Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

(#3301) K1nG HuNp válasza Chalez (#3300) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

picit fentebb linkelve van egy gyorsan összetákolt discord a phsoknak, ott megtalaljuk egymast
;) unnepek utan en jocskan ra fogok erni remenyeim szerint

(#3302) Chalez válasza K1nG HuNp (#3301) üzenetére

Chalez
(senior tag)

Beléptem! Én az ünnepek alatt tuti nem tudok lenni, de utána esténként oké leszek :)

PSN ID: dudaskristof *** Gran Turismo Sport Powaaaaa

(#3303) makro válasza Chalez (#3302) üzenetére

makro
(aktív tag)

Esténként lesz nekem is időm, de az is csak 2019-ben.
Az év vége túl mozgalmasra sikerült

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.

(#3304) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

hasonlóan vagyok én is... de sebaj, úgyis 2019 a dayz éve :N :DDD

(#3305) Heroes fan válasza K1nG HuNp (#3304) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Már nem mert kijött.

(#3306) makro válasza K1nG HuNp (#3304) üzenetére

makro
(aktív tag)

Nem tudom miért, de nem lehetett csatlakozni a szerverhez...

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.

(#3307) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Hírdetném megint a discordot, ha szeretnétek játszani gyertek fel és írjatok ott nyugodtan. Már vagyunk néhányan. Azt beszéltük meg, hogy maradunk a hivatalos szervereknél, mindenkinek az a legegyszerűbb. Ez azzal a plusszal is jár, hogy bármelyik hivatalos szerveren játszotok 1 karakteretek van az összesen. Tehát toljátok bátran, aztán ha összejövünk páran akkor felmegyunk egy azonosra és mehet együtt. Jelenleg ketten Chernoban vagyunk. Hétvégén-jövőhéten tolhatjuk délutánonként.

Discord

(#3308) z0l1ka

z0l1ka
(aktív tag)

Sziasztok!
Ez az úgynevezett night vision szemüveg ,ez működik a játékban? Találtam egyet,írja h elem kell bele,de nem lehet beletenni a 9 V -os element.. :F

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#3309) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

DayZ Underground :K

(#3310) K1nG HuNp válasza K1nG HuNp (#3309) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Néha szenvedés hajnali 3-4ig fentmaradni csak azért, hogy kanadaiakkal játszak de szerintem ez a kép sokat elmond arról, hogy milyen a dayz hogyha nem a killekért játszod. Se mod, se semmilyen segítség, mindent saját kézzel, sok sok vér árán összeszedni. Szerintem a legjobb játék a világon :DDD

(#3311) jossua

jossua
(tag)

Még mindig bug tenger a játék..? azt írták továbbra is átsétálnak a zombik a falon.. a kocsik bugosak ?

Alias : Magyarbetyar

(#3312) K1nG HuNp válasza jossua (#3311) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

teljesen játszható

(#3313) Mr.White válasza jossua (#3311) üzenetére

Mr.White
(senior tag)

Igen, bugosak néhol a zombik, és igen bugosak a kocsik, de mindezek ellenére játszható. :P

(#3314) Hauptmann

Hauptmann
(addikt)

Jött a napokban patch, tapasztalat?

(#3315) K1nG HuNp válasza Hauptmann (#3314) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

2 régi/új fegyver, sok kellemes javítás, érdemes játszani :K

(#3316) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

pár screenshot tegnapról :D A basebuilding végre megadta azt az ezközt amivel valóban igazi frakciókká válhattak a csapatok, mindenkinek meg van a saját kis bázisa amit védhet, esetleg megnyithat mindenki számára (ahogy pl mi is tesszük) egy kis community campként :K

szerver: dayzunderground

[ Szerkesztve ]

(#3317) K1nG HuNp válasza K1nG HuNp (#3316) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

(sry a duplaert)

Az egyik srác a csapatból pedig ezt a hangfelvételt csinálta. Le tudjuk játszani az városban lévő hangosbemondókon, és nagyon durván hozzáad az atmoszférához....

(#3318) Hauptmann válasza K1nG HuNp (#3317) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Hogy lehet szöveget lejátszani?

(#3319) K1nG HuNp válasza Hauptmann (#3318) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Szöveget? sehogy:D Szerintem a sima oldschool odatartja a mikrofonjához a telefonját amin ez a felvétel fut megoldást használja :DDD Ugyebár nagy városokban mindben van 1-1 ilyen fekete doboz. Kell bele egy truck battery, majd bekapcsolod és simán tab-al beszélsz a játékban.Innentől ezt az egész városban hallani a hangosbemondókról

[ Szerkesztve ]

(#3320) Hauptmann válasza K1nG HuNp (#3319) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Na, majd ezt kipróbálom.

(#3321) jossua válasza Hauptmann (#3320) üzenetére

jossua
(tag)

valaki tolja ma ?

(#3322) Hauptmann válasza jossua (#3321) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Igen, ha lesz időm. UK2-10, Sinistok környékén vagyok.

(#3323) jossua válasza Hauptmann (#3322) üzenetére

jossua
(tag)

Melyik szerveren ?

(#3324) Hauptmann válasza jossua (#3323) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Nem volt végülis időm. UK 2-10-es szerver. Ezen nincs sok köcsög, akivel meg eddig összefutottam, normális volt.

(#3325) jossua válasza Hauptmann (#3324) üzenetére

jossua
(tag)

már elég rég játszottam a játékkal legalább egy éve bnem ... Laggot meg tudták oldani ?

(#3326) Hauptmann válasza jossua (#3325) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Hát, van, amikor rendesen beszaggat pr pillanatra.

(#3327) jossua

jossua
(tag)

lehet felugrok majd a szerverre megnézem mit alakítottak a srácok

(#3328) Marcoo017

Marcoo017
(csendes tag)

Sziasztok, eddig mindig csak ingyenes időszakokkor játszottam a játékkal próbaképpen, de sosem alkotott annyira maradandót, hogy meg is vegyem, viszont mostanában kezd egyre szimpatikusabb lenni a játék, és gondolkodom a megvásárlásán 1-2 baráttal egyetemben.
Kérdésem annyi lenne, hogy van e valami olyan szerver, ahol főként innen játszotok, vagy össze vissza van úgymond mindenki?

(#3329) Hauptmann válasza Marcoo017 (#3328) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Tegnap jött ki az 1.03. Én általában az UK2-10 hivataloson játszom, viszonylag jó ping, kevés köcsög, és akivel eddig összefutottam, nem lőtt le hátulról.

(#3330) jossua

jossua
(tag)

Meg kéne beszélni hova menjenek a PH-ok ,egy szervert ...

(#3331) Marcoo017 válasza jossua (#3330) üzenetére

Marcoo017
(csendes tag)

Ez nem egy rossz ötlet, én benne lennék

(#3332) jossua

jossua
(tag)

lehet az is amit Hauptmann mondott : UK2-10 ..
Vagy ha valakiben van késztetés béreljen szervert prohardver néven ..

(#3333) Marcoo017

Marcoo017
(csendes tag)

A bérlés sem rossz ötlet, de ha hárman vagyunk rá akik játszanak, akkor nem feltétlen lesz nagy a buli :D Megvan már a játék, spanokkal keressük az ideális szervert, ahol eltudnánk játszani, mizu srácok?

(#3334) Zio válasza Marcoo017 (#3333) üzenetére

Zio
(csendes tag)

Üdv!

Én is jönnék játszani a haverommal.:)
Melyik szerveren vagytok most?

[ Szerkesztve ]

(#3335) Marcoo017

Marcoo017
(csendes tag)

Találtunk egy magyar moddolt szervert 207.180.220.5:2302 ip címmel, DZSA Launcherből lehet könnyebben megtalálni a szervert és letölteni a modokat, discord szerver: https://discord.gg/9JgjZB illetve itt akár rám is írhatsz, MekNzi a nevem.
Illetve a [steamem], aki szeretne egy közös játékteret kialakítani jelöljön be és intézkedjünk :D

[ Szerkesztve ]

(#3336) Hauptmann válasza Marcoo017 (#3335) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Mi az a DZSA Launcher?

(#3337) Marcoo017 válasza Hauptmann (#3336) üzenetére

Marcoo017
(csendes tag)

Egy program amivel könnyebben kereshetsz szervereket, illetve az adott szerverhez lévő összes modot letudod vele könnyen szedni, nézz rá, hasznos ;)

(#3338) Zio válasza Hauptmann (#3336) üzenetére

Zio
(csendes tag)

DZSA Launcher
elérhetősége:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3339) jossua válasza Marcoo017 (#3335) üzenetére

jossua
(tag)

MIlyen mód van rajta ?

(#3340) Zio válasza jossua (#3339) üzenetére

Zio
(csendes tag)

szerver neve: HUN NCorp-YooBuddy|Deerisle|+Build|+Guns|NoStam|NoTrader

"-A szerveren tiltott Oroszország és Ukrajna. Ezekből az országokból nem tudnak fellépni a szerverre. Valamint a VPN-es belépés is blokkolva!

-Restart 3óránként

-Backup mentés, valamint crash-nél persistens automatikus visszaállítás.

-Modok: Mindig a dzsalauncherben nézzétek, mert változhatnak, meg ajánlott erről fellépni. Letölthető innen: https://dayzsalauncher.com/#/home

-“Space” billentyű magasabb ugrás

-“Y” billentyűvel váltasz side és global chat között

-“M” billentyű a térkép. Waypoint-okat tudsz letenni ami a játék közben is látszik, írányt adva és hány méterre van.(3d markert ki kell pipálni hozzá)

-“R” billentyűvel újratölti a fegyvert, ha van nálad másik tár. Inventory nem nyílik meg, így futás közben is lehetséges!

-Unlimited stamina, mert a térkép nem kicsi!

-Mod által adott összes cucc lootolható

-Military helyen tilos építkezni

-Base raid nincs, vagyis nem lehet feltörni a bázisokat! Aki mégis bebugol, azonnali ban!"

forrás:
facebook : [link]

2.

Sőt,
Nem rég indult egy új magyar dayz szerver.
[link]
Szerver név: HUN |H.S.T| PvPvE Modded Server|New Vehicle|Trader|More Weapons

[ Szerkesztve ]

(#3341) Zio válasza jossua (#3339) üzenetére

Zio
(csendes tag)

Kérdésedre a válasz:

[ Szerkesztve ]

(#3342) jossua válasza Zio (#3340) üzenetére

jossua
(tag)

Jó a szerver .. ám a +gun nagyon könnyü indításnak vélem + a végtelen stanimát ... én kicsit jobban szeretem a hard core dolgokat . fegyvert egyáltalán nem adnék kezdésnek ugy is van elég sok fegyver loot ugy látom .

(#3343) jossua

jossua
(tag)

Ez valami felrtőzés ?? mi az a kis ikon ? baktérium ? mivel kezelhető ? :R Elhaltam sajnos a kép készítése után picivel ....

(#3344) jossua

jossua
(tag)

Jött valami frissítés ..

(#3345) jossua válasza Zio (#3340) üzenetére

jossua
(tag)

Tényleg nagyon jó ez a szeró... elég jó a loot .. a map is fain :C

(#3346) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

Visszatér a Survivor GameZ, hivatalos DayZ játékmódként. Alpha jelentkezés itt [link].

Ha valaki nem tudná mi ez, innen indult az egész BR hisztéria, annak idején még az Arma2 DayZ modban manuálisan szervezték a játékokat [link], mindenki egy körbe ment a saját spawn helyéről, visszaszámlálásra startoltak el. A honlapon látható rendszer szerint változott a játéktér az adminok hívására teamspeaken ;) . Ezt egy streamen látva PlayerUnknown megcsinálta az egészet leegyszerüsítő BR modját, a többit mindenki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#3347) Joccc07

Joccc07
(őstag)

Sziasztok,

Új vagyok a játékban és jöttem ide szervert keresni de már azok sem élnek amiket 3 hónapja linkeltetek. Ez sajnálatos. :(
Vagy csak rosszul keresem?

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#3348) K1nG HuNp válasza Joccc07 (#3347) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Magyar szerókat kerüld, küldöiekből meg akad millió, attól függ mire vágysz. Agyon modolt szerverekre vagy egy kis sima "alap" vanilla DayZ-re. Ha utóbbi akkor csekkold le a régi nagy kedvencem, a DayZUndergroundot.

Én már nem játszom, de ha játszenék akkor ott tenném. Régebbi kommentjeimben megtalálod, hogy mire kell számítani :)

[ Szerkesztve ]

(#3349) Joccc07 válasza K1nG HuNp (#3348) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Miért, mi a baj a magyar szerverekkel? Igazából nem is tudom milyet keresek. Azt se tudom még mi hogy van. :)

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#3350) bikficc11 válasza Joccc07 (#3349) üzenetére

bikficc11
(tag)

én azt szeretném kérdezni hogy lehet hozzá adni egy szervert és hol mert nekem indulás után kiirja hogy szerver1 meg szerver 2 és valamelykre kattintás után elindul a játék

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.