Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9193) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Nekem egy Asus DRW 2014L1T és egy TSSTcorp CDDVDW SH S-203P (Samsungnak vettem) van, ezzel a párossal is elégedett vagyok, inkább az Asus -t használom.
Az én Asusom is átdobozolt vajon ?
Annak idején, amikor vettem olvastam teszteket és leírásokat.
Az akkori tesztek a samsungot hozták ki gyöztesnek, volt egy teszt, ahol éppen azzal az asussal engedték össze ami nekem is van.

A végszója a cikknek, hogy az Asus -t nem ajánják megvenni, míg a másikat igen, na ekkor úgy döntöttem, hogy rááldozom a zsetont, és vettem mind a 2 öt .
Hogy vajon mekkora különbség van köztük.

Nos, szerintem mindössze annyi, hogy az egyik a DVD ket, másik a CD ket olvassa gyorsabban.
Elötte 2 Lg volt, egymás után, Az első GSA 4081B volt, elég gyenge írással, de végülis müködött, nem teszteltem, csak lassan olvasták a drive ok amiket írtam vele, de beolvasták. A CD ket, igen gyengén írta, tartottam melette egy CD RW driveot is
Utána GSA H20 as volt, az jóval jobban írt, mind cd ket, mind DVD ket, viszont 2 év után beszart, Az első Lg 4 évig birta.

Arra már rájöttem, hogy nem érdemes drágát venni, mert nem hozza vissza a különbséget.
Annak idején a Drága HP vel, és Plextorra szívtam ilyen téren.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.