Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127351) syberia válasza HunChris (#127349) üzenetére


syberia
veterán

Ezek közül a Corsair RM550x tűnik a leginkább panaszmentes típusnak, bár a BQ SP 11 is szinte hangtalan a félpasszív mód nélkül.

Enermax már évek óta kiszállt a tápegység gyártásból, a hírnevüket a gyengébb CWT belsővel készült tápegységeik megtépázták. Mostanság a gyártáshoz semmi közük, csak a tervezésbe van/volt beleszólásuk.

(#127345) Chaser: Ha jól emlékszem, nálad nyitott rendszerben van a tápegység, felfelé néz a hűtőrácsa? Félpasszív módnál az a javasolt, mert úgy hamarabb tud távozni a meleg levegő, így magasabb terhelésen kapcsolja be a hűtést.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#127352) HunChris válasza KAMELOT (#127350) üzenetére


HunChris
senior tag

Mert nincs ezek közzül semelyik tápom, hogy kipróbáljam éles környezetben, böngészve, ill munka közben. Túl nagyot sem akarok venni, mert minél nagyobbat veszek, annál rosszabb a hatásfoka iddle módban (40-60W).

Ryzen 3600 egy Radeon 5700 társaságában iddle módban kb. 60 Watt körül lehet, de a valóság más, és ettől függetlenül lehet be-bekapcsol.

Ha senkinek sincs vele tapasztalata, akkor majd veszek egy Corsair RM550x-et és letesztelem, de feleslegesen nagyot nem vennék elsőre. :R

syberia :R

[ Szerkesztve ]

(#127353) Chaser válasza syberia (#127351) üzenetére


Chaser
titán

már úgy, előtte függőleges venti módban, de úgy sem volt gond passzív működéssel
random fagyás kilazult kábel miatt volt valszeg ( : mondtam fentebb, h műszakilag jobban szeretem a fix kábeles tápokat, de most jobb a modu - csak figyelni kell rá -
mindenesetre z2700 allcore 3,6-on és 570 nem kapcsolta be a ventijét, akkor sem ha defaulton hagytam a kis 570-et

HunChris
nem mondom, h próbálkozz a seasonic- kal, hátha te nem kerregő ventivel fogod ki:d viszont a fentebbi gépet hozza passzívan az 550 gold+ - és nem tűz forró, de nincs is zárt házban, csak asztalon -
rmx-et nekem is már többen ajánlották, sztem én is arra lépek tovább, ses-ektől pedig érzékeny búcsút veszek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127354) HunChris válasza Chaser (#127353) üzenetére


HunChris
senior tag

Köszi neked is, remélem leírod a tapasztalatod az új tápról is. :R

(#127355) Cs1csó válasza Ribi (#127347) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K Chaser-nek is van igazsága, de én elsősorban veled érted egyet. Egy PC-ben kell 2db ventilátor egy elől ami beszív és egy hátul ami kifúj, ezek a ház légáramlását megoldják az alaplap - rajta a kondik stb. - és a RAM-oknak is jót tesz de az M2-es SSD-nek is csak jót tesz vagy ha útba esik a 2,5"-os SSD annak is.

Ezek mellett belefér egy halk alacsony fordulatú táp ventilátor ami alul és hátul helyezkedik el. Plusz nálam az asztal mellett bal oldalt a földön van a ház Chaser-nél pedig az asztalon tehát a füléhez jóval közelebb mondhatni fülmagasságban van a gépház.

(#127356) Chaser válasza Cs1csó (#127355) üzenetére


Chaser
titán

nincs gépház ( :
tessék egy részlet az új bq! hűtővel, amihez olyan felfogatót adtak ami nincs is tartozék listában és csak 90 fokkal elforgatva lehet rászerelni a lapra - ezt is vihetem vissza :d -
3 venti van:
táp
cpu
vga
táp ha megy passzívan, -1 venti
cpu ha megy passzívan vagy hangtalanul, -1 venti - ezt teljesíti is a bq! hűtő -
marad csak a vga, ami jelenleg is sokszor passzívan megy - de majd cserélem sokkal jobb hűtésűre -
hűtőből driekt topflowt vettem, hogy hűtse a vrm-eket, ramokat, nvme ssd-t, be is vált az elgondolás
nem azért fizetek nem kevés összeget egy tápért, h kerregjen, pláne amikor kuva' halknak van marketingelve, a bq venti nem kerreg érdekes módon
bepróbálkozok az rmx táppal azt eldöntöttem, amennyiben itt is defekt lesz semmi gond, veszek egy apn-t, belerakok egy hangtalan ventit, számmra fölösleges kanócokat meg levágom, többit meg beharisnyázom esetleg, oszt' ennyi :)
egyrészt én így szeretem látni a gépem, másrészt hűtés szempontjából sem rossz ez, mivel a meleg levegő mindig fölfelé száll, most fűti a szobát, nyáron meg majd a klíma hűti az összes alkatrészt - is -
inkább veszek egy xiaomi porszűrőt egy értelmesebb pc kuckó árából, és porral sem lesz gond

szerk:
HunChris
mindenképp megosztom, remélem csupa pozitív dolgot.. :)
28,5e környékén jön ki ufóéknál az 550 és 650-es verzió is 10 év garral, az egész korrekt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127357) cacater


cacater
csendes tag

Szép estét mindenkinek.
Adott a következő konfig .
asus z370 deszka 8700k proci 5gh-en 16 gb ram
msi 2070 videokártya 1tb nvme ssd
ehez kellene egy jó tápegység . mekkorát és milyet ajánlotok.
Van a közelembe egy 5 éves : OCZ ZT-750W táp aminek hangos a ventije .
kérdem az lenne érdeme e megvenni , bírná e a konfigot stabilan ill. ventit kell benne cserélni 140mm -es . ha megveszem milyen ventit vegyek hozzá.

Köszi előre is megtisztelő válaszotokat. további szép estét

[ Szerkesztve ]

(#127358) syberia válasza cacater (#127357) üzenetére


syberia
veterán

BitFenix Formula 650W Gold elegendő lenne, a videokártya tuningja esetén is. ennek már 80+ Gold a hatásfoka, nagyon halk a hűtése, jók a tapasztalatok ezzel a típussal.

Használt tápegységet garancia nélkül nem vásárolnék, ilyen régi típust biztosan nem, ami ráadásul csak Bronze hatásfokú.

(#127353) Chaser: Ha jól a helyére van tolva a kábel a moduláris panelon, nem nagyon kéne elmozduljon. Én minden bekötéskor meg szoktam rángatni, hátha nem pattant be a helyére a rögzítő pöcök.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#127359) Tom5 válasza KAMELOT (#127341) üzenetére


Tom5
addikt

Ez jó lehet nekem?
Vagy mi erre most best buy? :F

(#127360) KAMELOT válasza cacater (#127357) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezt inkább hadd úgy. Van fent egy Enermax Platimax 750W..... 24k
Ezt bátran veheted!

Tom5: pontosan ilyet kell venni!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#127361) Chaser válasza syberia (#127358) üzenetére


Chaser
titán

pakolgattam ide-oda, lehet épp zombi is voltam, és a kábelek is újak, és lehet kellett kis "bejáratás" is nekik
mindenesetre sajnálom ezt a tápot, nyomi ventin kívül perfekt, nem tudom meghajtani a ventijét egyszerűen, most vagy döglött a "hibrid" gomb és teljesen lelövi fixre a ventit bármennyit is eszik a gép, vagy tényleg bitang hatásfoka van - sztem utóbbi, kézzel max kellemes melegnek érzem bármilyen nagy terhelés alatt nézem -

Tom5
ez teljesen piros csatin kívül, vagy ami nem látszik képen az már fekete? nem tudom eldönteni mire vonatkozik a piros/fekete jelző

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127362) _Atesz válasza KAMELOT (#127360) üzenetére


_Atesz
addikt

Az a 24k az 53k+ :D

(#127363) Tom5 válasza Chaser (#127361) üzenetére


Tom5
addikt

Az nem tudom én se. De piros/fekete kombo megfelel az osz képhez. :D

(#127364) KAMELOT válasza _Atesz (#127362) üzenetére


KAMELOT
titán

Aprón árulja 24k

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#127365) _Atesz válasza KAMELOT (#127364) üzenetére


_Atesz
addikt

Úgy más. :K

(#127366) Chaser válasza Tom5 (#127363) üzenetére


Chaser
titán

vagány lenne full piros amd kártyához :) majd oszd meg kérlek milyen színű :R - nem tudtam, h ebből már színesek is vannak ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127367) Paxker315


Paxker315
addikt

Hoppá.
SF Leadex Gold 550w öt év garival 26740 ftr? :U

Az orosz PSU "rangsorban" simán WhisperM-BQ Dark Power Pro-Straight Power szintjére sorolták.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127368) syberia válasza Paxker315 (#127367) üzenetére


syberia
veterán

Szép találat, ne erre érdemes lehet benevezni. :R

https://howbad.info/

(#127369) Chaser válasza Paxker315 (#127367) üzenetére


Chaser
titán

korrekt ennyiért - mondjuk attól a boltttól inkább szöget sem :) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127370) _Atesz válasza Paxker315 (#127367) üzenetére


_Atesz
addikt

Nocsak, az oroszok már a gúglidrájvon vannak.

(#127371) Paxker315 válasza _Atesz (#127370) üzenetére


Paxker315
addikt

nofene. Bár érdekes dolgok vannak benne.

Elvileg ez a táp (Enermax Revolution XT II) ugyanazt a belsőt kapja, mint a BitFénix Whisper. Hmm. Érdekes az is, hogy 600-650w tápoknál a SeaSonic Pr1me széria kb. saját kategória, a legjobb-tetőpont, míg, az 500-550w-os Pr1me-okat nem rangosorolja a legjobbak közé, csak hajszállal alá, míg márkán belül a SS Platinum Fanless top.

Tetszik a lista, mert egész átfogó, sok modellt tartalmaz, és legalább a fő tulajdonságok össze vannak foglalva. Meg egy pöttyet objektívebb, mint a LTT. Az EVGA G3 pl. kiváló besorolású. :K

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127372) _Atesz válasza Paxker315 (#127371) üzenetére


_Atesz
addikt

Valamilyen szinten mindegyik lista szubjektív besorolást alkalmaz, pl. a LTT listája előnyben részesíti az osztott ágat, máshol pont ez jelenti a lejjebb sorolást.
Vannak olyan örökzöld értékek, mint:
- garancia
- japán kondi
- minőségi ventilátor
- megbízható gyártó / belső gyártó
stb.

(#127373) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Pár éve van egy Seasonic m12 620 tápom, lassan le szeretném cserélni. Elégedett vagyok\voltam vele, de nem tudom mi legyen az utód? Maradnék a seasonic márkánál és moduláris kivitelnél.
Tudtok alternatívát ajánlani?
Köszönöm előre is!

(#127374) Paxker315 válasza Dtomka (#127373) üzenetére


Paxker315
addikt

Szia! Az adatlapodon szereplő konfig alapján

SeaSonic Focus Plus Gold 550w. Igazából a 450w is elég lenne, de a Focus plusból 550w a legkisebb, és úgy bőven marad mozgástér-tartalék. :R

Alzán pl. megkapod a full tíz év garanciát, amit a gyártó vállal.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127375) Chaser válasza Dtomka (#127373) üzenetére


Chaser
titán

ha focus plust veszel majd számolj be róla :R
nemrég vettem 450-es focust, iszonyat kerregett a ventije alacsony fordulaton, 550 focus plus lett az utód, annak kevésbé kerreg, de kerreg - az már tud passzív módot kb 30% terhelésig, úgy eddig elvitte a gépet, most nagyobb vga költözik be, majd kiderül így mit produkál -
minőségérzetre mindkettő rendben volt, semmi cw, de azért érdekes h kettőből kettőnél nem százas a venti

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127376) pepe_g


pepe_g
tag

Sziasztok! Sikerült választanom. Seasonic focus plus gold 550w.
Valaki tudna segíteni hogy az alzanál hogy tudom érvényesíteni a kuponon? Semelyiket sem fogadja el! :F

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival=

(#127377) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Sziasztok!

Bocsánat, ha rossz topikba írok, a dedikált FSP topik nincs tele élettel, általános táp topikot pedig nem találtam :B

Van egy FSP FSP500-60APN típusú tápom, amiben szeretnék ventilátort cserélni, ugyanis elkezdett kicsit hangoskodni. Viszont szétszedve azt tapasztaltam, hogy nem is 3 és nem is 4 pines szabvány csatlakozóval van bekötve a venti, hanem 2 darab kábellel forrasztva, valahogy így (ha jól láttam abba a zöld panelbe megy a két vezeték).
A kérdésem az, hogy ilyen esetben hogy lehet szépen elvégezni a cserét?

Nekem az a hack-elős megoldás jutott eszembe, hogy csinálok egy lyukat a táp oldalán, veszek egy sima ventit szabvány csatlakozóval, azt belerakom a tápba, a vezetéket pedig az alaplapba dugom.
Ez mennyire működőképes megoldás? Én elvben nem látok vele problémát, gyakorlatban viszont nincs elektronikai ismeretem, így azért nem merek belevágni hirtelen.

(#127378) Dtomka válasza Paxker315 (#127374) üzenetére


Dtomka
veterán

&(#127375) Chaser
Köszönöm a válaszokat! Lehet akkor egy másik típust választok.

(#127379) Shev acm7


Shev acm7
tag

Sziasztok!

Az alábbi konfighoz keresnék egy tápot:

VGA: Sapphire Radeon RX 570 Pulse ITX 4GB GDDR5 256bit PCIe (11266-34-20G)
CPU: Intel Dual Core G4560
SSD: ADATA Premier Pro SP920 128GB
HDD: WD Blue 1TBW (D10EZEX)
MB: ASRock 1151 H110M-HDV R3.0
RAM: Corsair DDR4 2400 8GB Vengeance LPX CL16 KIT (2x4GB)

A korábbi konfigomból van egy FSP HEXA+ 400W (PPA4004900) > ez elbírná a fenti konfigot, vagy muszáj lenne nagyobbat vennem? Ha mindenképpen utóbbi, akkor max 15ért mit ajánlanátok?

(#127380) Paxker315 válasza Shev acm7 (#127379) üzenetére


Paxker315
addikt

Elbírja a HexaPlus, főleg, ha alulfeszeled a kártyát (amit úgyis célszerű megtenni, a kisebb hőfokok, alacsonyabb ventifordulatszámok végett).

HA újítanál: Alzáról FSP hexa85+ kuponozva ~13ezer körül megvan. De egész kellemesnek tűnik a CM MWE Bronze 450w is, bár nem sokat tudok róla. :)

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127381) Paxker315 válasza Chaser (#127375) üzenetére


Paxker315
addikt

Jé, érdekes. Nem egyedüli jelenség. [link]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127382) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Sziasztok

adott gép:
Asrock B450M Steel Legend
Crucial Ballistix Sport Grey LT 2x8GB 3200mhz
RYZEN 5 2600
Patriot P200 512 GB
Asus ROG STRIX RX480 8GB
Fractal Design Focus G (3 venti)

Ehhez elég lenne egy EVGA B450BT?

Alza kuponozással 9300 Ft, vagy esetleg tudtok ajánlani mást hasonló árkategóriában?

Válaszokat köszönöm előre is :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#127383) Cs1csó válasza MaddeNNNN (#127382) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bőven, itt kiszámolhatod magad is ez a legjobb kalkulátor: [link]

(#127384) Paxker315 válasza MaddeNNNN (#127382) üzenetére


Paxker315
addikt

elégnek elég, más kérdés, miért akarsz ennyire spórolni tápon, ha, már alaplapból, RAM-ból ill. VGA-ból egész nívós darabokat választottál. :(

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127385) Deer76


Deer76
aktív tag

Sziasztok!

Két gépre szeretnék tanácsot kérni vásárlás ügyben (többfélére is vevő vagyok):
1. (itt egy gold hatásfokúra gondoltam)
Ryzen 5 2600 + Deepcool Gammaxx 400
2*8 GB DDR4
AMD RX 470 4GB
2db merevlemez, 1db SSD, 1db optikai meghajtó
3-4 házventi
Zalman Z3 alsótápos ház
Jelenlegi tápegység: Chieftec CTG-500-80P
(Esetleg később csere erősebb processzorra vagy kártyára, de az odébb van)

-----------------------------
2. (itt fontos a jó ár)
Intel i5-3470 + Deepcool Gammaxx 200T
2*8GB DDR3
Nvidia Geforce 760 2GB
1db HDD, 1 db SSD
1-2 házventi
Logic H2 felsőtápos ház
Jelenlegi tápegység: Keep out 900W

Köszönöm előre is.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#127386) MaddeNNNN válasza Paxker315 (#127384) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ezért írtam, hogy ha van valami ami nem sokkal drágább de minőségibb akkor szívesen meghallgatom :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#127387) Paxker315 válasza Deer76 (#127385) üzenetére


Paxker315
addikt

első: Bitfenix Formula Gold 450w, v olcsóbban FSP Hexa85+ 450w, FSP Raider II Silver
második: CM MWE Bronze 450w, BQ SyP9 400w

De a másodikban nem vagyok biztos. ;)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127388) Paxker315 válasza MaddeNNNN (#127386) üzenetére


Paxker315
addikt

Én lekuponoznék egy Evga B3 550w-ot v FSP hexa85+ 450wattot. Úgy sem két hétre vásárolsz tápot, s azok az egységek is egész jó áron hozhatóak el kuponkodással.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127389) VIPowER válasza HardSanyeee (#127377) üzenetére


VIPowER
senior tag

"A kérdésem az, hogy ilyen esetben hogy lehet szépen elvégezni a cserét?"

Először is hasonló paraméterű ventit kell találnod mint ami benne van. A "hack-elős" megoldásod nyugodtan el is felejtheted. Amúgy az újat is jó lenne beforrasztani... de szerintem jobban jársz ha megkérsz valakit hogy cserélje ki Neked.

(#127390) Deer76 válasza Paxker315 (#127387) üzenetére


Deer76
aktív tag

Köszi szépen. :)

(Hogy értve nem vagy biztos?)

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#127391) Deer76 válasza Deer76 (#127390) üzenetére


Deer76
aktív tag

Illetve a videókártya honlapján 500W-os PSU-t ajánlanak, annak van jelentősége?

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#127392) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy egy Corsair RM650i elég lenne a gépemhez?

ASUS Maximus X Formula
i7 8700K
ASUS Strix RTX2080 OC
16GB DDR4 3200 Mhz
3 SSD
1 HDD
Corsai H110 hűtés
4db 120mm-es ventilátor

Vagy inkább más tápot ajánlanátok?
Kalkulátor szerint 550W környékére jön ki,de gondolom nem baj,ha marad egy kis tartalék.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#127393) KAMELOT válasza Találtgyerek (#127392) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó táp az! Mehet. Annyit nem fog az fogyasztani game közben!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#127394) Land


Land
veterán

Srácok ha tudjátok hol a helye a problémámnak, kérlek irányítsatok át a megfelelő topicba.
Röviden:

1. Évekig használtam a régi gépemet SoundBlaster Z belső hangkártyával, rendes VGA-val problémamentesen. Jól működött.
2. Teljesej új gépet vettem (ami áttjött a régiből: SSD-k, merevlemez, hangkártya, billentyűzet egér)
3. Az új VGA-m terhelésen ciripel. A hang átjött a hangkártyára és fejhallgatón keresztül hallottam a ciripelést.
4. Hangkártyát eladtam, vettem egy USB-s Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro-t. A hangminőség nem volt vészes, viszont a mikrofon elviselhetetlenül búgott. Találtam cikket a földhurokról. Cserélgettem a dugókat a hosszabbítóban és 1 pozitív változás történt: Az eddig a PC kikapcsolása után véletlenül bekapcsolva hagyott hangfalam búgása elmúlt. Már nem búg, a mokrofon továbbra sem jó.
5. Sok kínlódás után a megoldás: A HyperX Cloud fejesének kábele 2 részből áll. Van az alap kábel a fejesből, melynek a végén egy 4 pólósú jack van (szarul szól ha ezzel dugom rá a hangkártyára) és erre kell rádugni a hosszabb részét, mely a végén 2 felé ágazik (mikrofon és fejes). Ha ezek köze berakok egy jack-jack kábelt, tehát a kábelek csatlakozása eltávolodik egymástól, akkor a búgás elmúlik.
6. Visszavittem a hangkártyát és vettem picit jobbat (fejhallgató erősítő miatt X-Fi HD-t), melynél ugyanúgy zúg a mikrofon, a kábeles trükkel elhalkul.

Földelési hibának tűnik. Mivel a gép új és előtte nem csinálta mi lehet a gond? Háznak nincs földelése (Meshify C)? Táp védelme inaktív (Seasonic Focus Plus)? Hosszabbító lenne vacak? Konnektor nem lenne földelt (panelban lakunk)? Alaplap is lehet sáros? Lehet emiatt jött át a hang a hankártyámra? :R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#127395) Chaser válasza Dtomka (#127378) üzenetére


Chaser
titán

25 körül el lehet hozni alzáról, ha kerreg visszaküldöd, ennyi, csak szóltam ha úgy adódik ne lepődj meg
én mostanában minden sz@rba belelépek, több száz csupa pozitív vélemény van mindkét ses tápról, na most vagy mindenki hallás károsult, vagy kijött most egy ilyen adag, vagy csak én léptem bele
de egyébként nagyon korrekt, ajánlották többen a corsir rm_x 2018 szériát, jó-jó, de valahogy nem akaródzik váltani rá

Paxker315
nem tudok németül ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127396) Paxker315 válasza Deer76 (#127391) üzenetére


Paxker315
addikt

én 290w körülre tippeltem a teljes rendszerfogyasztást, azt egy normális 450-esnek illik kezelnie. De ha szeretnél, vehetsz 500w-ost, pl. BQ SystemPower9 500w.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#127397) Találtgyerek válasza KAMELOT (#127393) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm szépen a gyors választ!
Esetleg a későbbiekben egy 2080Ti mellé gondolom már nagyobb kell.

06-3o/9759I39

(#127398) KAMELOT válasza Találtgyerek (#127397) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor inkább 850W, ha ilyen irányban gondolkozol.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#127399) Chaser válasza Találtgyerek (#127397) üzenetére


Chaser
titán

elviekben simán vinnie kell azt is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127400) Paxker315 válasza Találtgyerek (#127397) üzenetére


Paxker315
addikt

Nem jól gondolod :) Elég lesz a 650w RMi.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.