Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) koko52 válasza South Velen (#65297) üzenetére


koko52
veterán

Semmit nem irányít csak azt aki utána lohol. Amennyi kriptóval rendelkezik az egy nagy nulla. Az ingadozást a hívei okozzák. A shitcoinokkal szintén. Az egy kicsit tőzsde jellegű lett. Akinek van idegrendszere hozzá (és játékpénze) az vágjon bele.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#65302) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Tőzsdék is kaptak egy pofont infla adat miatt mert beindult a találgatás, hogy FED mikor áll le QE vel vagy/és emel kamatot. FED persze mindent tagad.
Ennyi az ok. Nem nem Musk adott pofont az SP500nak... :)

eth meg nagyon nagyot ment bármilyen korrekció nélkül nem nagy csoda ha van egy profitrealizállás. A kérdés az innen merre ez majd kiderül de a trend megvan. Ez eddig nem a februári 2000$ról ment 1300$ra ami azért csúnya volt.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#65303) tixem válasza utomi (#65282) üzenetére


tixem
addikt

WIN10, semmi mókolás. Hazaérek küldök egy képet a radeon szoftver beállításokról. De alapvetően ez alapján csináltam [link] Persze az is lehet, hogy nyertem a szilícium lottón

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#65304) madpapa válasza Dare2Live (#65302) üzenetére


madpapa
senior tag

Kellett már egy kis pofon, mert félelmetesen túl volt pörögve az utóbbi néhány napban. De már látszik, hogy kezd észhez térni a piac és szépen lassan kúszik felfelé minden.

[ Szerkesztve ]

(#65305) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Elon Musk új kijelentésénél, Ti is úgy érzitek, hogy ETH-ra gondolt mint zöldebb crypto megoldás? Az nekünk elég jó lenne ha igen :B

(#65306) szabeska válasza phanzetomox (#65305) üzenetére


szabeska
addikt

Doge-ra gondolt szerintem :DDD

F1

(#65307) Puffocska válasza phanzetomox (#65305) üzenetére


Puffocska
tag

Vagy most vett Seagate/WesternDigital részvényt, kell a profit neki és a chia volt a fejében...sosem lehet tudni.

(#65308) Polllen válasza szabeska (#65306) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ő valamiért a Doge-t vette a vállára. De ettől a kutya még nem rázta meg magát, szépen csökken az értéke napról napra.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#65309) Kiskokó válasza SzlobiG (#65280) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én mondjuk pluszba szálltam ki, de tegnap még azt a kis maradékot is kivettem, max ha nagyon beesik vissza teszem :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65310) Kiskokó válasza Laraxior (#65299) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért most már készülj fel, lesz még egy ugrás ami talán 5K-ra is felviszi de után jön a Korrekció... erősen eufórikus túlvásárolt szinten tartunk már.
A bálnák napok óta csinálják magunka a 10-15%Dipet de a korrekció nem jött el... szóval jön még egy emelkedés de utána zuhi. SZERINTEM

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65311) Laraxior válasza Kiskokó (#65310) üzenetére


Laraxior
titán

En nem operalok olyan nagy penzekkel, hogy annyira fajjon a dolog, viszont minden plusz euronak orulok. :D Nekem is az oke ha visszaesik 2000$ kore az ár, de 4300-on sem rossz :D
De ugyis vissza fog kapaszkodni szerintem. Eleg sok helyen olvastam az 5k-s minimum árról.
Ha ezt a hónapot kihúzza ilyen intenzitással akkor veszek egy 3070-et még, ha nem igazán akaródzik neki haladnia, akkor marad így. 140-el elkapirgál, a 3060 így is ingyenbe volt már :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#65312) 3800+ válasza Kiskokó (#65310) üzenetére


3800+
őstag

Nem is biztos hogy olyan soká jön a nagyobb korrekció. Zúzunk tovább lefele.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#65313) Garsza


Garsza
veterán

Mi ez a nagy zuhanás mindennél? Történt valami fontos? A tesla bejelentésén kívül?

(#65314) ReFleXx válasza Garsza (#65313) üzenetére


ReFleXx
addikt

pentek van :K

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65315) Dare2Live válasza Garsza (#65313) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kijöttek tegnap az infla adatok. Meg van egy adag profit realizáló. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#65316) Kobe válasza 3800+ (#65312) üzenetére


Kobe
veterán

No offense, de az elmult 1-2 hetben naponta majreztal osszevissza korrekcio igy, korrekcio ugy, mindezt kemenyen max 3-4% mozgasokra

Let it go.....teljesen felesleges ezen porogni napi szinten
1, latszik hogy igazi korrekciot (30%+) nem igazan lattal testkozelbol, ha 3-4% ennyire aktivan meg tudja mozgatni a fantaziad
2, ez mar regen tozsde / hosszutav kategoria. Ott is, az 5-10 evre vett cuccoknal is naponta nezegeted a napi / oras gyertyakat? (semmi ertelme)

Menjen a gep, a tobbit meg intezi a piac, cest la vie

(#65317) Garsza válasza ReFleXx (#65314) üzenetére


Garsza
veterán

És az mit számít. Már egy ideje figyelem a piacot de sűrőn van ilyen nagymértégű zuhanás tömegesen.

(#65318) ReFleXx válasza Dare2Live (#65315) üzenetére


ReFleXx
addikt

amcsik kivettek a dellat hogy megtankoljak a szatyrokat is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65319) Kobe válasza ReFleXx (#65318) üzenetére


Kobe
veterán

Hacsak azt toltenek..... Van baj boven... ;]

(#65320) Puffocska válasza ReFleXx (#65314) üzenetére


Puffocska
tag

csütörtök inkább... :U

[ Szerkesztve ]

(#65321) Franklin válasza Puffocska (#65320) üzenetére


Franklin
addikt

Az már kis-péntek, más néven cséntek :D

(#65322) #49155328 válasza phanzetomox (#65305) üzenetére


#49155328
törölt tag

(#65323) demmer123


demmer123
őstag

Szépen le zuhant a bitcoin ennyi volt? :( Főleg hogy Tesla is kiszállt.

[ Szerkesztve ]

(#65324) Laraxior válasza demmer123 (#65323) üzenetére


Laraxior
titán

Mer' aszonta a Maszk, hogy mégse lehet bitkojinnal fizetni a Teszláé'. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#65325) mZoleee


mZoleee
senior tag

szerintem ezen nem kell meglepődni.. az előző 5 éves ciklust megnézve volt vagy 4 bounce-back... link idén még egysem.. lehet ez lesz az első..

(#65326) ReFleXx válasza Garsza (#65317) üzenetére


ReFleXx
addikt

meg mondom én neked, semmit, mert csütörtök van :P

#65319Kobe
az sem rossz :DDD

#65323demmer123
ennyi? mennyi? most kell bevásásrolni

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65327) , válasza demmer123 (#65323) üzenetére


,
addikt

Mit értesz kiszállás alatt?

(#65328) 3800+ válasza Kobe (#65316) üzenetére


3800+
őstag

Most nem fogom visszapörgetni, de 10-20%-nál írtam inkább és közel sem naponta. Elfogadom a költői túlzást, bár nem értem...

Azért szerintem nem baj ha követi az ember a mozgást, mert trend ide vagy oda sose tudni melyik az utolsó peak. Csak reménykedünk hogy nem az előző volt...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#65329) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Ismeri valaki a pandaminer.io -t, megbízható oldal?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#65330) travix


travix
aktív tag

Szépen zuhan az ether, mázli hogy sikerült coinbasen eladni hajnalban. Nem lepődnék meg ha megismétlődik a 2018as crash. Amikor valami ilyen gyorsan megy fel az általában hasonlóan megy vissza is.

(#65331) htc07 válasza travix (#65330) üzenetére


htc07
addikt

Annyira nem mondanám, a legtöbb fontosabb coin (BTC is) 10-12% minuszban van (24h).
Az ADA-t kivéve. :D

[ Szerkesztve ]

(#65332) Franklin válasza travix (#65330) üzenetére


Franklin
addikt

Azért még nincs itt a világvége, mert pár %-ot esik az árfolyam.

Pár nap/hét és újra 60e felett lesz a BTC és 4e felett az ETH is.

Legfeljebb nem :D

(#65333) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Jo kis 3060 ti minibanya. Olyan szexyn van elrendezve.. ;]

(#65334) GabeE3e


GabeE3e
tag

[link] <--- Ezt látta valaki, ha Strix 3080-van benne és nem valami gagyi, akkor lassan már egész jó vételnek tűnik : :D

(#65335) shteer válasza Agyrák666 (#65333) üzenetére


shteer
titán

szép :D

ide is érkezett pár kártya, a szim PC-ben dual 3060 teszt:

Z370 Extreme 4 lapban megy ~98MH, csak az x16 risert kell bekötni meg külön tápkábelre

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#65336) Kaci84 válasza GabeE3e (#65334) üzenetére


Kaci84
őstag

Annyira nem jó ez. Ezekkel az alkatrészekkel is ki lehet hozni olcsóbban. Amennyire sejtem Asus Dual 3080 van benne. Fotók alapján. Na meg gondolom gagyi alaplap, táp és hűtés. Persze le is van ragasztva alkatrész cserélgetés nuku. Meg ha árba közelít is nagyon kevés ember akar 200+ költeni procira.

(#65337) Kiskokó válasza 3800+ (#65312) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát amit eddig tapasztaltam, hogy ha a 10-15% esés körül megtud maradni akkor kisebb az esély a nagy esésre. Ha nagy esés van akkor az pikk pakk esik 20-30%-ot.
Reméltem, hogy lejjebb megy mert akkor még vettem volna vissza de egyelőre még várok, még nem dőlt el lefelé vagy kicsit felfelé indulunk e el.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65338) 3800+ válasza Kiskokó (#65337) üzenetére


3800+
őstag

:R

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#65339) Frozen


Frozen
őstag

Tudna valaki ajánlani egy progit bányára?
A trex.exe win10 en folyamatosan random elszáll valami 0x0000142 kodos hibával van hogy 5 nap után van hogy 2 nap után változó.
Vagy a hibára megoldás van e
vagy van e másik értelmes progi?

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#65340) mZoleee válasza Frozen (#65339) üzenetére


mZoleee
senior tag

phoenixminer?

(#65341) Garsza


Garsza
veterán

Egy alaplaphoz csatlakozó kártyákan rá szabad kötni két külön tápegységre?

(#65342) RockHaRD válasza Garsza (#65341) üzenetére


RockHaRD
addikt

Persze, csak legyen meg az az ATX híd, ami egyszerre indítja a két tápot bekapcsoláskor.

(#65343) Frozen válasza mZoleee (#65340) üzenetére


Frozen
őstag

az nem úgy volt,hogy valami gond lett vele a múltkorában volt valami aztán sokan otthagyták

Vagy azóta megint jó?
Honnan érdemes beszerezni a megbizhatóság miatt?

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#65344) Garsza válasza RockHaRD (#65342) üzenetére


Garsza
veterán

És nem kell a két táp nulláját összekötni? Hogy egy potenciálon legyenek? Ha az egyik tápnak bekapcsoló jelét fixen megadom abból lehet gond?

(#65345) RockHaRD válasza Garsza (#65344) üzenetére


RockHaRD
addikt

Egy ilyen kábel kell neked tudtommal.

(#65346) mZoleee válasza Frozen (#65343) üzenetére


mZoleee
senior tag

nem volt vele semmi gond, csak a NiceHash neki állt hisztizni egy fake beta verzió miatt..

pl innen: PhoenixMiner 5.6d

(#65347) rasotamas válasza Garsza (#65344) üzenetére


rasotamas
veterán

Tápok nullája PE-re (életvédelmi földre) van kötve, tehát nem földfüggetlen tápok, mint egy laptoptöltő. Ha mindkettő be van dugva a konnektorba akkor össze van kötve.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#65348) rasotamas


rasotamas
veterán

Keresek egy cikket, tegnap olvastam, megkérdeztek 5-8 "szakértőket" hogy milyen feltörekvő kriptóba érdemes befektetni. 2 dologra emlékszem:
- az egyik szakértő a coincash.hu alapítója volt (de gőzöm nincs ki)
- az egyik szakértő a 1inch-et ajánlotta
Ezek jó tanácsok lehetnek vagy felejtős az összes ilyen? Egy kisebb összeget szétszórnék az ilyen "centes" cuccokba hátha nagyon felértékelődik valamelyik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#65349) rasotamas válasza RockHaRD (#65345) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez mennyire fontos egyébként? Az nem jó ha kézzel bekapcsolom a videokártyát külön ellátó tápot aztán utána indítom a gépet?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#65350) Zoty4


Zoty4
őstag

Srácok, olvastam hogy nem mindegyik alaplap képes PCI-E elosztot kezelni. Honnan lehet tudni hogy melyik tudja? Low budgetes alaplap+cpu kombók egyszerűen eltüntek, pedig még pár hónapja volt egy csomó 5-6 slotos. Most ami nem horror ár azok 2-3 slottal rendelkeznek. Na ha ezt a 3mat lehetne szétosztani 3x4re vagy akár 1x4 +1 +1 re már fasza lenne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.