Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Mikor lesz szerintetek fent egy champ spotlight Daphneról, illetve az új skinek mikor kerülhetnekbe (PBE-re is akár) ?

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53902) tepenzed válasza Gentlelelele (#53901) üzenetére


tepenzed
őstag

milyen daphneról beszélsz?
A blitz, rengar és graves skinek pedig pbe-n vannak már kedd óta

[ Szerkesztve ]

(#53903) Enigma1945 válasza stefyY (#53899) üzenetére


Enigma1945
őstag

Ha osszeszoknank kiraly lenne!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53904) orc88 válasza tepenzed (#53902) üzenetére


orc88
őstag

Reddites leak uj hosrol es skinekrol. Nem tulajdonitanek ezeknek nagy figyelmet, sokszor semmi nem lesz ezekbol.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53905) Enigma1945 válasza FoLey-v (#53900) üzenetére


Enigma1945
őstag

Hogyan leher ilyet kapni?sok embermek latom, mas mas szinben.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53906) orc88 válasza Enigma1945 (#53905) üzenetére


orc88
őstag

Minden game után honorolsz valakit a csapatból, az is segít ha téged honorolnak többen, és nem reportolnak sose. Arra készülj, hogy nem 1-2 nap mire megkapod.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53907) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

hali!
Ma estére kellene nekem support Xayah mellé, senki sem akar jönni :DDD
casualdehid vagyok, meglehetősen kezdő, 22-ttes szintű. Soroka-val még elég jól bánok, szóval ha supportolni kell, ám legyen :))

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#53908) Sordoran válasza Ganz-[HUN] (#53907) üzenetére


Sordoran
addikt

Én biztos nem fogok még egyszer Rakan-t vinni Xayah mellé, szóval rám ne számíts. :DDD

Mármint, jó, én hibám hogy nem Leona-t hoztam pl. akivel talán többre mentem volna (mármint többet játszottam vele), hanem Rakan-t pickeltem, mert gondoltam majd jó lesz az. Nem lett, ilyen későn nem is kellett volna nekiállnom rankednek. Főleg nem elpazarolni a védettségem, mivel annak ellenére, hogy tudtommal besorolók alatt nincs feltöltés, mégis supportot kaptam. Bár ez meg olyan jól sikerült, hogy én hülye bejelöltem jungel helyett most, mert hátha. De egyszer volt budán kutyavásár, az a Soraka meccs szerencse volt, ez meg a csúf valóság.
A Yasuo 1v9 volt a kedvencem, sajna jogosan, egyedül ő hozta a lane-jét. :O

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#53909) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

a mai farm játék nyerteseit láthatjátok szerintem

(#53910) stefyY válasza Sordoran (#53908) üzenetére


stefyY
őstag

Promó alatt nincs, placement alatt van. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#53911) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hello! Ha ingyenes hősökkel játszom PVP-ben, és pár hőssel ~2500 pontom van, akkor ha majd megveszem azt a hőst, akkor megmaradnak a már vele megszerzett pontjaim?

Szerk: Karácsonykor szokott adni a játék valami ajándékot? (hős, láda)

[ Szerkesztve ]

(#53912) orc88 válasza Putyin90 (#53911) üzenetére


orc88
őstag

Igen

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53913) Beni97 válasza Putyin90 (#53911) üzenetére


Beni97
őstag

Hát karácsony körül szokott lenni rúna akció ami csak annyi hogy 2 rúnaoldalt tudsz venni egy áráért. Most hogy változnak a rúnák nem tudom hogy lesz.
Meg nem sokkal előtte vagy utána szokott lenni ilyen nyiss magadnak akciót dolog.

(#53914) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Kellene egy kis help, egy ideje nem játszottam már....tudnátok irni pár meta picket? (mindegyik lane érdekelne.)

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#53915) winfos válasza Hamuuuu (#53914) üzenetére


winfos
tag

(#53916) kenwood válasza Putyin90 (#53911) üzenetére


kenwood
veterán

S1ben,vagy S2ben adtak parszaz rp-t karira.azota ezt mar mindenki megkapja,akinek eleri a lvl 5ot az accountja.
karcsikor akciok vannak, pl tobb rpt kapsz a penzedert,vagy hasonlo.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53917) kenwood válasza Hamuuuu (#53914) üzenetére


kenwood
veterán

meta pick csak diamondtol van,ott is inkabb premadeben,mint soloq-ban.
alattam linkeltek egy tier listet,azt soloq-ra szanjak, de ott olyan nagy a kulonbseg az emberek kepessegei kozott, hogy sok tampontot nem ad.
Ha megnezed a god tiert,tele van olyan hossel, ami vagy meta (tehat csapat kell hozza), vagy pedig olyan, amivel baromi nehez jol jatszani.
En biztosan nem ajanlanek egy random embernek GP,Fiora topot,ahogy Galio/Zed midet,es Cho junglet sem.
Aki ezekkel a hosokkel winstreaket tud produkalni,az tutira nincs raszorulva az ilyen tier listekre :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53918) SkiDev válasza kenwood (#53916) üzenetére


SkiDev
senior tag

"akinek eleri a lvl 5ot az accountja" ~ ez nem módosult arra, hogy két láda kulccsal? :) Úgy rémlik az újoncok ezt kapják már.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#53919) Hamuuuu válasza kenwood (#53917) üzenetére


Hamuuuu
tag

Köszönöm, közben átnéztem a listet.
Igazából plat szinten voltak/vagyok, csak kíváncsi vagyok mások mint tekintenek ezen a patchen metának. Elég sok változás és rework volt mióta nem játszottam. átnéztem az utolsó pár patch-t. Nem kevés időbe telt hozzáteszem.
Kb azokkal játszottam régebben is, mint amit irtál. Viszont kérdeznék akkor olyat, hogy mennyi muzsikálnak jól ezen champek:Gnar, Malphite,Poppy, Nautilus, Rumble, Vlad, Ryze, Varus, Udyr, Nidalee,Gragas,Anivia és Morganaról?

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#53920) Beni97 válasza Hamuuuu (#53919) üzenetére


Beni97
őstag

Kb mind jó és mind rossz.
Ahogy (#53917) kenwood-is írta. Ha soloQ-ba vagy akkor nem érdemes ilyennel foglalkozni, mennyire jók ezek most. Az a lényeg, hogy neked mennyire jön be az a típus. Mivel azért elég sok fajtát felsoroltál, kb minden ösvényre írtál karaktert, azt ajánlom egyet-kettőt nézz ki magadnak és oda is hogy tank/offtank/sebzés tetszik.
Én azt mondom, hogy 2 role ahova minimum 3-4 main van + ha nincs köztük akkor a supportot is érdemes gyakorolni.

Arról, hogy én mit tekintek most metának, nem akarom leírni mert felhúznám magam lehet, és 10 percig irkálni se akarok. Vagy éppen mások sírásnak tekintenék ami jogos is lenne, de azt se akarom.
Mondjuk én silverben vagyok de szerintem nem sok a különbség máshol se

(#53921) Hamuuuu válasza Beni97 (#53920) üzenetére


Hamuuuu
tag

Alapban TOPlaner vagyok. Sajnos érdemes ilyennel foglalkozni, hogy melyik champ erős vagy melyik éppen ami gyengécske, bármennyire is jó vagy/vagyok vele. (pl erre.: ahogy néztem pl Galio vagy Gp vagy kha'zix kifejezetten erős...de tegnapi tapasztalatom, hogy Rumble nem tartozik most azok közé akik megállja a helyét.) Pár napom van még a season-ból és nem akartam végigpróbálni, hanem tanácsotokra célirányosan azokkal játszani amivel megéri még most egy kicsit hajrázni...(hozzáteszem még most játszom végig a besorolóm.)

Hozzáteszem azért plat és silver között már van egy kis különbség és ezzel semmiképp nem sértően akarok fogalmazni. Voltam én is ott és értem mit szerettél volna közölni.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#53922) orc88 válasza Hamuuuu (#53921) üzenetére


orc88
őstag

Én is főleg topozok, szintén plat.
Akiket szerintem most érdemes topra vinni: Nautilus, shen, maokai, gnar, j4, galio, fiora, cho.

A kalsszikus toposok közül pl renekton, pantheon, kennen, nasus is jó tud lenni 1-1 helyzetben amikor nem vagy biztos az enemy counterében. Pantheon és Renekton earlyjével úgyis meg lehet oldani a legtöbbett, vagy akár Nasussal beállsz stackelni 22percig és utána gg.

De hogy írjak egy olyat is, én szeretek Aatroxal is játszani annak ellenére, hogy az esetek nagyrészében kalap sz@r :DDD Mégis játszható, mert elég régóta a kedvenceim közt van, és az ellenfél általában nem ismeri vagy nagyon lebecsüli.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53923) Plata válasza orc88 (#53922) üzenetére


Plata
félisten

Mondjátok már meg Nautilus-al hogy érdemes most játszani?
Annak idején amikor kijött megvettem egyből és akkoriban sokat játszottam vele és ment is.Ha jól emlékszem főleg jungel meg top voltam,de tavaly elővettem újra és tökre nem ment,az idén nem is játszottam vele.

(#53924) orc88 válasza Plata (#53923) üzenetére


orc88
őstag

Topon farmolgatni, ha van W akkor egy kis trade amig az enemy CDn van, nagyon fontos az idozites, hogy ne kapják le rólad a shieldet 0.5s alatt.

Első recall után jöhet a sunfirehoz az a lángolo item, vagy ha ap az enemy akkor az 1200as köpeny és mehetsz kicsit agresszivabbra.

2 3 tank item után senki nem tud majd hozzádnyúlni, és a W hp% dmg pont elég lesz egy thornmail/sunfire kiséretében, hogy sebezz.

Ez eléggé diohejban van, de ha érdekel konkrét matchup vagy valami megprobálhatok segiteni.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53925) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Elkezdek játszani, kifagy a játék majd, utána ez fogad:

Úgy érzem 5 meccsig pihenek ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53926) Hamuuuu válasza orc88 (#53922) üzenetére


Hamuuuu
tag

Igen, most pár meccs után majdnem ez a list jön ki nekem is. Most kipróbálás alatt van: trundle, poppy, tahm, yorick és lehet megnézem Ornn-t is. Előzőekben még ezek voltak.
Nagyon sok champet ki lehetne próbálni egyébként. Én látok fantáziát most Shyvanna topban is. De ott van pl.: Vladimir, Camille,jax,irelia
Ezekkel cska annyi a próblémám, hogy nem sok tömegirányító képességük van. Főleg nem területire.

Most néztem viszont, hogy a változásokkal mennyi blue esszecia jön majd. Anno mikor szedegettem ki a runa oldalakat illetve a runákat. Kőkemény gyüjtögetés volt.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#53927) Kanczy válasza Hamuuuu (#53926) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Topra én most a következőket vinném tenném T1/T2-be (szintén plat):

Gnar, Cho, J4, Shen, Jayce, Gnar, Maokai, Trundle, Camille, Fiora.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#53928) olloczky


olloczky
senior tag

Hú most rammusra nagyon rápörögtem :D Múlt héten vettem meg, és nagyon érzem, jelenleg 4 win streakem van. Hátha sikerül silver tetejére eljutnom season zárásig. Silver 2 volt eddig a legjobb helyezésem az elmúlt 5 évem alatt :B

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#53929) Putyin90


Putyin90
senior tag

Tudnátok ajánlani 5 db olyan hőst, ami 1350 IP-be kerül és megéri megvenni?

Cho'Gath-ot mindenképp megveszem, párat mentem vele, mikor ingyenes volt, tetszett vele a játék, rajta kívül kellene még 5 db. A support hősöket nem preferálom, leginkább sebző hősökkel szeretek menni, azokból is a varázssebzőkkel, de az 1350-es kategóriában nincs túl sok varázssebző.
Rájuk gondoltam, az volt a szempontom, hogy max. vagy közepes sebzése legyen és legyen azért valamennyi szívósságuk is.

Cho'Gath
Dr. Mundo
Tryndamere
Rammus
Udyr
Evelyn

(#53930) Enigma1945 válasza Kanczy (#53927) üzenetére


Enigma1945
őstag

Gnar dupla. Nem garen akart lenni? :K

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53931) Whynot? válasza Plata (#53923) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Én tank supportot játszom vele, arra nagyon jó. Vasárnap a meccs előzményekben 20-ból csak 2 piros volt :)

(#53932) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Pantheonon erositettek mostansag? Volt kb 5 honap pihenom, elkezdtem tolni vele, nagyon adja, szerintem op most. Vagy en nezek be valamit es ugyanolyan? :U

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53933) Kanczy válasza Enigma1945 (#53930) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

De nem ám, szimpla figyelmetlenség :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#53934) Enigma1945 válasza Kanczy (#53933) üzenetére


Enigma1945
őstag

Jaja, meglehet. Ezert jo neha pihentetni..Regebben nem ment vele, csak szenvedtem. Ma toltam vele 2x is, nagyon adta, manapsag inkabb mar suppolok, de Garen es Pantheon amiert szeretek toppon lenni.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#53935) ChromeX


ChromeX
addikt

Eh holnap akkor már jo lenne a diamond..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#53936) hugi0


hugi0
őstag

Ez a nassus . . . fergeteges.
12 percig farmolsz a torony alatt. - mert a fiora tiamat tryhard.
De mar holt idegbeteg, meg akar olni midnenaron - belehal (kapot slowot(W) 2 loves toronytol es 2 Q-t).

Kint maradsz low HP (termeszetesen full tank runa es mastery) farmolgatni, mert latod, hogy a fiora meg 20 masodpercig halott. Jon a mides (TP es fel HP) egy jungler (ward-al latom) tarsasagaban, majd bejonnek toronyala es egy triplakillel kezdesz mert ultid van meg es eleg mannad is. - a 28 percben az enemy nexuxnal nyomsz egy pentat, de magadalá szarsz, mert az idiota jinx 1/8 belopja.

Most eloszor bosszantott igazan, hogy elvittek azt a nyuves kill-t.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#53937) Putyin90


Putyin90
senior tag

Az el nem költött vb zsetonokkal mi lesz a vb után?

(#53938) orc88 válasza Putyin90 (#53937) üzenetére


orc88
őstag

Szerintem pár hétig még bent hagyják, hogy mindenki el tudja költeni, utána mennek a levesbe. :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53939) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Ha már feljött a szó a tankokról, mit lehet kezdeni velünk lane-en, ha nem tudom megölni őket?

Legutóbb Urgottal voltam Ornn ellen. Hiába szurkáltam, nem tudtam alacsonyan tartani a HP-ját. Ő ütött, én ütöttem, de igazán egyikünk sem akart meghalni. :D Neki nem volt elég ereje ahhoz, hogy megöljön, nekem meg ahhoz, hogy őt megmurdáljam. Mikor 20. perc körül visszajött lane-re egy intenzív all-in után (úgy, hogy egyikünk sem halt meg) 180 armorral, a Q-m sem ért semmit. Olyan érzésem volt, (ha már játszottatok stratégiai játékokkal, akkor tudjátok) hogy ameddig a meccs aktívan folyik más lane-eken, az ellenség építi a "titánját" TOP-on, amit a legvégén bevet. Csak lassítani tudtam a farmolásban, effektíven harcolni ellene nem. Aztán az is lett, full tankként tolta előre a csapatát.

Egyébként Ornn nem rossz kari, 80 AD-val is nagyot tud csapni.

Szóval esetemben lehet, hogy Urgot nem volt jó pick ellene (bár ő választott később), de mi az általános taktika egy olyan karival akár Nasus ellen is, aki nem tudja poke-olni se, mert az ellenfele visszaszívja pillanatok alatt az életét a manókon / tárgyai visszatöltik? Kik egyébként a tank-gyilkosok?

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#53940) ChromeX


ChromeX
addikt

Egy próbát megért. :) Aki azt hiszi ha feljebb kerül kevesebb a troll meg a retardált akkor téved :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#53941) Plata válasza Darko_addict (#53939) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom jó tank gyilkos-e,de Nasus ellen nekem Ziggs meg Karthus nagyon bejött no meg Lux.
Ziggs-el randomban párszor csúnyán hülyére szivattam.Ziggs-el a szekáló tetű harcmodor nekem bejön.
Rankeden nem játszom,ott nem tudom hogy jó-e.De tudom hogy Ziggs féle tahó szekáló stílust nem szereti,szoktak is szidni érte.

[ Szerkesztve ]

(#53942) Gentlelelele válasza Darko_addict (#53939) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ornn-nak nincs counter pickje . Legalábbis szerintem. Nagyon jól scalel és hatalmas dmg-t oszt ki még akkor is, ha full tankra építet. Általában tőlem kap egy sheen-t a iceborngauntlet és annyiban ki is merül a sebzése. A W-je AP-t tol ki magából, de azt is a te maximális Hp-d 12%-át, amit ulti+w-vel kétszer ki tol rád plusz az iceborn passzív elég komolyat szakít egy tankból is.
Illetve nasus ellen range karakter a legjobb legalábbis szerintem. Folyamatosan tudod piszkálni anélkül, hogy komolyabban tradeljen veled. Az Aoe dmg-e nagyon sok manát fogyaszt. Ellene az lenne a lényeg, hogy ne hagyd farmolni(tower alá tolod azzal csak segítesz neki, frezzelni kell olyan helyen, ahol könnyen gankelhető, ami oldalfüddő persze), illetve fontos az is, hogy a jg-t ne legyen teljesen sötét és rájöjjön, ha nem akar late-ben kettő Q-ból eltűnni akkor kicsit campel earlybe. :)

Más: Szerintetek hogy éri meg jobban felhasználni a vb zsetonokat. Az őrszem miatt van championship ashe chromám, championship ashe nélkül :((( , de a többit mire lenne érdemes elkülteni. Kulcsokat gyártani ládákhoz, vagy azonnal betörni BE-be. 180 BE jönne csak a kulcs árából, illetve nem biztos, hogy maga a láda champion shard-ot dob, illetve lehet egy Nunu/singed stb-t mellé 100+ BE, ami 143 környékén jönne ki és minuszolnék belőle.
Illetve skineket is érdemes betörni, mert azoknak is változik talán az ára talán. :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53943) kenwood válasza Darko_addict (#53939) üzenetére


kenwood
veterán

Urgot azert eleg eros early gameben,szinte barkit lemos a toprol. valszeg kaptal egy olyan ellenfelet,aki jobban vagta ornt,mint te urgotot. semmi szukseg ra,h megold 1v1. vagy varj a junglerre,vagy tpzz le botra a killer/assisert .
mid gametol majd megolik a carryk a teamfight vegen.

nasus ellen pedig csak a babysit megoldas.
ranged a legnagyobb hulyeseg ellene. lvl 5 tol a passzivja miatt eselytelen a harras,1 utes es visszahealel.
ranged topnal nincs frontline. esetleg akkor,ha a supp es a jung is tankos

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53944) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Metál rajongóknak egy kis zenei aláfestés LoL-hoz:
Serj Tankian - Saving Us
Serj Tankian - Feed Us

várom a véleményeket :))

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#53945) Plata válasza Ganz-[HUN] (#53944) üzenetére


Plata
félisten

Hát bocs de ez a zene vér pocsék. :B

(#53946) orc88 válasza Plata (#53945) üzenetére


orc88
őstag

Szerencsére itt van nekünk Alan Walker és a Legends Never Die remix :DDD :DD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#53947) Plata válasza orc88 (#53946) üzenetére


Plata
félisten

(#53948) Beni97 válasza Darko_addict (#53939) üzenetére


Beni97
őstag

Talán fiora a true dmg miatt?

(#53949) kenwood válasza Ganz-[HUN] (#53944) üzenetére


kenwood
veterán

en 98%-ban elektronikus zenet hallgatok,de twitch streameken sokan tolnak Sabatont a lol stream ala.
Szerintem ha nem elektromos,akkor az a vonal,ami meg passzol a lolhoz.
Egy Attero Dominatusra kimondottan stilusos bevonulni az ellenfel bazisara :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#53950) Plata válasza kenwood (#53949) üzenetére


Plata
félisten

Szinte sosem hallgatok zenét LoL közben mert elvonja a figyelmem,viszont Star trek közben rendszeresen.
Általában valami válogatást,bár fleet kolasi siege destroyerrel vagy fleet kor bird of prey-el ha megyek egy kis csihipuhit akkor AC/DC szokott szólni,mert a brutális tűzerejükhöz pont passzol,ha meg velük megyek harcba úgyis hamarabb vége minthogy a számnak vége lenne.
Egyébként a Sabaton WoT-ban benne van,saját tankot is kaptak. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.