Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#67651) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok
Most vettem i4790k-hoz ALPENFÖHN Brocken 2 proci hűtő.
Alapon 38 fok körül van , terhelve játék 75-80 fok körül van pedig megy venti elég jól ment hallani..
Ez normális,nem kéne jobban hűtenie?
Mert gyári kb ennyit hozott.

(#67652) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

i7 4770 (nem K-s) milyen processzor hűtőt ajánlanátok? Lényeg hogy halk legyen, és jól hűtsön!
14ezer ft alatt legyen ha lehet.

(#67653) Potzee válasza szabessz (#67651) üzenetére


Potzee
addikt

Levetted a fóliát a cooler talpáról?

(#67652) Rathrol:
Thermalright HR-02 Macho
(ha befér a házadba...)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#67654) Rathrol válasza Potzee (#67653) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Hát nemtudom batári nagy! :D Nincs ettől valami "slim" változat?

(#67655) Potzee válasza Rathrol (#67654) üzenetére


Potzee
addikt

Scythe Ashura, Alpenföhn Himalaya, Alpenföhn Brocken 2, Coolermaster Hyper 212, Thermalright True Spirit, be Quiet! Shadow Rock Slim, stb.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#67656) Rathrol válasza Potzee (#67655) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Köszi lehet mazsolázni! :)

Sikerült kiépíteni egy ilyet, ha beválik akkor marad:
Cooler Master Hyper 212 borda
2db LEPA BOL.Quiet PWM ventilátor

(#67657) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

sziasztok! i5-4690 procihoz keresek a stock hűtésnél jobb megoldást. mATX-es lapom van, tehát kicsit szűkösebb a hely a proci körül. nem tuningolok, jól szellőző házam van (3 ventivel). előre is köszi

mod: nekem a hang a legfontosabb szempont. cél, hogy a hűtés terhelés alatt is csendben legyen.

[ Szerkesztve ]

(#67658) AS válasza Johnny Cage (#67657) üzenetére


AS
félisten

THERMALRIGHT TRUE Spirit 90M Rev.A :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#67659) margithid


margithid
veterán

Kis helyzetjelentés az Aidosról:
6 napja megy a gépem, 4770, sokszor hosszú percekig 90-100%on hajtva, egy mag ment 61 fokra, többi 60 fok alatt!
Csak ajánlani tudom!

(#67660) Joco03


Joco03
csendes tag

Sziasztok, van egy G3420 procim és most a gyári hűtő van rajta, van itthon egy arctic11 plus hűtőm érdemes lenne felraknom a gyári helyett? Nincs itthon csak könig pasztám jó az vagy inkább vegyek másikat?

(#67661) andro93


andro93
aktív tag

Tiszteletem Uraim!

Gépfejlesztés előtt állok, és most úgy néz ki a dolog, hogy egy i5 4690k lesz a gépbe véve, egy Msi z97 Gaming 5 vagy egy Asus z97 Pro Gamer lap társaságában.
Mivel hűteni is kell, egy Noctua NH-D15 -öt néztem ki, tesztekben néztem, hogy nagyon jó a hűtési teljesítménye, és halk is.
1. Szerintetek jó vétel lenne-e, vagy van jobb ár/teljesítményű hűtő, ami halk is?
2. Van olyan magyar bolt, ahol viszonylag jó árban lehet kapni?
Árgépen a legolcsóbb is 35500 szállítással, viszont Pécsen a varázslós boltban (ami nekem itt van helyben, tehát személyesen is érte mehetek) "csak" 31800, ami szokatlan az ottani horror árakhoz képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#67662) Potzee válasza andro93 (#67661) üzenetére


Potzee
addikt

Jó helyzetben vagy, hogy közelben a Varázsló... :K
Jó választás a D-15, de olcsóbban (25k környékén) szintén kiváló választás egy Phanteks PH-TC 14PE vagy egy CRYORIG R1 Universal, ha magas hűtőbordás ramjaid vannak.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#67663) andro93 válasza Potzee (#67662) üzenetére


andro93
aktív tag

flymi is ajánlotta a Phanteks PH-TC14PE hűtőt.
Techpowerup-os tesztet néztem, és nagyon jóra értékleték, kialakítása teljesen olyan, mint a Noctua-é, ráadásul az ára is csak 2/3-a, úgyhogy átkerült a választás erre. :) 20-21k-ért már lehet kapni.
1600-as Kingston hyperx ramjaim vannak, normál profilú, csak pár mm-t lóg fel a hűtőborda.

[ Szerkesztve ]

(#67664) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy egy i5-4440 procira (1150-es, 84W TDP) elegendő a stock cooler, ha nem fogom húzni?
Gondolkoztam valamelyik Arctic Alpine processzorhűtőn, 2 ezer környékén van árban (max. kb. ennyiért). Nem feltétlenül zavar a venti hangja, az nem elsődleges szempont, inkább a hűtés, ilyen árban. Máshol úgy olvastam, hogy azok halkabbak, és egy picivel jobban is hűtenek.

(A számítógépház a 8-12 ezres Xigmatek, Coolermaster, Zalman, Bitfenix házak közül valamelyik, tehát mondhatjuk hogy nem kazánok, plusz mind alsótápos ház).

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#67665) KYZRR


KYZRR
őstag

Sziasztok!

Corsair H50 helyére keresek hasonló, vagy jobb léghűtőt, ami egy 4,5Ghz-es 3570k-ra menne.
Méret nem lényeg, viszont a memóriáim sajnos magasak.
Éjszaka jó lenne, ha elvinné passzívan a CPU-t(terhelés nélkül).

Árban maximum 15-16k lenne a vég.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#67666) Tazsam01


Tazsam01
tag

Kérlek olvassátok el az utóiratot, köszönöm előre is a segítséget.

1.: Mekkora a CPU cooler számára rendelkezésre álló hely a számítógépházadban?
Sajnos a ház típusa a múlt homályába vész, valami dög nagy cm vagy chieftec torony. Még felső tápos. Jelenleg egy asus silent knight 2 üzemel benne és elfér úgy, hogy vele szemben a oldallapon fel van fogatva 2 db noctua 92mm-es venti (saccra 1,5-2 cm lehet) Szóval szerintem ha kiveszem a noctuákat akkor 180mm-ig lehet válogatni.
2.: Milyen memóriát használsz?
Corsair 2x4GB DDR3 1866MHz CMZ8GX3M2A1866C9 Kifejezetten magas viszont csak két modul és a 2-4 slotban kissé távolabb esnek a cputól.
3.: kompakt víz vagy léghűtést szeretnél?
lég
4.:Tervezel-e CPU tuningot?
A downclock és alulfeszelés inkább jellemző rám (fx-8350). Ugyanakkor szeretem ha picit túl van méretezve a hűtés
4.: Mekkora összeget szánsz a CPU Cooler megvásárlásra?
20k és a pcx-től lenne (lejjebb részletezem)
5.: Az alaplapod típusa?
Asus SABERTOOTH 990FX R2.0 alaplap

Ui.: úgy alakult, hogy a ramjaim tönkre mentek, gariba visszaküldtem őket, nem javíthatóak, időközben megérkeztek az új ugyanilyenek de a bolt a beküldöttet nem hajlandó cserélni, így levásárolhatom (további részletekbe ezzel kapcsolatban nem mennék)
Nem szeretnék olyan hardvert venni ahol a garancia ismét szóba kerül ezért gondolkodok vagy cpu hűtő vagy gépház vételén. Az összeg (20 403 Ft) és a bolt is ezért fix. Ha azt a választ kapom, hogy ez a cpu cooler bőven elégséges akkor megyek házat nézni.

+1 kérdés ha ez a hűtő elégséges akkor egy kevésbé jól szellőző házban: Cooler Master Silencio 650 Pure RC-650L-KKN1 is elégséges lenne?

(#67667) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e ez ügyben de olyan gondom akadt hogy az Arctic Cooling Freezer 7 ventilátorja kezd csapágyas lenni. Van arra mód hogy csak a ventilátort cserélem le és nem az egész hűtést? :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#67668) BuffoneDeDio


BuffoneDeDio
csendes tag

Sziasztok

nekem van egy fx 8320 procim amire feltettem a gyári hutot de elég hangosan búg. am3+ foglalatos a TDP az 125w
Utkozhetek problemaba a mar felszerelt venti eltavolitasakor?
Milyen hutest javasoltok ami sokkal halkabb lenne mint a mellekelt gyari? Ventillatorosban gondolkodom semmi extra villogos dolog nem fontos csak hogy halkan tegye a dolgat.
Abszolult tajekozatlan vagyok a temaban. En kacerkodtam egy ZALMAN Cnps10x Extreme-ben amirol azt irjak ``ultra quiet`` Mi a véleményetek róla?
Koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#67669) Glaz-dozfhut válasza Tazsam01 (#67666) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Pillanatnyilag elég jó választék van most a boltban hűtőből, de egy megfelelő házzal jobban járnál - olyannal ami köztudottan jó hűtéssel rendelkezik; azt nem tudom ez az összeg elég e olyanra. Az az összes alkatrészre áldásos lenne, a procihűtő meg csak a processzorra.
Egy-két hűtőt említsek: Raijintek Themis Evo, Alpenföhn Brocken 2, DeepCool Lucifer V2 , Raijintek Nemesis , DeepCool FIEND SHARK és még párat fel lehetne sorolni, mert a házad mérete nem szab határt.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#67670) Petike168


Petike168
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Gigabyte GA-MA770T-UD3P alaplap benne egy Phenom II X4 955 BE. Egy AMD 7850 videókártyát tervezek venni mellé, külföldi fórumokon azt olvastam, hogy procit tuningolva ki lehet hajtani. Ezért szeretnék egy normális hűtést venni rá. Scythe Katana 4-et találtam most hardverapron 5500-ért, kérdésem hogy ilyen árba megéri, illetve elég lesz-e? Esetleg más alternatíva? Köszönöm előre is!

(#67671) Bile Demon válasza zoli121 (#67667) üzenetére


Bile Demon
őstag

Tudsz venni rá 92mm-es Arctic ventilátort:
ARCTIC COOLING F9 Pro PWM 4 pines
ARCTIC COOLING F9 Pro 3 pines
A régi keretre rá lehet akasztani az új ventilátort.

Bruhe

(#67672) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Sziasztok

Cpu hűtő cserén gondolkodom.
Ház: Fractal Design Arc Midi - 180mm magas cooler fér bele elvileg
Alaplap: MSI Z77A-GD65
Proci: i5 2500K Memória lehet problémás: [link]
Nem pont ez van, mert 4x2Gb, de hyperx black, és pontsan így néz ki.
Jelenlegi cooler: Xigmatek Balder SD1283

Mostani hűtőmmel sincs igazán problémám, minimális hangja van terhelés alatt. Az elképzelésem, ha megoldható lenne, egy Noctua hűtő ami jó a jelenlegi 1155ös lapra és ha később váltanék 1150re, arra is. Lehet már itt felejtős a dolog?
és amiért Noctua érdekelne: volt régen pár noctua házventim és max fordulaton járatva sincs hangjuk. Jelenleg öcsém gépében vannak, már 4 év körül lehetnek, de nem hallani most sem egyáltalán. Tehát ha ilyen jó ventit raknak a cpu coolerre is a Noctuaknál, akkor ez érdekelne! Jelnelg tuning nélkül használom a procit, de a csere után valószínű egy minimális tuningot is csinálnék.

(#67673) Tazsam01 válasza Glaz-dozfhut (#67669) üzenetére


Tazsam01
tag

Köszi a választ, a ház mérete valóban nem szab határt de a ramok már annál inkább nem?
Házból meg a gondom, hogy ha váltok valamire akkor pont szigeteltre váltanék, ezért a dilemma, most megbirkózik az sk2 vígan a rendszerrel de egy kevésbé hűs házban nem tudom, hogy ugyanezt tudná-e

[ Szerkesztve ]

(#67674) zoli121 válasza Bile Demon (#67671) üzenetére


zoli121
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod. Én is erre gondoltam de nem voltam benne biztos. Képek alapján nem tudtam eldönteni :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#67675) AegriMiles


AegriMiles
csendes tag

Üdv! Az lenne a nagy kérdésem az itteni szakértők felé, hogy egy Intel Celeron G1840-es procit egy Cooler Master Hyper TX3 EVO-s hűtő passzívan elbírna-e. Illetve variációként elbírná-e, ha a ház hátulján egy 12 cm-es venti van, vagy inkább a tx3-on kéne rajta hagyni a ventit, és a ház hátlapjáról levenni. A cél nyílván a minél kevesebb venti, illetve minél halkabb gép lenne. Vagy cserélni kéne a passzív üzem elérése érdekében egy másik proci hűtőre?

Ui.: egy Cooler Master Silecio 550-es házról van szó. Házventinek egy 12 cm-es Arctic PWM-es venti van.
Köszönöm!

(#67676) do3om válasza AegriMiles (#67675) üzenetére


do3om
addikt

Ha már megvan ki kel próbálnod, nem biztos hogy bírni fogja. Hátra szerintem mindenképp kel a venti mert kicsi a borda.

Ha még nincs meg ne is vedd, passzívhoz jobb borda kel mint az a kis szar, akkor akár a hátsót is kikaphatod.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#67677) Glaz-dozfhut válasza Tazsam01 (#67673) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Memória? - igen. De mivel szóltál arról is, hogy az első slotot nem használod, így nem is számoltam vele. Azt viszont nem tudtuk megítélni a mostani házad milyen jól hűt; lehet visszalépés lenne.

- Glaz-doz-fhut -

(#67678) Tazsam01 válasza Glaz-dozfhut (#67677) üzenetére


Tazsam01
tag

Úgy látom akkor, hogy házrendelés után kiderül, hogy kell e cpu hűtőt venni :)
Egyébiránt a nemesist én is sokat nézegettem, ha az 1. slotot nem használom akkor tutira elférne?

(#67679) rewolt


rewolt
csendes tag

Sziasztok!
Egy msi z87i gaming ac -hoz szeretnék léghűtést ami elfér vga mellett is, a processzor az egy megkergetett 4690K, a ház node 304.

(#67680) DR|FTK|NG válasza rewolt (#67679) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Keret?
RAM?
Mennyire van tuningolva a CPU?

(#67681) rewolt válasza DR|FTK|NG (#67680) üzenetére


rewolt
csendes tag

Keret nincs, ram az alacsony profil corsair xms3 , proci feszemelés nélkül 4,2Ghz.

(#67682) Glaz-dozfhut válasza Tazsam01 (#67678) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Nem! Bármilyen képet nézek, ez a hűtő szinte mindig beterít legalább kettő foglalatot. Szóval ez a Nemezis pont nem kompatibilis a lap-memória párosoddal.

- Glaz-doz-fhut -

(#67683) Land


Land
veterán

Üdv!

Intel Core i3 4160-hoz keres haverom hűtőt. 6-7k Ft a kerete és fontos, hogy halk is legyen.
Anno ennyiért itt a fórumon a Core i7 2600k-mhoz Deepcool GAMMAXX 300-at ajánlottak páran. Neki is ez lenne a legjobb választás?

Köszi!

Land

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#67684) dannyl


dannyl
addikt

Talán itt jó helyen van a kérdésem:
Ajánlanátok pár jófajta pasztát hűtő és CPU közé? Köszönöm.

(#67685) flymi válasza dannyl (#67684) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Arctic MX2 vagy MX4!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#67686) szilagyiakos


szilagyiakos
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni!

Hangtalan hűtsést szeretnék a jelenlegi C2D E2140-es procimra (amit a jövőben egy i3-ra cserélnék majd). Passzív hűtsében gondolkodtam, amihez esetleg nyáron hozzátennék egy lassú 120as ventit.

Tudtok ajánlani, hogy melyik éri meg jobban ventilátor nélküli üzemmódban? Ninja 3 Rev. B (venti nélkül), Zalman Fx70 (nyáron szükség szerint kiegészítve valamilyen csendes be quiet silent wings ventivel), Thermalright Macho 120 , THERMALRIGHT HR-02 Macho Rev.A, vagy esetleg tudtok ajánlani mást?

A pénzügyi keretem rá most olyan 10-14k, esetleg ha csak passzív hűtőt veszek most akkor nyáron még pár ezerből egy ventit is veszek hozzá.

Köszönöm!

(#67687) jim bcs válasza dannyl (#67684) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Akkor az előbb ajánlott Arctic MX4 mellé -->

DEEPCOOL Z5
Noctua NT-H1

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#67688) Potzee válasza szilagyiakos (#67686) üzenetére


Potzee
addikt

14k-ért a Thermalright HR-02 Macho a legjobb választás, 140-es ventivel együtt, ha szükséges.
Egy jól működő passzív hűtéshez viszont elengedhetetlen egy jó es szellős ház is!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#67689) AegriMiles válasza do3om (#67676) üzenetére


AegriMiles
csendes tag

A hűtő adott már, majd ha tudom kipróbálom. Ha nem jön össze a tx3-al a passzív, akkor milyen hűtőt tudnál(nátok) ajánlani ami be is fér a házamba? Köszi!

(#67690) szilagyiakos válasza Potzee (#67688) üzenetére


szilagyiakos
csendes tag

Köszi.
Idővel a házat is cserélem majd, most nyitottan használom, úgy talán szelőzik eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#67691) Tazsam01 válasza Glaz-dozfhut (#67682) üzenetére


Tazsam01
tag

Köszi, alternatíva? Közben a házat megrendeltem, szóvla most már a magasság is behatároz 162mm

(#67692) eventus válasza jim bcs (#67687) üzenetére


eventus
veterán

Noctua +1

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#67693) pippin12 válasza Land (#67683) üzenetére


pippin12
tag

Szia nekem egy i3-4130 van, és egy xigmatek loki II-t vettem rá (4500ft) , gyakorlatilag nincs hangja és van hozzá rendes felfogatás is.

[ Szerkesztve ]

(#67694) Kyward87


Kyward87
csendes tag

Szép napot az uraknak.
Az lenne a kérdésem hogy vettem egy procihűtőt cm hyper 103 viszont az Fx processzor szélei kb 1,5-2mm kilóg a talpa alalól.ez így probléma vagy nyugodtan ráindíthatok nem lessz gond

(#67695) rewolt


rewolt
csendes tag

Valakinek valami ötlet?

"Sziasztok!
Egy msi z87i gaming ac -hoz szeretnék léghűtést ami elfér vga mellett is, a processzor az egy megkergetett 4690K, a ház node 304."
"Keret nincs, ram az alacsony profil corsair xms3 , proci feszemelés nélkül 4,2Ghz."

(#67696) Glaz-dozfhut válasza Tazsam01 (#67691) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Az összeg változott? Az még jó magasság.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#67697) jim bcs válasza rewolt (#67695) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

NOCZUA NH-U9S
NOCTUA NH-U9B SE2

NOCTUA NH-D9L
THERMALRIGHT Macho 90
DEEPCOOL ICEEDGE 400 XT

Cryorig C1
Thermalright AXP-100 Muscle
Thermalright AXP-200 Muscle
RAIJINTEK Pallas

Enermax Liqmax II 120
Enermax Liqtech 120 X

Thermalright AXP és Rajintek Pallas és a hozzá hasonló hűtők a PCI-E sínhez mérten közelebbi és távolabbi cpu foglalat esetén ITX-nél ----->

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#67698) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Jelenleg cooler master hyper tx 3 hűti az i5 3470-em. Gondolkoztam lecserélem egy arctic cooling freezer i11-re. Szerintetek megérné váltani? Adatok alapján jobb a légszállítása és halkabb.

(#67699) XaraX válasza #19784448 (#67698) üzenetére


XaraX
addikt

Kicsit offnak tűnhet, de végülis cpu hűtés...
Ajánljatok nekem 14 centis ventit cpu hűtőre, ami minél kisebb fordulaton és ezáltal természetesen a lehető legkisebb zaj mellett a lehető legnagyobb légszállításra képes.
A borda egy Silver Arrow, 2 db kerülne rá természetesen.
A gyárinál jobb érdekelne, ha van ilyen.

(#67700) Beretvás válasza XaraX (#67699) üzenetére


Beretvás
addikt

sajnos a nem létezöt keresed... TY 141 van nekem és semmi hangja még 1000 rpm en sem..viszont nagyon jo...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.