Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) Mister_X válasza Kempeti (#30698) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem árt meghagyni a killt a lanernek, mert te úgyis visszabújsz a jungle-be, nem neked kell fél perc múlva újra azzal az ellenféllel szembe nézned. Én csak akkor szedem be a killt, ha a laner nem tudja megölni, nem ég végig az Ignite vagy valami.

Junglernek az a feladata, hogy helyzeti előnyt teremtsen túlerővel: visz be damage-et, de leginkább csak megakadályozza, hogy az ellenfél elmeneküljön. Az én meglátásom szerint. Én eleve úgy megyek lane-re, hogy nem az ellenfél, hanem a menekülési irány felé megyek és ekkor már a társam megtámadja. Megszökni (jó esetben) nem tud, mert belassítom, lestunnolom, srb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30702) kexksz válasza Kempeti (#30698) üzenetére


kexksz
addikt

Ha teammel játszol talán, ha solozol nem.

(#30703) hugi0


hugi0
őstag

lol -> 117 mecses chat ban.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30704) Lokids válasza hugi0 (#30703) üzenetére


Lokids
addikt

Kinek szóltál be? :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30705) De4d válasza De4d (#30690) üzenetére


De4d
őstag

Valaki?

Minden jó, ha a vége jó!

(#30706) Solad válasza De4d (#30705) üzenetére


Solad
őstag

Mit szeretnél jelenteni? Ott a report a meccs végén

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30707) De4d válasza Solad (#30706) üzenetére


De4d
őstag

Az agresszív idióták miatt, már nagyon unom hogy folyamatosan mindenki anyázik mindenkinek, már lassan átveszem én is, jobb lenne ha, screenshotos reportot lehetne adni, aztán kapják az ilyenek a bant.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#30708) Mottie válasza De4d (#30707) üzenetére


Mottie
őstag

De nem lehet. erre a van a report funkció.Ott majd szépen visszaolvassák a chatet. Ha nagyon zavar és úgy érzed hogy te is átvennéd, akkor egyszerűen ignorálj mindenkit aki anyázik.

Be Victorious!

(#30709) Sagnya


Sagnya
csendes tag

Én már küldtem sceenhootos reportot.
Champion selecten egy srác nyomatta a horogkereszteket és németül káromkodott,ment a srceen imgur-re fel és a linket bemásoltam a szövegdobozba .

(#30710) De4d válasza Sagnya (#30709) üzenetére


De4d
őstag

El is árulod hova, melyik fórumba? :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#30711) Mottie válasza De4d (#30710) üzenetére


Mottie
őstag

Fórummal max magadat bannoltatod. Player Behaviour supportnak esetleg.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#30712) Sagnya válasza De4d (#30710) üzenetére


Sagnya
csendes tag

Nem fórumra linkeltem,hanem a játékban lévő report felület szövegdobozába

(#30713) De4d válasza Mottie (#30711) üzenetére


De4d
őstag

Magamat?
Úgy tudom van report fórum ahova beírsz kép hozzáadással, amit komolyabban vesznek az adminok, valaki mondta egyszer hogy van ilyen.

Minden jó, ha a vége jó!

(#30714) Mottie válasza De4d (#30713) üzenetére


Mottie
őstag

Nincs ilyen. Supportnak lehet ticketet írni "Player Behaviour" témában itt lehet csatolni screenshotot - én is szoktam ilyet, főleg olyankor mikor valaki elismeri hogy ELO-Boost -. De ezt általában csak olyankor érdemes ha champ selectben vagy post-match lobbyban történik az eset. Ellenkező esetben elég reportolni (illetve ugye most kezdik tesztelni az auto-ban rutint.)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#30715) hugi0 válasza Lokids (#30704) üzenetére


hugi0
őstag

Szerintem, csak nem tetszett valakinek, hogy 15:1:3 ba vegeztem, egy elvesztett jatekban.
Akkor volt egy kis szocsatam - mivel nem tudok angolul, ezert nem szoktam a chat et hasznalni.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30716) D1Rect


D1Rect
félisten

(#30717) Mister_X válasza D1Rect (#30716) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öh... jól értem: "trollkodásért" (meredek item build, felesleges flashelgetés) kapott a csapat 300$ büntetést?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30718) ígyvanferi válasza D1Rect (#30716) üzenetére


ígyvanferi
addikt

- Nem hoztad a legjobb formádat a challenger series meccseden, fiam? - durr egy nagy nyakleves.
Bár a pénzbüntetés sem rossz.

(#30719) Lokids válasza D1Rect (#30716) üzenetére


Lokids
addikt

Azt akarták az emberek, hogy a LoL legyen profi sport. Ahhoz az ilyen büntetések is hozzá tartoznak.
Majd akkor nézünk, amikor nem csak rongyos 300$-ról lesz szó, hanem százezres büntikről.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30720) D1Rect válasza Mister_X (#30717) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jól értem nem tetszett a riot-nak, az ahogy nyertek.
Gyakorlatilag büntetés, mert nem követték a metát. lololooo :))

(#30718) ígyvanferi: Ez olyan mintha a Navit megbüntették volna amikor EG ellen full dagon team-mel nyertek...

(#30719) Lokids: Érthető lenne, ha veszítenek, de nyertek.

(#30721) #56230144 válasza De4d (#30707) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ne legyél ennyire érzékeny, és nem fog zavarni.

(#30722) cbr688


cbr688
senior tag

nem is értem ezt a chat resitriciton-t, kaptam 18 game-st végig játszottam, lejárt majd kaptam még 14-et, pedig nem is szoktam szídni.

(#30723) D1Rect


D1Rect
félisten

Ja, ha már itt vagyok:
Én ezen jókat mosolyogtam: FUNNY TRIBUNAL CASES

(#30724) Mottie


Mottie
őstag

Doom Bots II

Hát ez vicces volt :) A végén meguntam és xPekeTM befejeztem.

Be Victorious!

(#30725) hugi0 válasza Mister_X (#30717) üzenetére


hugi0
őstag

Az item builba nem hinnem hogy beleszolnak.
- de a nexusnal valo poenos-felesleges -> komolytalan flash-ert jogosnak latom a buntit.
Mert ez az ellenfel provokalasanak minosul, negativ hozzalalas a jatekhoz.
- report jar erte. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30726) hondahd válasza Mottie (#30724) üzenetére


hondahd
tag

5-ször mentem doom botok ellen mindig volt egy afk....

(#30727) ígyvanferi válasza hugi0 (#30725) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De az ellenfél nem tudja, hogy ők flasht használtak a saját bázisukon.

(#30728) D1Rect válasza ígyvanferi (#30727) üzenetére


D1Rect
félisten

Már nem azért, de ha én a saját bázisomon akarok gyorsabban A-ból B-be jutni kinek mi köze hozzá?
Nem nyerhetek ahogy akarok? roit phlz

(#30729) hugi0 válasza ígyvanferi (#30727) üzenetére


hugi0
őstag

En olyat lattam LCS-en hogy amikor alig hp volt a nexus nak akkor flash-eltek, poenkodtak.
- ezt en is buntetnem.

Mint Forma1-ben a celegyensben a porgest.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30730) D1Rect válasza hugi0 (#30729) üzenetére


D1Rect
félisten

Mint Forma1-ben a celegyensben a porgest.

"Akkor a sport több vezető személyisége felszólalt az abszurdnak tartott korlátozás ellen, javasolva, hogy azt az első helyezettre vonatkozóan oldják fel."

Ez a szabály egyébként baleset megelőzési céllal szerepel(t) a forma1-ben.

Ez kb. olyan mintha megbüntetnék a kapust, mert 7-0-nál nekidől a kapufának és keresztbe teszi a kezét...

[ Szerkesztve ]

(#30731) ígyvanferi válasza hugi0 (#30729) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na bumm, és akkor mi van? Az analógia meg nem jó, ott a világ legdurvább versenyautójával csinálnak csöppet sem veszélytelen, ugyanakkor felesleges manővert, itt meg megnyomnak egy gombot, amikor már úgyis mindegy. Forma 1-es példa maximum az lehetne, hogy lelassítanak a cél előtt 50 m-rel, amikor van fél perc előnyük.

Profi meccsen nincs surrender? Vagy vegyék át a konkurencia megoldását (úgyis szeretnek lopkodni), miszerint ha az egyik csapatból valaki beírja, hogy gg, a csapattársai pedig elfogadják a feladást, akkor vége a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#30732) Solad


Solad
őstag

Én is úgy gondolom, hogy a sport és az ellenfelek iránti tisztelet kimutatásának alapeleme az alázat és az illő viselkedés. Bár az e-sportok és így a lol nem rendelkezik még olyan kiforrott kultúrával mint mások, úgy gondolom fontos egy etikai kódex megalkotása, vagy legalább erre vonatkozó törekvés a profivá válás útján.

Nem csak verbálisan lehet egy játékos tiszteletlen, és lekicsinylő.

Mondom mindezt úgy hogy az ominózus esetet nem láttam.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30733) hugi0


hugi0
őstag

Sracok !

Solad szepen megfogalmazta !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30734) Mottie válasza D1Rect (#30730) üzenetére


Mottie
őstag

Igencsak jó példa amit felhozol, mivel az is sportszerűtlen magatartás. Mint ahogy ha üres kapura vezeted a labdát és négykézláb fejjel juttatod a hálóba is. Itt a sportszerűtlenséget büntetik. A buildbe nem szólnának bele, Froggen is vett Mejai-t, pedig az ""troll item"". Illetve a flashen is látszik hogy mikor csak trollkodás, mikor mondható alternatív felhasználásnak. Szerintem pl az nem sportszerűtlen, hogy átflashelem a dragonpit oldalát, hogy gyorsabban odajussak egy lvl 5-ös free dragonért.. Illetve hasonlóan baron pit flasht is simán elnyomom, ha tudom hogy különben kiszúrnák az invademet wardokkal.

H2K-t nem láttam, de látatlanban a sportszerűtlenséget büntették nem magát a tényt, hogy ilyen-olyan itemet vettél vagy hogy flasheltél.

@igyvanferi: Van surrend profi meccseken, LCS-ben (ahol ugye nem egyenes kiesés) ott szokták is használni ha nagyon rosszul áll a széna. Egy ki-ki meccsen nem fogják, mert esetleg valami csoda folytán mindig van esély győzelemre

+Edit: Ha pedig a szabályzatban benne van hogy minden CS meccsen a maximumot kell nyújtsák, akkor pedig akárki akármit mond, ahhoz kell tartsák magukat :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#30735) D1Rect válasza Solad (#30732) üzenetére


D1Rect
félisten

Én meg úgy gondolom, ha az ellenfél megaláztatva érzi magát, akkor adja fel a játékot, ne futkosson el botlane-re, vagy próbálja meg behúzni Nashort.

(#30734) Mottie: "minden CS meccsen a maximumot kell nyújtsák" Ez erősen szubjektív.
De végül jogos, ha aláírják a papírt, hogy a riotnak mindig igaza van, akkor IJ.

[ Szerkesztve ]

(#30736) zeli válasza D1Rect (#30735) üzenetére


zeli
aktív tag

Egy hivatalos versenyen, amit 80k ember néz ne ökörködjenek (én sem láttam egyébként, a leírás alapján mondom). $300 nem olyan sok, Bjergsent múltkor $2k-ra büntették iirc.
Amúgy igen, LCS-en is van ff, de ott is kötött, hogy mikor lehet. Ugyanúgy megbüntetnek, ha pl.: nyerő helyzetből poénól surrendel a csapat.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30737) D1Rect válasza zeli (#30736) üzenetére


D1Rect
félisten

"én sem láttam egyébként, a leírás alapján mondom"
Ok.

"Bjergsent múltkor $2k-ra büntették iirc."
Mert tulajdonképpen "megvesztegette" a másik játékost a managert megkerülve és megbontotta a rostert.
azért ugye érzed a különbséget?

(#30738) Solad válasza D1Rect (#30735) üzenetére


Solad
őstag

Nem az a lényeg hogy az ellenfél megaláztatva érzi-e magát vagy sem.

Ha én sportolóként bemutatok valakinek versenyen, teljesen mindegy hogy ez mit vált ki belőle. Az a lényeg az én sportszerűtlen viselkedésem.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30739) D1Rect válasza Solad (#30738) üzenetére


D1Rect
félisten

Rettenetesen tág és szubjektív az, hogy mi a "sportszerűtlen".
Nem megfelelő itemet vettél? Sportszerűtlen vagy...

(#30740) Kanczy válasza D1Rect (#30739) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azért szerintem belátható, hogy a Tiamat Morgana-val kiröhögöd az ellenfelet.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30741) D1Rect válasza Kanczy (#30740) üzenetére


D1Rect
félisten

Szóval akkor mégiscsak oda lyukadtunk ki, hogy nem azt az itemet vette ami a riot szerint megfelelő és megbüntették érte.
Nyilván ez be van csomagolva, mint "sportszerűtlen viselkedés".

(#30742) Devas


Devas
őstag

Esetleg valaki tudna valami youtube videot linkelni az említett trollkodás(ok)ról? Köszi!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#30743) D1Rect válasza Devas (#30742) üzenetére


D1Rect
félisten

(#30744) ígyvanferi válasza Kanczy (#30740) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De hogy ezt megtehessek, elég nagy előnyük kellett legyen ekkorra már. Na most ezért is kérdeztem, van-e surrender ilyenkor. Miért nem adta fel az ellenfél? Jó érzés volt még jobban megaláztatni magukat? Függetlenül attól, hogy mennyire vagy mennyire nem sportszerű magatartást tanúsított a nyertes fél.

(#30745) LógaGéza válasza D1Rect (#30743) üzenetére


LógaGéza
addikt

G2 link helyesen - mellesleg emiatt a game miatt megy a büntetés.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#30746) Kanczy válasza ígyvanferi (#30744) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Bármikor el lehet veszteni egy meccset, még 30k-s előnynél is, nem véletlenül nem adják fel gyakorlatilag soha az LCS-ben.

D1Rect: Egyrészről igen. A félprofi meccsen bázisban flashelés pedig még rosszabb.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30747) kexksz válasza zeli (#30736) üzenetére


kexksz
addikt

Csak Bjergsen tudtommal fizetést kap a Riot-tól, a Challenger Series játékosai meg egy centet sem. (Javítsatok ki, ha rosszul tudom.)

[ Szerkesztve ]

(#30748) Solad válasza ígyvanferi (#30744) üzenetére


Solad
őstag

Tisztességgel végigjátszani egy vesztes meccset nem jelent megaláztatást!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30749) D1Rect válasza Kanczy (#30746) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert nem halál mindegy, hogy nem használom el, vagy arra használom, hogy "gyorsabban menjek".

(#30745) LógaGéza: :R
Elrontottam a copypasterinot. :B

(#30750) Mottie válasza LógaGéza (#30745) üzenetére


Mottie
őstag

Szerintem megérdemelték. Oké, hogy a másik csapat csak annyit lát a dologból, hogy Morgana BS itemeket vesz. Kifele viszont ez kb úgy jön le, mintha egy futó 100m-rel a cél előtt fél körrel vezetve megfordul háttal fut elkezd figurákat csinálni, bukfencezni, stb.. Igen valószínű, hogy megbüntetnék, ha nem egyből kizárják a versenyről.

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.