Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) curmpli válasza rodman73 (#72850) üzenetére


curmpli
tag

Nzxt h710

[ Szerkesztve ]

(#72852) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Megérkezett a Pure Base 500-as fehér bálna. :)

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#72853) Grózi válasza mert_csokis (#72852) üzenetére


Grózi
veterán

A kábeleket kéne még kicsit rendezgetni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#72854) mert_csokis válasza Grózi (#72853) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Ennél jobban nem igazán lehet.
A vékony kis belógó vezeték az előlapi venti kábele.
Azt mondjuk ki fogom kapni, mert baromi hangos, pedig a BIOS szerint is csak valami 6-700 RPM-en forgott. Le is van húzva a lapról, a hátsó ventivel együtt.
Szóval az a kis kábel eltűnik.
De ennyi. Talán még a SATA kábelt lehet a hátsó oldalról behúzni. De egyébként egész clean.

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#72855) rasotamas válasza mert_csokis (#72854) üzenetére


rasotamas
veterán

ATX24 tápkábelt egyenesítsd ki valahogy
Elülső venti kábelét vidd a fehér lemez alatt, állíts lassabb profilt biosban, lehet pwm-esen állítottat de 3 vezetékes?
sata kábelt tüntesd el hátul
Amúgy szép! Használd egészséggel!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72856) mert_csokis válasza rasotamas (#72855) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Köszönöm.
Az ATX kábel baromi sprőd, annak ellenére, hogy lapos kábelekből áll.
Egyszerűen így áll be, de nekem ezzel semmi gondom nincs.
Mondjuk a Bitfenix megoldhatta volna máshogy is, nem egy olcsó tápról van szó.
Szerintem még a harisnyázott, kör keresztmetszetű megoldás is jobb lett volna.
Alapból DC módban vannak a ház ventik, mert egyik sem PWM-es.
De gondolkodom, hogy veszek bele hátra egy Arctic F12 vagy P12 Silent hűtőt, vagy ugyanezek PWM-es megoldását. Fehérben persze. :)

[ Szerkesztve ]

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#72857) Grózi válasza mert_csokis (#72856) üzenetére


Grózi
veterán

Az F szériát felejtsd el,a P viszont jó választás.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#72858) mert_csokis válasza Grózi (#72857) üzenetére


mert_csokis
senior tag

:K

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#72859) rasotamas válasza Grózi (#72857) üzenetére


rasotamas
veterán

P12-ból melyik ajánlott? Látok 1800-as, 1050-es fordulatót, pwm megjelölésűt, melyiket érdemes?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72860) chopin42 válasza rasotamas (#72859) üzenetére


chopin42
őstag

P12 pst. Az pwm-es, y csatis, 200-1800 rpm.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#72861) rasotamas válasza chopin42 (#72860) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm! Lene még kérdésem:
Lecseréltam a jó öreg CM690 II Advaced-ot egy NR400-ra, elégedett vagyok vele, kicsi, szép, üveg, jól szellőzik, könnyű volt szerelni.
Azért érezhető a gyengébb anyaghasználat, alacsonyabbra pozícionált termékről van szó, de teljesen vállalható.
Kellene még bele ventilátor, de nem tudom eldönteni hány és hova.
Hivatalosan előre mehet 3x120 vagy 2x140, de hely lenne 140+2x120 vagy talán 2x140+120-nak is, csak furat nincs.
Ha tele rakom 120-assal, elől 3 szív, felül 2 hátul egy fúj akkor arányos és esztétikus, nagyjából tele vannak a helyek, de nincs pozitív nyomás.
Ha előre 2x140 megy az még kevesebb mint a 3x120, így vagy fentre előre nem rakok, vagy a fenti elülsőt fordítva rakom be hogy befele fújjon a procihűtőnek.
Mi lenne az optimális elosztás?

Ez a P12 PST a legolcsóbb megoldás beventizni a házat? Hol indul pénzben az rbg móka?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72862) frelife válasza rasotamas (#72861) üzenetére


frelife
aktív tag

Nem akarok beleszólni,majd ugyis kijavítják vagy kiegészitik a mondanivalóm.
A 2x140mm nem kevesebb mint a 3x120mm. Ha jó a venti tulajdonságai pl légnyomás,légmozgatás (cfm)akkor előnyős is lehet a nagyobb hisz nagyobb felületen dolgozik,kisebb rpm mellett és halkabb.
Simán ajánlott ugyan az az arctic p12 pst csak ugye 14esben
Arctic P14 Pwm Pst [link]

[ Szerkesztve ]

(#72863) rasotamas válasza frelife (#72862) üzenetére


rasotamas
veterán

Levonva a közepeket, a 3 kisebb 318 cm2, a 2 nagyobb pedig 293,7
Nem nagy a különbség, és az is tény, hogy az alsó, tápos szekcióba fölöslegesen tolok levegőt, fent szélesebben nyomni cpu-ra és vga-ra érdemesebb.
Valamint valószínűleg olcsóbb 2 140-es mint 3 120-as.
Jó lenne ha valahogy be lehetne faragni 2 200-ast :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72864) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Ház vásárlás előtt állok és ahogy napról-napra egyre több tesztet véleményt olvasgatok, úgy válok egyre bizonytalanabbá.

A kezdetek elején NZXT volt a favorit (kinézetre mindenképpen, most élem ki a világítós korszakomat) , ott is a H510 Elite, de ott több olyan véleményt, videót láttam, hogy "katasztrofális" légáramlás, ráadásul nagyon zajos is a gyári ventilátorokkal. Ezt elvetve következett a NZXT H710I WHITE típus, de ott meg ugyancsak több helyen olvastam, hogy front első két oldalán rácsoknál zajos.

Ezt követtet a Fractal design define r6 usb‑c, ami ugyancsak tetszik, majd legvégül Phanteks Eclipse P600S, ami a három közül talán a leghalkabb, "legjobban" szerelhetőbb (tudom, hogy szubjektív kategória) és rendkívül jól szellőzik, de ez tetszik a legkevésbé nekem.

Nekem nagyon fontos a jó szerelhetőség, a csendesség és az, hogy 300 vagy nagyobb mm hosszúsággal rendelkező kártyát is el tudjon igény esetleg nyelni.

Van esetleg valami tippetek, tanácsotok , esetleg megfontolandó típus.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#72865) arcitec válasza mattheus (#72864) üzenetére


arcitec
addikt

Mert hány házat akarsz összeszerelni vagy 100-at? Egyszer kell összerakni. Csak a géprakók sírnak a jól szerelhetőség okán mert időre dolgoznak, na és unják. Had ne írjam le , hogy rakták össze az enyémet. Még vagy többször nekiálltam mert gányolás volt az egész.
A mai házak többnyire jól szerelhetőek. A Phanteks meg pláne, tudom mert az van - igaz más típus - és volt 6 évvel korábbi is. Ráadásul az asztal és fal közt csak sejtem, hogy ott van.. Illetve tudom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#72866) mattheus válasza arcitec (#72865) üzenetére


mattheus
őstag

Igen, abban igazad van, hogy szerencsés esetben csak egyszer kell összerakni, így a szerelhetőség "annyira nem fontos".

Légáramlás, hőmérsékelet és csendesség tekintetében viszont nem tudom, hogy a NZXT mennyire tekinthető jó vételnek.

(#72867) chopin42 válasza mattheus (#72866) üzenetére


chopin42
őstag

Azt tudnod kell, hogy az nzxt h510 elite minden, csak nem jól szellőző ház. Megmerem kockáztatni, hogy a p600s airflow módban hűvösebb alkatrészeket eredményezhet pusztán a gpu és a cpu ventijével házhűtők nélkül, mint a h510 telerakva ventikkel. Ellenben a p600s használható silent módban is, de még úgy is hűvösebb lesz szerintem.
Ráadásul a nem jó szellőzés nem tesz jót a csendnek sem, mert a ventik magasabb fordulaton járnak, hogy tartsák az azonos hőt, így hangosabbak.
Van gamersnexus teszt, ahol az airflow ház jó ventikkel csendesewbb és hűvösebb volt, mint a hangszigetelt ház (konkrétan egy bequiet ház volt összemérve egy silverstone házzal).
Ezért nem látom és érzem létjogosultságát a "hangszigetelt" házaknak, mert lényegében a hőmérséklet emelésén kívül sokat érdemben nem tesztnek a dologhoz.
A hangszigetelés különben is ott kezdődik, hogy az ember beszerez pár csendes ventit, cpu hűtőt, gpu-t, de legfőképpen kivágja a hdd-t a házból ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#72868) frelife válasza mattheus (#72864) üzenetére


frelife
aktív tag

Nem akarok haza beszélni,de nekem.Define R6 házam.van. biztos nás szempontok alapján másnak más jön be. De egy remek ház,nagy jol szerelhető,jo a kábelmenedzsment és halk. Mivel egy silent ház, ami felül,elöl oldalt bélelve van. Abba kötöttek bele hogy nem mesh előlap. Aztán meg hogy nem életszerű kinyitni az előlapi ahtot ami mögött borda van és mingyárt nagyobb légáramlás. De csukott ajto mellett sincs semmi gond. Gyári 140mm ventik,nálam cpu-n AIO. Nagyon jó hőfokok mellett,csendes és remek ház,persze a komponensek is össze vannak válogatva.

[ Szerkesztve ]

(#72869) arcitec válasza chopin42 (#72867) üzenetére


arcitec
addikt

Teljesen rendben van amit írsz, de ezzel nem értek egyet: kivágja a hdd-t a házból
Semmi hangja a 2 HDD.nek. A ventikenek igen ;)

(#72870) chopin42 válasza arcitec (#72869) üzenetére


chopin42
őstag

Ez esetben a te hdd-id némák. Nálam a toshiba p300 baromi hangos volt, legalábbis az én igényeimnek. Mióta csak ssd van, nyugalmi állapotban NÉMA a gép :DD , illetve rájöttem, hogy az evga g3 hangos táp,előtte elnyomta a hdd.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#72871) BogyóBP válasza chopin42 (#72870) üzenetére


BogyóBP
addikt

De jo hogy ezt irtad most készültem evga tápot venni. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#72872) ribizly válasza BogyóBP (#72871) üzenetére


ribizly
veterán

Azért ez nem egészen igaz állítás. :N
Nálam az EVGA SuperNova 850 G2-n van eco mód, amiben konkrétan el sem indul a venti egy i9-9900k, GTX1080Ti, 2 HDD, 3 SSD társaságában, mert nem éri el azt a terheltséget. Nem kell leírni az EVGA tápokat.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72873) Grave_444 válasza ribizly (#72872) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért egy erősen túlméretezett tápnál az adott konfighoz ne legyen már pozitívum, hogy tudja az ECO módot és nem kapcsol be a venti, mivel fele terhelést se kap, emiatt halk.. :N

[ Szerkesztve ]

(#72874) mattheus válasza frelife (#72868) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm a tanácsot.
Végül én is emellett döntöttem. A gyári venti mennyire hangos ? 19dB-t ír a specifikációkban, ami nem tűnik hangosnak, azonban a hozzászólásodból kiindulva, Te cserélted. ?

[ Szerkesztve ]

(#72875) ribizly válasza Grave_444 (#72873) üzenetére


ribizly
veterán

Jogos. De ez így egy jó kombónak tűnik. Mondjuk az is igaz, hogy anno a 10 év garancia volt a fő szempont, azt meg akkor csak a 850-esnél adták meg először. A halkság (hangtalanság) már csak egy szerencsés plusz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72876) frelife válasza mattheus (#72874) üzenetére


frelife
aktív tag

jajj nem, nem cseréltem a gyáriakkal megy, és nincs hangja.
amikor bekapcsolod akkor hallod egyszer hogy beindul a gép, de én semmilyen venti hangot nem hallok, nincs rezonancia, nincs felpörgés hang stb, asus al suite 3 alatt van a ventik görbélye beállítva, a ház saját hubját ne használ, minden menjen a lapra! jelenleg a max 55-60 fokokkal játszom, stresz teszt alatt sem melegszik.

10 perc teszt Adia64 alatt és Apex játék alatti monitorozás.

(#72877) chopin42 válasza BogyóBP (#72871) üzenetére


chopin42
őstag

Nem vészes, nálam mivel néma a gép, így ha felpörög, akkor rendesen hallom, illetve ha kikapcsolom az eco módot, akkor halk, de folyamatosan hallatszik. Így eco móddal használom, de időnként felpörög, mert elég agresszív a ventivezérlés. Ettől függetlenül bitang jó táp.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#72878) Prike


Prike
csendes tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Van egy NZXT Source 340-em, fekete csillogós, szeretnék egy ugyanilyen házat, hogy a két ház ugyanolyan legyen. A problémám hogy ilyet már nem találok, ha jól gondolom megváltozott a termékpaletta. Van esetleg olyan terméke az Nzxt-nek ami hasonlít az enyémre? Mit ajánlotok?

Koszonettel, Peti

(#72879) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Van olyan jó minőségű ház még amiben nincsenek elforgatva a hdd tálcák 90 fokkal?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#72880) TPimi válasza Prike (#72878) üzenetére


TPimi
csendes tag

Szia,

Nem vagyok egy nagy guru a témában, de van egy S340 Elite az aprón. Amúgy ezt a modellt közvetve az NZXT H510 váltotta, szerintem eléggé hasonlít is rá. Amennyiben jól tudom a szellőzése nem a legjobb, sokat fogyasztó konfigot nem ajánlott belerakni.

(#72881) trialboj


trialboj
őstag

Hello sziasztok :D

Jó ideje nem költöttem a gépre, pl a gépház olyan régi, hogy még floppy meghajtónak is van benne hely, de most ideje lenne lecserélni, főleg azért mert a fenti táp, megment, és ennek lehet az az oka, hogy nem volt nyitott a teteje, és nem szellőzött eleget.

Na a lényeg, hogy találtam ezt a matrexx 55 házat, viszonylag olcsón, lent van a táp helye, viszont mikor lenyomtam volna a rendelést eszembe jutott, hogy nálam elég sok por tud begyűlni a gépház alá, nehezen megközelíthető, max 3-4 havonta van idegem szétbontani és kitakarítani.

Ez a lenti táp megoldás meg, elsőre jó ötlet volt, de most hogy látom, hogy lentről szívja a levegőt, és nem a gépházból már nem tetszik annyira, mert így állandóan port fog beszívni. Illetve a táp amit vettem csak 1 nagy ventivel rendelkezik, hátul nincs neki, super flower leadex silver .

A leírásban láttam hogy a tisztogatást sűrített levegővel oldják meg páran, az érdekelne, hogy ezt csak flakonos formában lehet megvásárolni? mert az nem tetszik, óriási pazarlásnak tűnik és gondolom nagyon keveset használható, 10-15 fújás és kiürül.

Leginkább az érdekelne, hogy ennyi pénzért van-e jobb választás, másodsorban pedig, hogy a tápnak nem árt-e jobban a por, mint a meleg?!

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#72882) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Hello CM H500M-nél valami gyártási hiba lehet, hogy zörög az üveglap, mint a p*csa?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#72883) Floyd80 válasza Prike (#72878) üzenetére


Floyd80
addikt

Igen, az 500, 510-es hasonlít rá, ahogy írta a kolléga, feketében talán nem feltűnő a különbség. De az S340-ből is volt kis üveges, majd nagyobb.

https://i.ytimg.com/vi/PWn6nHJqKp8/maxresdefault.jpg

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72884) Floyd80


Floyd80
addikt

Ezt még nem is láttam:

https://www.nzxt.com/products/h1-matte-white

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72885) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Üdv!

Nézegetem a Phanteks P400A házat, elég szimpatikus azok alapján amiket írtatok róla. Viszont, miért csak 1 helyen lehet kapni nálunk? Ahogy nézem nem túl régi megjelenés, máris kifutna?
Kár, hogy az RGB-s változata ennyivel drágább. Nem szeretem a világító vackokat, billentyűzetemen meg monitoromon is azonnal kikapcsoltam, de itt eléggé bejövős... :B

(#72886) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok

Házikót keresek :)

Keret: 30k

Amit szeretnék:

Fekete, fekete/piros
Legalább 4 vinyónak hely
Jó szellőzés, legalább 5 ventinek hely (elől, fent, hátul)
Tempered glass oldalú
150mm a hűtő

Ilyesmiket néztem

[Phanteks p400a]
[Cm nr400]
[Nzxt 510]
Corsair iCUE 220T RGB
[Meshify c tg]
Bitfenix Nova Mesh

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#72887) Paxker315 válasza BoneDragon (#72885) üzenetére


Paxker315
addikt

Ipon, aqua. Korábban volt pcx-en is
[link]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#72888) BoneDragon válasza Paxker315 (#72887) üzenetére


BoneDragon
veterán

Valóban, a globális termékkódjával nem kerestem. :D

(#72889) Freddy S


Freddy S
tag

Hello,

Keresem a legkisebb, csinos házat amibe a ENERMAX Liqmax III 360 ARGB processzor hűtő éppen belefér. Lehetőleg keskeny hosszúkás legyen, üveg oldalú. Ár nem szempont.

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#72890) Paxker315 válasza Freddy S (#72889) üzenetére


Paxker315
addikt

? mikroATX v ATX? "define" *kis méret, keskeny*. max szélesség, max magasság, amit el bírsz még biselni? Amúgy a Meshify C-ben előre elfér az említett hűtés, vagy Corsair iCue 220-ban , Crystal 460X-ben is, más kérdés, mennyire kompaktak (A meshify az, de széles.)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#72891) Freddy S válasza Paxker315 (#72890) üzenetére


Freddy S
tag

Meshify C tetszik ezeK közül, köszönöm az ajánlatokat. Mini itx alaplapom van különben, de nincs kizárva a jövőben raknék nagyobbat bele. Esetleg, keskenyebb hosszabb ház hogy felüre tudnám tenni a hűtőt? Estleg az oldalára állítva és üvegen keresztül tudnám látni?

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#72892) BogyóBP válasza Freddy S (#72891) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igazából nagyon jókat kérdezel,a hűtés nagyon behatárolja a lehetőséget ha jól érzem, a Phanteks evovl Shift et nézted már? Az olyan mint egy iratmegsemmisítő.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#72893) boogie84 válasza Freddy S (#72891) üzenetére


boogie84
veterán

CM H500M, CM H500P mesh, FD Meshify S2, Phanteks Eclipse P600S és a többi...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#72894) rasotamas válasza Vismajor01 (#72886) üzenetére


rasotamas
veterán

Szia,

Én most váltottam egy régi CM690II-ről CM NR400-ra, nem bántam meg, fain kis házikó.
A korábbihoz képest vékonyabb anyagból van, egyedül a hátsó kifúvóventilátor lemezénél éreztem, hogy talán hajlik kiscit, egyébként az ingerküszöböt bőven megugorja.
Esztétikus, elég könnyű szerelni, bár az előlapi ventilátorokat nem árt vagy kívülről csavarozni, vagy előre beszerelni, mert nekem pont a videokártya vonalában vannak a csavarok és nagyon nehezen tettem be utólag.
Persze a ház istenítésében nagy szerepe van a vételárnak, októberi vásárlás, most vettem karcmentes használt állapotban, fólia rajta, 10 ezerért.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72895) kalozhun100 válasza kalozhun100 (#72882) üzenetére


kalozhun100
őstag

Illetve bontatlan csomagolásban hogy lehet az, hogy poros volt az üveglap?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#72896) BogyóBP válasza kalozhun100 (#72895) üzenetére


BogyóBP
addikt

Úgy hogy az valszeg újra csomagolt termek. Semeddig se tart egy fóliát újra ra vasalni. Hol vetted?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#72897) kalozhun100 válasza BogyóBP (#72896) üzenetére


kalozhun100
őstag

Compker. Gianni27 kollégán keresztül.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#72898) BogyóBP válasza kalozhun100 (#72897) üzenetére


BogyóBP
addikt

Lehet egy bemutató darab volt? Szerintem csereltesd ki.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#72899) fboldog válasza Freddy S (#72891) üzenetére


fboldog
senior tag

Én is nézegettem ilyen házakat.
Szerintem amivel tudsz tervezni:
- Thermaltake Core G3: gyarilag 240, at lehet alakítani egy kis barkácsolással 360 támogatásra (YT...) .
- Evolv Shift (X) ide soha nem fog beferni 360, zéró szellőzés gyári állapotban.
- Evolv Shift Air, itt már van levegő, de továbbra se fér el az AIO
- Sliger 590: horror áron, van EU forgalmazó.
- FD Node 202: nem látni be és ez is max. 240.

üdv.: Boldog Ferenc

(#72900) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
15K körül milyen ajánlott gépházak vannak? Eddig CM MB600L-t néztem.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.