Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) -ZeeZee- válasza Sanyesz. (#24796) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nem biztos, hogy ez a megoldás, de nekem a telenornál azt mondták, hogy az első havi díjat előre kell befizetni, és majd a 4. havi számlánál fognak kompenzálni. De ez az IT flottánál volt.

(#24802) nimfas válasza gabor9991 (#24800) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem sem küldtek számlát előző hónapra sem, hívtam őket, beszéltem valakivel. Intézkednek...
Aztán múlt héten is hívtam őket, hogy számla még mindig sehol...
Nem zavar ha 2 hónapot kell kifizetnem, 2x4700 nem ver a földhöz, de az jobban ha kikapcsolják a netet itthon :)

(#24803) pisti77


pisti77
újonc

Sziasztok, még új vagyok ebben a mobilnetes témában, de ez az iQpro-s flotta felkeltette az érdeklődésemet. Valaki legyen szíves elküldeni privátban a flottakezelő telefonszámát, és azt, hogy hogyan is kell megrendelni tőlük az adatkártyát, mit kell elküldeni, stb... Köszi szépen előre is. :R :R :R

(#24804) gabor9991 válasza pisti77 (#24803) üzenetére


gabor9991
őstag

Párszor le lett írva [link]

Írj neki, mindenre kapsz választ.Remélhetöleg gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#24805) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Szerintetek mit kellene ahhoz tenni, hogy az iQpro-nál helyre álljon a számlázási rend?
Többször szóltam nekik, hogy legyenek kedvesek figyeljenek már oda, hogy mit és mikor számláznak ki.

-Jó, jó persze..

Van amiről még nem is jött számla, van amit duplán akarnak fizettetni. Sőt olyan is van, hogy az ingyenes közszolgálati MyTV-t is leszámlázták. És a számlát is csak nagy unszolásra hajlandóak küldeni. (csak a díjbekérő ami jön automatikusan)

Kezdek kicsit bepöccenni.
Nem akarok ünneprontó lenni, de ha ez így megy tovább, akkor borulni fog a bili.

(#24806) Andrewstarr válasza hgabor19 (#24805) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Kicsit kaotikus a helyzet náluk, kár elrontani egy ilyen jó flottát így. 2 számot szeretnék odavinni, de még gondolkodok rajta a számlázási problémák miatt. :U
Írjanak olyanok is akiknél semmi probléma nincs! :DD

[ Szerkesztve ]

(#24807) 4Grider válasza Andrewstarr (#24806) üzenetére


4Grider
nagyúr

Belépési díj nélkül drágábban csak a DPI van. Ott garantáltan nincs gond a számlával, mert a Telenor küldi.

(#24808) gabor9991 válasza 4Grider (#24807) üzenetére


gabor9991
őstag

Nekem a telenor küldi a rossz számlát az iqpro helyett.

(#24809) Andrewstarr válasza 4Grider (#24807) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Igen, ezt megerősíthetem, ott vagyok jelenleg, csak ugye a lassítás miatt kellene hasonló havidíjban egy legalább 2GB nettel rendelkező flotta hasonló paraméterekkel, mint Dpi. :)

(#24810) cincinatus válasza madmike (#24798) üzenetére


cincinatus
tag

Igen. A többször a topicban leírtak ellenére a második hónapja 800+800-at számítanak fel elvárt forgalomként a 400-400 helyett. Megjegyzem mi még elvileg bruttó 750 Ft-os havidíjért léptünk be. A duplázást lenyeltük, de triplázást nem.

Andrewstarr

A mobilflottacentrum-nál a New York csomagot ajánlom figyelmedbe.

[ Szerkesztve ]

(#24811) zeon.hu válasza Andrewstarr (#24806) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Eddig nálam nincs gond az IQPro számlázással, tegnap is jött az aktuális.
Legelső alkalommal írtam rájuk pár nap várakozás után, azóta minden ok.

#?*@&!

(#24812) tyuli76


tyuli76
tag

Nekem ma jött a számla az IQprotól és ki lett számlázva az elvárt forgalom, mert voltam Bécsben és kaptam roamingba az üdvözlő smst,de az sms dija a számlán 0ft.

[ Szerkesztve ]

(#24813) MADcat válasza Andrewstarr (#24806) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Most léptem ki tőlük, semmi bajom nem volt velük. Minden időben jött. Csak adatkártyám volt.
A cégem fizeti netet, szóval már nem kellett. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#24814) 4Grider válasza tyuli76 (#24812) üzenetére


4Grider
nagyúr

Meg kell reklamálni. SMS fogadásért nem számlázhatnak adatkártyán sem.

(#24815) cincinatus


cincinatus
tag

Frondeo-ban tényleg 500 Mb lesz a havi keret az alapcsomagban? :DD

Az durván jó lenne :))

(#24816) Zeki


Zeki
nagyúr

Nekem úgy jött számlám az iqprotól, hogy több mint egy hónapja leadtam a simet. okt. 26-nov, 25-ig időszakra... na mindegy...
Nem hiányzik az ilyen anomália nekem, hegyekben úszok a gondokban enélkül is. :(

(#24817) cincinatus válasza Zeki (#24816) üzenetére


cincinatus
tag

Sajnálattal hallom :(

Mivel visszaküldted, ezért nincs dolgod azzal a számlával. (Különös tekintettel arra, hogy nincs velük kötött szerződésed és általános szerződési feltételeik sincsenek.)

(#24818) MADcat válasza Zeki (#24816) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én is..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#24819) Andrewstarr válasza cincinatus (#24810) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Nézegettem már, jónak tűnik, ott csak a hűség zavar, a mai gyorsan változó világban 2 év elég sok szerintem. Belépési díj vagy kaució egyébként van?

IQpro-nál most mennyi lenne egy hanghívás+2GB net csomag?

[ Szerkesztve ]

(#24820) Ksix válasza Sanyesz. (#24794) üzenetére


Ksix
tag

Biztos mind a kettő számla volt, nem lehet, hogy az egyik díjbekérő volt?

(#24821) cincinatus válasza Andrewstarr (#24819) üzenetére


cincinatus
tag

Elvileg simenként 10000 Ft a belépési díj.

Ha tudsz várni, akkor szerintem is érdemes most.

2 Gb hanghívással együtt elvileg 2710,- Ft, viszont csak 80 perc beszélgetés (40 telenor + 40 egyéb) van benne. Felette 12,7 Ft/perc.

Tehát ha normál mennyiséget beszélsz (200 perc) már nem túlzottan éri meg.

Számot semmiképp nem vinnék be oda. (Inkább adatkártya + Domino Most kombó)

(#24822) RiGS


RiGS
tag

Kaptam iqpro díjbekérőt, szokás szerint, most is minden rendben.
Elégedett vagyok.
Pont annyit kell fizetni, mint amennyiben megállapodtunk.

(#24823) RiGS válasza KTU (#24772) üzenetére


RiGS
tag

Az 5000-es belépési díj teszi versenyképtelenné ezeket a netárakat az iqpro-val szemben.

Ha hozzáadom azt a havi 416 ft-ot, akkor már nem éri meg iqproról ide váltani. Nem is beszélve az iqpro által igért árcsökkentést, és hogy kérésre hívható az adatkártyájuk.

Egyedül a 7 ezres dupla korlátlan az ami az Euroquatro-nál labdába rúg.
Kár érte. Megszüntetnék a belépési díjat, sokkal több ügyfelük lehetne kisebb adatcsomagokra.

[ Szerkesztve ]

(#24824) wwhy válasza cincinatus (#24815) üzenetére


wwhy
veterán

Hát ezt ki csiripelte?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#24825) MADcat válasza RiGS (#24823) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hidd lesz akinek megéri a plusz 5000 a "normális" ügymenetért. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#24826) cincinatus válasza wwhy (#24824) üzenetére


cincinatus
tag

Először az összefoglaló táblázatban láttam, de fenn van a honlapjukon is :D

Azt sajnos nem tudom mikortól él, de ha tényleg így lesz, akkor megint az övék az egyik legjobb ajánlat.

(#24827) hgabor19 válasza RiGS (#24822) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Szerencsés ember :)
Nekem "szokás szerint?" megint nincs rendben.
Élből kiszámlázzák az ingyenes közszolgálati MyTV csomagot. (mert 1x kipróbáltam, ami persze nem működik)

Ebből így gond lesz,nekik. Nem várok a harmadik esetig.

(#24828) kory24 válasza RiGS (#24822) üzenetére


kory24
őstag

Nálam is minden rendben.
kb 3. vagy 4. számlám kapom mindig időben és fixen ugyanannyi ahogy még van hirdetve (4gb 1695ft)

(#24829) Dracula72 válasza kory24 (#24828) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nálam is 1695ft. Ez a harmadik, eddig stimmel.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#24830) Fenyi Leopol


Fenyi Leopol
tag

Február óta IQPronál 2 kártyám van. Korrekt számlákat kapok.

FL

(#24831) KTU válasza RiGS (#24823) üzenetére


KTU
addikt

5000Ft-ra,
adatkártyánál a plusz 800+800 hányszor játszik iQpro-nál?
Mostanában is írták páran.
OK korrigálják,
csak plusz energiát vesz el.
:U

"Nem is beszélve az iqpro által ígért árcsökkentést,"
"Ezen a hídon akkor megyek át, ha odaérünk." :D

"és hogy kérésre hívható az adatkártyájuk."

Eddig ez több buszúságot okoz mint hasznot.
Nem is értem miért nagy szám.
Akinek adat kártya kell, az nem számol arra hogy hívható is lesz rajta.
Hisz adatkártyát rendelt.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#24832) mike1334 válasza KTU (#24831) üzenetére


mike1334
veterán

és hogy kérésre hívható az adatkártyájuk."

Gondom voipoznak, és nem akarnak fenntartani még egy telót vagy dual sim esetén még egy kártyát csak azért, hogy elérhetőek legyenek.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#24833) kentucky válasza mike1334 (#24832) üzenetére


kentucky
őstag

Mert VOIP-on nincs állandó számuk, vagy mi ?:D Akkor annak semmi értelme.

(#24834) 4Grider válasza kentucky (#24833) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az olcsóbb voip szolgáltatók (pl. Dellmont) csak odahazudják a hívószámodat, azon nem tudnak voipon keresztül visszahívni, hiszen az egy élő mobilszám, ami nem az adott voip szolgáltatónál végződik.

(#24835) mike1334 válasza kentucky (#24833) üzenetére


mike1334
veterán

Miért ne lenne? Ha hívható az adatkártya akkor mi a baj?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#24836) okiszPSX válasza easoft (#24752) üzenetére


okiszPSX
tag

Üdv Srácok!

És ezzel az easoft által ajánlott csomagokra miért nincsenek tapasztalatok írva itt?
Mindig csak IQpro, ahol vagy működik valami, vagy nem.

Ennél az easoft fórumtárs általi linkelt képeken is nagyon jó csomagok vannak, ugyanúgy nincs hűségidő és sokkal kedvezőbbek, mint bárhol máshol kb.
Én belépnék ide, 3kártáyval is, csak jó lenne egy két megerősítő üzenet, hogy ők is teszik a dolgukat :)

Infok:
https://prohardver.hu/dl/upc/2016-11/28/235375_ovkqlk3sjf8mqwyz_fb_img_1479487822311_3.jpg
https://prohardver.hu/dl/upc/2016-11/28/235375_eepb7x2dnsd8ooee_fb_img_1479487813668_4.jpg

Vagy most a hívásnélküli, csak netes kártyákon van a hangsúly itt a "vitakörben"?

[ Szerkesztve ]

(#24837) DrBubo77 válasza okiszPSX (#24836) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Van egy egyszeri 10.000.- Ft belépési díj.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24838) MPeter87 válasza okiszPSX (#24836) üzenetére


MPeter87
őstag

Senkinek nincs tapasztalata velük, ezért nincs vélemény.
IQpro netes kártyám nekem is van és részemről minden rendben megy.
Ettől függetlenül nem vinném be hozzájuk a számom, sem máshová..

(#24839) mokus1


mokus1
addikt

Az IT services flottába, telenoros számot bármiféle trükk nélkül betudok vinni?

(#24840) #79335424 válasza mike1334 (#24832) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem feltétlenül. Most a szolgáltatós net, és a külföldi kártya miatt kell a dual SIM. De, ha be tudom hordozni a számomat egy hívható adatkártyába, akkor júliustól elég lenne egy single SIM -es teló is.

(#24841) Sanyesz. válasza Ksix (#24820) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Amit előre kellett fizetni, az számla volt. Amit hétfőn kaptam, az díjbekérő, melynek esedékessége 5 nap, amúgy pedig 2016.12.11. (Ez hogy jött ki?)
Plusz belecsempésztek valami 70 Ft GPRS Internetet - egy adatkártyánál. :Y

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#24842) -ZeeZee- válasza mokus1 (#24839) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Én kérdeztem az IT-től (szeptemberben), határozott "csak behordozással" volt a válaszuk. A telenornál viszont nézett az ügyintéző, hogy ezt miért kellett. Szerinte csak simán át kellett volna rakni másik tarifába. Most légy okos... Ez kb. olyan lehet, mint az IQ-nál a "hová küldjem vissza a szerződést" kérdés. Amit mondanak az nem jó, de ha nem hallgatsz rájuk, akkor hamarabb elintéződik.

Szerintem: kérd meg az engedélyt a számodra, ha megjött menj be a telenorhoz, próbáld meg elintézni. Ha nem sikerül, akkor átviszed a vodához, majd vissza. Ha minden igaz, akkor pár nap. Keress vissza, vannak tippek, hogyan lehet a legolcsóbban kijönni.

(#24843) arkone válasza RiGS (#24823) üzenetére


arkone
aktív tag

Nem csak iQpro lesz olcsóbb. Az áfáját fogják csökkenteni a netnek/mobilnetnek (úgy emlékszem).

(#24844) ripla


ripla
őstag

mi ez az egész flotta dolog, sziasztok amúgy, szóval hogy most van ez az iqpro nevű kft., akik vettek egy raklapnyi hozzáférést (sim kártyát?), valamiért korlátlan mobilnetet kapnak a telenortól és x összegért szórják kifelé az eléréseket a hálózathoz, vagy mi akar ez lenni? konkrétan a koncepciót nem értem. :)

(#24845) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Hali!

Végül mi a konszenzus, milyen címre kell visszaküldeni az iQpro-s szerződést? A számlát befizettem, szerződést aláírtam, de lassan vissza kéne postázni, azonban olvastam, hogy a megadott budapesti cím (Pf. 47) nem megfelelő.

Tehát milyen címre és milyen módon (sima levél, ajánlott, stb) küldjem vissza?

Köszi a segítséget! :R

(#24846) Victoryus94 válasza ripla (#24844) üzenetére


Victoryus94
őstag

A koncecpció az, hogy van üzleti előfizetés, meg magán.
Te mint magánember a nyilvános/lakossági előfizetést tudod igénybe venni. Ettől a legtöbb esetben üzleti, céges előfizetés olcsóbb. Minél nagyobb a cég (vagy szervezet) annál több kedvezményt kap a szolgáltatótól (mert tömegesen viszi a tagokat a szolgáltatóhoz, és egyszerűbb azokat adminisztrálni, mivel korlátozottabbak a csomag választékok).
(alap esetben úgy juthattál flottába, hogy a cégednek volt egy előfizetése, és a cég dolgozóit, esetleg azok családtagjait bevették; vagy lejártál focizni, és a foci klubbnak volt egy flottája, így egymást elérhették ingyen, és picit olcsóbbak voltak a percdíjak, mint magánba)

Most annyi változott, hogy ehhez hasonló flottából több van, és könnyebb bejutni. Ezáltal a felhasználó is több 1-1 jobb flottában, így a kedvezmény még nagyobb lesz.
Röviden ez a lényeg. Ha bővebb, és precízebb infó kell, akkor ott a google.

[ Szerkesztve ]

(#24847) ripla válasza Victoryus94 (#24846) üzenetére


ripla
őstag

Áhhá, köszi, akkor ez kicsit olyasmi, mint egy piramisjáték, így képzelem el. :)

(#24848) Victoryus94 válasza ripla (#24847) üzenetére


Victoryus94
őstag

Akkor nagyon rosszul magyaráztam, ha ez jött le... elnézést. :D
Semmi köze a piramisjátékokhoz.
Ott az nyer, aki elsőként csatlakozik. Akik utolsóként, az veszít.
Itt mindenki nyer (ha a flotta kezelő és a csatlakozó tagok is fair-fair partnerek)
-Előbbire kivétel: Hűségidő, nagy belépési költség/kaució, "hibás számlázás", elhallgatott összegek, stb.
-Utóbbira kivétel: -ha pl. ingyen akar netezni, ezért nem fizet havidíjat/hamis címet ad meg, stb.

A szolgáltató nyer: ügyfeleket; egyszerűen kezelhető csomagokat, stb.
A felhasználó nyer: Olcsó, átlátható csomagot (esetleg ingyen tudja hívni az ismerősöket)
A flottakezelő nyer: Minimális bevételt olcsóbb csomagot a "cégnek" (mintha nem lennének bent külsősök) stb.

[ Szerkesztve ]

(#24849) KILLERLALA válasza ripla (#24847) üzenetére


KILLERLALA
tag

Kicsit félrementél, de nem baj !
Piramisjátéknál be kell tolni egy kis beugrót, előleget, kauciót, nevezd aminek akarod !
Mikor már jó sokan betették az összeget, sőt, a beszervezettek is beszerveztek mást, na akkor borul a bili !
Az iQprónál szerintem ez nem így megy !

(#24850) ripla


ripla
őstag

így már érthetőbb, de nekem még mindig kicsit olyan haveri fair playnek tűnik. persze nincs ezzel gond, de az az igazság, hogy félek kicsit az ilyen semmiből felbukkanó társulásoktól. meg hogy ilyen egymásnak sugdolózásokból derülnek ki az infók. maradok a havi 100 gigás csomagomnál. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.