Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21401) Dr. Gonzο válasza glspeter1 (#21400) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Lecserélni szinte muszáj!
Én ebből tennék rá kettőt.

(#21402) glspeter1 válasza Dr. Gonzο (#21401) üzenetére


glspeter1
őstag

Azt olvastam, hogy ezek már valamivel jobbak, mint az elődé (H80).
Az egyetlen bajom ezzel a Coolinkel, hogy eszméletlenül ronda (ízlések és...).
Noctuat meg a horribilis ára miatt nem akarok.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#21403) proci985 válasza glspeter1 (#21400) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

swifből arra ügyelj legalább kettő kell, egyedül gyenge a légnyomásuk restriktív bordához.

említett corsairekből max a silentet vegyed, de 12Vn az is max elfogadható lesz, halk nem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21404) Dr. Gonzο válasza glspeter1 (#21402) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Sajnos nincs színválaszték, de ettől függetlenül az egyik legjobb 120-as.
Egy itteni teszt

[ Szerkesztve ]

(#21405) glspeter1 válasza proci985 (#21403) üzenetére


glspeter1
őstag

Nálam a Swif alapból kiesik. Ezért gondolkodtam ezekben a Corsair-ben és az áruk se olyan vészes.
Sok jót olvastam róluk. De ezek szerint a Performance E elég hangos lenne. :DDD

puttonyos: Azzal tisztában vagyok, hogy jó kis ventik. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#21406) proci985 válasza glspeter1 (#21405) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

2200rpm az nem 35dbA hanem inkább olyan 43. márha nem nagyon motorzajosak/kenési zajosak. 1450 határeset.

Scythe Slipstream esetleg 1200rpmen? bár lehet hűtés miatt abból is kéne kettő, de egy 1200on 12Vn talán már elég lenne megfelelően átfújni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21407) glspeter1 válasza proci985 (#21406) üzenetére


glspeter1
őstag

Sajnos ezek sem nyerték el a tetszésemet. :(
Corsair-nek utánaolvastam és csak most látom, hogy van belőle SP és AF változat is.
Jól gondolom, hogy az SP lenne jobb egy radiátorhoz ?
Amúgy mindenképp kettőt tervezek.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#21408) proci985 válasza glspeter1 (#21407) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mennyit szánnál a kettőre összesen?

Scythe Gentle Typhoon 1450 / Silverstone Air Penetratorból valamelyik esetleg?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21409) bombibmw válasza glspeter1 (#21402) üzenetére


bombibmw
veterán

Először én sem akartam Coolinket az élénk színe miatt,de ahogyan betettem egyet(120p) megtetszett,hogy világít a fekete házban és jött még három. :)
Majd lefested. :D
És tényleg halk nagyon jó légszállítással.

(#21410) glspeter1 válasza proci985 (#21408) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem minden áron akarom lecserélni. Ha meg leszek elégedve a gyárival, akkor marad.
De valahogy kétlem, hogy a gyárival bárki meg lenne elégedve. :DDD
Nem ledes ventilátorok esetében sajnos elég válogatós vagyok.
Most valahogy pont ezek a Corsairek jönnek be.

bombibmw: Ezzel csak az a baj, hogy a HAF-om még a gyári ezüst belül. Feketénél még meg is gondolnám, de így alapból bukó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#21411) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdv Mindenkinek!
NZXT Tempest 410-es házzal kapcsolatban kérnék némi infót,tanácsot!
Ez a ház elég jó szellőzéssel bír,6db ventit lehet bele pakolni,és plusz az oldalára is lehet 2-t ha igény van rá. Én az oldalsó venti helyeket nem használom ki,szabadon vannak,nincsenek letakarva.És azt vettem észre hogy így mintha jobban porosodna a ház belseje. Kérdezném a hozzá értő embereket hogy fontos e az oldalsó szellőző nyílást szabadon hagyni ha nincs venti ott!? Vagy letakarhatom pl egy vékony szivaccsal?
Köszi a választ előre is!

(#21412) Spiler125


Spiler125
tag

Hali! véleményeteket szeretném ki kérni, hogy Intel i5 2500k procimra milyen hűtőt rakjak?!
mutatom a jelölteket:
Brocken
Himalaya
Gotthard
ezeket nézegettem, vagy mit mondotok a Corsair H szériás vízhűtőkről melyik lenne érdemes vagy van egyáltalán értelme ilyen vizes rendszert felrakni?!

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#21413) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Errol a ventirol van valakinek tapasztalata?
[link]

Adatok alapjan eleg jonak tunik.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#21414) jim bcs válasza #77081088 (#21411) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

letakarhatod

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#21415) #77081088 válasza jim bcs (#21414) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszi!
Közben kipróbáltam,leteszteltem. Nem változott a hőmérséklet említésre méltó mértékben. Pl a VGA 1-2°c-al melegebb. És terhelés alatt is ugyan ez tapasztalható. Viszont így reményeim szerint kevesebb por jut a ház belsejébe. Az az 1-2°c plusz annyit megér.

(#21416) syl5 válasza #77081088 (#21411) üzenetére


syl5
őstag

Ne takard le, csak ártasz! A por nagy mennyiségét éppen ezeken a kifelé áramló nyílásokon nyomja kifelé a ház! Tapasztalat. A minimális port elkerülni úgy sem tudod, azzal hogy letakarsz egy ilyen nyílást, csak melegebb lesz minden a házban, sőt porosabb lesz a ház, mert beragad a bejutó por!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21417) #77081088 válasza syl5 (#21416) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nem megcáfolni akarom a tapasztalatodat,de hogyan tudja az oldalsó szellőző nyíláson kifelé fújni a levegőt,és a port? Elől van 2db (120mm-es) venti,hátul 1db(120mm-es) venti, és felül is 2db(120mm-es)venti. Akár hogyan is nézzük a levegő felfelé távozik,és hátul. Oldalt így inkább szívó hatása van(szerintem).
Ettől függetlenül köszi hogy megosztottad a véleményedet! :R

(#21418) rbalint88 válasza #77081088 (#21417) üzenetére


rbalint88
addikt

a beszívó ventikre rakj porszűrőt, az fogja leginkább megakadályozni a por beáramlását.

(#21419) #77081088 válasza rbalint88 (#21418) üzenetére


#77081088
törölt tag

Gyári porszűrő van a ventik előtt. Alulra külön tettem,mert ott nem volt. Ha előlre is szivacsot rakok akkor az a hűtés kárára megy.

(#21420) rbalint88 válasza #77081088 (#21419) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor néha porszívózz... a gépen kívül meg a gépben is, jobbat nem tudok :)

(#21421) syl5 válasza #77081088 (#21417) üzenetére


syl5
őstag

Nem ref hűtős videokártyák oldalra is tolják kifelé a meleg levegőt nem csak hátra.
Ref hűtők jórészt hátra fújnak, de még ref hűtős kártya esetén sem látom értelmét a teljes elszigetelésnek, hiszen attól, hogy elől befújsz, hátul meg felül kiszívsz, az még nem azt jelenti, hogy a légmozgást kizárólag ez határozza meg.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21422) syl5 válasza rbalint88 (#21420) üzenetére


syl5
őstag

Porszívózni gépet tilos!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21423) proci985 válasza #77081088 (#21419) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

eselteg ha felül van kilépő venti arra is rakj, az tipikusan olyan hely, ahol beesik a por.

oldalsó lyukat nyugodtan lezárhatod, megfelelő aktív házszellőzésnél jobb egy kontrollált légfolyosó. pl fractaloknál a nem használt ventihelyek alapból le vannak falazva.

syl5: gépfüggő, tervezett túlnyomással jobb a falazás, alulnyomásnál szintén.

porszívózni tényleg tilos.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21424) syl5 válasza proci985 (#21423) üzenetére


syl5
őstag

Mondjuk az tény, hogy én egyetlen házventit sem használok.
A csend híve vagyok, és nagyon szükségét sem érzem.
Szobában kb 28-29 fok, CPU 900 rpm, GPU 1100 rpm. Proci húzva.
Chrome (kb 50 lap) és szokásos állandóan futó progik mellett
GPU, HDD, SSD 30-33 fok,
CPU magok 35-42 fok,
lap 37 fok,
PCH (ami kicsit magas) 52 fok.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21425) proci985 válasza syl5 (#21424) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

de gondolom terhelésre rendesen hangosodik a 670 hűtője.

nálam túlnyomás van és erőltetetten szellőztetek mindent. GPUnak kell az extra hűtés, a három kijelző miatt asztalon is 80-100W körül eszik. terhelve meg 200.

gépfüggő, hogy milyen megoldás az optimális.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21426) #77081088 válasza proci985 (#21423) üzenetére


#77081088
törölt tag

Van venti felül is 2db 120mm-es. És egyet értek veled! Ennél a háznál megfelelő légáramlatot lehet biztosítani a szükséges ventikkel! Lezártam az oldalsó szellőző nyílást,és nem tapasztaltam/tapasztalok hőmérséklet emelkedést,max 1-2°c plusz van ami meg elenyésző.

syl5: Az hogy 28-29°c-os szobában ilyen jók a hőmérsékletek az köszönhető mondjuk a megfelelő hardvereknek. Pl az a proci hűtő egészen jól eszi a dolgát, és a VGA nv 6-os szériája már nem termel annyi hőt.

(#21427) syl5 válasza proci985 (#21425) üzenetére


syl5
őstag

Nem, egyáltalán nem. :N
Ezt a 2 slotos dc2-őt most nagyon eltalálták. A 3 slotos dc2-höz 600-as szériából 680-on volt szerencsém, aminek tényleg hallottam a hangját ebben a néma összeállításban, viszont a 2 slotos - legalábbis 670-en - tényleg a leghalkabb és leghűvösebb 28 nm-es kártyát eredményezi még terhelés alatt is.
Gyakorlatilag nulla hangja van mindig. Pedig a gép asztalon van itt a fejem mellett.

Nyilván igen gép, gép környezet és egyén függő az optimális megoldás. Nekem is lehetnének alacsonyabb hőfok értékeim, de igazából alacsonyabb szobahőmérséklet nélkül csak nagyobb zajjal, vagy vízzel tudnék jelentős változást elérni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21428) #77081088 válasza syl5 (#21427) üzenetére


#77081088
törölt tag

Ventik nélkül tökéletesek azok a hőfokok,nem értem miért mondod hogy lehetne jobb is! :) :U ..Sőt,ha lenne benne venti kíváncsi lennék mit produkálna akkor! :) :U Pedig a Tempest 410 venti nélkül nem a legjobban szellőző házak közzé tartozik. Abban a kategóriában lealázza a Bitnefix Merc Alpha. :) :U :K

[ Szerkesztve ]

(#21429) bozig


bozig
tag

Sziasztok!
Szerintetek miért nem tudom a processzor hűtő ventilátoromat 800 RPM alá vinni? Alpenföhn Brocken, egy Asus P8P67 Pro lapon.

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#21430) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!
Amiről szó lenne egy core i5 3570 alap órajelen 3400/3800mhz fix 1,05v-on, régebben egy CM Hyper Tx3 evo volt rajta 65 fok körüli hőmérsékletekkel, aztán ezt megelégelve váltottam egy Be quit! Dark Rock Pro 2-re ami önmagában nagyon jó darab, de problémám a következő ezzel a hűtővel is elég magasak a hűtő adottságaihoz képest a hőmérsékletek! Alap helyzetben tartja azt amit az alaplap hőmérséklet érzékelője is mutat! Ez szoba hőmérséklettől függően kb 27-34(cpu, nem a magok) fok körül szokott lenni, terhelve intel burn testel maximum beállításon képes hővezető pasztától függően 56-62fok(cpu, nem a magok) környékére felmenni jó félórás teszt után!
Próbáltam a gyári pasztáját, egy CM pasztát, próbáltam kevésbé lehúzni a hűtőt jobban meghúzni, de nem vezetett eredményre!?
Ami nagyon fura, h a borda kéz meleg sincs, ugyanígy a hővezető csövek is! Egyszerűen nem kerül át a cpu kupakjáról a hő!? Ami szintén szemet szúrt, hogy a Be Quit polírozott talpán meg látszik, hogy a cpu kupak 4 sarka szélei feküdnek fel, tehát a közepe nem, ezzel mit lehet csinálni?
Próbáltam több pasztát, a pasztákat több képen felvinni: egyenletes rétegben, csak a közepére, különböző mennyiségekben, de egyik sem hozott eredményt!!
Kicsit elkeserítő, és kiábrándító, hogy egy ilyen kategóriás és értékű hűtő semmi tuning és feszültség emelés mellett ezt az eredményt hozza alap órajelen:(
A felfogató fülek nem görbültek el, a hátlapi merevítő is jól áll a távtartók sem tartják el, ötletekből kifogytam...
Valaki találkozott-e már ilyennel vagy van-e ötlete a probléma kiküszöbölésére?
Előre is köszönöm!

Ne tedd fel 3 helyen ugyanazt a kérdésedet, kérlek!

[ Módosította: radi8tor ]

(#21431) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Esetleg tudtok olyan programot amivel a noti ventilátor fordulatát lehet szabályozni?
Win7 64bit-hez kellene.

Köszi

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#21432) peter0117 válasza dewil666 (#21431) üzenetére


peter0117
tag

A notebook venti szabályozza magát. minek ahhoz program?

(#21433) dewil666 válasza peter0117 (#21432) üzenetére


dewil666
őstag

Csak azért mert hamar bekapcsolja és hangos. 35fok felett már rendesen lehet hallani 48 foktól még hangosabb és így tovább. Elég lenne ha 48 tól kezdené azt amit 35nél kezd fújni. Ennyi

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#21434) peter0117 válasza dewil666 (#21433) üzenetére


peter0117
tag

Akkor ezt biosban lehet beállítani.

(#21435) dewil666 válasza peter0117 (#21434) üzenetére


dewil666
őstag

Nem lehet! Azért kérdeztem hogy tud e valaki ilyen programot.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#21436) Dr. Gonzο válasza dewil666 (#21435) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

SpeedFan.

(#21437) dewil666 válasza Dr. Gonzο (#21436) üzenetére


dewil666
őstag

És ez működik rendesen?
Régebben próbáltam de csak monitorozta az asztali gépem ventilátorai fordulatát. Semmit nem lehetett állítani

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#21438) Dr. Gonzο válasza dewil666 (#21437) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Guglizd ki, mert működik!

(#21439) Darko_addict válasza Dr. Gonzο (#21438) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem minden esetben! :U
Volt olyan (az alaplap egyik FAN tűjére vonatkozóan) ventilátorom, amit az ASRock Tuning Utility-je tudott kezelni, SpeedFan viszont nem. Okát nem tudom, de egy próbát megér, nem nagy cucc!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#21440) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Adott egy NZXT Elite 210-es házam, benne egy A10-5800K APU és egy Asrock A85X Extreme6-os alaplap, egy Brocken hűtővel.

Szeretném lecserélni a házban lévő ventiket. A célom, ha a hűtési teljesítmény nem is javulna, de halkabb legyen a gép. Felül és hátul van egy 14 és egy 12 cm-es ventilátor. Ezeket cserélnem Zaward Golf 3-as 140 és 120 mm-es ventilátorra. Amiknek kb. 11 db- a zaja. A kérdésem az lenne, hogy ezek megfelelő ventik? Sajnos nincs rá rengeteg pénzem. Másik alternatíva lenne hátra egy Coolink Swif 2 1201-es vagy egy Enermax T.B.Silence Fan UCTB12 ventilátor. A tetőre, illetve az oldalsó ventilátor helyre egy Thermalright TY-141 (ez tényleg csak 17db-re halkul le, még olyan alacsony fordulat mellett is?). Szerintetek melyik lenne a jobb megoldás? Vagy van más megfontolandó ajánlatotok a gyári ventik helyett?

A Brocken-en lecserélem a gyári ventit egy Alpenföhn 120mm Wing Boost Pure Plus-ra, gondolom ez megfelelő választás, ha a halk teljesítmény elérése a cél. Ehhez kapcsolódna következő kérdésem, hogy hatékony lenne-e az, ha az Elite 210-es ház oldalsó ventilátor helyére behelyezném ezt a 14cm-es ventilátort? Mivel ez az új venti, pont a CPU hűtő ventilátora elé fújná a friss levegőt(AMD esetén a Brocken lentről fújja fölfelé a levegőt). Gondolom ez sokat segítene, mivel teljesen szoba mérsékletű levegőt kapna a CPU ventilátora.

Bocsánat az összetett kérdésért, köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdvözletem mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#21441) jookomak válasza HeavyToys (#21440) üzenetére


jookomak
őstag

Először is a gyári adatoknak ne higyj! Egyiknek se. Mind máshogy mér, persze úgy, hogy jó fényben tüntesse fel magát.
Amúgy szerintem egyszerű a képlet: ahova befér, oda Ty-141, vagy aprón nézz ty-140-et, az még tutibb. Oldalra nem kell venti, csak cf/sli esetén.
12cm-ből pedig nemrég volt logout teszt, érdemes átfutni. Én személy szerint scythe kama flow 2-ből 1400 rpm-et, scythe gente typhoon-ból pedig az 1150-est venném, és alaplappal visszalassítanám olyan 6-700 rpm-re.

(#21442) HeavyToys válasza jookomak (#21441) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Oldalra éppen azért tenném a ventit, mivel a ház eleje zárt, így onnan nem kapna friss levegőt. Így is biztos, hogy annyira értelmetlen lenne?

Tudom, megnéztem a logoutos ventis tesztet, ezért is gondoltam 14cm-es gyanánt a Ty-141-re. Egyébként néztem egy tesztet a 12cm-es ventikről, amiknél az a GOLF 1-es van, aminek a 3-as változatát, ami elvileg továbbfejlesztett, azért elég jó helyre sorolja. Látom a Gente Typhoon sokkal jobb, csak az árban már kb duplája.

Egyébként nagyon szépen köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#21443) proci985 válasza HeavyToys (#21442) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

scythe slip streamből is kell lennie FDBsnek, elvileg az váltotta az SFlexet, ami hajszállal volt a GT alatt.

Thermalright FDB széria gyakorlatban szintén megegyezik az SFlexel, szóval megint jó lehet GT helyett olcsóbban, ha kapsz.

egyébként speceknek nem szabad hinni, nálam a swif2-1200 -gyakorlatban 880rpm volt 800 helyett- az ifx14en elvérzett az sflex "800" -1900as leszabályozva- ellen hőfokokra.

kérdés, mi a cél, mennyire kell hűtés és mennyit számít a zaj. nekem pl a 120as helyeken SFlexek vannak, szerintem megérték az eléggé magas árukat (bár akcióban 2500ért négyet vennék volt a felkiáltásom:) ).

TY140 ahova befér egyébként, SFlexet veri ha van elég hely neki. az SFlex meg nem véletlenül volt évekig referenciapont, amíg ki nem futott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21444) HeavyToys válasza proci985 (#21443) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Nem kell óriási hűtési teljesítmény, egy 100W-os APU-t és később egy HD7770 körüli videókártyát(szóval nagyon max 100W TDP) fog tartalmazni a rendszer.

Szóval a cél lenne az üresjáraton lehető leghalkabb üzem. Amikor játszok és feljebb megy a hőfök akkor lehet nagyobb hangzavar is! :)

TY140-eset már nem találok újonnan. TY141-ből lenne 2000 Ft-os áron darabja. Vagy ez ennyivel rosszabb, mint a 140-es? Ha azt mondod, hogy a TY141 jó választás erre a célra, akkor megvenném, mivel anyagilag nagy segítséget jelentene a kedvező ára miatt.

Továbbá nyitott kérdés maradna a hátsó 12cm-es venti ügye. Itt amit Én olcsón tudnék beszerezni az a Kama Flow 2-es lenne, illetve a BitFenix Spectre PRO 120mm és Noiseblocker BlackSilent Pro Fan PL1 valamint a PHANTEKS PH-F120S. Ezek lennének a korábban említett Zaward Golf III-as mellett amit be tudnék szerezni számomra megfelelő összegből. Ezek közül mit választanál?

Az Alpenföhn Borcken-re megfelelő választás az Alpenföhn Wing Boost Plus? Vagy ebben is létezik jobb megoldás?

(#21445) proci985 válasza HeavyToys (#21444) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

elvileg a TY141 van majdnem olyan jó, mint a 140. az pedig az áráért megkérdőjelezte, hogy bármi mást vegyen az ember. 5Vn 300rpmig lement, ott indult, 600-700 körül kvázi csend és még levegőt is vitt, 1300rpmen 12Vn meg még elfogadható hang mellett nagyon jól tolta a levegőt. enyémek másfél évesek, teljesen jól bírják.

kama flow -> valszeg ADDA az oem (pl midend seasonicocban vannak olyanok, teljesen jók, sajnos nincs hang)
blacksilent pl2
spectre pro
phanteks
zaward

füleld meg őket, ill nézd meg a vibrációjukat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21446) HeavyToys válasza proci985 (#21445) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Na osztottam szoroztam: Mivel a Spectre Pro-ról jókat írtak itt a logouton is a ventis tesztben, szóval azt rendeltem meg. Hozzáteszem, hogy ez is 2,2K-ért sikerült, szóval szerintem a lehető legjobb konfigurációt sikerült összehozni az adott összegből! 2 db TY141 4k-ért, a Spectre Pro 12-es 2,2k-ért, míg az Alpenföhn Wing Boost 120 Plus 2,5k-ért.

Még egyszer köszönöm a segítségedet!

(#21447) proci985 válasza HeavyToys (#21446) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

remélem beválnak!

aztán ha megjöttek megírhatod a tapasztalataidat, érdekes lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21448) batt


batt
aktív tag

Sziasztok!

A Proci hűtőm-re keresek 14cm ventit!

Silent Series R2 140mm Ezt néztem ki,valakinek tapasztalat? Szimpinek tűnik!

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#21449) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Van a házam oldalán is venti,ami befelé fúj,a videó kártya alá,ami pedig lefele nyomja a maga hőjét.
Nem lenne jobb hatásfokú a szellőzés,ha az is kifelé szívna,mint felül és hátul,elölről pedig egy befelé?
Vagy jó ez így?

(#21450) ViZion válasza batt (#21448) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt adták a hézhoz is sztem, nem vészes a hangja (OK, mondhatom, h halk, de szubjektív.). Azért felső "tartományban" megjön neki :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.