- bitpork: MOD Júni 13 Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
- Napkollektor - csak úgy
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
Qkackca #52215 üzenetére
Köszi a válaszokat srácok, egyelőre csak holnap fogom folytatni a tesztelést. Kaptam másik példányt.
Nem SSD-ről van szó.
M.2-ből csinálnék PCIe x4 slotot adapterrel. De nem szólalnak meg a rádugott 45W-os VGA vagy 2,5GBe hálókártya. Igazából a második, tehát az ethernet kártya lenne a fontos.
2 alaplappal próbáltam.
Valszeg az adapterrel van gond. Csak nem akartam addig az eladóra ráírni amíg nem zárom ki a tévedhetőséget.Az egyik MSI x299 pro [link] alaplap, mind a 2db M.2 slotjában kipróbálva, amit írsz a sávosztozás, úgy megy hogy ha a 2-es PCIe slotban lenne valami akkor történik váltás, de nekem üres az a slot, tehát automatán az M.2 irányába küldi a sávokat.
A biosban nem találok ezzel kapcsolatban állítható opciót, csak generálban lehet pl gen1-re állítani az összes pcie sávokat.
Ha meg bekapcsolom a "crypto mining above 4g" vagy hogy híjják' opciót, akkor meg nem látok semmit a fő VGA displayportjára kötött 2 db monitoron.De lehet el vagyok bambulálva. Ezt akartam kizárni az itteni jelentkezéssel.
A másik alaplap ASUS h310m-A, rev 2.0 [link], ennél meg a biosban beállítottam az M.2 -re a pcie-t, de semmilyen generációs beállítás nem hatotta meg az adaptert. Linux LSHW -SHORT parancsra sem listázza ki az adott rádugott eszközt, pedig ha közvetlen dugom megfelelő slotba akkor megjelennek.
#52216 Duracellm...
köszi a pin layout. Fogok majd méricskélni.
#52217 hszilard666
Az a kemény nem a Dr. Frankeinstein szörnye.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- E-roller topik
- Stellar Blade
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Mini-ITX
- Path of Exile (ARPG)
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i7 12700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Rampage SHIVA Enermax 750W
- ÚJ Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 - 16" WQXGA 165Hz - i5 14500HX - 32GB - 1TB - RTX 4060 - 3 év garancia
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest