Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14113) wolfman


wolfman
veterán

Van nekem egy Sandisk Sansa Clip+ -om! Használom én ezt egy jó ideje, de kb. egy hete véletlenül leejtettem a harmadik emeletről(ne is kérdezzétek hogyan). Szívem majd megállt, lerohanok, de látszólag semmi baja nem lett. Leporoltam, fellületi karcok se lettek, és még a zenét is játszotta tovább.

Viszont következő napokon volt hogy nem kapcsolt be a kijelző, vagy a gombokra lassan reagállt. Most úgy néz ki teljesen kifingott! :O Kapcsolom be, erre semmi nem történik. Nyomom a power gombot majd kis idő után a logonál megáll. Tulajdonképpen megy ez tovább, de 5perc/mozzanat! :(

Lehet vele valamit kezdeni? Ez kontakthiba lenne? Komolyan az agyvizem felforr, ha most megint újat kell vegyek! :((( :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.