Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60451) grimm2015 válasza TBT (#60448) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ennyi új rusnya skint...

Battlenet: Grimm#22690

(#60452) Sordoran válasza grimm2015 (#60451) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezek már nekem se jönnek be. Itt maga ez a stílus az ami nekem nem tetszik. Nem is értem miért dobtak ki egy teljesen új csapatot? Jah, mégis, pénz... ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#60453) SkiDev válasza Sordoran (#60445) üzenetére


SkiDev
senior tag

Külső tornyunknál. Már többször előfordult hasonló, pl. mikor 1 Ace alatt nem tudunk elvinni egy tornyot, ők meg kettőt is, olyan lassan spawnolunk. De ez volt eddig a legdurvább.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#60454) Sordoran válasza SkiDev (#60453) üzenetére


Sordoran
addikt

Érdekes, én 90%-ban aram-ozok és nem tapasztaltam még ilyet. Az gyakori amit leírtam, hogy kínkeservesen védekezés közben megöljük őket, de mire felérünk tornyukhoz/inhibhez már élednek és ők végeznek velünk. Legjobb mikor ez oda-vissza megy és nem halad a meccs. :DDD De ilyennel még nem találkoztam hogy egyik csapat death timer-e kevesebb lenne így.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#60455) nuke7 válasza TBT (#60450) üzenetére


nuke7
veterán

én ezeket a képeket vajon miért nem látom..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#60456) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Srácok, amit Leona írt a chatbe, azok mit jelentenek? :F :F
nuke7: Én sem látom :F

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60457) ClydeBeka2 válasza Enigma1945 (#60456) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Profik szokták így jelölni hogy mikor jön fel az ellenfél Flash spellje. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#60458) tenaijo válasza Enigma1945 (#60456) üzenetére


tenaijo
tag

Azt, hogy mikor jönnek fel az enemy summonerjei. Ilyen formában: 18:55-kor, illetve 19:32-kor jár le a support/adc flash cd. Még a régi időkből maradt meg ez a szokás, egyre kevesebben használják, mivel már lehet pingelni.

(#60459) Enigma1945 válasza tenaijo (#60458) üzenetére


Enigma1945
őstag

Értem, tehát azt jelenti hogy akkor lesz neki elérhető ismét spellje?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60460) SkiDev válasza Enigma1945 (#60459) üzenetére


SkiDev
senior tag

Igen :K Általában a flasht szokták ilyenkor írni, a jungosnak/midesnek segítenek ezzel egy esetleges rajtaütésre. Csacsi streamen szoktam látni talán.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#60461) Enigma1945 válasza SkiDev (#60460) üzenetére


Enigma1945
őstag

Tudom hulye kerdes, de honnan tudom meg, hogy mikor lesz nekik ismet? :F :F

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60462) SkiDev válasza Enigma1945 (#60461) üzenetére


SkiDev
senior tag

Egy flash 300 mp múlva tölt újra. Tehát mikor elnyomta, gyorsan az időre lesel vagy ha menekülni kell, akkor saccolsz egyet, és +5-tel kiirod :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#60463) Enigma1945 válasza SkiDev (#60462) üzenetére


Enigma1945
őstag

nagyon köszi a választ!! :R :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60464) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok!

Én még csak pár napja kezdtem a játékot. Tudnátok segiteni valami youtube videóval esetleg más anyaggal ahonnan kicsit jobban megértem a játékot? A nagyon alapok megvannak, de hogy pl. melyik lane-nek mi a szerepe, meg hogy pl hogy kell mozogni a mapon ezek így eléggé nem tiszták.
Köszi előre is a segítséget.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#60465) TBT válasza nuke7 (#60455) üzenetére


TBT
addikt

A hivatalos kínai oldalról származtak, időközben módosították a képek elérését. Riot pls :D

De itt vannak újra:

Storytime:

RIP KDA:

Ezek közül nekem csak az Akali skin tetszik úgy-ahogy, bár a tavalyi KDA még mindig jobban sikerült, kár, hogy nem azt az univerzumot bővítik tovább.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#60466) nuke7 válasza TBT (#60465) üzenetére


nuke7
veterán

de neked ezek bejönnek, mert női karakterek, nem..? :U ;]

ted_mosby magyar vagy angol forrás a preferált..?

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#60467) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. A Master divizioban mennyi pont kell, hogy atlepj kihivoba?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60468) ted_mosby válasza nuke7 (#60466) üzenetére


ted_mosby
senior tag

mindkettő megfelel, de inkább az angol.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#60469) tenaijo válasza Enigma1945 (#60467) üzenetére


tenaijo
tag

Master fölött van egy Grandmaster div, onnan pedig annyi lp kell, hogy a legutolsó Challenger-t "kiszorítsd".

(#60470) Enigma1945 válasza tenaijo (#60469) üzenetére


Enigma1945
őstag

Értem, köszi a választ

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60471) hugi0


hugi0
őstag

URF Leona 001

URF Leona 002

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#60472) hugi0


hugi0
őstag

Komalom ezt a Leonat.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#60473) grimm2015 válasza hugi0 (#60472) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mutass már egy ilyet saját elodban is, nem új accon. pár kivétellel az összes ellenfeled/csapattársad 0,5-2 kda közt van.
Van hogy többet farmoltál Leonával, mint az egész ellenfél együtt, meg van olyan is ahol többet, mint a játékos az összes eddig lejátszott játékában.

De megmutattad, hogy mérföldekkel jobb vagy a szinte bottudású játékosok ellen.
Nem értem miért jó náladnál sokkal gyengébb tudású játékosokat sorra alázni.

Battlenet: Grimm#22690

(#60474) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Amugy a smurfoket buntetik a jatekban?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60475) Gentlelelele válasza grimm2015 (#60473) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Meg kell kérdeznem, hogy tudod mi azaz URF?

#60474 : Elviekben nem szeretik, de csodát látsz plat gamekben, amikor tele van 50 szint alatti játékosokkal.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#60476) hugi0 válasza grimm2015 (#60473) üzenetére


hugi0
őstag

Szerinted 32 win es 14 loss utan valtozatlan az mmr-em ?
Hat persze . . . bedob olyan ellenfelet akinek 10 win meg 30 loss van.
Az altalam penzsovarnak nevezett RITO csak azert csinlja hogy nekem jo legyen.
De en nem dolok be nekik, nem fogok skinre kolteni. - egyebkent is utalom az ilyen csicsamicsakat.

Szerinted rajtam kivul hanyan valaljak be URF en, hogy csak es kizarolag deffenziv itemet vesznek ?
- lehet en vagyok az egyetlen !?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#60477) hugi0 válasza Enigma1945 (#60474) üzenetére


hugi0
őstag

Igen.
- persze ez ertelmezes kerdese.

Az nyilvanvalo, hogy fele ekkora statisztikai mutatoval rendelkezne a RITO.
- amire mar oly sokszor verte a ny@lat.

5. - "MAGATARTÁSI KÓDEX"
5.8. - "Részt vesz olyan cselekményben, amellyel becsapja a Játék bármely más felhasználóját, ideértve a megtévesztést vagy pszichológiai manipulációt is;"

Gondolom itt senki sem olvasta vegig a hasznalati felteteleket, ahogy eddig en sem. :)
- persze most atnyalaztam.

A legjobb:
"7.1. Megfigyel engem a Riot a Riot Szolgáltatások használata közben?(Igen. Olvasd el az Adatvédelmi szabályzatunkat, hogy többet is megtudj erről.)"

Mindig felfigyeltem arra, hogy az egyik meghajtom felporog amikor a lol elindul.
- mostmar azt is tudom, nem perelhetem oket erte, hogy a szamitogepemen "turkalnak".

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#60478) Jim-Y válasza Gentlelelele (#60475) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ratapintottal a lenyegre, friss, ropogos match history plat elo-bol:
https://matchhistory.euw.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUW1/4257214280/220423680?tab=overview

(#60479) Jim-Y válasza Enigma1945 (#60474) üzenetére


Jim-Y
veterán

Annyira nem ertem amugy az embereket.. sokan nem szeretik a smurfoket mintha azokkal lenne a legnagyobb baj, pedig ez nem is lehetne maskepp. A 0-17-0 mid+jung kombot alkoto jatekosok sokkal jobban elrontjak a jatekelmenyt mint 1-1 smurf. Smurf ellen lehet tanulni, ott lehet sikerelmenyed, mig amikor ilyen fogalmatlan jatekosokat kapsz magad melle akkor nyerhetetlen a meccs, rontja a moralt, ezerszer rosszabb mint 1-1 smurf.

Meg gondolj bele, elmeletileg te jobb vagy mint ahol epp vagy, legalabbis mindenki ezt gondolja nem? akkor ha kapsz egy smurf ellenfelet akkor az igazabol pont az ellenfeled nem? Mar ha tenyleg jobb vagy mint amilyen elo-ban vagy.

Meg most lehet ez csak velem van igy, de en meg tenyleg sosem, de tenyleg sosem ereztem azt rankedben hogy a kozvetlen ellenfelem jobb lenne mint en (a.k.a smurf). Volt olyan hogy latom, hogy az ellenfelem tenyleg egy jo jatekos, es respect neki, de azt, hogy smurf es jajj mi lesz velunk, na azt meg sosem.
Ellenben az mindennapos, hogy az egyik csapattars boven tudasa feletti ligaban jatszik, a.k.a boosted, hard inteli az egesz gamet es elrontja 9 masik ember jatekat. En sokkal jobban buntetnem ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#60480) Kanczy válasza Enigma1945 (#60474) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem, nem büntetik. Teljesen legális, és elfogadott dolog, pont ezért létezik az MMR. Hiába új az account, az algoritmusok viszonylag gyorsan észreveszik, hogy smurf, és elkezdik felhúzni a szintet. Ezért van huginak körülbelül 30 (?) accountja - már 3 éve is ezt csinálta, csak akkor direkt bronze ötbe lement, és nagyon élvezte, ahogy ki tudja, hány millió Cho'gath masteryvel veregette agyon a kicsiket. Na az gusztustalan volt :)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60481) ClydeBeka2 válasza Jim-Y (#60479) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Neked aztán kitekert logikád van :D Szóval az ellenfél nem lehet jó, de a te csapattársad rossz igen? Nem a kettő következik egymásból? Gondolom nem random beszalad a csapattársad és megöleti magát, hanem az ellenfél öli meg/outplayeli ...

Viszont gondolom te ilyen Master környékén vagy minimum, mert még nem láttál sokkal jobb játékost magadnál az ellenfél (istenbocsá' a saját teamedben...), ergo mindig mész felfelé, mert a legjobbak között vagy. Grat hozzá :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#60482) Enigma1945 válasza Jim-Y (#60479) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nekem sincs bajom velük, csak rankeden kétszer is összefutottam ugyanazzal a sráccal, és írta hogy ő Master-ben tolja, csak felhúzza az egyik haverja accountjat.
Szerintem nagyon nem fair dolog, hogy a többi alacsonyabb szintű játékost "alázza", mert én úgy vagyok vele, hogy baromira eltudja venni a kedvemet, ha nagyon azt látom hogy mennyivel jobb mint én.

Oké, tisztázzuk: Nem arról szól a dolog, hogy én vagyok a legjobb, vagy a legjobb a 10 emberke közül, de azért elvárom, hogy kb (!!) velem egy szintűekkel toljam.
Lehet e a smurfoktol tanulni? Nos? Igen.. De ha tanulni akarok, akkor megyek nézni Aphromoo-t vagy Nightblue3-t és tőlük igen tanulok.
Amúgy hála égnek nagy ritkán találkozok ilyennel, és tegnap is a srác velünk volt.
Hát, na... Az enemy csak bámult mikor a Lee 3v1-et lehozta mikor gankelt, és nem is volt megetetve...

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#60483) nuke7 válasza Jim-Y (#60479) üzenetére


nuke7
veterán

ez igaz, a smurf csak akkor idegesít, ha ellenem van - ezzel szemben a totál feeder mindig... :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#60484) hugi0


hugi0
őstag

Eddig tobb mint 160 gyilkossag szuletett a mai IG vs FPX merkozesein.
Hat ezek nem tili-toli NA LCS merkozesek az biztos.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#60485) tenaijo válasza Jim-Y (#60439) üzenetére


tenaijo
tag

RIP :W

(#60486) Kanczy válasza hugi0 (#60484) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

És épp ezért, ha az SKT nyer holnap, meg is van az új világbajnok a mai győztes személyében.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60487) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Közben még gyorsan felcsaptam magam platba így szezon vége előtt :D

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#60488) nuke7 válasza Kanczy (#60486) üzenetére


nuke7
veterán

hát csak nem az SKT nyer ma... :U :DD

https://youtube.com/user/nuke7

(#60489) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Senki nem mondhatja, hogy unalmas a series :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60490) nuke7 válasza Kanczy (#60489) üzenetére


nuke7
veterán

hát azt nem :)

mondjuk a mastercard odatette magát...:

- high fps gaming monitor: 1000 $
- gamer mouse: 150 $
- skinek: 100 $

- a feeling, amikor látod, hogy valaki másfél kézzel fényévekkel jobban játszik mint te,

megfizethetetlen.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#60491) Kanczy válasza nuke7 (#60490) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mi is azt fogalmaztuk meg discordon, hogy a gyerek mennyivel jobban játszik nálunk fél kézzel ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60492) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNN

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60493) nuke7 válasza Kanczy (#60492) üzenetére


nuke7
veterán

kegyetlen durva utolsó fight és győzelem volt!!! :Y

https://youtube.com/user/nuke7

(#60494) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Na most már várom a G2 megjelenő kinézeteket ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#60495) TBT


TBT
addikt

Végre!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#60496) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Igy a szezon vegere elertem egy merfoldkovet, 50% lett a winratem :D Egesz szezonban legalabbis az elmult tobb mint fel evben biztosan, stabilan 50% alatt volt az overall winratem, ennek ellenere stabilan haladtam elore. Wut?

(#60497) Yodamest


Yodamest
veterán

"elmeletileg te jobb vagy mint ahol epp vagy, legalabbis mindenki ezt gondolja nem?"

Már jórég látogattam a topikot, de írnom kellett, hogy ezt a mondatodat megcáfoljam :)
Én pont, hogy nem gondolom, hogy jobb lennék, mint ahol vagyok. Gold 3 promókat tolom mostanság, még nem jött össze a feljutás. Viszont a páradik meccs után megnéztem már op.gg-n az ellenfelek eloit, mert gyanus volt, hogy nem nagyon megy a játék, éreztem, hogy valami nem klappol. Megnéztem hát és elborzadtam, hogy már sokadik meccsemen jóformán én vagyok az egyetlen goldos játékos a pályán. Volt amikor gold1-esek is voltak, de volt, hogy egy goldos sem volt, mindenki plat4, sőt dia 4 játékost is berakott az ellenfélhez. Én nem vallom magam jobbnak gold3-nál és win streakem sem volt, nem értem mivel érdemeltem ki, hogy egy ligával jobbak ellen kell játszanom. Persze silvereseket soha nem kapok magam ellen ez nem fair így.... még gold4-3 mezőnyben jól elvagyok, de platosok már szét aláznak, ahhoz már nincs humorom, megfordítva, olyan mintha silver 4-3 játékosok ellen mennék, nagyon nem egy liga. Mi ez a nagy szórás? kevés a játékos és mindenkit összedobál vagy mi? :U

(#60498) Jim-Y válasza Yodamest (#60497) üzenetére


Jim-Y
veterán

Tudsz adni egy linket a meccsre ahol dia4-t rakott be melléd? Tippre ez nem ranked hanem normal vagy flex ahol ez normális.

(#60499) Yodamest válasza Jim-Y (#60498) üzenetére


Yodamest
veterán

flex volt valóban, de ott miért normális? nem rémlik, hogy régebben ilyen jellegű gondok lettek volna ott.

De nem is ez az egy kiugró példa a lényeg igazából, most végignéztem a "tier average" mezőben mit mutat az OP a meccseimre és végig ilyen gold1-2 felváltva. Még jó, hogy gold4 vagyok... mindkét csapatban mindenki más meg ilyen gold1-2 vagy plat4.

[ Szerkesztve ]

(#60500) Jim-Y válasza Yodamest (#60499) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azert szamit mert az ilyen olyan oldalak csak a ranked mmr-t kovetik jol, sot, pl normal meccsekben azt latod hogy az ellenfelben dia4-es van, de o csak rankedben dia4-es normalban nem, ott hasonlo az mmr-e mint a tied. Persze, lehet mondani, hogy diamondban azert a piszkon kivul mas is ragad ra, es ez igaz is, de az ilyet nem tudja a rendszer kiszurni. Masreszt az ilyen playerek offrole-t jatszanak normalban/flexben amiben mar egyaltalan nem biztos hogy diamondnak megfelelo a tudasuk.

Hidd el nekem, hogy ha a rendszer kepessegeihez merten legbalanszoltabb meccseket akarsz akkor rankedezni kell es pont. Az az egyetlen game mode amit a nagy tobbseg komolyan vesz es ahol hasonlo mmr-u ellenfelek ellen jatszol.

A nagy tobbseg (nyilvan nem mindenki) akkor megy normal vagy flexQ-ra amikor pl ki akar probalni egy championt akival meg egyaltalan nem vagy max 1-szer jatszott. Es ezekbol olyan meccsek kerekednek amilyeneket te is tapasztalsz.

Felre kell tenni a "ranked anxiety"-t (nem tudom, hogy ezt magyarul, hogy hivjak), mutolni mindenkit es csak a jatekra figyelni. A jatekelmenyed csak javulni fog.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.