Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) Praston válasza Motion_Blur (#111000) üzenetére


Praston
tag

De irigy vagyok! :DDD Én is ugyan ezt fogom rendelni, de várnom kell fizuig! :((( :DDD

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#111002) Hunork válasza sutyi^ (#110996) üzenetére


Hunork
veterán

Ez nagyon durva, minden szakmai oldal Super Flower-t ír, a Database is. Ha viszont valóban kussol az EVGA, akkor jó nagy átverés az egész B3 széria. Ezért tud olcsó lenni egy moduláris táp... :(((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111003) chopin42 válasza Hunork (#111002) üzenetére


chopin42
őstag

Remélem a g3 miatt nem kell aggódnom...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#111004) Hunork válasza atees (#110999) üzenetére


Hunork
veterán

Hát 5-600W esetén, főleg ebben az árban leginkább 6-8 Sata, 2-3 Molex van.
De a ventiket miért nem egy molexre kötöd sorba? Vagy miért nem az alaplapra? (ha elkl, Y kábellel) :F Akkor szépen leszabályozod BIOS-ból, oszt marad molex. A Raider II 550 esetében van 7 Sata, 3 molex. A Chieftec esetében az arány 6, 3.

chopin42: én is! abban bízok, hogy azért más dimenzió árban, minőségben, hatásfokban, és csak nem merik... :N

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111005) --ka


--ka
senior tag

Tom's már augusztusban tudta. ...én is csak most kerestem rá. :(

"According to our sources, though, it's manufactured by a sub-contractor (RSY) since Super Flower's capacity is limited."

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#111006) --ka válasza --ka (#111005) üzenetére


--ka
senior tag

Végig olvastam; durva dolgok vannak itt, kérem; ez egy veszélyes táp! :Y

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#111007) Charlie válasza Motion_Blur (#111000) üzenetére


Charlie
tag

Én 550W-osat szeretnék. Majd írd meg légyszi mik a tapasztalatok. Esetleg nem cicereg-e?

[ Szerkesztve ]

(#111008) gbors válasza --ka (#111005) üzenetére


gbors
nagyúr

Ennek önmagában nem kellene gondnak lennie - ha megvan a pontos design és az alkatrészlista, akkor miért ne rakhatná össze más?

Sokkal nagyobb gond, hogy a designnal is valami gond van - és ez nem csak azért baj, mert ez a táp ilyen lett, hanem azért is, mert innentől a SuperFlower mellé oda lehet tenni egy kérdőjelet :(

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#111009) Motion_Blur válasza Charlie (#111007) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mindenképpen.

Az csúnya lenne ha ciceregne, akkor megy is vissza 14 napban.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111010) --ka válasza gbors (#111008) üzenetére


--ka
senior tag

Az biztos, hogy az OPP probléma miatt nagyon figyelni kell, nehogy túl legyen terhelve.
Kicsit tartok tőle, hogy az én SF tápom is érintett lehet. Még szerencse, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy az 550 W-ot meghaladja a terhelés.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#111011) sutyi^ válasza Hunork (#111002) üzenetére


sutyi^
senior tag

Az a baj hogy két helyen is készül a belseje, ugyanarra a designra de nem egyforma szerelési minőségben.

A még nagyobb baj, hogy erről az EVGA nem szólt senkinek, és természetesen a reviewerek csak SuperFlower-nel készült samplet kaptak az EVGA-tol.

Úgy bukott ki a dolog, hogy volt aki a teszt darabot saját kontora vásárolta...

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#111012) #34576640


#34576640
törölt tag

SLI-re szeretnék építeni.
Azt szeretném kérdezni, hogy ha kiveszem az egyik videókártyát, vagy épp biosban kikapcsolom, akkor a fogyasztás fog csökkenni? Vagy az független a teljesítménytől, egyedül csak a táp wattjától függ?!

i7-6700k
2x8gb DDR4 3000mhz
Asus Maximum VIII Ranger
GTX 980 strix + GTX 980 strix
Samsung SSD 250 gb 850EVO
Western Digital EZEX 1 TB

Jelenleg egy corsair SV550-es van. Enermax maxpro 700W-re gondoltam.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#111013) Hunork válasza #34576640 (#111012) üzenetére


Hunork
veterán

Helló!

Hát természetesen ha nincs benne az egyik VGA, akkor csak az aktív VGA fog fogyasztani. :U Ha BIOS-ban kikapcsolod, akkor azért lesz egy minimális készenléti fogyasztása a nem aktív kártyának (kb 20W), de ez is alaplap függő.
De nem kell 700W, elég az alábbi lista, inkább ezekből válogass, mint a HEC belsős Enermax:
FSP Raider II 650W Silver, 5 év gar
CORSAIR CX650 650W Bronze, bolttól függően 1-3 év gar
CHIEFTEC CPS-650S Force 650W 85+, 2-3 év gar
Egyik sem drágább, ha jól néztem, mint az általad említett.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111014) Weareus


Weareus
addikt

Sziasztok!

Szakmai "mèlyvíz" jellegű kérdésem van.
Van egy komplex vízhűtéses gèp, három körös, aminél 2 db tápegység biztosítja a naftát. Az egyik tápegység szolgálja ki a pc-t, vízszivattyút, szóval kb. mindent. Értelemszerűen a start gomb megnyomásával ez a tápegység indul.
A másik tápegységre kizárólag egy ( ~ 500 wattos) peltier-elem ellátása van bízva. A vízhűtéses peltier kör kiszolgálása nem kis feladat, tekintve a hőelem teljesítményényét. (Fotót később...).
Végül is a kérdés egyszerű: hogy lehetne megoldani zöld-fekete szál összeérintés nélkül, hogy rendszerindításkor a peltieres tápegység is induljon?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#111015) varmi2 válasza Weareus (#111014) üzenetére


varmi2
nagyúr

Egy ilyennel.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#111016) Weareus válasza varmi2 (#111015) üzenetére


Weareus
addikt

Szuper, köszönöm.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#111017) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy kis segítség kellene.

Seasonic Focus+ Prime 650W 4+4 pines CPU kábelét sehogy se tudom úgy forgatni hogy stimmeljen a lapba... valaki tud erről linkelni nekem egy képet?

Persze tudom hogy így nehéz elképzelni de a régi tápomnál egybe volt a 8 pin és stimmeltek a kockák meg a "nem kocka" pinek... Itt nem tudom úgy forgatni hogy jó legyen :W

Egyébként a 24pines kábel épphogy elért a helyére! Feszül kicsit, elég rugalmatlanok és rövidek a kábelek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111018) Weareus válasza Motion_Blur (#111017) üzenetére


Weareus
addikt

Az nem plusz vga betáp kábel a felső fotón?
Az alaplapra menő 8 pines kábel csoki-részének - a műanyag csatinak - egybe kell lennie és a fotón úgy látom, hogy kettő tüske külön van.

Á, most nézem jobban, hogy a nyolc csati közül a felső sorban balról a második, az alsó sorban pedig balról az első szögletes, a többi lekerekített.
Akkor pedig jónak kellenne lennie.
Azt nézd meg, h. az alaplapon is ilyen elrendezésű a lyukkiosztás...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#111019) Motion_Blur válasza Weareus (#111018) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem, CPU van ráírva és 2db 4 pines csak egyebfogtam.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111020) Weareus válasza Motion_Blur (#111019) üzenetére


Weareus
addikt

Igen, már látom, de az alaplapi csatid szögletes/kerekített lyukainak a konfigurációja valahogy nem az igazi.
Nem értem.

Szerk. Megnéztem, az enyém is olyan...és nekem ráment...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#111021) Weareus válasza Motion_Blur (#111019) üzenetére


Weareus
addikt

Közben lefotóztam neked, mert pont szét van szedve a gépem és kéznél van. Ez a két csatoló nálam simán összillik, bedugható:

És úgy tűnik, mindkettő lyukkiosztása megegyezik a tieddel. (Szögletes/kerekített).
Szóval lehet, hogy csak nagyon szoros lesz az illeszkedés, de elviekben rá kellene mennie...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#111022) mghltm válasza Motion_Blur (#111017) üzenetére


mghltm
addikt

siman bele kell mennie, a lenyeg: az eatx 12v felirat fele nezzen a cpu kabel rogzito fule

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#111023) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Akkor ez így ok?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111024) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#111023) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Összeraktam, működik, csak éppen a az alsó 4 pines csatit nem sok minden tartja a helyén... mivel ott csak egy fél klikk van már a foglalaton, pár mm-t kijön...

A másik: a tápkábel kb. 20 cm-el rövidebb mint amit anno a Corsair-hez adtak.. szóval rendezhettem újra át a kábeleket

Eddig kész idegbaj ez a tápcsere, remélem a 4 pines kábel nem fog lecsúszni menet közben és elküldeni a procit mondjuk... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111025) syberia válasza sutyi^ (#110996) üzenetére


syberia
veterán

Köszi az infót, pedig jó ár/érték arányú tápnak tűnt, kérdés mennyivel gyengébb az elektronikája. Na majd megsasolom a teszteket róla!

Ismerős megkért hogy szerezzek neki erősebb procit, i3 4170 helyére jön egy i5 4590. Kártya fejlesztés megvolt, 750Ti után egy 1050 2Gb termeli a képkockákat. Tápot annak idején én ajánlottam, szerintetek maradhat a kis Seasonic 350-es? 1hdd, 1odd van még, tuning nem lesz.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#111026) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem mintha releváns infó lenne, de:

Corsair HX650 bronz (7+ éves):

Seasonic Focus+ Platinum 650 (0 km-es):

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111027) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

1. Nagyjából 600-650 watt terheléshez keresek tápot. Találtam két olyat, amik Gold plecsnisek, de nem szerepelnek az összefoglalóban az ajánlott típusok között.
Valami ellenjavallat velük szemben, illetve Ti melyiket vennétek?
Great wall 1250W vagy Cougar GX 1050?

Illetve egy másik konfighoz, kb 450 watt terhelés mellé mennyire ajánlott ez a Nitrox 750W? Róla sem igen hallani semmit.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111028) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Sziatok!
Fsp hexa 400w alternatíva kéne, használtan, amiből talán több van aprón, melyik lenne az? 10 alatt szeretnék, használtan.
Hd7770
i3 3220
h61

(#111029) DR|FTK|NG válasza aleister (#111027) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

Pontosan mik találhatóak ezekben a gépekben, és melyikre mennyit szánnál?

-Great Wall GW-EPS1250DA: nem rossz tápegység
-Cougar GX 1050: a v3-asról nem sok információt találtam, de a v1-es és v2-es GX 1050 a egész jó tápegységek.
-Nitrox: Maga korában nem volt rossz, de már meglehetősen régi típus


rumos XIII(#111028)
Szia.

Corsair CX600-ból van most néhány Hardveraprón, 10k alatt bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

(#111030) aleister válasza DR|FTK|NG (#111029) üzenetére


aleister
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat! :R

Az első konfigban 6 db GTX 1060 3GB (TDP 120 watt) meg talán egy 1050 Ti (TDP 75 watt) lenne. Minden más elhanyagolható (egyetlen 2 GB-s DDR3 ram, 1 HDD, undervolt-olt 35 TDP-s Celeron).

A másodikban 4 db RX 560 (TDP 75 watt) és tán plusz 1 szintén RX 560 (TDP 45 watt). A többi hw szintén elhanyagolható, csak ez nem s1050, hanem s1055 alapokon nyugszik.

A vga-k jelenleg is le vannak korlátozva, így nem érik el a max TDP-t. Kb 70%-on mennek.

A Great Wall a sok pci-e tápcsati miatt tetszik. Igaz a jelen felállás mellett a Cougar is elégséges ebből a szempontból. Nekem mindkettő nagyon szimpatikus, de sajnos a tápegységekben egyáltalán nem vagyok jártas.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111031) Hunork válasza aleister (#111027) üzenetére


Hunork
veterán

Hát én a másodikhoz inkább ezt mondanám, ha már Gold, és minőség: EVGA GQ 750W. 33k körül. Vagy a Silver, félmoduláris BE QUIET! Pure Power 10 700W CM 31-32k körül. :K

A nagyobbikhoz meg előbb raknám ezt, mely Sirtec belsős, CHIEFTEC APS-1000CB 1000W, 46k körül.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111032) aleister válasza Hunork (#111031) üzenetére


aleister
veterán

Köszi az ötleteket! :)

Használtban gondolkodom. Max 30-am van mindkettőre. Viszont van egy 650 wattos XFX-em. Így belegondolva simán használhatom a 2. konfigra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111033) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#111017) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Még annyit vettem észre hogy be- illetve kikapcsolásnál kattan egyet a táp.

Ez normális? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#111034) MaxxDamage válasza Motion_Blur (#111033) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én a Seasonic Gold tápnál ilyet nem tapasztaltam.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#111035) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Mindenkinek !

Régi (Syrtec) tápomat szeretném lecserélni. Mivel matuzsálemi konfigom van bőségesen elég a 400-450 W-os kategória - emellett szeretném olcsón megúszni (10- 12 ezer körül).
Csakhogy : új a PC-házam, alsó tápos, és a lecserélendő tápban hátul volt a hűtőventi, amint látom mostanában viszont szinte minden tápon felül van.
Van ennek jelentősége ? Berakhatok egy felső ventis tápot a házba ? Félek, hogy a meleg levegőt egyenesen a felette levő procira fogja fújni.... :O Mit tegyek ? :F

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#111036) Amazonas válasza jasonka (#111035) üzenetére


Amazonas
senior tag

Szia! Bár nem tudom, hogy pontosan milyen házad van, de az alsó tápos házak általában úgy vannak kialakítva, hogy a tápegység ventivel lefelé behelyezve, alulról szívja be a friss (optimális esetben porszűrővel tisztított) levegőt, amit hátul fúj ki - ezáltal teljesen elkülönítve a saját légáramlását a gépház többi részétől.
Ha megírod a házad pontos típusát, tisztábban látunk majd.

(#111037) aleister válasza Motion_Blur (#111017) üzenetére


aleister
veterán

Azt próbáltad, hogy a 2x4 pin sorrendjét felcseréled?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111038) mghltm válasza aleister (#111037) üzenetére


mghltm
addikt

ugy csak az egyik negyest tudja bekotni, a masikat nem

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#111039) kiskaloo


kiskaloo
csendes tag

Szép napot!

Szeretnék venni egy új pc-t, a kérdésem, hogy elég-e az FSP HEXA+ 400 W az alábbi konfignak? :

- Intel core I3 7100
- Asrock h110m-hdv r3.0
- Crucial 8 Gb ddr4 2133Mhz
- Seagate 1 Tb
- Gibabyte GTX1050 2 Gb gddr5 gv

A jövőben egy ssd-t tervezek még.
Köszönöm a válaszotokat. :)

(#111040) aleister válasza mghltm (#111038) üzenetére


aleister
veterán

Viszont az esetek nagy részében elég az is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111041) jasonka válasza Amazonas (#111036) üzenetére


jasonka
aktív tag

Szia ! Kösz a választ !
Kétségtelen tény, VAN rajta alsó levegőnyílás porszűrővel - csak mivel alacsonyak a ház lábai nem hittem volna, hogy az elég a beszíváshoz.
A ház egyébként Modecom Cool...

(Csak azt nem tudom most hirtelen átlátni, hogy a ház csavarfuratai jó helyre fognak-e esni - hiszen a hátsó kifújású táphoz (is) jó helyen voltak.... :D)

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#111042) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Üdv! Egy kis gondban vagyok a tápommal, tipusa Chieftec CFT-750-14CS. Nem vagyok sli párti de sikerült hozzájussak mégegy vga-hoz olcsón. A baj az hogy eltünt egy 8pin vga táp kábel. Ezek nagyon egyediek? Úgy értem más brand kábele is jó lehet? Találtam egy oldalon pont hozzá való kábelt de postadíjjal annyi hogy inkább veszek új tápot akkor.. Köszi a tanácsot.

(#111043) varmi2 válasza dlaccc (#111042) üzenetére


varmi2
nagyúr

Általában nem jó más gyártó kábele. Mert nem olyan a csatlakozó a tápon, és a kiosztással is variálnak.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#111044) aleister válasza dlaccc (#111042) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem beszélj vele.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#111045) rumos XIII válasza DR|FTK|NG (#111029) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Szia!
Köszi szépen, közelemben lévőt nem találtam. Megfelelne nekem egy fsp blue storm II 500w is?

[ Szerkesztve ]

(#111046) sutyi^ válasza Motion_Blur (#111033) üzenetére


sutyi^
senior tag

Elméletben relé, szóval ne tojj be.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#111047) sutyi^ válasza syberia (#111025) üzenetére


sutyi^
senior tag

Elméletben maradhat a 350-es, ha csak nem túl öreg már.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#111048) Hunork válasza kiskaloo (#111039) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Igen, a Hexa+ 400 elég a konfignak, nem kell új tápot venned.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#111049) MMIX


MMIX
addikt

EVGA B3 téma a cég fórumában:

EVGA_JacobF, EVGA Product Manager, admin

"“EVGA stands behind its full line of products, and the 5-Year Warranty on each B3 power supply demonstrates the confidence EVGA has in the quality and safety of each product shipped. If anyone has questions or concerns, please contact EVGA Customer Service and we are more than happy to assist. In the rare instance that a replacement unit is necessary, EVGA will support with a free Advanced RMA on all EVGA SuperNOVA B3 Power Supplies.

In addition, the EVGA SuperNOVA B3 review samples, as well as the production, were all built at the exact same qualified facility.”

Thanks,
EVGA

[ Szerkesztve ]

(#111050) Hunork válasza rumos XIII (#111045) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

A teljesítményt tekintve bőven. Ha jól emlékszem, az i3 és HD7770 mellé menne. Annyi, hogy ez nem minősített. Míg a Hexa+ az 80+. Amúgy utóbbi újonnan 12k alatt van, én inkább egy újat vennék, mint egy használtat 10k-ért, ennyi különbség esetén a vadiúj, garanciás táp inkább ajánlottabb. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.