kapcsolva, viszont ott olyan kikötés van, hogy ha az egyiken játszol valamilyen e-shopból vásárolt játékkal, akkor a másikon nem tudsz e-shopból vásárolt játékot elindítani (tehát 2 különböző játékot, nem ugyanazt kétszer)!
Néha úgy érzem, hogy a Nintendo néhány osztályán tuti nem ezen a bolygón élők dolgoznak, hogy ilyen ötleteik vannak...

(#14129) Faget


Faget
tag

205 arany érméért tiétek lehet a fire emblem awakening féláron. Sajna nekem csak 102 van.

(#14130) Kai_Rong válasza Faget (#14129) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Dobozosan, használtan olcsóbban vettem :D De ettől függetlenül jó ár, mert ritkán bukkan fel (és egyre ritkább lesz a TH utáni craze miatt)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14131) Faget válasza Kai_Rong (#14130) üzenetére


Faget
tag

Én nem tudtam sehonnan.

(#14132) bwoay válasza adalbert1 (#14128) üzenetére


bwoay
nagyúr

engem igazából megnyugtatna már az a tudat is, hogy van náluk legalább egy ember, aki el tudná magyarázni érthetően, hogy ez így mire (volt) jó :D

Kai_Rong:
mindezt azért ugyesen kompenzálták a költözés ideje alatt a kijelzőn látható, szórakoztató Pikmin animációval ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14133) Gábor8607


Gábor8607
újonc

Sziasztok gondolkozom egy new 2dsxl vásárlását újonnan mos 48 ért. Nem tudom h Eshopbol letölthető e minden játék még vagy mar csak pár fajta, főleg monster hunter, mario, fire Emblem, resident evil revolution, metal gear solid, érdekelne. Figyelni kell e h milyen régiobol regisztralok vagy jó a magyar is. Igazából csak ugy érdekelne ha digitalisan letölthetőek a játékok.

(#14134) Dr.F.E.R.I. válasza Gábor8607 (#14133) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Letölthető minden. Nekem angol fiókom van, annál angol fontban vannak az árak megadva, eurós árakért alighanem Írországba szoktak beregisztrálni. A magyar is eurós árakkal megy, de mások szerint nem minden tartalom érhető el alóla, ebben nincs közvetlen tapasztalatom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14135) Gábor8607 válasza Dr.F.E.R.I. (#14134) üzenetére


Gábor8607
újonc

Köszi :)

(#14137) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Vettem DS Lite-ot!A játékok a amik 3ds-re vannak ezen is futnak?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#14138) Dr.F.E.R.I. válasza Dawide@axele (#14137) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Értelemszerűen nem futnak, 3ds akkor még nem is létezett mikor azt gyártották. Fordítva viszont működik a dolog, a 3ds viszi a DS játékokat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14139) Narxis válasza Dr.F.E.R.I. (#14138) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hogyan?

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#14140) Kai_Rong válasza Narxis (#14139) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hat berakod a DS kartyajat a 3DS kartyaolvasojaba :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14141) Narxis válasza Kai_Rong (#14140) üzenetére


Narxis
nagyúr

lol aszittem kell valami extra lépés, thx. :R

Thanos was right.

(#14142) Narxis


Narxis
nagyúr

The 5 Best Nintendo 3DS Games That Were Overshadowed by the Switch [link]

Thanos was right.

(#14143) ldave


ldave
félisten

A Metroid szerintem kapott elég figyelmet, amikor megjelent.

A Slime draws near! Command?

(#14144) Kai_Rong válasza Narxis (#14142) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

"The 3DS is the system that saved Fire Emblem, and while Echoes served as a last-hurrah for the console, it would be great to see it come to Switch for newer fans introduced through Three Houses to enjoy."

Ja, vagy a portolás helyett lehetne időt feccolni abba is, hogy a ténylegesen fizikailag elérhetetlen vagy urmabocsá meg sem jelent FE játékok jöjjenek ki nálunk is. Szép hosszú a lista.
Egyébként az Echoes egyáltalán nem szerepelt rosszul, sikerként élték meg az IS-nél / Nintinél az eladott példányszámot, főleg, hogy konkrétan nulla marketingje volt ennek a címnek, összehasonlítva például a Fates-szel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14145) ldave válasza Kai_Rong (#14144) üzenetére


ldave
félisten

A kettő közül nekem is az Echoes van meg, a Fates fajta többféle kiadás nem tetszett, nem is vettem meg.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#14146) Dr.F.E.R.I. válasza Narxis (#14142) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Épp hogy kint volt a switch, mikor ezek a játékok megjelentek. Kétlem, hogy emiatt fogytak úgy, ahogy fogytak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14147) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#14146) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Persona Q2 azért tényleg későn jött, Japánban is 2018 végén, worldwide meg 2019 nyarán.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14148) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14147) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lehet, de ezek a dungeon crawler Atlus játékok nagyon niché kategória, max pár százezer kópia ment el ezekből a 3DS fénykorában is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14149) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#14148) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk ha az Atlus nem ülne néha fél évnél is többet az angol változatok kiadásán, akkor lehet aktuálisabb időpontban adnák ki a játékaikat :) Szegény SMT 5 is, mire megjelenik, már lassan a Switch 2 is a boltokban lesz.

A Slime draws near! Command?

(#14150) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14149) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Arról sem hallottam semmit az első (egyetlen) trailer óta. Illetve még tavaly mintha olvastam volna valahol, hogy azért halad(gat)nak vele. A Prime 4 meg még ennyire sem halad, szerintem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.