Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Sziasztok!

Használtan szeretnék venni tápot sokat olvastam róla hogy nagyon jó ezért kérném véleményeteket.

Tudom nem csúcs a konfig de stabilan müködik régóta gond nélkül.

Tunning nem lesz,cpu váltás egy erősebre van kilátásba helyezve.

A konfig amihez kellene a táp leírom most.

Gigabyte MA69VM-S2

Cpu amd 4800+

Geil ram 800mhz kitben 2giga

NVIDIA GeForce 8800 GT

A hdd sata2 hitachi 320gb dvd olvasó

A Chieftec GPS 550AB A

Várom megtisztelő véleményeteket.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#72002) Wiz Khalifa válasza Graphics (#71989) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem is tudtam hogy a DeepCool az is jónak mondható. Akkor viszont én XFX helyett azt veszek. Mert félig moduláris ami nekem előny. Az meg hogy 3év gar van rá 5év helyett nem lényeg. Mivel szerintem 1-2éven belül cserélve lesz.

Smoke some weed nigga!

(#72003) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#72002) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És ha már itt tartunk ezek mennyire jók?

THERMALTAKE Hamburg 530W
THERMALTAKE BERLIN 630W
THERMALTAKE Smart SE 530W

Smoke some weed nigga!

(#72004) olajecset


olajecset
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van véleménxe vagy tapasztalata a CORSAIR 450W VS450 - CP-9020049-EU tápegységről? 3 év garanciával 12-ért egész jó vételnek tűnik
Az ok, új konfig és lekapcsol szó nélkül a régi táppal.

Előre is köszönöm a válasz!

(#72005) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Van egy CM V700-am.
Szeretném szépen kifújni belőle a port és a ventit is megpucolni.
Van valamelyik csavaron matrica,vagy szétszedés elleni védelem?
Nem szeretném elveszteni a garit,így ha valami meggátolja a szétszedést,akkor inkább egybehagyom és úgy fújatom ki.
Köszi! :R

(#72006) Graphics válasza Wiz Khalifa (#72003) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

XFX-et vedd.

Thermaltake-t meg hagyjuk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72007) Graphics válasza bombibmw (#72005) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne szedd szet.

Kompressor es kesz. Kiviszi amit kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72008) bombibmw válasza Graphics (#72007) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi Duliee! :R
Akkor csak belefújok,azt csókolom.

(#72009) olajecset


olajecset
tag

A Corsair oldalán olvastam, tápegységek és a Haswell processzorok kompatibilitásról. Ez a gyakorlatban mit jelent?

(#72010) Wiz Khalifa válasza Graphics (#72006) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Csak annyi van hogy én nem akarnék kiadni most 16k-t egy tápra azért hogy 2év múlva cseréljem.

És régebben valaki azt írta itt hogy a Hamburg az jó csak az új szériát kel venni. És mivel újonnan csak azt lehet így nem gond szerintem. :U

Smoke some weed nigga!

(#72011) Potzee válasza Wiz Khalifa (#72010) üzenetére


Potzee
addikt

A város rajzával ellátott Tt Hamburg (W0392RE (TR2-530AH2NSW) egy ágas Sirtec belsőre épül, szerintem vállalható darab, de én is inkább az XFX-et venném.
A német zászlós burlulatos Tt HEC belsőt rejt...felejtős.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#72012) n.gab


n.gab
aktív tag

Sziasztok

Melyik tápot vennétek az aláírásban szereplő konighoz?

XFX 550W TS Series
SEASONIC S12 II 520W

Előre is köszönöm! :R

(#72013) Wiz Khalifa válasza Potzee (#72011) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És szerinted a THERMALTAKE Smart SE 530W az is jóféle? :)

Mert az XFX-el egy árba van de ez moduláris. :)

Smoke some weed nigga!

(#72014) Graphics válasza Wiz Khalifa (#72013) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olcso CWT belsos. Jo , de nem a legjobb.. A modularitas miattnem vennem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72015) Wiz Khalifa válasza Graphics (#72014) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Akkor viszont marad a Hamburg. Jó az 2évig. :) Utána úgy is megy helyére egy Cooler Master V700.

Köszi a segítségeket Duliee & Potzee! :R

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#72016) IstvánLászló válasza IstvánLászló (#72001) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szépestét mindenkinek.

Legyetek szivesek seditsetek kérném szépen,várom mindenkinek a véleményét hozzá szólását.

Nagyon fontos lenne ha segitséget kaphatnék.

A konfigot leirtam fentebbi üzenetembe belerakhatók egy Chieftec GPS 550AB A tápot használtan.

Újj tápr vásárlásra nincs most lehetöségem.

A régi táp rakoncátlankodik emiatt nem haszálom asztali gépemet.

A táp tipusát nem tudom semmijen cimke nics rajra.

Elöre is köszönöm a válaszokat. :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#72017) Potzee válasza n.gab (#72012) üzenetére


Potzee
addikt

A két táp kb. ugyanaz.
Én a Seasonic-ot venném, pláne, ha még ADDA venti van benne. Az S12II szeria jott már ki Jamicon ventivel is.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#72018) Heftike válasza Graphics (#71991) üzenetére


Heftike
csendes tag

Köszi a tanácsot!Az FSP került végül is megvételre.
Első tapasztalat csöndes van elég csati , a sata csatlakozók között lehetne legalább 1-2 cm +távolság.

(#72019) HREH


HREH
senior tag

Seasonic G széria ill. az S12G széria között van bármilyen különbség a modularitáson kívül?
Bél elvileg mindkét esetben a G szériára épül

szerk: esetleg más táp max. 25-30k magasságában, i5, R9 290X/GTX970 alapú gépbe?

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#72020) Graphics válasza HREH (#72019) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanaz a belső :)

25-30 között már akad bőven.

jim bcs hozzászólásai fentebb:

Seasonic M12II-520 EVO
Seasonic M12II-620 EVO
Seasonic G-550
be quiet! Straight Power E9 CM 580W
be quiet! POWER ZONE 650W
EVGA Supernova NEX650G

Emellett még

Cooler Master V550S / Enhance belső /
XFX tápok is / Seasonic belső /

Illetve a Super FLower tápok is jók, és a ténylegesen Enermax belsős Enermaxok / sajna ebben a sávban CWT-vel dolgozik még az olyan nagy gyártó is, mitn az Enermax.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72021) stargazer


stargazer
senior tag

Sziasztok!

van az alábbi konfig:
- Asus sAM3+ M5A78L LE AMD760G+SB710, 4x1333/16GB, 1xPCI-Ex16(HCFX), 2xPCI-Ex1, 3xPCI, 6xSATA2RAID, 1xPATA133, HDAUDIO, 1xGBLAN
- AMD AM3 Phenom™ II X4 965 BOX Black Edition
- OCZ 2.5" SATA3 60GB - Agility 3
- HDD 3,5 Sata2 2TB WD GP 64MB WD20EARS
- Kingston HyperX KIT 2x4GB DDR3 1600MHz
- SONY SATA AD-7283S-0B OEM LabelFlash Fekete
- VGA Geforce GTX460 PCIe 1GB GIGABYTE GDDR5 GV-N460OC-1GI
- FRACTAL DESIGN DEFINE R3 BLACK ATX MIDITOWER 2X120MM FAN W/O PSU

eddig ez ezzel a táppal ment:
- FSP 400W FSP400-60APN Active PFC 80+

Most cserélve lenne a VGA és volt egy olyan érzésem hogy lehet hogy kevés lesz a táp. Valami újabb generációs GTX, talán 780, vagy Radeon R9 290-290x, ilyesmi.
Namost megnéztem pár watt kalkulátort a neten és hát mindegyik mást mond. Van amelyik szerint 500-as,és van amelyik szerint 550-es kell. Ha ennyire nem egyértelmű, akkor én a 600-asra szavaznék, de azt se akarom hogy kihasználatlan maradjon. Szerintetek?

Köszi!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#72022) Graphics válasza stargazer (#72021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na akkor.

Biztos, hogy ezzel a procival, ami már korából adódóan nem egy erőbajnok, képes lesz kihajtani akkora VGA-t?

Először ezt kéne kideríteni, mert lehet teljesen felesleges a VGA irányába mozdulni, ha nem is képes kihajtani azt.

A másik, HA mégis. akkor az az FSP sajnos kevés lesz a feladathoz, mivel két ágas konstrukció.

Konkrétan 180-200W körül tud leadni az egyik ágon. De azok a kártyák amiket írtál 250W-tól indulnak fogyasztásilag.

Egykártyás rendszerhez egy 550-600W-os táp ideális, HA nagyobb VGA van. Az elképzelt variációkhoz megfelelő lenne egy 1 ágas 550-es.

Pl.

FSP Raider 550
XFX Pro/TS 550

És anyagi kerettől függően felfelé.
Kalkulátorokat meg hagyd.. Megnézed a VGA-k valós fogyasztását itt, vagy más tesztekben. Hozzá a proci fogyasztását.

De érzésem szerint a proci limitáló tényező lesz a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72023) HREH válasza Graphics (#72020) üzenetére


HREH
senior tag

Köszi a tippeket, mazsolázok akkor! :D
Modularitásra nem hiszem, hogy szükségem lenne, +1 hibalehetőséget látok benne.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#72024) stargazer válasza Graphics (#72022) üzenetére


stargazer
senior tag

Szia,

háttőőő én abból indultam ki, hogy itt pl. ezt ajánlják:
- Intel Core i5-4430
ami, igaz kicsivel erősebb mint a Phenom, de messze nem annyival, mint amennyivel a VGA-k erősebbek lettek 3 év alatt. Ez a Phenom 3 éve nem a felső közép kategórában volt, mint most ez az i5.
A két proci összehasonlítása.

Ahogy én látom, inkább a fogyasztás lett sokkal de sokkal kedvezőbb az újabb procik esetében. Nem hinném hogy a proci lesz a szűk keresztmetszet, de lehet, annyira nem értek hozzá, csak ezekből tudok kiindulni amiket pl. az ilyen oldalakon látok.

Egyébként FSP Aurum Gold 600-ra gondolnék. Ez nem tudom egyágas-e, de ha kettő is, egy ágon elvileg le tud annyit adni amennyi a VGA-nak kell. De azt pl. hol látom melyik az egyik ág és melyik a másik?

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#72025) Graphics válasza stargazer (#72024) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért a proci összehasonlítása picivel árnyaltabb, és itt jobb képet kapsz teljesítményügyileg.

[link]

Tehát nem mondom azt, hogy nem jó az AMD, de procierőben az Intel i5-ös megoldása / és még ott csak a régebbit tudtam mellétenni / össze-vissza veri :) Én kijelentem ,hogy a proci erősen szűk keresztmetszet lesz bizonyos szintnél. Ezt hívják procilimitnek.

Ezáltal a VGA-t sem hajtaná ki megfelelően, szerintem.

Tápban jó az irány az Aurum Gold egy jó táp.

VGA ügyében itt tudnak segíteni, szerintem itt hamarabb választ is kapsz arra, hogy mi lesz a limitáló tényező, én azt mondom a proci ahhoz a feladathoz, amit majd szánnál neki, kevés lesz, tehát kihasználatlan lóerők lennének a VGA-ban.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72026) stargazer válasza Graphics (#72025) üzenetére


stargazer
senior tag

És akkor a többi nem lesz sovi? Alaplap, ram, stb?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#72027) Graphics válasza stargazer (#72026) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alaplap nem igazán befolyásolja ezeket, az max ha tuningolásra hegyezed ki a dolgokat.

RAM se.

Proci-VGA viszony ami mérvadó itt. Na meg ugye a kakaót a táp adja majd. :) De mondom a többit a másik topicba, mert mindenre nem terjed ki a gondolatom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72028) stargazer válasza Graphics (#72027) üzenetére


stargazer
senior tag

Mindenesetre köszi a helpet!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#72029) Wiz Khalifa válasza stargazer (#72028) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha erősebb proci kell akkor lap csere is javasolt. Mivel azzal a 760-as elavult chipset-el nehéz lesz valamit is kezdeni. Egy 970 de inkább 990-es ajánlott!

Smoke some weed nigga!

(#72030) Macsugape válasza Graphics (#71827) üzenetére


Macsugape
csendes tag

FSP Hyper 600 vagy 700-ról mi a vélemény? Árban annyi, mint ezek az 550-esek... nagyjából. 1-2 ezer különbséggel. 5 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#72031) Zsohi válasza Macsugape (#72030) üzenetére


Zsohi
őstag

Egy szarul pozicionált termékcsalád, a saját véleményem szerint. Van nála olcsóbb és még gyártón belül is jobb ár/érték aránnyal rendelkező darab. A kétágas kialakítás ilyen teljesítményszinten nem ideális: A 700-as modell egy ágon 420 wattra képes ami a mai hardverek mellett elfogyhat tuning mellett, vagy CF/SLI rendszer esetén. Szóval felejtős, amíg a Hexa árszintjére nem fog esni az áruk...

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#72032) Potzee válasza IstvánLászló (#72016) üzenetére


Potzee
addikt

A GPS 550A8 egy CWT belsőre épülő táp egybehagyott 12V-os ággal. Nem a legjobb Chieftec táp, van tőle jobb választás a használt piacon is -nyilván az anyagi kerettől függően- de ha jó állapotú a táp (kondik, forrasztások, venti, stb) akkor bőven kiszolgálja a konfigodat.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#72033) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Az baj ha egy másfél éves XFX Pro 650-es 87%-os tápnak netezés, filmnézés alatt semmi hangja sincs de ha terheli az eladó játékkal akkor állítása szerint halható hogy megy a venti. Még 3,5év gari lenne rá a PCGear-be ami megszünt. De a garilevelet, meg minden gyári tartozékát adná. Egyszer szedte szét kitakarítás céljából mert azt hitte amiatt megy a venti akkora fordulaton terhelés alatt. Azt mondja égett szag, stb nem jön belőle így ha minden igaz a venti adta meg magát. Pedig ADDA ventis.

Szerintetek így megér 11k-t? Végül is egy megbízható táp ami venticserés max. De lehet én azt se fogom hallani mert az is lehet hogy neki nagyon nyitott a háza.

Smoke some weed nigga!

(#72034) Horvi válasza Wiz Khalifa (#72033) üzenetére


Horvi
őstag

Ha az XFX-nél is úgy van mint az én FSP tápomnál akkor az egyik csavar le van ragasztva egy matricával. Ha azt leszeded és megbontod a házat akkor legjobb tudomásom szerint ugrik a gari.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#72035) PainKiller13 válasza Wiz Khalifa (#72033) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szia. Nekem volt egy XFX 650 XXX edition-öm, ami IDLE-ben halk volt (hallható), játék alatt meg erős turbina hang, én azóta nem is kockáztatok, nem ajánlok senkinek XFX-et, Seasonic drágább, de milliószor jobb(azt játék alatt sem hallani).

Persze ennek ellenére 11k-t megér, akkoris ha ventit kell bele szerkesztened, gondolom ha szétszedte akkor a varranty már nem érvényes, már ha volt rajta matrica.

(#72036) Graphics válasza Wiz Khalifa (#72033) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem azért, de egy táp játék alatt nem lesz halk... Terheléskor vminek kell hűtenie...

Szóval ne variáljon, tápventi csere meg nem sétagalopp feladat. Ugyanolyan speckoknak megfelelőt kell beletennie, amit szintén hasonló fordualton fog forgatni, tehát halkabb nem lesz..

11-ért ha nem veszed meg Te, akkor megveszem én :D annyiért ajándék :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72037) PainKiller13 válasza Graphics (#72036) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hogyne lenne halk :) Seasonic G550 pont annyira halk mint IDLEben :)

(#72038) Graphics válasza PainKiller13 (#72037) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudjuk milyen hardvereket kell járatnia annak a tápnak :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72039) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Horvi, PainKiller13, Duliee:

Köszönöm a válaszokat! Akkor megveszem. Szerintem hallani úgy se fogom mert eléggé zárt házban lesz. Igaz jó hűtésű ház de nem sok minden hallatszik belőle. Ha meg mást nem veszek egy gyárilag belevaló ventit ha mást nem eBay-ről. :) Köszönöm azért! :R

Smoke some weed nigga!

(#72040) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#72039) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem se hangos a V700 játék alatt. Csak a VGA-t hallom. :) Az adatlapomon olvashatod a konfigom.

Az XFX tápnak ez a konfigja volt:
Zalman Z11 Plus # XFX PRO 650 # i5 4670 # ASUS B85 Vanguard # Corsair H75 # Gigabyte R9 290 OC + Alpenföhn Wasser # 8GB Kingston Hyperx Blue 1600MHz # WD Blue 1TB # Blaupunkt 32"FHD # Logitech ultr

Smoke some weed nigga!

(#72041) PainKiller13 válasza Graphics (#72038) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ott az aláírásban :) Új Middle Earth pedig eszi a hardvert.

(#72042) Graphics válasza PainKiller13 (#72041) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el a fentebb írtakat :)

A tápot most venné, nem az ami az aláírásban szerepel :P

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72043) Wiz Khalifa válasza Graphics (#72042) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egyébként nem az aláírásomba szereplő gépbe lesz. :P

Hanem ebbe:
Intel DX48BT2
Intel Core 2 Quad Q6600 G0 (3GHz/4core)
2x4GB Crucial CT51272BA1339 1333MHz reg ECC ram
Nvidia GTX460 1GB 256bit GDDR5
1x Samsung 120GB Sata
1x Samsung SH-224 Sata
Acorp űber nagy ház modding előtt! :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#72044) Graphics válasza Wiz Khalifa (#72043) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, sejtettem.

Szerintem nem lesz vele gond.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72045) Wiz Khalifa válasza Graphics (#72044) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Annyi hogy még pár elem hiányzik a gépből. :)

Pl procit is meg kell venni mert az még kölcsönbe van, a hűtőt is combosabbra cserélni, VGA-t is azért nem írtam márkát főként mert nem tudom melyiket fogom ki de az biztos hogy REF hűtős lesz. :)

A ram majd cserés lesz mert kicsit lassabban boot-ol be vele a rendszer a reg ECC miatt.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#72046) Macsugape válasza Zsohi (#72031) üzenetére


Macsugape
csendes tag

Értem! Köszönöm, és olyan 600-650W -os tápokban milyet tudnátok ajánlani, ami ténylegesen jó és minőségi (halk is)?

A keret olyan 20k környéke volna.

[ Szerkesztve ]

(#72047) Zsohi válasza Macsugape (#72046) üzenetére


Zsohi
őstag

FSP Raider 650, ha valóban szükséged van olyan magas teljesítményű tápegységre(nem a leghalkabb darab).

SEASONIC S12 II 520W. A gépet nem ismerem amibe kerülni fog, de gyanítom ez is bőven megfelelő lesz. Halk és árban is jó.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#72048) prof.hardver


prof.hardver
csendes tag

üdv mindenkinek!
tápvásárlás előt kinéztem a Cooler Master V700-as tápját Iponon 38800k de csak 3 év gari van rá :(
a másik táp EVGA SuperNova G2 850-es tápja Iponon 37310k viszont 10 év rá a gari.
a lényeg full moduláris,minőségi,megbízható,halk és legalább gold+ fokozatú legyen.
Az EVGA tápja mennyire minőségi megérné-e hosszabb távra a befektetést.
Ha jól tudom az EVGA tápjának belseje FSP tehát megbizható plusz még a 10 év gari.
tuning nem lesz,fx-8350-es procihoz és egy asus gtx 970-es kari hoz kellene,a gép 10-15 órán keresztül menne.
még a héten menne akkor a rendelés.
szerintetek?

(#72049) Graphics válasza prof.hardver (#72048) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell ekkora tap. Kisebb esetleg?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72050) Macsugape válasza Zsohi (#72047) üzenetére


Macsugape
csendes tag

Köszönöm! Megnézegetem! :-)))

Amúgy ezek kerülnek bele:

-AMD FX-8350 4,00GHz
-GIGABYTE R9 270X 4GB DDR5

De azért gondoltam nagyobbat, hogyha esetleg későbbiek folyamán cserélném... vagy fölös?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.