Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Wiz Khalifa: Grand Theft Auto V - Látványosságok és érdekességek tárháza egy helyen!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- suste: Openwrt Barrier Breaker 14.07 saját verzió Tp-link routerekre
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
trog
tag
Sziasztok! Egyáltalán nem értek az overclockhoz, undervolthoz és hasonlókhoz, ezért gondoltam itt érdeklődöm, mert többen is írtatok a témával kapcsolatban.
Online pókerezem 12 asztalon átlag 3 perces hosszúságú meccseken, ahol ha elszáll a gép miközben játszom és lelopják a bent lévő stackemet fájdalmas lenne belebukni egy upgradebe az upgrade árát amit egy megszakadással/kékhalállal vagy egyébbel is előfordulhat, és nincs rá garancia, hogy másodjára nem fog előfordulni egy újabb beállítás megpróbálásával. Persze tolok majd pár tesztkört alacsonyabb téten, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
Tervezek 5700G-re váltani 5600gről, az alaplapom gagyibyte A520i AC, az lenne a kérdésem, hogy érdemes lehet-e a RAM-ot is cserélni a mostaniról valami nagyobb sebességűre, ez a 3200as RAM amit oc nélkül támogat az alaplap.Egy kis extra gyorsaság nem ártana a gépnek, mert a mostani setuppal 12 asztalnál előfordul, hogy tapasztalok néha akár fél másodperces laggot is játék közben, nem vagyok róla meggyőződve, hogy ezt mi okozza. A gépnek elvileg simán bírnia kéne, de mivel a fentebb leírtak miatt elengedhetetlen, hogy stabil legyen a rendszer és főleg erre használom a gépet nem nagyon férne bele egy fagyás vagy hasonló ami gondolom az overclockal járhat, mert simán belekerülhet a RAM-ok árába akár egyetlen leállás/lefagyás is. A táp egy 200W gold táp ami az inwin chopin maxokban is van.
Röviden tehát a kérdés, érezhetek-e különbséget a RAM-ok gyorsabb sebessége miatt, illetve várhatóan mennyire lesz stabil egy overclockolt RAM-os setuppal az 5700g proci és az említett ITX lap mellett, illetve érdemes-e azt is cserélnem a procival együtt, vagy inkább várjak amíg berakom az új processzort, aztán majd utána meglátom.
Köszi a válaszokat előre is.
Új hozzászólás Aktív témák
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Háztartási gépek
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Spórolós topik
- Törölte az idei asztali csúcsprocesszorát az Intel
- Nem lesz erotikus ChatGPT
- Milyen okostelefont vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- OLED TV topic
- Mobil flották
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 128 GB Pink 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4366
- AKCIÓ! ASRock A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA Adata 600W
- Canon MG2450 multifunkciós nyomtató + új színes patron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
