Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) slicck


slicck
csendes tag

Sziasztok!
Leírom a konfigom, és arra szeretnék választ,hogy milyen tápot kellene vennem.

Alaplap: Asrock 870 Extreme3
VGA: SAPPHIRE HD5750 1GB DDR5 VAPOR-X PCIE
Proc: AMD Athlon II X4 640 3.0Ghz AM3 BOX
RAM: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
gépház: THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition
winyó: WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA3 WD10EALX

Nekem ehhez 450W körüli tápot ajánlottak, de kíváncsi lennék arra, hogy milyen gyártótól érdemes venni, és ha esetleg valaki tud ajánlani egy bizonyos típust akkor azt is leírhatná. :)
Nem gondolkodom horribilis összegben, szóval olyan 6-7ezerre gondoltam, persze ha ebben az árban van megfelelő.
Köszi előre is !

(#3002) adorjant


adorjant
senior tag

No,megvettem a CX430-at.
Mivel nem sokan ismerik,és mégtöbben tartanak attól,hogy ez már olcsó,gagyibb táp,mint pl az elődje,nekik jó hírem van: Ha elémtennének egy CX400-at,és ezt,matrica nélkül,nem mondanám meg,melyik melyik :)
Corsairhoz méltó módon abszolút néma,kábelek vannak bőséggel,harisnyázva,mindez picivel 10 fölött,szerintem jó vétel.

Konnektoros mérés még hátravan,nagyon kíváncsi vagyok,hogy a 80+ csak címkében nincs-e meg,vagy pedig fizikailag sem.

(#3003) vzsryl válasza Tommi000001 (#3000) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hali!

Sirtec beles és 80+ Bronze-os, tehát elvileg jó. Tesztet még nem láttam róla.

(#3001) slicck: Szia!

Max. 200W-ot eszik az említett konfig. A legolcsóbb, jó minőségű táp, ami bőven elég hozzá, az az FSP 350-60APN, kb. 6-7k-ért beszerezhető. A kábelhossz elvileg nem túl kecsegtető, ami az alsó-tápos V3-as kuckóban problémát jelenthet, tehát inkább Chieftec GPS-400A-t ajánlok, aminek az 50cm-es kiegészítő CPU csatlakozójának kábele már elég az alaplap mögött való elvezetéshez. De ha drágállod a 10k-t, akkor a 350-es FSP is megfelelő lesz, csak a kábeleket nem tudod majd elrendezni, és kevés is lesz a komolyabb bővítésekhez (mármint a kábelek mennyisége, mivel nincs 6pines PCIE csatalkozó rajta és csak 2db molex van).

(#3002) adorjant: Amit leírtál, eddig is tudtuk (harisnya stb...). Az hogy csili-vili egy táp, még nem azt jelenti, hogy minőségi a belseje is. És bizony a belseje a lényeg. Pl a HKC is, meg az LC-power is csinálnak szép tápokat, vagy pl a Super Flower még szebbeket, de mégis a nagy részük ipari hulladék. Ha felnyitod, csinálsz róla néhány képet, aztán kiméred minden egyes ágának a feszültségét különböző terhelési szinteken, és megfelelő eredményeket kapsz, akkor kijelentheted, hogy minőségi. De addig légy szíves ne vezesd félre a topicba betévedő laikusokat.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3004) 14adam válasza Tommi000001 (#3000) üzenetére


14adam
addikt

elvileg macron beles. Teszt alapján nem rossz ennyiért de ezt nem merném kijelenteni teljesen mert csak gép volt rákötve a teszt közbe nem pedig műterhelő. Mond meg milyen géphez lesz és keresünk egy jobb megoldást meg azt,hogy mennyit szánnál rá

#3002) adorjant gondolom felnyitni nem szeretnéd ...:D esetleg köss rá egy multit is és közbe terheld le amennyire csak tudod. köss rá pár izzót és meglátjuk,hogy hogyan alakulnak a feszek

Vzsryl én ahogy nézegettem az oldalakat az ul szám alapján macron. persze tudom, hogy sokszor eltér az ul a táp belsőjétől

[ Szerkesztve ]

(#3005) adorjant


adorjant
senior tag

Nem a külsőre értettem, amit írtam, sőt azt sem mondtam,hogy a világ legjobb tápja :)

(#3006) deadelon válasza adorjant (#3005) üzenetére


deadelon
aktív tag

ne törődj vele!örülj neki hogy jól működik és passz.igaz kicsit drágállom a teljesítményéhez képest,de én annyira nem értek hozzá.ezért nehogy megszóljanak!mikor [link]ezt vettem és rákérdeztem nekem is először azt mondták "tisztelet a kivételnek"hogy veszélyes benne egy két kondi.de miben nem?de örülök hogy megvettem főleg mert fele áron volt és hihetetlen halk,főleg a volt cooler masteremhez képest.de utáltam azt!?a hangja miatt :U

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#3007) Dyno válasza deadelon (#3006) üzenetére


Dyno
veterán

először azt mondták "tisztelet a kivételnek"hogy veszélyes benne egy két kondi.de miben nem?

Leírtam, vita is volt belőle, a Tiedben NINCS veszélyes kondi!Régebbi szériákban volt csak Capxon kondi és abból se veszélyes az összes, még Didyman is leírta hogy volt nála 2007-es gyártású az égvilágon semmi baja nem volt, nem volt az rajta látható mint a 2005-ösökön.

(#3008) deadelon válasza Dyno (#3007) üzenetére


deadelon
aktív tag

:R

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#3009) vzsryl válasza deadelon (#3006) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"én annyira nem értek hozzá"

Akkor miért jössz ide kötekedni? Egyszerűen hihetetlen némelyik ember hozzáállása a dolgokhoz...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3010) deadelon válasza vzsryl (#3009) üzenetére


deadelon
aktív tag

ha te ezt kötekedésnek vetted,tedd azt.nyugi kispofa azért valamelyest értek hozzá.csak mindig kell alapot adni az ilyen kis professzoroknak hogy beszóljanak.hozzá teszem
direkt kiírtam "ezért nehogy megszóljanak"valószínű ezt a részt nemértetted meg a hozzászólásban.részemről vége.frappáns válaszon ne gondolkozz.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#3011) somasz válasza hugoo (#2986) üzenetére


somasz
addikt

Üdv!
A gép nem 'normál' felhasználásra lesz, mint láthatod, kőkemény terhelésnek lesz kitéve. Renderelés sokat zabál. És igenis, az a cél, hogy fullra leterhelje az alkatrészeket, mert csak akkor volt értelme beruházni rájuk.
A minőségi tápok ráadásul attól minőségiek, h a ráírt maximumnál akár magasabb értéket is képesek leadni rövid ideig.
Rövid ideig... Hát ha te nyugodt szívvel vennél egy alulméretezett tápot, hát szíved joga. Ha a több napos melód elveszik egy újraindulás miatt, mert elszáll a táp, akkor majd a falhoz vered a fejed, hogy miért nem voltál képes drágább tápot venni, miért kellett ezen spórolni...
Meg lehetne nézni a gép jelenlegi fogyasztását egy mérővel, átszámolni pl 80%os hatásfokkal a valós értékre és az alapján dönteni.
És mire mennél vele? :F Az Ati kártya helyett menne bele a két nV, az Atit a renderelés nem terheli le, ellenben a másik kettővel, ezért nem lehetne következtetni a két nV által okozott teljesítményfelvétel-többletre.
A tápra írt érték nem a konnektorból felvett, hanem a gép felé leadott teljesítmény, ez is lényeges még.
Köszönöm, de ezt mindenki tudja :W
Kellett a beszólás, úgy érzem... :C

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3012) vzsryl válasza deadelon (#3010) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha személyeskedsz ilyen "kispofa" jelzőkkel, akkor túl sok értelme nincs a hozzászólásodnak, mert ezen a ponton teljesen értékét veszti.
Amit az előző hozzászólásodban írtál eléggé felháborító volt, főleg a "ne törődj vele" rész miatt. Ha Én itt próbálok segíteni az embereknek, és a félrevezető hozzászólásokat megpróbálom kijavítani, akkor az ilyen közbeszólások nem esnek túl jól.
Egy táp minősége a belsejében rejlik, tehát a külsőről nem lehet megállapítani.
Két fajta tápegység létezik:
-minőségi
-ipari hulladék
A minőségi mindegy, hogy csili-vili-e vagy hogy magas-e a hatásfoka. Az a lényeg, hogy ne legyen veszélyes a gépre nézve, és lehetőleg éveken át stabilan üzemeljen.
Az ipari hulladék meg veszélyes, mert általában nincs benne védelem, vagy ha van is, nem megfelelő.
A CX430-ról még teszteket nem láttunk, így nehéz megítélni, hogy minőségi-e. Annyi biztos csak, hogy CWT beles, ami általában jót jelent, de nem minden esetben.
A Straight Power 550 E7-ről tudjuk, hogy kiváló minőségű. Nem tudom ki volt az, aki problémázott a kondijain.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3013) Knilee


Knilee
tag

hello
van egy FSP 350PNR 350w-os tápom amiben nagyon hangos a ventilátor szeretnék venni bele egy újat bármilyen 12cm-es ventilátort vehetek bele? pl:
Cooler Master 12cm hűtő /R4-S2S-12AK/

(#3014) vzsryl válasza Knilee (#3013) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hali!

Nem lehet bármilyet venni bele. Olyanra van szükséged, ami kb. a gyári ventilátorának a paramétereit hozza, tehát 3V-on elindul és kb. 100CFM a légszállítása.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3015) Knilee válasza vzsryl (#3014) üzenetére


Knilee
tag

hol lehet ilyet kapni mert én még nem találtam. tudnál linkelni egy boltot ahol lehet kapni? köszi

(#3016) kekkec


kekkec
aktív tag

Sziasztok!

Egy új konfighoz, egy FSP400-60GHN(80) tápot néztem ki, szerintetek jó lesz az alábbi gépösszeállításhoz?
Ha mégse lenne jó mit ajánlanátok helyette?

CPU: Intel Core i3 3.33GHz i3-560
Alaplap: Gigabyte GA-H55-UD3H
RAM: 4GB 1333MHz DDR3 RAM Kingston (KVR1333D3N9K2/4G)
HDD: 1TB Samsung 3.5" HD103SJ
ODD: Samsung SH-B083L
VGA: ASUS EAH5750 FORMULA/2DI/1GD5
Gépház: Cooler Master Elite 430

Előre is köszi! :R

(#3017) Qru válasza kekkec (#3016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, az jó lesz. Esetleg ha olcsóbban találsz Chieftec CTG400-at az is jó választás vagy a Corsair CX400 (bár az drágább).

#nincsbennetarcsi

(#3018) kekkec válasza Qru (#3017) üzenetére


kekkec
aktív tag

Köszi! :R

(#3019) hugoo válasza somasz (#3011) üzenetére


hugoo
aktív tag

Azért majd kíváncsi lennék egy mérésre, hogy mennyi is annak a gépnek a fogyasztása az említett felhasználás mellett :U
Amúgy béke...

[ Szerkesztve ]

(#3020) zozz12


zozz12
tag

Helló!
Már egyszer kérdeztem, elég lenne-e egy i5-760 -hoz, egy Gigabyte GTX460 OC -hez, 2db HDD -hez egy Corsair CX400 -as, azt mondtátok elég. Csak azt lefelejtettem, hogy tuning is lenne... ha nem is olyan sok, de lenne. (annyi hogy a CM Hyper 212+ és a GTX460 hűtője még jól bírja) Így már szerintem kevés lenne a CX 400, ezért a CX500 -ra gondoltam. Arról van valami infótok, véleményetek? (a PH -s cikk nem taglalja túl...)
A tunig ugye nem jár garivesztéssel?

köszi

(#3021) Qru válasza zozz12 (#3020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor is elég lenne a CX400. Erős táp az, tuning is simán belefér vele.

#nincsbennetarcsi

(#3022) Tommi000001 válasza 14adam (#3004) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Szia
Phenom II 965 BE
Asus M4N98TD-EVO
XFX 285 GTX BE ( sli lehetőséggel számolva)
2*2 GB DDR3 RAM
2 HDD
2 DVD DRIVE
4 12cm VENTILLÁTOR

Előre is köszönöm

Üdv
Tomi

ui.:Inuduljunk ki abból ,hogy 25000HUF -ot ér az a tápegység ,amit most garanciáztatok.Azt még nem tudom ,hogy megjavítják-e vagy levásárolhatom az árát.

Ez lenne a második táp ,amit találtam.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3023) Qru válasza Tommi000001 (#3022) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem rossz, de én Corsair HX650-et vennék inkább.

#nincsbennetarcsi

(#3024) vzsryl válasza Knilee (#3015) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem tudok. Yate-Loon vagy ADDA ventilátor kellene bele, vagyis azok biztosan jók lennének, de azokat nem lehet kapni kis hazánkban.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3025) slicck válasza vzsryl (#3003) üzenetére


slicck
csendes tag

Már választottam egy másik gépházat, ami jobb is és felül helyezkedik el a táp.
Egy Cooler Masterről van szó.
És a msotani gépemben van egy 450es táp szerinted az megfelelelő lesz?

(#3026) Tommi000001 válasza Qru (#3023) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Szerintem a 650w kevés lenne a gépemhez.....

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3027) vzsryl válasza slicck (#3025) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Rendben, ez könnyít a választáson egy kicsit, mert nincs szükség hosszú kábelekre.
Mi a márkája és a pontos típusa annak a 450-es tápnak?

(#3026) Tommi000001: Szerintem meg nem lenne kevés. És veszem is a fáradtságot, hogy bebizonyítsam.
Íme egy teszt: [link]
HX650 semmi erőlködéssel elbírt 2db GTX285-öt a tuningolt négymagos processzor mellett. De még 3db HD5870-el is gond nélkül megküzdött.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3028) Tommi000001 válasza vzsryl (#3027) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Ez pontosan mit jelent?
"Single +12V rail design"
:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3029) 14adam válasza Tommi000001 (#3028) üzenetére


14adam
addikt

1db 12 voltos ág. Több gpu-nál jól jön

(#3030) Tommi000001 válasza 14adam (#3029) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Létezik olyan táp is a,amin több 12v os ág van?
:R

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3031) duti No1


duti No1
tag

Kérdésem a következő lenne HIPRO HP-W700WC3 minőségre milyen táp? :U

****************AGP FOREVER****************

(#3032) 14adam válasza Tommi000001 (#3030) üzenetére


14adam
addikt

persze. van olyan ami 4-is vagy több. Corsair-ba is előfordul 2-3 ágas is. De ennek igazából akkor van értelme ha több gpu van vagy ha őrült tuningos vagy aki a cpu-val képes feletetni mondjuk 200wattnál többet.
(#3031) duti No1 nem igazán ajánlom pc használatra. inkább szerverbe. Kicsi a hatásfoka és ezért a villanyszámla is több egy átlagos táphoz képest akár 15%-al. Amúgy megbízható szerkezet.

[ Szerkesztve ]

(#3033) dittore


dittore
csendes tag

Mi a véleményetek erről a tápról?
CHIEFTEC CTG-600-80P 600W

(#3034) Tothgera30 válasza Tommi000001 (#3026) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hidd el, a HX 650 elég, lesz. Én most egy GTX 280 AMP-t hajtok vele, de SLI-be is toltuk már haver két 285-ösével, és szépen belangyosodott a táp, de azért nem hangosodott fel (számottevően, mert lehet hogy a vga-k hangjai elnyomták azt a pici zajt, de még biztos hogy nem volt 50%-on sem a ventije), szóval az jónak mondható.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3035) Exil


Exil
csendes tag

Hali.
A következő lenne a konfigom:
amd athlon ii x3 445 (elméletben 4 magosítható, és tervezem is hogy feloldjam a 4.ik magot)
egy asrock n68c-s ucc alaplap
4gb ddr2 ram 1066mhz
2db IDE vinyó (2 80gb-s)
egy +--os DVD író
és egy ati radeon hd4350 512mb

tudom nem egy csúcs pc de többre nagyon nincs keret :(
Az lenne a kérdésem hogy ehhez a géphez elég egy FSP350-60APN. Vagy ha leterhelem amennyire csak tudom akkor elhasal a gép vele?
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Dyno válasza dittore (#3033) üzenetére


Dyno
veterán

Jó táp ha vissza olvasol sokszor ajánljuk ezt a szériát, de egy 1VGA-s, 4magos CPU-hoz még az 500-as kistesója is sok.

(#3035) Exil: Bőségesen elegendő, ha 4850-t vagy 5850-t tennél bele még akkor is bőven elég lenne.

(#3037) balisz


balisz
senior tag

Sziasztok!
Egy csúcs VGA-hoz elég egy ilyen táp?:
http://www.ipon.hu/webshop/product/_chieftec_cft_750_14cs_750w/24522

[ Szerkesztve ]

(#3038) greenstone válasza balisz (#3037) üzenetére


greenstone
csendes tag

Bőven, még sok is. :) Feltéve, ha a gép többi része nem több darab agyonhúzott core i7 meg egyéb elvetemült megoldások. :)

(#3039) 14adam válasza balisz (#3037) üzenetére


14adam
addikt

pontosítanál,hogy mit is takar az,hogy csúcs vga? 2gpu-s lesz? Ha 5970 lesz vagy gtx 580 ahoz még bőven sok is. Ha bármit húzol akkor is. Inkább 14c-t vegyél. Az újabb és árba is kb ugyan ott vannak

(#3038) greenstone "Feltéve, ha a gép többi része nem több darab agyonhúzott core i7" --> Akkor is elég lesz. Ha folyékony nitrózna vagy szárazjegezne akkor is a szűk keresztmetszet a több felé osztott 12voltos ág lenne a baj nem a kombinált teljesítménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#3040) Dyno válasza balisz (#3037) üzenetére


Dyno
veterán

Sok, de milyen VGA-hoz?
Mert 5970-hez meg a GTX480hoz is sok, ha csak nem ezeket duplázod, mert akkor viszont jóválasztás.

(#3041) balisz válasza greenstone (#3038) üzenetére


balisz
senior tag

És az elöbb említett CHIEFTEC CTG-600-80P 600W?

(#3042) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, érdeklődés szintjén melyik a legkisebb moduláris táp ami jó minőség?! Enermax Liberty Eco 400W-t néztem az 16.000, más ebben a kategóriában? üdv

(#3043) somasz válasza hugoo (#3019) üzenetére


somasz
addikt

Ha nem fogyasztana ennyit, akkor is van egy fasza, minőségi tápunk, amire van 7 év garancia... Nem tudok mit tenni, ha kevés a csatlakozó a kisebb teljesítményű tápon...
Nincs harag. :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3044) balisz válasza 14adam (#3039) üzenetére


balisz
senior tag

1 kártyás rendszer lenne

(#3045) Qru válasza Jim-Y (#3042) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem nagyon van rendes beles ettől gyengébb moduláris táp.

#nincsbennetarcsi

(#3046) Tommi000001 válasza Tothgera30 (#3034) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Én elhiszem ,hogy elég lesz,,,,,,,,,,,
De .....
A mostani tápom(ami elromlott) se egy alsó kategóriás táp(OCZ GameStream 700W)
Sose használtam sli ben ,és kb 2 év után bedobta az unalmast....
Ezért szeretnék most egy jobb tápot....
:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3047) @lx


@lx
csendes tag

Sziasztok!

FSP 400W-60HLN típusú táppal van valakinek valami tapasztalata, megbízhatóság, esetleg típushibák, használtan megéri venni ilyen tápot? Egy közepes konfigot kellene elvinnie---> Asus p5b, E5300, 9800GT, DVD író, 250-es samu merevlemez.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#3048) greenstone válasza balisz (#3041) üzenetére


greenstone
csendes tag

Teljesítményét tekintve biztosan elég lesz. Összehasonlítási alapként: én egy húzott AMD 4400+ procit, és a köré épülő gépet, és a tesztként belehelyezett HD 5870-et hajtottam meg egy FSP 250-hen-el. Sehol nem fagyott be, játékokat simán vitte, nem melegedett, nem volt különösebben hangos. Nyilván hosszabb távra nem lenne ideális, de egy minőségi táp tényleg tudja ami rá van írva. ;)

(#3049) Dyno válasza Tommi000001 (#3046) üzenetére


Dyno
veterán

FSP GLN bél volt a régi OCZ tápodba első hsz.-ben benne van , hogy baromi szarul skálázodik az a táp 600W fölött nem is ajánlottuk azokat sohasem, és azért mert túlméretezed a tápod nem fog tovább üzemelni, de a hozzászólásaid hangneméből nagyon úgy tűnik mintha te tudnád mit akarsz venni, akkor kérdezem én mindek kérdeztél vegyél azt amit akarsz?Ajánl neked valamit a kolléga, erre te "szerintem meg nem elég".....
Az a táp amit ajánlottak neked össze sem lehet hasonlítani az OCZ-del amid volt.
Rengeteg panasz érkezett még ide anno hogy sokaknak 1-2éven belül kikészült az FSP Everest/Epsilon 600W fölötti tápjuk, ezek meg egy az egyben olyan tápok mint a tied csak a tieden OCZ matrica van.

(#3047) @lx: 5-6K-nál nem igazán ér többet ha csak nem vadonatúj,amúgy eléág lesz és minőségi táp, csak már nem mai, hatásfoka és hangja a mai mezőnyben már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#3050) @lx válasza Dyno (#3049) üzenetére


@lx
csendes tag

Köszönöm a választ. Beletrafáltál pont 5k és az eladó vállal rá 1 hónap garit.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.