Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Archild


Archild
csendes tag

Ha T-mobile -nál veszem meg a K750i, akkor rózsaszín lesz a menü, illetve valahogy le tudom cserélni valami másra?

(#42) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
olyan T-s telefont keresek, aminel a kepernyon megjeleno szoveg (sms, telefonszam) betumerete allithato, novelheto... ,vagy esetleg akkora kepernyoje van, hogy alapbol jol lathato. Ha jol emlekszem nehany samu model tudja ezt!? Van esetleg ilyen ''okoska'' a jelenlegi kinalatban? Ha nem samsung az sem gond...

Ja, es ha esetleg nem a T-nel, hanem a masik ket szolgaltatonal lehet ilyesmit kapni, azonj is elgondolkodnek.
Szoval ha valaki tud ilyenrol, az izenjen legyszives!

Koszi elore is!

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#43) Viktor0610 válasza KBear (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Samsungok és a Nokiák megfelelnek ezen kritériumnak.
Ami véleményem szerint ''mindent visz'', a Nokia 6070-extra nagyra allítható betűk.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#44) 8x57js


8x57js
tag

SEGITSÉG!!!!!

Hello uj vagyok itt a forumon. Nokia 6234et akarok venni flottába-illetve hosszabitanám az előfizut. Nomost nincs 6234, azt mondták talán tudnak hozatni! Vodánál 33900HUF-előfizuval.
Ha nem lenne, megérné 6131?? 29900....

Vagy mit érdemes akkor vennem...
Köszönöm a segitséget.

(#45) Zoltanfi válasza 8x57js (#44) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

6231-et megveheted nyugodtan. Valamennyivel gyengébb a kamerája a 6234-nél (főleg videóban) De a billentyűzettel és a kijelzővel ellensúlyozza.

(#46) Archild


Archild
csendes tag

Zene hallgatás szempontjából a Nokia vagy a Sony Ericsson a jobb választás? W800i -ról már hallgattam mp3 -at , elég jól szólt :) K750i se rossz gondolom.

(#47) badacsony válasza Archild (#46) üzenetére


badacsony
őstag

Szerintem SE. Megfelelő fülessel általában mindegyik (nem alsó kategóriás) elég jól szól.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#48) Archild


Archild
csendes tag

Köszi a gyors választ!

(#49) AMD Power válasza Archild (#46) üzenetére


AMD Power
titán

SE jobb választás! Főleg ha egy W-s SE-t veszel.

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!
Két telefon között hezitálok.samsung E250 és E370 között. Ki tud róluk valamit ??
Melyiket vegyem ? Igazából nekem az lenne fontos h az aksi ne 1-2 napot bírjon. Tapasztalatokat és javaslatokat várok. Előre is köszi!

(#51) djtoomi válasza Kalozman (#50) üzenetére


djtoomi
addikt

hali
csakis E250 a kettő közül.... :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#52) 8x57js válasza Zoltanfi (#45) üzenetére


8x57js
tag

Aha értem! Szal a 6131 is megfelelő...
Még várok jövö hétig, mert azt mondták, hogy elvileg van raktáron. Aztán ha nem akkor 6131...
Hát igen a 6234 egész jó :) a kamerája... mondjuk 1mp is bőven elégilletve a gyengébb video is.

Amugy lehet rá tölteni valahonnan témákat ingyen? Esetleg játékot?

Köszönöm.

(#53) Jégkokó válasza 8x57js (#52) üzenetére


Jégkokó
veterán

A [link] oldalról rengeteg témát és játékot tudsz letölteni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#54) 8x57js válasza Jégkokó (#53) üzenetére


8x57js
tag

JUJJ hatalmasan bejön nekem ez a forum, és a tagok! Gyorsan válaszolnak, és segitenek. Asszem én is rendszeresen fogom olvasni!

Uj tagot köszönthettek bennem!

DE LEHET HOGY SOKAT FGOK MAJD KÉRDEZGETNI, akkor nem leszolni :)

hello

(#55) 8x57js válasza Jégkokó (#53) üzenetére


8x57js
tag

pl:
:) :D

Lehet sms hangnak magamtól összevágott mp3at berakni a 6131 vagy a 6234 nél?

(#56) 8x57js válasza 8x57js (#55) üzenetére


8x57js
tag

6234 nél az akku normál használat mellett mennyit bir? Tehát 3-4 sms/nap 10-15 perc beszéd. Közebn átlagos függés :)

(#57) nemma válasza 8x57js (#55) üzenetére


nemma
addikt

Az, hogy te vágod össze az mp3-at, vagy sem, az nem sokat modosít a helyzeten :)
Szóval gondolom igen

(#58) Kalozman válasza djtoomi (#51) üzenetére


Kalozman
tag

És mért ??Én félek az E250-től mert sokan azt mondják h max 1,5-2 napig viszi az aksi :(

(#59) AMD Power válasza Kalozman (#58) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos előfordulhat! Vékony a telcsi. De persze van aki csak napi 3 percet beszél és 1 sms-t küld azt van aki 30 percet beszél 15 sms melett. A készenléti idő ember függő is...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60) Kalozman válasza AMD Power (#59) üzenetére


Kalozman
tag

Én csak zenét meg rádiót szeretnék rajta hallgatni.Ennyi.Nem szeretném azt , h elmegyek egy ottalvós buliba ahonnan másnap jövök haza és vinnem kell töltőt :F
Amúgy az E370 az mért nem jó ?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.