Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- antikomcsi: Ázsia Expressz 5
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- Gurulunk, WAZE?!
- Imilenni: Egy kis depi, remélem elfér itt :) 2#
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hanok
senior tag
válasz
zed1983 #63296 üzenetére
Arctis Nova 1-em van nem azt mondom hogy penge de szerintem nem vészes a helyzet...Nem zúg és nem recseg, de ha nagyon érzékeny vagy ezekre a dolgokra akkor kicsit feljebb kell tornászni sajnos a keretet és be kell vállalni a B650E PG-ITX WiFi-t..
Én mondjuk főleg így nyáron szeretem a -CO-t..sokat dob 11 literben a hőmérsékleten..De persze ez csak az én szempontom..#63291sb:
Ramból megcélzom a 7000+-t
Azt a Gear2-es beállítást én még körbejárnám mielőtt beruházol egy ilyen kit-re.
Bár tapasztalatom nincs de többnyire azt olvasom mindenhol hogy nem nagyon megy stabilan, vagy ha megy is akkor inkább a prémium deszkákban..Plusz sokszor még csak nem is szembetűnően gyorsabb mint a 6000/CL30 vagy 6400/CL32..Cserébe beállítani egy emberöltőZen topicban erről sokat megy a diskurzus..Szerintem majd nézz be oda.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASRock X570 Phantom Gaming 4 Alaplap
- Gigabyte Z690 Aorus elite ddr4. aqua gari 2026.07.23ig
- Crucial RAM 64GB Kit (2x32GB) DDR5 5600MHz INGYEN FOXPOST
- Asrock H110M-DVS / INTEL I5 6500/8 GB ( DDR4 ) + GF GT 630
- KINGSTON FURY 64GB BEAST - DDR4 - 3200MHz - CL16 KIT - memória! - !ÖT ÉV GYÁRI GARANCIÁVAL!
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256GB / Gyári független / 12Hó Garancia / 87% akku
- 137 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3224
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z87-G43 GAMING Z87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest