Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) Vangelis válasza tome0001 (#24197) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24202) DrBubo77 válasza Vangelis (#24201) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ez mikortól érvényes?
Tudnál feltenni a külön netcsomagokról is egy táblázatot?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24203) Vangelis válasza DrBubo77 (#24202) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24204) DrBubo77 válasza Vangelis (#24203) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

És ezek az árak már érvényesek? Mert akkor az összefoglalóban cserélném a linkeket.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24205) Vangelis válasza DrBubo77 (#24204) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem tudom sajnos....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24206) Kecskoss válasza Vangelis (#24205) üzenetére


Kecskoss
csendes tag

Felhívtam a Mobil Force Kft.
Azt mondták, hogy állítólag holnap, 17-én fog kapni mindenki ezekről a változásokról sms-t.
Azt a hölgy sem tudta, hogy azonnal élnek ezek az árak, feltételek, vagy csak mindenkinek a következő számla zárástól...

[ Szerkesztve ]

(#24207) 4Grider válasza Kecskoss (#24206) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenornál technikailag nem automatizálható a fordulónaptól eltérő árváltozás. Magyarul csak fordulónappal tudnak árat változtatni.

(#24208) khorvat válasza tome0001 (#24198) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez kíváncsian várom én is, mindenképpen itt vagy priviben érdekelne minden infó róla, köszi!

(#24209) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Iqpro szerint tegnap kellett volna érkeznie a küldeményemnek, ma még sehol sincs... mire megérkezik lejár a fizetési határidőm is. Imádlak Posta!

(#24210) fairi válasza koma106 (#24183) üzenetére


fairi
addikt

Nem az a fontos mit írnak, hanem mi a valóság.
Én kértem tőlük ajánlatot ezt írta az üzletkötő
"nincsenek rejtett költségek az előfizetői díjon felül, csak egy egyszeri költség van.(erről érdeklődjön nálam)"
New Yorker flottánál 10 gb nettó 2400 Ft, ezt küldték, lehet azóta valami akció van, ebben a hónapban? Pedig az érdeklődem elég friss

(#24211) fairi válasza always (#24189) üzenetére


fairi
addikt

Nem kell rá hűség, igaz akkor 300 Ft-tal több. IT csak egy levelet küld,utána a telenorral kell egyezkedned. Sztem nem is érdemes velük levelezgetni,egyik munkatársuknak küldtem levelet, erre visszaír és a saját levelemet kapom vissza amibe pirossal ide-oda beleírogat megjegyzéseket!! 20 éve nem találkoztam ekkora parasztsággal. Igaz parasztok,de sápot nem akarnak beszedni tőled az biztos.

(#24212) DrBubo77 válasza fairi (#24211) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ezt honnan szedted?
Tudomásom szerint hűség nélkül nem lehet IT-s kötni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24213) tahepa válasza DrBubo77 (#24212) üzenetére


tahepa
senior tag

Amennyiben netet kérsz az előfizetéshez akkor van a 2 év röghöz kötés. Amennyiben nem kell net akkor nincs hűség....legalábbis májusban még így volt.
Velem nem voltak "parasztok" ....mondjuk nem is adok okot rá...és nem is parasztozok le senki főleg ismeretlenül , távollétében...

[ Szerkesztve ]

(#24214) fairi válasza DrBubo77 (#24212) üzenetére


fairi
addikt

telenoros nekem a hűség nélküli árat kínálta fel,és az első ár az elküldött árlistán 300 Ft-tal drágább. A 2. ár 24hó hűség e-packkal az ami ki van írva...
Én is csodálkoztam.
IT csak küld egy papirt engedélyezi a flottába csatlakozást utána mindent a telenor csinálsz, se bú se bá onnantól az IT-től...

Van valakinek IT engedélypapírt beszkennelve ott kellene elolvasni a dolgokat. Te valójában telenorral szerződsz, IT mit mond alapvetően lényegtelen, szerződéskötésben nem segít.

(#24215) Peter.70


Peter.70
őstag

Most hívtam az ügyfélszolgálatot. Dpi flotta. Azt mondták, hogy ez a 400 Mb 2014 januárjától él. De ha jól tudom 200 Mb volt.

Akkor most mi az igaz?

(#24216) khorvat válasza Peter.70 (#24215) üzenetére


khorvat
senior tag

Jézusom! Ezek totál lámák, azzal sincsennek tisztában szerintem, hogy milyen új DPI díjcsomagok vannak már a netes oldalukon.
Eddig 200MB járt a DPI alaphoz kötelezően minimum 445Ft-ért, most ezt emelik meg elvileg 400MB-ra ugyanúgy 445Ft-ért. Sőt ha emlékeim nem csalnak 200MB előtt 100MB volt a csomagban akkor is egy duplázás volt igaz akkor talán 2000+ÁFAról 2500+ÁFAra is emelkedett az alapdíj.

(#24217) 4Grider válasza Vangelis (#24201) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt lényeges, hogy a benne foglalt belföldi adatforgalom mögötti 5-ös mögött milyen apró betűs rész szerepel. Mert van egy sanda gyanúm...

(#24218) kásás válasza 4Grider (#24217) üzenetére


kásás
tag

(5) A havidíjban foglalt belföldi adatforgalom felhasználását követően a túlforgalmazás díja belföldön 0 Ft / MB, ugyanakkor a Szolgáltató a szolgáltatás maximális le-és feltöltési sebességét 32/32 kbps sebességre lassítja.

(#24219) Peter.70 válasza khorvat (#24216) üzenetére


Peter.70
őstag

Én is így tudom, de most vitatkoztam volna egy droiddal? :DDD

Viszont a my telenor fiókomban 200 MB-ot látok

[ Szerkesztve ]

(#24220) kásás válasza Peter.70 (#24219) üzenetére


kásás
tag

Dpi netes my telenorban a szolgáltatások / szolg. rendelése, módosítása / beállítások / díjmentes plusz 5GB-ról tudtok valamit?

(#24221) tome0001


tome0001
senior tag

Új DPI net tarifáknál szerintetek ez a nettó szöveg elírás vagy tényleg nettó? Csak kicsit fura lenne ha a telefonszolgáltatás árai bruttóban, a neté meg nettóban lenne megadva. Ez eléggé logikátlan számomra.

Illetve ti hogy értelmezitek ezt a hanghívásos excellnél az 1GB roaming-ot (első oldal alulról a második sor a táblázatban) hogy a mobilnetből 1GB roamingként minden hónapban felhasználható?

[ Szerkesztve ]

(#24222) kásás válasza tome0001 (#24221) üzenetére


kásás
tag

Bruttó jobban tetszene nekem is! :)

Szerintem a roamingos 1GB is és az egész táblázat a VIP csomaghoz tartozik. Ez egy roamingra használható 1GB, amit havonta elhasználhatsz, mint az 1000 külföldi percet.

[ Szerkesztve ]

(#24223) tome0001


tome0001
senior tag

Aki IT services Maxi tarifacsomaggal, 10Gb-os netopcióval rendelkezik az tudna nekem egy speedtest-et dobni privátban? Megköszönném!

(#24224) 123xyz válasza kásás (#24220) üzenetére


123xyz
tag

Ez a flottáktól független, a telenoros topikban 1-2 alkalommal előkerült már egyébként - kapsz egyszeri ajándék 5 GB netet ha megrendeled, ami a következő számlazárásig érvényes (vagy lehet hogy 1 hónapig, ezt nem tudom pontosan. De én nem akartam kockáztatni, úgyhogy direkt az egyik számlazárás után 1 nappal rendeltem meg :D )

(#24225) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Hát még mindig nem jött meg a kártyám, ha ma sem érkezik meg akkor írok nekik hogy mi lehet mert a posta sem tud semmiről, ők állítólag minden levelet kikézbesítettek... elvileg hétfőn lett feladva.. kicsit durca vagyok mostmár.

(#24226) MPeter87 válasza Roland-87 (#24225) üzenetére


MPeter87
őstag

Hivd fel oket vagy irj, mert masnap meg kellett volna erkeznie.

(#24227) Logitech


Logitech
aktív tag

Most jött dpi sms hogy nov 17től 200 ról 400 mega net lesz, változatlan áron.

(#24228) khorvat válasza Logitech (#24227) üzenetére


khorvat
senior tag

SMS-t nem kaptam, de nekem már mytelenorba belépve az alapcsomaghoz 200MB helyett 400MB látszik.
Ez így korrekt, hogy azonnal felemelték kérés nélkül!

Mondjuk a nagyobb netes csomagok ára még nincs átírva a mytelenorban:)

[ Szerkesztve ]

(#24229) goop válasza khorvat (#24228) üzenetére


goop
őstag

Sms nekem sem jött, de most néztem mytelenorban nálam már át van írva a net 200-ról 400 MB-ra, ill. a csomagok is módosultak, és ezek szerint az dpi s árlistán elírás a netto ár, mivel itt is az szerepel, de ugye mint brutto. 1,5 GB - 1500 Ft, 10 GB - 3500 Ft. 3 GB - 2280 Ft. 800 MB - 999 Ft.

(#24230) Roland-87 válasza Roland-87 (#24225) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Írtam nekil mailt mert ez már nekem is furcsa. Bár az utóbbi időben nálunk akadozik a posta szolgáltatás mert megszűnt a helyi és a szomszédos településhez kerültünk ahol viszont emberhiány van főként a kézbesítő munkakör tekintetében tehát van esély hogy nem vagy csak sokára érkezik meg a levél. De azért reménykedek hátha ma megérkezik, még nem jött a postás...

(#24231) HeliumA válasza goop (#24229) üzenetére


HeliumA
aktív tag

Biztos az is módosul majd a DPI webes felületén is.

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#24232) HeliumA válasza Peter.70 (#24215) üzenetére


HeliumA
aktív tag

200 volt az alap.

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#24233) tome0001 válasza goop (#24229) üzenetére


tome0001
senior tag

Most kaptam választ a dpi-től: Az árak bruttóban vannak feltüntetve, nem nettóban, a hiba javítása folyamatban van.

(#24234) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Ahogy sejtettem, a Postán kicsit megakadt a csomag de hozzájutottam! Eddig tökéletesen működik a dolog, kíváncsi vagyok aktiválták-e már a korlátlant vagy még csak a kezdeti 100mb-os csomagban vagyok. Ezt valahol meg lehet nézni?

(#24235) KILLERLALA válasza Roland-87 (#24234) üzenetére


KILLERLALA
tag

A MyTelenor állítólag írja !

De SMS-t fogsz kapni ha aktiválják a korlátlant !

(azt tudd, ha használsz a 100MB-ból ki lesz számlázva ! Tehát a kövi havi számla a korlátlan+a 100 dija lesz, ezért nem érdemes piszkálni, amíg nem aktiválják amit rendel az ember, bár gondolom későn szóltam :D sebaj, így is BEST BUY :DDD :DDD :DDD )

Üdv: Laller

(#24236) MPeter87 válasza KILLERLALA (#24235) üzenetére


MPeter87
őstag

Én nem kaptam sms-t sem 4 giga aktiválásakor, sem a korlátlanra váltásnál.
Ha elfogy a 100 mega, majd rájön, hogy aktiválva van-e. :DDD

(#24237) Dracula72 válasza KILLERLALA (#24235) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nekem azóta se mutatja, hogy hol tartok a 4 Gigából.
Nem tudod szólni kell ezért is az iqpronak?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#24238) KILLERLALA válasza Dracula72 (#24237) üzenetére


KILLERLALA
tag

Szerintem ne szólj senkinek !
Azt látom winphone rendszert használsz, ami köztudottan halott !
Nem fejleszt rá már senki, ami miatt a hibák is úgy maradnak ahogyan vannak !
Ha van a közeledben egy android telcsi, azon tuti meg tudod nézni !
Sajnos ez van !

( Kérem a win fanokat nem kell betámadni ! Akinek megy a halott rendszeren is örüljön neki ) :DD

Üdv: Laller

[ Szerkesztve ]

(#24239) Roland-87 válasza KILLERLALA (#24235) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Figyelembe véve hogy én kicsit megkésve jutottam hozzá a kártyához lehetséges hogy már aktív a korlátlan mert már túl vagyok kb. 1 órányi videón és böngészésen meg pár speedtest mérésen, de sajnos a jelenlegi eszközöm csak H+ hálózatot tud és a legközelebbi cella is nagyon messze van a sebesség kb 2mega le és 0,5 fel. Éppen nézegetem milyen mobilinternet routert kellene vásároljak hozzá ami nem drága.

(#24240) Dracula72 válasza KILLERLALA (#24238) üzenetére


Dracula72
senior tag

Akkor nem szólok :)
Hálisten nincs droidunk, nem is lesz, Eladtam, mert az 5. progi telepítésénél azt írta töröljek, mert nincs hely.
Akkor inkább ne lássam hol járok :) Majd észreveszem a lassítást.
Köszi.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#24241) MPeter87 válasza Dracula72 (#24240) üzenetére


MPeter87
őstag

Gondolom ez egy ~10ezer Forintos androidos fos telefon utáni következtetés, amiből már lehet általánosítani. :DDD

(#24242) -ZeeZee- válasza Dracula72 (#24237) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

My.telenor.hu-n is meg tudod nézni szerintem.

(#24243) KamuMazsola válasza Dracula72 (#24240) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán nem játéktelefonnal kellett volna próbálkozni!

Üdv.: KamuMazsola

(#24244) KILLERLALA válasza Dracula72 (#24240) üzenetére


KILLERLALA
tag

Aki ért hozzá, szereti, aki nem, szidja !
Mikor újra húzod a rendszert, mikor újra húztad, de csak a boot logoig jut s nem épül fel a rendszer.
Mikor már a Recovery sem jön be, s indithatod FASTBOOT módban, se ha az sem segít akkpr marad a jó öreg
sp flashtool progi, amivel véletlen, ügyesen kiütheted az IMEI számot is a telóból !
Szóval finom dolgok ezek, amik megfizethetetlenek !!!

A szabadságnak ára van ! :K

Minden másra ott a MasterCard ! :D

Üdv:Laller

(#24245) Dracula72 válasza -ZeeZee- (#24242) üzenetére


Dracula72
senior tag

Sajna nem, mert az iqpro nem saját néven van, sms-el belépve semmit se mutat, írja is hogy korlátozott funkciós az sms belépés, hozzáadni meg nem engedi a saját fiókhoz.

MPeter87, KamuMazsola : Bármit írhattok nekem, droid soha többé.

KILLERLALA: Köszi, de én már nem kínlódom droiddal, örülöl hogy eladtam. Sajnáltam az aksija miatt, mert 4000Ah-s volt. Ami most van ablakos, még soha se írt ki semmi hibaüzit, és mindent csinál :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#24246) #79335424


#79335424
törölt tag

Mi egy iQpro korlátlan kártyához jutás módja? Van valami kitöltendő formanyomtatvány, vagy webes felület? Meggyőztem az egyik cimborámat arról, hogy nagyon szeretne egy ilyen kártyát (nekem nincs lakcímem). De, azt nem várhatom el tőle, hogy megküzdjön érte.

(#24247) -ZeeZee- válasza Dracula72 (#24245) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bocs, nem tudtam, nekem kijelzi, de én IT-nél vagyok, saját néven van a kártya.

(#24248) MPeter87 válasza #79335424 (#24246) üzenetére


MPeter87
őstag

iqprokft@gmail.com

(#24249) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Lehet volt már ez a kérdés (bár nem találtam) hogy amikor elutalom a lóvét az Iq-nak akkor a közleménybe mit írjak hogy azonosítani tudjanak? Előfizetéshez tartozó telefonszám? Nevem? Valami csak kell de kérdés mi mert erről nem írtak egy szót sem.

(#24250) LámaZ válasza fairi (#24211) üzenetére


LámaZ
addikt

„a saját levelemet kapom vissza amibe pirossal ide-oda beleírogat megjegyzéseket!”

Miért lenne ez parasztság, jesszusom?
Mondjuk én kékkel szoktam csinálni, de kaptam már pirosast én is.
Ki kell használni a műszaki lehetőségeket!

Legyen minden jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.