Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-29 12:26:01

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.29.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24015) citkar válasza zeon.hu (#24013) üzenetére


citkar
addikt

Első alkalommal a flottakezelőt hívtam, amikor azt írta a telefonban, hogy nincs aktiválva.
Ma már este nem hívtam fel (6 után mégsem akartam csörögni, majd holnap).
A PIN-t nem közvetlen a MiFi-be írtam, hanem csatlakoztam hozzá WiFi-n és webes felületen, ahogy az APN-t is próbáltam net-tel és online-nal is. Ugyanígy telefonban is kipróbáltam, nem-e a MiFi problémázik, de telefonban is ugyanaz a helyzet.
Mindkét eszköz esetében kiírja, hogy van 4G kapcsolat, kapcsolódott a Telenor hálózatához, de nincs internetelérésem, nincs is érdemi adatforgalom (néhány kbyte van).

(#24014) gabor9991:

Próbáltam APN beállítás után is újraindítani. Gondoltam arra, hogy türelmetlen vagyok, miután csatlakozott a hálózathoz vártam bő 5 percet, de nincs semmi változás.

Úgy tűnik nálam minden jó (de hátha valaki mégis mond valami újat, amire én nem gondoltam), valószínű holnap a flottakezelőt újra fel kell hívnom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.