Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34948) ki0817 válasza Domxc (#34943) üzenetére


ki0817
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

Úgy látszik a Nokia már kezd az agyamra menni - tényleg jól elírtam. :-)
Megnéztem a készülékeket, amiket írtál:
Defy: Ez nagyon tetszik és a gondolatomat is kitaláltad, mert eddig sportoláshoz külön készüléket használtam, de nem gondoltam, hogy van ilyen okostelefon a piacon.
- az érintőképernyőtől még mindig óckodom. Ennek oka, hogy vezetés közben szoktam e-mailezni és tárcsázni. Ez gondolom a mai érintőképernyős telefonokkal is problémás (pár éve volt egy Mio 701-esem, de az teljesen elvette a kedvem az érintőképernyőtől). Ezek a gépek azért jobbak valamivel ilyen szempontból? (a cardock mindenképp hasznos okosság)
- a dinamikus keresés a telefonkönyvben (azt hiszem így hívják, amikor úgy keresek, mintha T9 szótárt használnék) nagyon fontos. Gondolom az ilyen szintű készülékek mind tudják ezt, ugye?
- az e52-nek van egy jó funkciója, hogy van másodlagos nyelv a T9 szótárban. Ez a Defyre is igaz?
- az adatok áttöltése lehetséges? (legrosszabb esetben Outlookból, de jobb lenne valahogy közvetlenül az Ovi Suite-ból, ha van ilyen lehetőség)
- magyar szoftver, karakterkiosztás, T9 szótár van hozzá?

Remélem a fentiekben még tudsz segíteni, de azt hiszem ezt fogom megvenni. Ötlet, hogy hol? (telenornál nem kapható).

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.