Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11201) I_Am válasza lsc (#11199) üzenetére


I_Am
veterán

Nem is írtam sehol, hogy most új kell. A kérdésem az volt, hogy Pirelli Zero Nero és P6000 esőben milyen. :)

Megkaptam a választ, tehát még várok, hátha találok egy jó első párost is.

Igen és amit elfelejtettem:

Köszönöm mindenkinek, hogy megosztotta velem a tapasztalatait a Pirelli gumikkal kapcsolatban. Jobban hiszek független embereknek, mint a gumisoknak, akiknek a cél, hogy eladják a gumijaikat.

:R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11202) lorcsi válasza I_Am (#11198) üzenetére


lorcsi
veterán

:Y
csak a pontosítás végett, 225/50 R16 volt 6,5k?

nekem 185\60 r14-et ajánlottak 9,2k-ba ok, ezek újak, de akkor is..
jó hogy nem hagytam magam. sajna a nevére már nem emléxem, de elég alap modell volt

#11203: még lesz rá lehetőség, de nem ugrok be az elsőnek, nekem is elég egy pár ezer km-es

Háűny ezer km-t bír egy átlag gumi ha vadi új?

[ Szerkesztve ]

(#11203) I_Am válasza lorcsi (#11202) üzenetére


I_Am
veterán

Ha újat nézel, akkor 40k darabja.

Tehát hagyhattad volna magad. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11204) lsc válasza lorcsi (#11202) üzenetére


lsc
nagyúr

Amennyiben normális márka volt nem lett volna drága .

Az élet kegyetlen .

(#11205) Integra válasza I_Am (#11198) üzenetére


Integra
titán

áááá passz, ilyen árral szemben semmi sem ütőkártya, pirelli sem durran el, szóval amelyiket kapod, azt vedd :)
szerintem maradj a 17nél, bőven elég. és akkor drukkoljunk, hogy azt nem kell vinned görgőztetni majd. mert a 18as bp-en halállal egyenlő, semmi értelme:(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11206) lorcsi


lorcsi
veterán

mit jelentenek számok a gumiméretnél?

(#11207) DeadMeat válasza lorcsi (#11206) üzenetére


DeadMeat
veterán

A nagyobb szam a szelessege,a kisebb pedig a magassaga,a szelesseg szazalekaban. 185/60 nal a 185 a szelesseg,a magassag pedig 185 60%-a.Asszem. :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11208) erdoke válasza lorcsi (#11206) üzenetére


erdoke
titán

ITT az ábra alatt találsz magyarázatot, föntebb pedig szabadon váltogathatsz.

A legjobb aláírás a héten

(#11209) lorcsi válasza erdoke (#11208) üzenetére


lorcsi
veterán

biztos, hogy ezt akartad linkbe tenni?

(#11210) dokar válasza erdoke (#11208) üzenetére


dokar
addikt

LOL, pel.hu :D kicsit félrelinkeltél :DDD

lorcsi: ezt csekkold: tire size calculator

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#11211) bobsys válasza Integra (#11109) üzenetére


bobsys
addikt

Integra itt egy RSX 10K-ert
meg meg egy RSX 9K aron

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11212) erdoke válasza lorcsi (#11209) üzenetére


erdoke
titán

Nektek nem ez látszik? :F

A legjobb aláírás a héten

(#11213) dokar válasza erdoke (#11212) üzenetére


dokar
addikt

egy nagy egy lábon álló pelikán van az első linkeden :D

extra - SEXRay

(#11214) Integra válasza bobsys (#11211) üzenetére


Integra
titán

áááá, szép fehérek! :)
és van hozzá gumitálca!!!
bazz, itthon meg nem lehet kapni, rohadtul kéne..
lehet hogy megkéne néznem ebayen hogy usa-ban van e dc2-höz, az autóddal együtt behozhatnák akkor nekem a gumitálcát is:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11215) Rick4 válasza Integra (#11214) üzenetére


Rick4
félisten

tudok kintről konténert intézni nagyon kedvező áron, ha érdekel. Rotterdamban vámolnak, BP.-en lehet átvenni a tartalmát.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11216) bobsys válasza Integra (#11214) üzenetére


bobsys
addikt

ha talalok 200 loeros peldanyt akkor onnan fog jonni szerintem, hisz 10k dollarert ingyen van az auto :))
a kinti dc2 meg 140 lovas csak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11217) bobsys válasza Rick4 (#11215) üzenetére


bobsys
addikt

es mi az a kedvezo ar ?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11218) Integra válasza Rick4 (#11215) üzenetére


Integra
titán

nekem egy darab gumi csomagtértálca kell csak:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11219) lenox válasza erdoke (#11212) üzenetére


lenox
veterán

Nem, hanem ez.

(#11220) lenox válasza Integra (#11218) üzenetére


lenox
veterán

Ja latom... bocsi...

[ Szerkesztve ]

(#11221) Rick4 válasza bobsys (#11217) üzenetére


Rick4
félisten

azt raksz a konténerbe amit szeretnél, két kisebb autó, vagy egy nagy+ jetski, motor, vagy két kisebb, bármi betehető, persze halott mexikói meg drog ne legyen benne, 5000 dolcsiért itthon átvehető, 5-6 hét mire ideér, és kedvező elbánásban részesül az eu-ba belépéskor.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11222) Eagl3 válasza Rick4 (#11221) üzenetére


Eagl3
veterán

Én ugyan nem értek hozzá, de egy kicsit soknak tartom ezt az 5000$-árt. És akkor még átíratni stb. Bár lehet én gondolom rosszul. :)

(#11223) lenox válasza Rick4 (#11221) üzenetére


lenox
veterán

Mit jelent a kedvezo elbanas? Autonal gondolom, hogy a magyar afat es regisztraciot ugyse uszod meg...

En ezt talaltam, itt 2600-ert elhozzak Rotterdamig, biztositas, meg jopar dolog benne van. Nekem is soknak tunik az 5000, en eddig 300-400k-t hallottam HUF-ban, de az csak bemondasra volt, szal lehet fele se igaz. Egyszer ki kene probalni, mert a hasznalt hibrideket picsazzak ki az usaban, azokra legalabb kicsi a regado.

(#11224) Rick4 válasza lenox (#11223) üzenetére


Rick4
félisten

azért ebben az 5ezerben az is benne van, hogy a jóember kint elmegy a kocsit megnézni, ki is fizeti, a hazaszállítást is kifizeti, és te szépen BP.-en átveszed, max valamennyi előleget kell letenned. nézd meg pl a unitedmotors-t, hasonló szolgáltatás 7000 dolcsi. és hidd el, megéri. a teszkós kenyér is olcsó, de a kutyámnak is jobbat adok, rendszerint nem ilyenen múlik egy 5-10 millás gép, de gondolom ezt neked sem kell magyaráznom.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11225) lenox válasza Rick4 (#11224) üzenetére


lenox
veterán

Varj, nem ertem. Szal kinezek egy 50k-s autot, elmegy, megveszi, itt atadja, es odaadok neki 55k-t? Ebben mi neki a biznisz? A szallitason kaszalt 2-3k? Ennel Magyarorszagon nagyobbat akarnak az emberek kaszalni, nem?

(#11226) Rick4 válasza lenox (#11225) üzenetére


Rick4
félisten

nem kell értened..ennyit kér ezért az ember, nem tudom mi bajod ezzel. a 20 ft-os kiflinél is vered magad a földhöz, hogy miért nem 100ft? :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11227) fokukac


fokukac
nagyúr

a szuzukim egyszerűen megtáltosodott az új pirelli gumiktól.
kurvára élvezem, hogy nem 30-cal kanyarodok, hanem 50-nel :D jó, még nem egy bmw, de már majdnem :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11228) Boxer001 válasza fokukac (#11227) üzenetére


Boxer001
veterán

Milyen gumit vettél rá? Bocs, ha írtad már... :U
Mi Fulda EcoControl-t (175/65 R14) rakattunk fel, franc se fog 15-20 ezrekért gumit venni, teljesen jók. :)

(#11229) lenox válasza Rick4 (#11226) üzenetére


lenox
veterán

Nem, de a kifli nem is auto. Siman az a bajom, hogy ez igy nem mukodik, tehat valahol le fognak huzni. Pl. kernek eloleget, es elsetalnak vele. Vagy mondod melyik auto, de nem azt kapod. Biztos van meg par lehetoseg.

(#11230) Rick4 válasza lenox (#11229) üzenetére


Rick4
félisten

van, de ha én mondom, azért akkor úgy van, persze ezt sem kell elhinned, de ez is a te dolgod.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11231) lenox válasza Rick4 (#11230) üzenetére


lenox
veterán

Marmint mi van ugy? Az, hogy valaki berak 50k-t par hetre, hogy utana vagy keres 2-t, vagy bukik 25-ot, az egyertelmuen nincs igy, arrol nem is erdemes beszelni. Ha titok, mi a lehuzas, oke, nem kivancsiskodom... Majd ajanlom az ismerosoknek :).

(#11232) Rick4 válasza lenox (#11231) üzenetére


Rick4
félisten

nem olvasod mit írok. amit mondtam, arra mondtam, hogyha azt mondtam, hogy úgy van, akkor úgy van. ez az amit sem elhinni, sem kipróbálni nem muszáj. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11233) lenox válasza Rick4 (#11232) üzenetére


lenox
veterán

En olvasom, csak nem eleg osszeszedett. Ez is benne van meg az is, ezzel nem sokra lehet menni. Konkretan mik a feltetelek, az az erdekes. Ha ramutatok egy kocsira a neten, mutatok egy kinyomtatott emailt, hogy ennyi lett az alku vege, akkor elmegy valaki megvenni, kifizeti, biztositast kot ra, ideutaztatja, es a vegen az emailben szereplo arnal ker 5k-val tobbet? Ez amit leirtal, abba siman belefer, csak azert nem hiszek benne, mert valamelyik felnek tul sok kockazatot kell vallalnia hozza. Szal akkor hogy van pontosan?

(#11234) Rick4 válasza lenox (#11233) üzenetére


Rick4
félisten

nézd, én leírtam valamit, erre te elmondtad, szerinted miért nem megy. ezek után ne várd el, hogy koptassam a billentyűket. ha eddig is érdekelt volna, nem jössz azza, hogy mi van ha...hagyjuk, csak egy rossz ötlet volt ide leírnom.. ;)

kiegészítésül:

úgy gondolom, amit leírtam, a fennálló konkrétumok alapján elég korrekt volt...azt az informácihalmazt épp tartalmazta, ami egy átlagos infóhoz bőven elég, magyarázni innentől nincs miről. azt sem értem, miért épp abba kötöttél bee hogy az összeg elsőre sok, másodikra kevés.. erre gyűrj még egy kicsit..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11235) fokukac válasza Boxer001 (#11228) üzenetére


fokukac
nagyúr

Pirelli P3000E
itt vettem, csak 9400 volt darabja. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11236) bobsys válasza Rick4 (#11221) üzenetére


bobsys
addikt

nekem 2500at ajanlott a cimbora ha eppen akkor ok is hoznak autot mert akkor tobb reszre osztjuk a dijat. Amugy asszem 7500 de 3 auto fer bele.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11237) Rick4 válasza bobsys (#11236) üzenetére


Rick4
félisten

akkor kb ugyanott vagy a dologgal, csak ez olyan, hogy ha holnap kell, akkor holnap lehet indítani, és az egész a tied. persze itt is működik, hogy ha ketten vagytok, akkor elosztjátok szépen a költséget..más kérdés, hogy a haverjaidnál meddig szállítják annyiból, a kinti ember intéz-e el mindent kint, az autó megvásárlásával egyetemben, ill a vámolásnál van-e ismerős... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11238) Boxer001 válasza fokukac (#11235) üzenetére


Boxer001
veterán

Korrekt. :K

(#11239) Integra válasza fokukac (#11235) üzenetére


Integra
titán

kint is a saját verdád használod?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11240) fokukac válasza Integra (#11239) üzenetére


fokukac
nagyúr

hol kint? :U
itt ülök az ötkerben az irodában ;)
kint az utcán általában a saját verdám használom.
céges ügyben meg lenyúlok egy-egy céges kocsit, de olyanom sajnos nincs... :O csak a hülye ügynökeink kapnak olyat.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11241) Integra válasza fokukac (#11240) üzenetére


Integra
titán

jaaa, azt hittem még kint dolgozol:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11242) fokukac válasza Integra (#11241) üzenetére


fokukac
nagyúr

mikor dolgoztam én kint? ;)
a szaharában voltam pár hónapot, de annak már vagy 3 éve... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11243) Integra válasza fokukac (#11242) üzenetére


Integra
titán

akkor keverlek valaki más zöld avatarossal?:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11244) bobsys válasza Rick4 (#11237) üzenetére


bobsys
addikt

magyarorszagi vamudvarba hozzak ennyibol, intezik a vamot + forgalomba helyezest (ezzel foglalkoznak)
kint meg van ember aki megnezi, megveszi, feladja a verdat

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11245) lenox válasza Rick4 (#11234) üzenetére


lenox
veterán

Eloszor azert volt sok, mert adtam linket, ahol olcsobb, masodjara hozzamondtal csomo plusz szolgaltatast, amilyeknek viszont a feltetelei meg reszletei homalyosak. Ok, ha titkos, hat titkos, valoban nem kell nekem tudni. Az gondolom vilagos, hogy korrekt biznisz ki birja allni azt a probat, hogy leirjak a reszleteket, masok meg elolvassak, es belekerdeznek. Ha ez nem, tolem ok, hajra...
En eddig meg hasznalt autot sem vettem, szal valoban valoszinutlen, hogy jovo heten usabol hozatnek, de mivel ez egy forum, ezert mas is olvassa, tehat ettol meg leirhatnad, ha akarnad, esetleg mast konkretabban erdekel. Nekem a homalyositas meg a 'neked nem kell tudni, majd mi azt tudjuk' hozzaallas lehuzasra utal. Persze ettol meg nyugodtan lehet teljesen korrekt is, csak igy nem tudjuk meg (ami nem baj, de akkor mi ertelme volt felvetni?).

[ Szerkesztve ]

(#11246) Notes


Notes
senior tag

Megérdeklődtem ma, hogy ha rendelnék egy új Lancert kb. mikorra vehetném át. Válasz: kb. augusztus, de egy másik kereskedő csak "szeptember-október"-t mert mondani. Nem semmi. Mondom felhívom Mazdáékat, mit mondanak egy 3-as szedánra, az nem éppen egy új modell. Abból nyár közepét vállaltak volna egy budai kereskedésben.

Az autógyártók éjt nappallá téve azon kínlódnak, hogy milyen modelloffenzívákba kezdjenek, illetve milyen marketingstratégiával szerezzenek piacot. Asszem mielőtt bármit csinálnak a gyártást és a logisztikát kéne átfésülni, mert az nonszensz, hogy egy alsóközepes személykocsira, (amiben semmi utólagos extra nincs) fél évet kell várni... Tisztára mint a Merkur b+.

Ehhez képest két évet várni egy Ferrarira már nem is tűnik olyan vészesnek. Ott legalább tudom, hogy kézzel varrogatják a bőrt a műszerfalra, ahhoz meg idő kell.

Romanes eunt domus!

(#11247) fokukac válasza Notes (#11246) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem értem a problmádat, miért nem veszel ferrarit? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11248) Rick4 válasza bobsys (#11244) üzenetére


Rick4
félisten

kb ugyaneről beszélek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11249) Rick4 válasza lenox (#11245) üzenetére


Rick4
félisten

ok, értem a gondodat...nem akarsz semmit ettől az embertől, mégis érdekel, mit mennyiért meg hogy. nem néz ki egy kicsit hülyén ez a dolog? :DDD
namost még egyszer leírom, de lassan, hogy értsd. mondtam valamit, egy árral, ahelyett hogy akkor kérdeztél volna, bedobtál egy linket olcsóbb árral. erre részletesebben leírtam, hogy ténylegesen tudj viszonyítani. még mindig nem értem, hogy ezzel mi a bajod.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11250) lenox válasza Rick4 (#11249) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem nem, nem is ismerem az embert, miert akarnek tole valamit? Az usabol autoimport az erdekel. Annyira nem hataroztam el magam, hogy holnap ugorjak, de hatarozottan erdekel.
Amugy meg ne kamuzzal, mar elsore is kerdeztem, csak arra nem valaszoltal. Es amugy is masodjara mar nem lehet kerdezni? Ha beraktam egy linket a netrol (jaj!), akkor mar nem kerdezhetek? Na ez nez ki hulyen szerintem...
Azon kivul, hogy amit leirtal az keves info a viszonyitashoz, hiaba magyarazod, mas bajom igazabol nincs. Pl. ha megnezted a linket, amit beraktam, akkor pl. lathattad, hogy pl. ott benne van, hogy mekkora plusz koltseggel jar, ha x tavolsagrol hozzak vagy viszik az autot. Te pl. ilyet nem irtal, pedig kerdeztem is, hogy akarhonnan elhozzak-e 5k-ert. Amugy ha nem tudod, az sem baj, csak felesleges itt magyarazni, hogy te mar megmondtad, meg kerdezhettem volna, de mostmar nem, mert ez faszsag. Igencsak csodalkoznek, ha valaki 5k-ert pl. Kaliforniabol elhozna Budapestre autot. De meg az is lehet, csak annyit kene mondani, hogy igen, Usabol barhonnan elhozzak. De erre valahogy nem tudod raszanni magad... Vajon miert? Nekem pl. az az erzesem, hogy azert, mert nem azt hoznak, hanem egy ugyanolyat (kor/szin/felszereltseg/futasteljesitmeny/tipus/stb szempontjabol), es az a biznisz, hogy a kinti faszi jobb arat tud kialkudni, mint en innen. Ami teljesen ok lenne, ha nem azzal kamuznal, hogy 'majd mi azt tudjuk'. Meg akarmi mas miatt is lehet. Hogy mitol olyan nagy titok? Csak remelni tudom, hogy nem a lehuzas miatt, mindenesetre a kodosites sok bizalmat nem kelt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.