Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #63718632 #97617 üzenetére

    Miki neee ez most komoly...?

    Hogyafenébe ne lenne keresnivalója, talált egy efit, betette a bootfájljait.
    Hova tenné máshova?
    Meg lehet adni a Win telepítőnek is hogy hova tegye, hova csináljon efit magának de volt egy már kész.

    Ha 10 efis os-t telepítesz, 10 bejegyzés lesz az efi partíción.
    Mocsok Linux, ha van egy efi a gépen amit a Win csinált, hát nem abba teszi ő is bootbejegyzését...? Elfogadhatatlannak találom ezt a megoldást.

    Az EFI partíció, ugyanúgy mint a bios, a uefi, rendszerfüggetlen.

    Azért az is szörnyű hogy bármilyen os-t telepítesz, belebarmol a szép üres lemezszerkezetbe és mindenféle a C meg recovery, / és swap meg home, ilyeneket tesz a lemezre.
    Én ezt felháborítónak tartom. :D :D

    Csak teszek szmájlit is de tényleg, mondd meg Te hogyan képzelnél el máshogyan egy már meglévő EFI rendszer mellé telepítést?
    Lényegtelen hogy külön lemez, pl. 10 lemez 50 partíció és 1 EFI, automatán odateszi. Minden rendszer!

    Kolléga meg mint kezdő, ezután elborzadva híreszteli majd mindenkinek hogy ez a rohadék redmond csodája belepiszkított a Linuxába.

Új hozzászólás Aktív témák