Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) fogtunder válasza szazbolha (#39299) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem nem Samsungos 1060-akkal még mindig a MPH Equihash a legjobb, szerencsére ETH-ra váltottam egész héten, most el is adtam 0,2-t, hogy elkezdett felmenni az ára, elvileg csütörtökön jön meg a pénz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39302) Skynet258


Skynet258
veterán

Haladjon csak még tovább sokáig, ha már mindenemet átraktam abba. Tegnap éjjel óta pár ezrest nyertem ezzel. :DDD

https://geekpulse.hu

(#39303) szazbolha válasza fogtunder (#39301) üzenetére


szazbolha
addikt

Vettem 1050-et meg 1050ti-t is, sajnos mindkettő micron ram-os

Teszteltem mindenféle coinnal, de nagyjából egyformák, a 1050ti előnye csak annyi, hogy tud eth-t meg etc-t bányászni, de ez a mikronos csak 13-14-el megyeget. Másoknál 15+ Mh/s-t is olvastam.

Vettem egy olcsó RX560-at is (sapphire pulse), hogy versenyeztessem ezekkel, de azt még nem tudtam beüzemelni. A BC driverrel nincs open cl. Illetve van a GPU-z szerint, de kombustor opencl sem megy le rajta.

[ Szerkesztve ]

(#39304) Plasticbomb válasza szazbolha (#39303) üzenetére


Plasticbomb
addikt

luxmarkot próbáld meg. Egyébként ha nincs opencl, akkor ott alapból géz van.. gyalu, újratelepités.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39305) fogtunder válasza Skynet258 (#39302) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én alapból mindent abba váltok, lehet jobban járnék hosszútávon, ha HODLolnék minden vackot, de a francnak sincs ideje ezt figyelni, amíg nem térül meg a gép, addig valami könnyen kezelhető, stabil cucc kell.
Remélem jövő héten megy még fel, mert nem adtam el mindent.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39306) NoX válasza Tamás9x (#39293) üzenetére


NoX
senior tag

Én a helyedben óvatosabb lennék ezzel az új Bminer-el. Bővebb utána olvasás után én arra jutottam, hogy valószínűleg egy scam miner.
- alig néhány hónapos, és egyből mindenkire rálicitál
- zcash fórum, ahonnan a szerzőt bannolták, mert túlságosan agresszívan reklámozta saját programját
- bitcointalk fórum, ahol a felhasználók furcsa dolgokat jeleztek

A zcash fórumon is furcsa statisztikák derültek ki a Bminer-el kapcsolatban; nem stimmel a kijelzett hash a pool-on fogadottal hosszú távon sem, folyamatosan kapcsolatban van a dev pool-al, más szerint meg inkább 10%-os az a dev fee, stb.

Szóval csak óvatosan... Ne emeljünk egyből a trónra egy gyorsan jött miner-t, mert lehet pont ez a célja a terjesztőnek.

(#39307) Tamás9x válasza NoX (#39306) üzenetére


Tamás9x
őstag

Rendben az egyik gépen fent hagyom futni hátha csinál valami. :R

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#39308) nandi17


nandi17
tag

mitől lehet h gtx 970 csak 2.5mh/s csinál ETH előző kártya is gtx 960
néztem legalább 20mh/s tudnia kellene
minergate , claymor próbáltam
viszont a nicehash rendesen csinálja

(#39309) Enter65 válasza kugli81 (#39296) üzenetére


Enter65
Topikgazda

Az összefoglalóban megtalálható az AMD BIOS módolása! Ott le van írva, hogyan kell a Compute módot beállítani, átváltani!

Kérlek OLVASD el az Összefoglalót!

(#39310) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Na lassan alakul a dolog!

Pénteken raktam össze a rigem (5x Asus Strix Rx470 4G). A mining.help leírása alapján dolgoztam, visztont az 5 kártyából 4 az istennek sem akart 23,3 Mh/s-nél gyorsabban dolgozni. Az OverDirveNTool-ban hiába állítgattam bármit, maximum lefagyasztani tudtam a rendszert 4 kártyánál, 1 kártya volt, amit fel tudtam gyorsítani 26 Mh/s-ra, de egy újraindítás után ez is visszaesett 24,5-re ugyanazokkal a beállításokkal.

Először a driverre gyanakodtam, így DDU után felraktam az augusztusi Blockchain Beta drivert. Ennek az lett az eredménye, hogy 0,1-0,2-vel lassult minden kártya, az OverDriveNTool ugyanúgy hatástalan maradt.

Ezután a BIOS felé fordult a figyelmem, mert - bár moddolva vettem a kártyákat - mást nem tudtam elképzelni. Polarissal betöltöttem az eladótól megkapott eredeti BIOS-t és a "ONE Click Timing" gombbal automatikusan átírattam az értékeket. Majd AtiFlashtool-lal parancssorból flasheltem a gpu1-et (a GPU-Z alapján a 0. VGA az alaplapi). Újraindítás után legnagyobb meglepetésemre a korábbi 4 lassabb kártya mind 26 Mh/s-t produkált a gyári beállításokkal, míg a korábban egyedüliként húzható kártya sebessége visszaesett 22,5 Mh/s-re. :F

Miért lehet ez? Lehet, hogy a flashtool flashelte mind a négy kártyát egyszerre? Az ötödik vajon miért maradt ki? Most azt tervezem, hogy megpróbálom flashelni a jelenleg lassabb kártyát is, de kicsit félek, hogy elromlik a mostani állapot.

Van valami ötletetek?
Illetve a FlashToolban, ha van alaplapi VGA-m, akkor ugye tényleg 1-től kezdődnek a kártyák?

(#39311) sanzi89 válasza NoX (#39282) üzenetére


sanzi89
addikt

Csak a Nicehash másfélszeres pénzt fizet/fizetett az elmúlt időszakban, mintha közvetlenül pl. Monero-t bányásznék. Így marad a szenvedés a CPU bányászattal.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#39312) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok
Tudnátok adni valami alap irányzékot overclock-al kapcsolatban ? MSI afterburner van a gépen és 2db RX580 8GB vga-ról lenne szó , Bios moddolás volt

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39313) Plasticbomb válasza dvd_R+ (#39312) üzenetére


Plasticbomb
addikt

GPU clock és fesz le amíg nem lesz instabil, illetve amíg nem esik hashrate csak 0.1 egységet, VRAM fel, amíg nem kezd el 1-2/percenként több hibát visszajelezni HWInfoban.

Jelentem, megy az ALTCOMMUNITY/SONO (SKUNKHASH algo) bányászat! Ami biztos: VRAMot ez sem terhel lényegesen, ellenben a GPU-t maxra tekeri. A moddolt RX480an 2000MHzes ram frekin 1-10% memory controller terhelést mutat...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39314) dvd_R+ válasza Plasticbomb (#39313) üzenetére


dvd_R+
őstag

a fesz alatt mit értesz? msi afterburner -ben powerlimit van és temp limit
Illetve xfx vga -ról van szó és egy sapphire-ről

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39315) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Srácok, tobb honapja megy a gép, ma hazaerve ez fogadott.

Mi tortent ?

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39316) subaruwrc válasza Fiddlestick (#39315) üzenetére


subaruwrc
félisten

Milyen vga ?
Videó memória hibának tűnik. Lehet megsült.

(#39317) Fiddlestick válasza subaruwrc (#39316) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

zotac, de ketto egyszerre ? Egyebkent ketlem, mert max 48 fokon mentek.

szerk: zec-re hozzak az 1600sol-t hibatlanul !

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39318) Plasticbomb válasza dvd_R+ (#39314) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Radeonokhoz használd az OverDriveNTool-t.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39319) Krix válasza Fiddlestick (#39315) üzenetére


Krix
őstag

Vegyél vissza kicsit a tuningon.

If it is not broken then don't fix it!

(#39320) dvd_R+ válasza Plasticbomb (#39318) üzenetére


dvd_R+
őstag

ŐŐŐ
Azt nem ismerem... eléggé "newbee" vagyok a témában
Jelenleg 16-19mhs el bányászik a 2 vga
és mindenhol 30 van feltüntetve szeretném ehhez közeli értékhez varázsolni de nem tudom milyen értékek kellenek hozzá..

Msi after burner-el nem működik hozzá? mert akkor letöltöm amit írtál, csak jelenleg hiába töltöm le ha nem értek hozzá és nem is tudom hogy milyen számokkal játszak.. :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#39321) Fiddlestick válasza Krix (#39319) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Kiprobaltam ugy is, hogy minden ertek szűz marad, ugyan ezt a hibat dobja ki, de zec-et meg kapar rendesen, ugyhogy ketlem hogy elszallt volna akrtya, egyeb oetlet ? :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39322) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Kemény FUD csapódott az ETN-be, mindkét motort elvesztettük, zuhanunk! :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#39323) Darthforce92


Darthforce92
tag

Rx560-hoz kell használni hdm dummy-t? Előre is köszi.

(#39324) Plasticbomb válasza Dr. Romano (#39322) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Val sokan teszik át másik coinba, pánikroham. Majd visszamászik.

(#39320) dvd_R+

Szedd le az afterburnert, DDUval takaritsd le a fennlévő drivert, tedd fel a 18.1.1 Adrenalint, atikmdag-patcher letölt, -bios a névben utána ír, alkalmaz, újraindít, jó lenne tudni, hogy pontosan melyik kártyákról van szó, mert sapphire-től van vagy 7 RX580 8GB XFX-től meg 3... Mindegyik másképp van felkonfigurálva. Ha ez megvan, akkor techppowerupról letölteni a tuti eredeti BIOS-t, polaris bios editor legfrissebb verziójával oneclick memory timings alkalmazása, atiwinflashal flashelés egyenként az adott kártyához készített biosból modolt biossal. Ezután overdriventoolal a GPU orejelet feszt a P7 stateben módosítod, az adott algoritmushoz megfelelően, pl etheshez 1200-1150 Mhz között, feszültség meg addig menj le, amíg nem dobja el magát a kártya/driver. Memóriához itt már nem kell nyúlni, csak ha nagyon próbálkozol nagyon maxra tekerni.

kb igy kell majd kinézz:

Az értékek nem iránymutatás, ez most SKUNKHASH beállitás!

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39325) AAntii válasza Plasticbomb (#39324) üzenetére


AAntii
őstag

"Val sokan teszik át másik coinba, pánikroham. Majd visszamászik."
Vagy nem. Ha felkerült volna legalább egy top váltóra, akkor nagyobb esélyt látnék benne, de simán végezhet a shitcoin mezőny alján is, egy előnye volt eddig, jól lehetett vele keresni :), de az eth erősödésével ez elúszott pláne hogy mindkettőt a radeon kártyák szeretik jobban. A cryptopia only miatt még váltók közötti utalásra is alkalmatlan sajnos. Ha még esik egy kicsit, akkor végképp nem éri meg eladni a felhalmozott készleteket, hanem bízni kell benne, hogy majd egyszer a spekik megrántják.

@Dr. Romano: igen, hiába az árfolyam gyengélkedése, a nehézség majdhogynem konstans.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39326) Dr. Romano válasza Plasticbomb (#39324) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Legalább a nehézségi szint csökkenne, akkor legalább jól meg lehetne magunkat szedni belőle ;]

AAntii
A gond az hogy az új váltókat folyamatosan ígérgetik, de még mindig sehol semmi. A top100-ban szerintem az egyetlen olyan coin aminek csak egy váltója van (ami mondjuk szép ezzel a hiányossággal is hogy ennyire elöl van, de léphetnénk már valamerre)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#39327) Fiddlestick válasza Fiddlestick (#39315) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Valakiiii ?! Zec-et siman szedi, etc-t nem hajlando.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39328) Plasticbomb válasza Fiddlestick (#39327) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szedd szét, ellenőrizd, hogy nem büdös, minden úgy csatlakozik/érintkezik, ahogy kell, ellenőrizd le a drivert, rendben van-e. Akinek volt konkrétan ötlete, az már megírta. Nekem két régi laptop GPU-n kívül nincs nVidiám, de én ezeken a lépéseken szoktam végig menni.

AAntii Dr.Romano
Épp azért sem adnám el, minek segíteni, hoyg még többen akarják eladni. Vásárolni, azt meg lehet, meg kéne tenni, csak a fenének van kedve regisztrálni még egy exchange-re.Inkább bányászok. Most pl megy a SONO, de már kinéztem a kövit is. NUM. Érdemes lenne nVidiásoknak is letesztelni, mit tudnak, gyakorlatilag nincs memória terhelése a SKUNKHASH algonak, ellenben tuti, hogy szereti a gpu tempót...
Arra viszont, hogy leereszkedjen a nehéség, ne várjatok/számitsatok az elkövetkező egy naoban. Ha akkor is szarul áll a szénája, akkor majd val lesz némi elpártolás, de nem tartom valószinűnek, hogy hosszan fog tartani ez az időszak. Most az ETN van lent, az ETH meg fennt /USD.

Egyébként a DinastyCoin is zuhan,és a SONO is.A NUM viszont talán érni fog valamit.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39329) AAntii válasza Plasticbomb (#39328) üzenetére


AAntii
őstag

Az eth bányászat jobban hozott 1100/0.12 dolláros árfolyamok mellett is, ehhez képest a nehézség nem csökkent. Nem fél óra elteltével vártuk a nehézség csökkenését :) De ahogy szokták mondani, a jutalom lehet jelen esetben a büntetés elmaradása, azaz a nehézség stagnálása lett a pozitív következménye az átmeneti(?) gyengélkedésnek. Egyébként mióta megemlítettük kb. 13%-ot erősödött, ha sokáig beszélünk róla lehagyja a bitcoint is!! :D

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39330) hajbel


hajbel
addikt

Ethermine.org-on ellopták, vagyis átutalták másnak az általam lebányászott ethert. Tudja valaki, hogy mit lehet tenni ebben az esetben? Csináltam ticketet az ethpool.freshdesk.com-on. Gondolom, amíg meg nem oldódik, felesleges bányásznom. Mit kéne megváltoztatni, hogyan történhetett?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#39331) Fiddlestick válasza Plasticbomb (#39328) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ha ilyesmi baja lenne, akkor zet-et nem turna tokeletesen, hanem azt is eldobalna, nem budos, minden ep, es tokeletes, riser stb.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39332) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

Asus 470 Strix, Hynix RAM-mal. BIOS-t flasheltem egy kártyán (kiderült az AtiFlashTool 0-tól kezdi a számolást, akkor is, ha van IGP). Újrandítás után 5-ből 4 kártyánál jelentős sebességnövekedés következett be (ethash alatt 23-ról 26,7-re), illetve 5-ből 4 kártya a korábban Overdiventool-ban beállított értékekkel indul. (A BIOS flash előtt nem volt ilyen, akkor minden újraindítás után ismételten kellett alkalmazni az elmentett profilokat és nem volt semmi hatása a hashrate-re, hiába mutatta a GPU-Z is, hogy magasabbak az memória órajelek). 1 kártya, ami korábban a leggyorsabb volt, lelassult (25,6-ról 23,3-ra), a gyári beállításokkal indul, Overdiventool hatására csak tovább lassul.

Nekem ez nagyon nem kerek. Mi lehet ennek az oka? Hogy lehet az, hogy 1 kártya flashelése további háromra is hatással van? (Ellenőriztem Polarissal, csak 1-re ment fel új BIOS, nem flasheltem többet véletlenül).

Blockchain driver, legfrissebb win10. Overdriventool 0.2.4, Claymore 10.6 miner.

Találkoztatok már ilyesmivel?

(#39333) Dexar007 válasza hajbel (#39330) üzenetére


Dexar007
veterán

En is ott csakanyolok. Eddig nem volt gond. Hogy kuldhettek masik cimre? Le tudod nyomozni hova ment?

Give me your cum,bull!

(#39334) hajbel válasza Dexar007 (#39333) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, le tudom követni, mindent adatom megvan, bele is írtam a ticketbe. Mondjuk talált a Claymoreban malwaret a RogueKiller. Nem tudom, hogy összefüggésben lehet-e ezzel.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#39335) Melorin válasza Fiddlestick (#39331) üzenetére


Melorin
addikt

Lehet, hogy az egyikhez vram kell a másiknak gpu és ha a vram sült meg, azt a fajtát nem bírja bányászni. Egyébként írod, hogy nem volt magas a hőfok... Honnan tudod, az MSI AB csak a gpu hőfokát mutatja de te pont a vramot húztad.

(#39336) tom120514 válasza Fiddlestick (#39327) üzenetére


tom120514
őstag

ETH alatt simán ment, ETC alatt volt ugyanez két napja, a 3 gigás 1060-asokkal.
-eres a batba és gyí.

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#39337) vizimento válasza KilgoreTrout (#39332) üzenetére


vizimento
senior tag

Én azt az egyet újraflashelném. De úgy, hogy csak az az 1 kártya legyen a gépben!
Vissza az eredeti biost, aztán OneClick...

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#39338) fogtunder válasza KilgoreTrout (#39332) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Biztos ugyanolyan RAM van az összes kártyán?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39339) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Sziasztok, meg tudja valaki mondani, h egy micron ramos 150,500 as tuning 1080ti bol mennyit lehet kb naponta kihozni claymorral eth ra? A kalkulator ossze vissza ir mindent, valoszinu rossz sebesseget adok meg.

(#39340) cuko válasza Darthforce92 (#39261) üzenetére


cuko
aktív tag

Hardverapró / más aprós oldalak / néhány PC boltnak is szokott lenni.
Ha berendelnéd őket, ebay/aliexpress nézz megbízható eladótól olyan típust, amilyet akarsz (ez 3-6 hét lesz, a vámhatárra érdemes figyelni (22/45 EUR)).

(#39341) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok! Létezik valami leírás, ha valaki 100 órányi olvasgatás nélkül kipróbálná a bányászást egyszál RX560-asán? Valami "ezt töltsd le, ide regelj be, ezt indítsd el és kész" dologra gondoltam.
Azt sem tudom mit lenne érdemes, talán Ethereumot, de javítsatok ki ha tévedek.
Egész egyszerűen itt a gépem, heti 10 órám sincs, a többi időben hozhatna egy kis pénzt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#39342) shteer válasza rasotamas (#39341) üzenetére


shteer
titán

Szerintem nincs. Összefoglaló + yt videók. Ez a legegyszerűbb módja a kezdésnek.
Főleg 1db 560-nal, én azokkal nem vagyok jóban :)

..szerintem jónak tűnik

(#39343) wolfhgb válasza Skynet258 (#39302) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Ha jol remlik, te gdax al valtasz, a btc atvaltasa eth osszesen hogy alakul kb? Ha jol tudom elobb eur, aztan eur o eth, ra. Ilyenkor mennyi buko van a valtasonokon kb a nicehash en kikuldott 0.002 btc n?

(#39344) gipszklipsz válasza rasotamas (#39341) üzenetére


gipszklipsz
csendes tag

Szia! Én annak idején ennek a leírásnak a segítségével kezdtem el bányászni:
[link]

(#39345) szazbolha válasza gipszklipsz (#39344) üzenetére


szazbolha
addikt

Ez jó (régi) leírás, de arra nem ad választ hogy az RX 560 hoz milyen BIOS-t használjunk hogy OC-zzuk, melyik WIN10 verzió, melyik driverrel.

Próbából vettem egyet, mert más nem nagyon kapható, úgyhogy engem is érdekelne,
Korábban valaki szenvedett itt egy RX 560 Pulse-val... Nem tudta értelmes hasitásra beállítani.... félek én is így járok.

Van egy komplett fórum a témában, [link] abból lehetne szemezgetni infó morzsákat

[ Szerkesztve ]

(#39346) Dr. Romano válasza rasotamas (#39341) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Neked ilyen "egyklikkes" a Nicehash vagy Winminer-re lehet szükséged.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#39347) NoX


NoX
senior tag

Siacoin-t azt hiszem ma már nem érdemes bányászni GPU-val: [link]
Egy csöppet megugrott a difficulty az ASIC-ok miatt :Y

Ugye ezt bányászták sokan dual-ban Claymore-al.

(#39348) szazbolha válasza szazbolha (#39345) üzenetére


szazbolha
addikt

És az sem mindegy melyik RX 560. A dobozra nincs ráírva, hogy a butított verzió, az eladó meg azt sem tudta mit kérdezek.

(#39349) Fiddlestick válasza tom120514 (#39336) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

-eres el sem akar menni :N

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39350) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Sziasztok, nicehash nel mennyi ido utan jelenik meg a walletemen a bitcoin, ha az unpaid reszrol mar eltunt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.