Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#54351) CsIrKeRaToR válasza bombibmw (#54349) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Köszi a választ,játszhat más is?:)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#54352) bombibmw válasza CsIrKeRaToR (#54351) üzenetére


bombibmw
veterán

Szívesen
Milyen másra gondolsz?
Múltkor már kibeszéltük a dolgot. :)

(#54353) CsIrKeRaToR válasza bombibmw (#54352) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Passzív kategóriára értetted? Mert ezek a Scythe cuccok tetszenek,találtam is belőlük.1. 2.
3.

[ Szerkesztve ]

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#54354) bombibmw válasza CsIrKeRaToR (#54353) üzenetére


bombibmw
veterán

Passzívan semmi nem fogja elvinni a procidat.
Ha mégis megpróbálkoznál vele,akkor vegyél Macho-t és ha nem jó passzívan,ráteheted a ventit.
Vagy vegyél HR-22-t,az lehet már elbírná és arra is tehetsz egy kis fordulatú,halk ventit,ami átfújja.

(#54355) Peaceliker válasza bombibmw (#54354) üzenetére


Peaceliker
őstag

...ha az sem, akkor csere 83xx-re az elvileg nem annyira forrófejű! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#54356) Potzee válasza CsIrKeRaToR (#54353) üzenetére


Potzee
addikt

Ha a tápban ill. a VGA kártyán forognak ventilátorok, akkor nincs értelme a passzív CPU hűtésnek!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54357) theo11


theo11
csendes tag

Sziasztok!

Egy hűtőt keresek a i7 4770 procimhoz. A gyárival 80fokra felmelegszik, ez nem nagyon tetszik és még meleg sincs a szobában. CORSAIR Vengeance ramjaim vannak CMZ8GX3M2A1600C9. A keret olyan 10k körül, de ha van drágábban jelentősen jobb akkor egy +3-4k még belefér.

Köszi szépen.

(#54358) Rypejakten válasza theo11 (#54357) üzenetére


Rypejakten
addikt

Scythe Ashura ~13k-ért.

(#54359) Potzee válasza theo11 (#54357) üzenetére


Potzee
addikt

Thermalright True Spirit 120M - (145 mm magas) 10k körül
Scythe Ashura - (161 mm magas) 13.5k

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54360) salieven válasza Potzee (#54359) üzenetére


salieven
aktív tag

Sziasztok.

Vízhűtőt szeretnék vásárolni és ezért is jöttem ide tanácsért. A procim egy FX8320 (3.5 alap órajellel) minimum cél lenne a 4GHz és azon felül a 4.5GHz lenne az ami miatt tényleg kéne a komolyabb hűtés. Első körben egy Corsair H80i-t néztem ki mivel mindenhol a Corsair vízhűtőit láttam eddig. Láttam viszont hogy van a Thermaltakenak, Cooler Masternek és az Antec-nek is.

Gépházam egy Thermalkate Commander MS-I. Ebbe kéne beleférni egy vízhűtőnek ami a memóriaprofilok miatt szerintem nem lehet duplaradiátoros vagy csak egy oldalon lesznek rajta a ventik.

Ebben szeretnék segítséget kérni hogy a legjobb és legnagyobb hatásfokú hűtőt vehessem. Terv lenne hogy tényleg a H80i féle egy pici radis hűtő maradjon.

PSN: salieven

(#54361) Hysterycs


Hysterycs
tag

Sziasztok!

Milyen CPU hűtőket ajánlanátok a következő kritériumokkal?

1. Max magasság 150mm
2. Árban 10 ezer ft alatt

Köszönöm!

(#54362) Potzee válasza Hysterycs (#54361) üzenetére


Potzee
addikt

Thermalright True Spirit 120M (145 mm magas)

(#54360) salieven: A vízhűtés nálam sajnos OFF, nem értek hozzá...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54363) salieven válasza Potzee (#54362) üzenetére


salieven
aktív tag

Bocsi nem választ akartam írni hanem új hozzászólásba :B

PSN: salieven

(#54364) Potzee válasza salieven (#54363) üzenetére


Potzee
addikt

:D
Van itt egy bombibmw nevű fazon...nem ért a témához ( :DDD ) de hátha olvassa a hsz-t és tud neked javasolni valamit! :K

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54365) HRC95


HRC95
tag

955 ös phenomra szeretnék venni másik hűtőt ami halk és forgatható(ha az nem befolyásol semmit, hogy merről szív és hova fúj akkor mind1 milyen) mert a gyári az valami borzasztó. A keret olyan 10k környéke
A ház egy sharkoon vaya value.

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#54366) Potzee válasza HRC95 (#54365) üzenetére


Potzee
addikt

92 mm-es ventivel AC Freezer 64 Pro, Xigmatek Loki II, Raijintek Aidos;
120 mm-es ventivel Thermalright True Spirit 120M (145 mm magas)
ill. az anyagi keret felett kb. 2k-val Thermalright Macho 120, ami ebben a méretben (150 mm magas) a legjobb választás!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54367) and1ao válasza salieven (#54360) üzenetére


and1ao
őstag

Általánosságban elmondható hogy 8320 4.5-höz nagyon sok feszt kér, és ott már melegszik. elég rendesen is, A simpla radis megoldások egy középkategóriás léghűtés teljesítmény tudják, ami azon az órajelen már kevés lesz hozzá.

Guild Wars2!

(#54368) BenHans válasza salieven (#54360) üzenetére


BenHans
addikt

Mennyi a max kereted? :)

megjegyzés: az NZXT-t ne felejtsük mán ki, ha itt tartunk! :D

Írtad hogy "egy pici radis hűtő maradjon", na ezzel nem nagon fogsz jobb hőfokokat elérni mint egy csúcs léggel....
A másik hogy nem igazán értem hogy a memprofil miatt miért ne férne el a nagy radi :F megnéztem a házat ott van a hely a tetején a nagy radinak, ott fúj ki, ezt írd le pontosabban hogy miért nem férne be.

De ha kicsi radi akkor: [link] & [link] & [link] & [link] hát ezek vannak a Corsair-en kívül...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54369) Hysterycs válasza Potzee (#54362) üzenetére


Hysterycs
tag

És ez az FX-8320 tuningot mennyire/milyen mértékben támogatná?

(#54370) Casanova*


Casanova*
veterán

az újabb Alpenföhn Brocken 2. hűtőről mi a véleményetek? jobb,mint a macho 120?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54371) and1ao válasza BenHans (#54368) üzenetére


and1ao
őstag

Simpla radira súlyos fokokat ver egy csúcs lég....
És ezeket adják ~30k-ért hát ez rablás.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#54372) and1ao válasza Casanova* (#54370) üzenetére


and1ao
őstag

A 120-nél jobb a nagy Macho-val és a sokszor megemlített Scythe Asura-val van egy szinten. 1-2-3 fok ide oda.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#54373) Casanova* válasza and1ao (#54372) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54374) Casanova* válasza and1ao (#54372) üzenetére


Casanova*
veterán

Scythe Ashura 145 x 65 x 161 mm
Alpenföhn Brocken 2 146x100x165mm

brocken felejtős,nem fér be a házba. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54375) Potzee válasza Hysterycs (#54369) üzenetére


Potzee
addikt

Ezt sajnos nem tudom, de 10k környékén és ebben a 150 mm alatti méretben ez a legjobb választás.

esetleg + 2-3k-ért Thermalright Macho 120 (150 mm magas) ill. BeQuiet! Shadow Rock Topflow SR1 (138 mm magas)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#54376) BenHans válasza and1ao (#54371) üzenetére


BenHans
addikt

Ezért írtam hogy "ezzel nem nagyon fogsz jobb hőfokokat elérni mint egy csúcs léggel".
Legjobb esetben is egál, viszont ha ránéz az árukra, háááát én tuti nem vennék ilyeneket. :)

Ha mindenképp kompakt akkor corsair h110 vagy thermaltake 3.0 Extreme vagy valamelyik swiftech, de leginkáb a kraken x60 viszont egyik sem éri meg azt a plusz pénzt amit még rá kel költeni egy Phanteks ellenében, ami a maga 27 ezres árával és hiába a plusz 2-5 fok, sokkal jobban megéri. Arról nem is beszélve hogy a zaj miatti venticsere mennyit dob hozzá... (bitfenix spectre pro esetében 1db kb 4,5k és akkor x2)

Vagy csináljon vizet, vagy építsen gázos rendszert(légkondiba bevonva külön szálon pl), ha a Phantekstől 5-20 fokkal jobbat akar, meg kupaktalanítson.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54377) and1ao válasza BenHans (#54376) üzenetére


and1ao
őstag

Rossz volt az összehasonlításod tetszik érteni a csúcs lég K2-nél kezdődik, és Phanteks a vége, ami mint kedves Bombi forumtársunk nemrég mutatta be hogy, egy H100i-re 3 fokot vert, valószínű a csúcs lég lásd Phanteks és a H110 van azonos hőfokon ami meg 280-as radi.
A simpla radi valahol a középkategóra felső részét érheti, de szvsz azt sem Scythe Asura nagy macho, Valahova egy Brocken és egy HR-02 között van a simpla radi :R
De lehet teljesen elbeszltünk egymás mellett vagy csak nem értettük meg egymást :R

Guild Wars2!

(#54378) Casanova*


Casanova*
veterán

Scythe Mugen 4 vagy ashura? és miért az? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54379) salieven válasza BenHans (#54368) üzenetére


salieven
aktív tag

Max keret nincs, igazából a kikötés csak annyi, hogy kompakt legyen. Nem szeretnék én magam építgetni itthon. :)

Adok 2 képet, hogy mire is gondoltam igazából, hogy nem biztos, hogy elférne.
Na erre gondoltam hogy talán a dupla radi nem férne el. Mert ugye annak nem úgy lenne értelme hogy a radi mindkét felén lennének ventik? És ha már itt tartunk, milyen ventillátorokat ajánlotok rá? Én néztem az Arctic Cooling F12es ventiket hogy azok halkak viszonylag nagy légszállítással.


PSN: salieven

(#54380) BenHans válasza salieven (#54379) üzenetére


BenHans
addikt

[Ennek] mint látod csak az egyik oldalán van venti. [link] Ez utóbbinál van két venti, azaz a radi mindkét oldalán 1-1, mivel kicsi maga a radiátor.

Ha igazán jó ventire szeretnéd cserélni a gyáriakat, akkor [link] Ezt a bitfenixet hasonlítsd össze a többivel, de vigyázz, mert nem mindegy hogy a légszállítás CFM-be, vagy m3/h-ban van megadva. Itt egy jó írás hogy hogy tudod átváltani. [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54381) salieven válasza BenHans (#54380) üzenetére


salieven
aktív tag

Azt kéne kiderítenem valami tesztből vagy akármiből hogy beleférne e mondjuk egy duplaradis vízhűtő a házba. Csak nem találtam semmi olyat ahol vízhűtő lenne benne. Mert ha befér akkor jobb lenne esetleg egy olyan. Ezért ha nem gond kérnélek hogy abból ajánlj valami jót mert én igazából csak a Corsair H100/100i-t tudom :)

PSN: salieven

(#54382) bombibmw válasza salieven (#54360) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
A H100i biztos,hogy nem fér el felül.
A H80i jó lehet,nem sokkal marad el a H100i-től,viszont a ventiket azonnal cserélni kell,ha kényes Vagy a hangra.
Nálam leszabályozva mentek,de 1000 fölött már zavaróak voltak és volt valami furcsa kerregő hangjuk.
Szóval H80i mehet,de csak hátra.

(#54364) Potzee : Köszi a "bizalmat". :D

[ Szerkesztve ]

(#54383) eventus


eventus
veterán

Kompakt vizhutok inkabb a 'nem szeretnek egy kilos vasat az alaplapomra' egeny kielegitesere jo. Reszemrol is igy van, nem akartam teletomni a hazamat, terhelni a lapot. Radi megy a tetejere, kis cpu fej (plane vilagit) elegans. :)) Tesztek mindig masok, epp ki minek akar kedvezni. Fugg a haztol, pasztatol, ventitol is. En elegedett vagyok vele. Ja es persze a ram para, hogy elfernek-e egymas mellett a leghutovel.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#54384) BenHans válasza salieven (#54381) üzenetére


BenHans
addikt

Utánanéztem, a házad tetejébe 2db 120mm-es venti fér, de ezt jobb ha lemérnéd pontosan hogy mennyi ott a hely mivel nem csak a venti keretnek kell elférnie hanem a radiátor keretének is. Összesen kb 27-30 centinek kell lennie azon a részen ahol a ventihelyek vannak, hogy fel tudd fogatni... szoval mérd le, és nézd meg pontosan hogy hova tudod felfogatni.

A kicsik meg igazából majdnem teljesen ugyanaz az összes, Corsair de h80i, h90, Thermaltake 2.0pro-3.0pro, NZXT kraken x40

Nagyokat feljebb írtam, ha valamelyik mégis befér, és ventit is írtam amire nyugodt szívvel cserélhetsz...

and1ao:A lényeget mindketten leírtuk, say no to compact water and buy a phanteks... :P :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54385) and1ao válasza eventus (#54383) üzenetére


and1ao
őstag

Mindig mondjuk hogy ott a hátlapi merevítés azért van, láttam meghajlott lapot gyári intel hűtő alatt is :D.
A ram meg csak annak para aki veszi 8cm magas dominator platinumot, mert világít a borda teteje,

Bombi.: Az a H80i olyan jól sikerült vagy mi a szösz? valami infót csepegtess már róla kicsit bunyugó vérembe-

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#54386) eventus válasza and1ao (#54385) üzenetére


eventus
veterán

Az mi fele lap lehetett?:)
H80i volt nekem is, jol hut.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#54387) bombibmw válasza BenHans (#54384) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem a hosszal van gond,hanem a vastagsággal.
Ha belülre kerül a radi,csak kívülre tud ventit felfogatni hozzá.
Ha a venti kerül belülre,a radi kerül ki a házból és az is csak úgy,ha kivág a házból. :D
Egy 120-as radis megoldás hátra,azt csókolom,de ennyi pénzért már egy Phanteks inkább és az kenterbe veri a kis kompaktot. :)

(#54385) and1ao:
Nagyon nem foglalkoztam a H80i-vel.
Viszont kicsit vastagabb a radija,mint a H100i-nek és csak pár fokkal hűt "rosszabbul".
Egyébként ua.,csak a radi más kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#54388) BenHans válasza bombibmw (#54387) üzenetére


BenHans
addikt

Ja, értem. Akkor bocs. Phanteks for everybody! :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54389) salieven válasza bombibmw (#54382) üzenetére


salieven
aktív tag

Ohh igen erre rájöttem már én is mert közbe lemértem a házban lévő helyet és a memóriák miatt nem férne bele.
Akkor marad a H80i.
Amúgy jelenleg egy Cooler Master Hyper 412 SLIM-m van és ezt fogom cserélni vízhűtőre.
Amúgy meg nem is baj mert így a gépház tetejébe tudok még rakni ventiket és vigyék kifele a levegőt (legalábbis az egyik a másik meg fújhatja befele)
Amúgy ez a merlin hardver amit linkeltetek mennyire megbízható oldal? Mert hirtelen csak ott találni H80i-t se ipon-ba se ATX-be nem találtam?! :F

PSN: salieven

(#54390) BenHans válasza salieven (#54389) üzenetére


BenHans
addikt

Megbízható, nyugodtan rendelhetsz tőle! :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#54391) Casanova*


Casanova*
veterán

erről a Noctua NH-U12P SE2 hűtőről mi a véleményetek? ez frankón befér a mATX házba és nem lóg bele a vga-ba.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54392) MrFelf


MrFelf
csendes tag

Sziasztok! Én is egy proci hűtő után keresek: Corsair 200R Házba, Kingston HyperX PnP memóriák mellé egy Core i7-4770k-át kellene kiszolgálnia: Szeretném felhúzni 4,5 ghz, ha lehet ne, de már a 4ghz-val is meglennék elégedve.

Tudtok valamien jó hűtőt?
Lehetőleg kompaktot. Max ár 15 ezer forint+ 2-3e

Üdv

MrFelf

(#54393) Casanova* válasza MrFelf (#54392) üzenetére


Casanova*
veterán

Szeretném felhúzni 4,5 ghz - ezt kupaktalanítva lehet!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54394) MrFelf válasza Casanova* (#54393) üzenetére


MrFelf
csendes tag

jó, de 4-ig csak lehet, de akkor ők extrém nagyot hazudnak? Link

[ Szerkesztve ]

(#54395) Casanova* válasza MrFelf (#54394) üzenetére


Casanova*
veterán

4,2 ghz-ig simán!

meg ne vedd ezt a gépet! nem jó ez a konfig. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54396) MrFelf válasza Casanova* (#54395) üzenetére


MrFelf
csendes tag

Ok, de akkor tudsz valami jó hűtőt ajánlani?

(#54397) Casanova* válasza MrFelf (#54396) üzenetére


Casanova*
veterán

scythe ashura,macho,brocken. majd a fiúk segítenek ebben!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54398) bombibmw válasza Casanova* (#54397) üzenetére


bombibmw
veterán

+1

(#54392) MrFelf:
4,2-4,3 felett már erőteljesebben melegednek ezek a procik,amit csak kupaktalanítás után lehet hűteni.
Ha ennyi a cél,akkor simán jó egy Ashura ebben az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#54399) MrFelf


MrFelf
csendes tag

Ez: [link] szerintetek milyen lenne?Elbírna egy 4,2 ghz intel corei7 4770k-t?

[ Szerkesztve ]

(#54400) salieven válasza BenHans (#54390) üzenetére


salieven
aktív tag

De igen Phanteks mindjárt :D így is nagy a mostani hűtőm méretileg már bár azért nem hűt rosszul a jelenlegi FX 6100-n :)

@BenHans: köszi a gyors utánajárást :)

Rendben akkor szerintem tőlük meg is rendelem a cuccost meg veszek mellé 2 másik ventillátort amit feljebb írt bombibmw :)

Hűtő: Alap órajelen

Tuninggal

PSN: salieven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.