Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27119) KILLERLALA válasza 4Grider (#27113) üzenetére


KILLERLALA
tag

Igen kapok !
Tudom számodra fontos a számla, általában figyelem, kinek, mikor, mi a a problémája !

Most egy fontos dolgot írok le, amit csak a legutolsó számlaértesítőnél vettem észre véletlenül !

Díjbekérő minden hó 25.-e után jön rendesen, gondolom mindenkinek, ezzel nincs is baj !
Számlaértesítő viszont eddig csak 2 db érkezett a postafiókomba, az öt hónap alatt !
Mivel számomra nem fontos ezen dokumentum, így nem is foglalkoztam ezzel.
A legutolsó számlaértesítőnél rákattintottam a számla letöltése ikonra, s láss csodát, minden befizetett számlám ott van ! Gondolom másnak is így lehet, így kell lennie.
Ugye a számlaértesítő email alján ott van PDF formátumban a számla, ami megnyitás után letölthető, ezért gondolom senki nem nyomott külön a számla letöltése ikonra külön, mint ahogyan én sem eddig !
Mivel a számlázz.hu rendszerében mindenki külön van regisztrálva (gondolom) így a saját számlái mindenkinek abban vannak.
Rendszerhiba lehet, hogy erről nem jön minden hónapban e-mail, de a számlák ettől függetlenül mindig elkészülnek.

Tehát azt javaslom próbálja ki mi történik ha az ikonra rányomsz a legutolsó számlaértesítődnél.

Remélem tudtam segíteni, s nem írtam nagy hülyeséget.

Üdv: Laller

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.