Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Dani_kp válasza ko9 (#8499) üzenetére


Dani_kp
őstag

"Ja meg Ryze jungle? "

Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan ;] :DDD . lvl 8-as szint környékén nem igen hiszem, hogy hallottak olyanról posztról, hogy jungle :N .

#8500 BoneDragon: az enemy vayne buildje sem piskóta.
De szerintem anno mikor kezdtem a játékot én is toltam fail buildokat :D .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#8502) kexksz


kexksz
addikt

Nem tudom miért kell mindig buildekről meg metáról beszélni, ha bepostol valaki egy lv1 játékot, nyilván senki nem profin játszik mikor elkezdi, miért kell minden egyes alkalommal meglepődni ha valaki postol egy ilyet? :D

(#8503) Frozzy válasza sunnymarcell (#8498) üzenetére


Frozzy
őstag

na ezt most nem értem.. most mi a baj a buildal ? rossz vagy mi ?:D tényleg nem vágom ezeket. :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8504) ko9 válasza Frozzy (#8503) üzenetére


ko9
addikt

Vaynehez nézd meg pl ezt a guideot. Eléggé normálisan össze van szedve, le is írja kb, hogy mit miért.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8505) Drakuf


Drakuf
tag

Szerintem ha értelmes guideot akarsz neki mutatni akkor: http://solomid.net/guides.php.

(#8506) sunnymarcell válasza BoneDragon (#8500) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem tudom te hol játszol, de dupla rageblade, tiamat, és stinger (cipő nélkül) Ashén nálam core.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8507) BoneDragon válasza sunnymarcell (#8506) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Amúgy észre vehetted volna, hogy senki se kíváncsi a véleményedre, de neked újabb butaságot sikerült kipréselned magadból.

[ Szerkesztve ]

(#8508) Kanczy válasza ko9 (#8491) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Tudod, hogy mit jelent a try hard mode? :F :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8509) superecneB válasza kexksz (#8502) üzenetére


superecneB
őstag

Én valójában azt sem értem miért kell kipostolni egyáltalán egy ilyet (Ezt értem a lvl30-asokara is), de ez legyen csak az én személyes "problémám"... Főleg akkor nem látom értelmét mikor úgy néz ki a fórum mint egy panaszfal.

(#8510) ko9 válasza Drakuf (#8505) üzenetére


ko9
addikt

Solomidről már rég leszoktam :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8511) Drakuf válasza ko9 (#8510) üzenetére


Drakuf
tag

Lehet az a baj. :D Én még mai napig használom (2193 elo euw). :)

(#8512) superecneB


superecneB
őstag

Akkor mi van ha regelnék egy smurfot, és azt írja az e-mail cím használatban van?

(#8513) ChromeX válasza BoneDragon (#8507) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem nem mondta komolyan :U ezt csak nem

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8514) sunnymarcell válasza BoneDragon (#8507) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ti már azzal sem vagytok tisztában mi az az irónia, vagy szarkazmus?
najó inkább nem erőltetek nálatok semmi vicceset mert nulla humorérzéketek van, és mindent komolyan a szívetekre vesztek.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8515) glacious válasza superecneB (#8512) üzenetére


glacious
addikt

Pont azt hogy, valaki már regelt vele. De akármilyen címet megadhatsz, mert sehol senkit nem érdekel :D

(#8516) n a x v i L válasza sunnymarcell (#8514) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ennyi erővel akkor a hozzászólásaid háromnegyedére és ráfoghatnánk, hogy csak ironizálázál. Valójában meg csak szimplán hülyeségeket irsz. Lassan nehéz lesz megkülönböztetni a kettőt :F.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8517) reflxx válasza sunnymarcell (#8514) üzenetére


reflxx
aktív tag

pedig rohadt jó poén volt :DDDDDDDDDDDD /sarcasm

(#8518) mandin válasza sunnymarcell (#8514) üzenetére


mandin
senior tag

Igazi egyéniség vagy ;]

(#8519) Solad válasza sunnymarcell (#8474) üzenetére


Solad
őstag

mintha nemrég azt írtad volna hogy szar :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8520) sunnymarcell válasza Solad (#8519) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

jó, ha AP yi-t mondok, akkor hibrid yi-re gondolok :P
full AP yi tényleg nem jó.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8521) ko9 válasza sunnymarcell (#8520) üzenetére


ko9
addikt

Egy kicsi ebből egy kicsi abból, és végül semmire se jó :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8522) sunnymarcell válasza ko9 (#8521) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nekem be szokott válni, kivéve ha jungle-be vagyok, mert akkor a farm egyenlő a nullával, gankelni meg nem olyan egyszerű, főleg lvl 6 előtt

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8523) sasa311


sasa311
veterán

Mostanában nem nagyon tudtam internetes pletykákkal foglalkozni, de MIÉRT GYŰJTENEK PÉNZT PHATOMLORDNAK?!

http://www.own3d.tv/PhantomL0rd/watch/783002

:Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8524) ko9 válasza sasa311 (#8523) üzenetére


ko9
addikt

Biztos nem tudja befizetni a villanyszámlát ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8525) Kanczy válasza sunnymarcell (#8522) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Elég király, hogy neked mindig minden beválik, ami másoknak nem :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8526) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Új kedvenc: Teemo. 20-6 lett, az előző meg 18-3. Ha ráérzel erre a kis idegesítő patkányra akkor nagyon tud aratni. Előbb 4-en vettek enemybe oraclet és az idióták simán végigsétáltak kb 8 gombámon én meg kiszedtem őket, jó kis quadra lett. :C

(#8527) ko9 válasza Drakuf (#8511) üzenetére


ko9
addikt

~2200ELOn még guideokat használsz? ;]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8528) Drakuf válasza ko9 (#8527) üzenetére


Drakuf
tag

Nagyon sokat segítettek, hogy tökéletesítsem a játékomat. :) Nem csoda, hogy a világ talán legjobb játékosai írták Őket. :) Olyan trükköket és tippeket írnak le amikkel lazán fel lehet húzni 2k-ra akármelyik accot türelemmel és kitartással. :D Régen használtam sokat, manapság már csak akkor veszem elő, ha valami utolsó random karakterrel játszom elo boostolás közben... :)

(#8529) ko9 válasza Drakuf (#8528) üzenetére


ko9
addikt

Valahogy így gondoltam én is, azért került a végére a ;] .

Mondjuk én még mindig tartom magam ahhoz, hogy egyedül bármit próbálok, nem tudom carryzni a meccset... 4v5-öt le lehet hozni, akárki akármit is mond, és néha azért könyörgök, hogy a feeder inkább DCzzen, már akkor is jobban járunk.

Igazából azért ajánlom a LoLPro-t kezdőknek, mert ott majdnem minden hősnek 1-2 guide van lanetől függően, és meg is van nevezve konkrétan, nem hangzatos nevekkel. Akik benne vannak, azok tudják, hogy pl ha midest akarok akkor Reginald cikkjeit olvassam, de kezdők szvsz nem hiszem.
Viszont ha már nem Mobafire, akkor nyert ügye van ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8530) superecneB válasza glacious (#8515) üzenetére


superecneB
őstag

Köszönjük Emese! De nem regelt vele senki ugyanis még most készült el, ennek ellenőre nem engedi, hogy regeljek vele. Írtam a supportnak, megnézték, és valóban nincs még regisztrálva ilyen mailcím mégis azt írja. Kiürítettem a cache-t és a sütiket valamint az előzményeket is, de nem oldotta meg a problémát.

(#8531) glacious válasza superecneB (#8530) üzenetére


glacious
addikt

Azért mert most készült el, még regelhetett volna előtted valaki, mert nem kell léteznie :DDD

Ha digi neted van, azzal szokott néha szórakozni a regelés.

A retard beszólásaid meg mellőzheted, ha valaki segíteni szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#8532) superecneB válasza glacious (#8531) üzenetére


superecneB
őstag

Mennyi esélyt látsz rá, hogy pontosan azzal az e-mail címmel regelt valaki, aki randomra írt be valamit?
Digi netem van. A megoldás tehát, hogy máshol regeljek ne itthon?

Semmilyen retard beszólás nem volt, bocs ha a lelkedbe gázoltam, nem akartam.

(#8533) glacious válasza superecneB (#8532) üzenetére


glacious
addikt

Kb. mint a kóla reklámban, de megeshet :D

Igen, szerintem a legegyszerűbb az lenne, egyik diákom sehogy sem tudott regelni (illetve nála fordítva volt, belépni nem tudott egyik szeróra se reg után).

(#8534) kexksz válasza ko9 (#8529) üzenetére


kexksz
addikt

Mert Reginald cikkjei aztán színvonalasak. :D

(#8535) ko9 válasza kexksz (#8534) üzenetére


ko9
addikt

Miután leírtam, pont azon gondolkoztam, hogy rossz példát hoztam, de a lényeg érthető ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8536) kenwood válasza Drakuf (#8528) üzenetére


kenwood
veterán

"Olyan trükköket és tippeket írnak le amikkel lazán fel lehet húzni 2k-ra akármelyik accot türelemmel és kitartással. "

ez kb. annyira fedi a valosagot,mint ha azt mondanad,h barkibol lehet elsoosztalyu focista (kulfoldon is), ha eleg kitarto.

a 2k elo egy nagyon szuk reteget erinti a jatekosoknak itt nem szazalekokrol,de meg csak nem is ezrelekrol beszelunk.

az emberek tulnyomo tobbsege kb. akkor se tudna 1500 folott maradni,ha 0/24 ezt a tolna.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8537) Revoltek


Revoltek
aktív tag

quadra kill malady teemo-val :))

(#8538) ko9 válasza Revoltek (#8537) üzenetére


ko9
addikt

KSelni mindenki tud ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8539) sunnymarcell válasza sasa311 (#8523) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

elvileg nem gyűjtött pénzt semmire, csak egyszerűen jó streamer, és sokan adakoznak neki

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8540) sunnymarcell válasza Drakuf (#8528) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ja, csak guide-okból nem lehet megtanulni játszani. guide-ot csak akkor szoktam olvasni mikor olyan hőst kapok, amivel először játszok

amúgy most így végignéztem a herokat a honlapon, de pl. Karmát meg Oriannát életemben nem is láttam egy game-ben sem, Xerathot meg utoljára akkor amikor kijött (kb. fél éve?). miért van ez? nagyon szarok, vagy nehéz velük játszani?

bocs a dupláért, elfelejtettem hogy írtam már egyszer :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8541) kexksz válasza sunnymarcell (#8540) üzenetére


kexksz
addikt

"nagyon szarok, vagy nehéz velük játszani"

Megválaszoltad magadnak. :)

(#8542) n a x v i L válasza sunnymarcell (#8540) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Orianna nagyon jó (nehéz vele jól játszani, ezért is játsszák kevesen)! Karma meg Xerath viszont egyszerűen csak szar.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8543) BoneDragon válasza sunnymarcell (#8540) üzenetére


BoneDragon
veterán

Rajtad már a guide se segít.

(#8544) n a x v i L válasza BoneDragon (#8543) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

:DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8545) Revoltek válasza ko9 (#8538) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Ez igazán gonosz volt :DDD

(#8546) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Ilyenkor elgondolkozom, hogy ennyire jó vagyok, vagy csak az enemy nem tud játszani... :DDD [link] #swag

[ Szerkesztve ]

(#8547) n a x v i L válasza m4rk_ (#8546) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Csak elég ránézni az ellenfél buildjére és már meg is van a válasz :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8548) Revoltek válasza m4rk_ (#8546) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Nem tud játszani.

(#8549) BoneDragon válasza m4rk_ (#8546) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez szerintem pbe kép, túl sok az ezreal ikon.

(#8550) m4rk_ válasza BoneDragon (#8549) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Persze, PBE-n van 12 online friend... :DDD #seemslegit

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.