Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21283) Rover22 válasza embe (#21280) üzenetére


Rover22
csendes tag

Köszönöm a gyors választ elsősorban!

Egy ventillátort mindenképpen terveztem belerakni, de igazság szerint az érdekelt konkrétan amire meg is adtad a választ, hogy valami komolyabb hűtést kellen-e alkalmazni egy ilyen célokra tervezett összeállításban. Őszintén nekem is az volt a megérzésem, hogy gyakorlatilag ilyen felhasználásnál nem kéne semminek se akkora hőt termelnie, hogy komolyabb hűtést kelljen alkalmazni, de jobban szeretek több véleményt is meghallgatni. Az itthon lévő i7-es processzor se kifejezetten termel hőt internetezés közben (na persze ha használja az ember annál inkább ;) )

AMD-be gondolkozom konkrétan, bár igazából az Inteltől se vagyok elzárkózva, eddigi tapasztalataim szerint viszont az Intelek általában több hőt termelnek, de lehet csak kifejezetten olyan termékekhez volt eddig szerencsém. Házat se tervezek semmi komolyat, nyilván olyat amibe elfér kényelmesen, kettő beépitett\opcionális hűtővel. Persze jó lenne akár egy porszűrős,4-5 opcionális hűtővel rendelkező ház, de nem hiszem, hogy akkora hűtésre effektíven szükség lenne. Mindig lehetne jobb a hűtés, de itt az előbb említett ház is szerintem megállná a helyét, 16-20 fokos szobában főleg. :B

Integrált VGAt szeretnék, hiszen nincs kifejezetten szükség nem integráltra, semmi ehhez kötehető tevékenységet nem kell végeznie a gépnek. Ha csak egy youtube videó megtekintését nem minősítjük ide :U Az előző hozzászólásomba említett film nézésének lehetőségét, nem igazán a HD\FULLHD filmekre értettem, arra van külön média egység stb, itt kifjezetten Xvidre és társaira gondoltam, youtube videókra, amikhez szerintem elégnek kéne lennie az integrált VGA-nak. Persze nem kizárt, hogy tévedek :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.