Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) LLaci89 válasza ClydeBeka2 (#30299) üzenetére


LLaci89
tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy akik annyira odavannak azért hogy egyik-másik szerver mennyivel erősebb. Azok közül hányan vannak a gyengébb szerveren challengerben minimum. Ja hogy senki, de jó erre verni a nyálát sokaknak :D

Dinter: és akkor neked mennyit ad hozzá a játék élményedhez, hogy profik is játszanak azon a szerveren? És egy leendő bronzosnak mennyit jelentene? :D

[ Szerkesztve ]

(#30302) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Nálam kevesebb a troll/fogyaték Westen, de előfordul itt is.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30303) ClydeBeka2 válasza Dinter (#30300) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Tudod mire mondta? Ha profi akarsz lenni és fejlődni akarsz, hogy bejuss nemzetközi/profi szintre. Meg kéne érteni amit hallasz, nem pedig "haűhűaűhaaa azt mondta jobb West mint East, gyorsan megyek kiirom fórumra!!!44!!!!" :)
Ő végig magas szintről/esportról beszél, nem is érintik a kisebb szinteket.

@LLaci89: Ez meg a másik, akkor átjövök Nordicra és megszerzem a challengert, mert az annyira könnyű. Ki mondhatna erre nemet? :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#30305) Dinter válasza ClydeBeka2 (#30303) üzenetére


Dinter
addikt

Mert olyanról ki beszélt, hogy nordikon bármikor felmegy csellendzserbe? :)

(#30310) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Most játszottam le a placementeket az egyik smurf acc-on, és 6/4-gyel már Gold IV-be dobott, pedig valami bronz 1 volt az előzmény.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30314) Lokids


Lokids
addikt

Azért egyszer nekem is összejöhet. :)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30315) harcikoca


harcikoca
senior tag

Mi a neve annak a proginak amivel tudok skint váltani, jungle time-ot nézni stb ?

AMD+Ati powee'R

(#30316) hondahd válasza harcikoca (#30315) üzenetére


hondahd
tag

Mk-jogo

(#30317) tomrRRR válasza Lokids (#30314) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Support-ént nem is rossz grt :) főleg rankeden nem rossz :C

[ Módosította: radi8tor ]

The easy day was yesterday!

(#30320) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Legalább Platinum topos kellene nekünk teambe. Esetleg valakit? (EUNE)
Mindenki platinum egyébként :)

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#30321) hugi0 válasza WinnerB0Y (#30320) üzenetére


hugi0
őstag

En johetek ? ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30322) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Melyek azok a hősök, akik stackelnek valamit? Amit ismerek, Nasus Q-t stackel, Thresh meg lelkeket gyűjt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30323) KYZRR válasza Mister_X (#30322) üzenetére


KYZRR
őstag

Veigar Q olesebol kap x AP-t attol fuggoen, hogy Championt, vagy miniont/monstert olt meg.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#30324) ClydeBeka2 válasza Mister_X (#30322) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Sion Hp-t tud stackelni, ez a 4, ami szigorúan vett "stackelés".

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#30325) Lokids


Lokids
addikt

És tárgy alapon a feral stackelés.
Nasus Q+feral nem rossz, de a csapat anyázni fog, hogy fél óráig ki sem jössz a junglerből. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30326) WinnerB0Y válasza hugi0 (#30321) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nekem igazán mindegy lenne hogy hol van a játékos, csak ne bassza el a gamet és ne rageljen. A többieknek kell a minimum plat.

EUNE: iNeeko

(#30327) Platina113


Platina113
csendes tag

Sziasztok!

Nálam jóval tapasztaltam rankedes játékosoktól szeretném megkérdezni, hogy a divíziókban való feljebb jutás milyen szisztémával működik. Van egy eszmefuttatásom, kérlek mondjátok meg, hogy ezt jól gondolom van nem. A válaszokat előre is köszönöm! :)

Szóval ha jól tudom egy nyertes ranked meccsért kap a játékos kb. 16-18 LP, ugye? Ha veszít akkor pedig -3 LP? Tehát ha folyamatosan játszik az illető ranked meccset statisztikai alapon előrébb kell hogy jusson, feltéve, hogy Ő jól játszik, hozza a lane-t, tf-ben is jól játszik, nem feed-el stb. Tehát a veszít is, a meccs nem rajta megy el. (Lehet, hogy a promo meccsek mások.) Bocs nem értek még ehhez annyira. :(

A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#30328) Mister_X válasza Platina113 (#30327) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3LP/t csak akkor von le, hogyha kilépsz champion selectből... nemrég pont ezen voltam kiakadva, hogy egy kezemen meg tudtam számolni hányszor kaptam 15LP fölött a győzelemért és azt is, hogy mikor vont 20 alatt (abban a divízióban). Mégis eljutottam promoig, amit sikerült elb*szniuk a gyökereknek...

Többiek: köszi az infót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30329) zeli válasza Platina113 (#30327) üzenetére


zeli
aktív tag

Az MMR-től függ, hogy milyen arányban adja/vonja le a rendszer a pontokat.
De abban igazad van, hogyha folyamatosan játszol, akkor feljebb jutsz.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30330) devilinsid3 válasza zeli (#30329) üzenetére


devilinsid3
addikt

kivéve, ha full tardokat kapsz.. a random player faktor nagy úr azért egy ranked solo 5v5ben :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#30331) kexksz válasza devilinsid3 (#30330) üzenetére


kexksz
addikt

Statisztikailag lehetetlen, hogy huzamosabb számú játék után kisebb ratinged legyen, mint amennyivel kezdted, kivéve, ha te vagy a "tard".

(#30332) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Soraka-t miért nézik le? Vittem rankedre, attól eltekintve, hogy az ADC nem tudott rendesen játszani, nem buktuk a lane-t és Heimernek folyton töltöttem a manáját, a focusnak az életét, meg úgy teamfightoknál elejtettem egy ultit... de szerintük én voltam a noob :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30333) devilinsid3 válasza kexksz (#30331) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen, de azért van olyan, hogy összejön a játék és valaki egymás után elveszít pl. 5-6 játékot ami lehet, hogy liga visszaeséssel jár, majd ezután nyer 3at, jön a promó, de abból csak 1x nyer stb.
igen, ha valaki sokat játszik feljebb jut (már én is Silver 4ben vagyok 30W 28L, hurrá :D), de azért vannak olyan sorozatok amik után inkább hanyagolom a LOL-t egy darabig :D

(#30332) Mister_X: a normal 5v5 játékaimban mostanában az a divat, hogy mid-late gameben szidják azt aki nem SS-elt miközben ő az enemy jungelben vagánykodik egyedül.. persze te vagy a noob, mert te teamfight után elmész vásárolni a csapattal, ő ottmarad jungelerezni, de miért nem SS-eltél.. :D
persze a warning pingelés számára semmit nem jelent..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#30334) Solad válasza devilinsid3 (#30333) üzenetére


Solad
őstag

58 game a közelében sincs a "huzamosabb mennyiségű" játéknak.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30335) devilinsid3 válasza Solad (#30334) üzenetére


devilinsid3
addikt

de arányaiban ugyanannyi esélyed van troll/tard csapatot kapni szerintem, mint kis mennyiségű játéknál..

(#30336) Solad: igen meglehet, hogy az enemyben lesz az a troll/tard, de a játékaimat tekintve ez nem igen fordult elő NÁLAM, persze másnál lehet nagyobb eséllyel fordul elő, talán, ha 2-3x nyertem azért, mert troll csapat volt ellenem vagy full tardok..
én mondjuk a tard enemybe nem sorolnám azokat akik teamfightok után elbukják a kört egy rossz fókusszal, hanem inkább azokat akik top lane elbukása után lejönnek midre sort tolni vagy még akár meg is halnak..
vagy csak simán kilépnek, esetleg feladják olyan helyzetben amikor semmi sem indokolná csak nekik nincs kedvük kicsit "harcolni" a győzelemért

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#30336) Solad válasza devilinsid3 (#30335) üzenetére


Solad
őstag

És az megvan, hogy nagyobb eséllyel lesz "troll/tard" az enemyben mint a te csapatodban?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30337) Platina113


Platina113
csendes tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

(#30338) Lokids


Lokids
addikt

Nem kell a random gyökerek. Lehetnek normális, kiegyenlített társak is.
Nekem az előbbi gameban varus egyszerűen elvette a kedvem, hogy játsszak. Nem akartam neki segíteni. A saját csapattársam tört meg. Ilyen is van. Nem kell noob csapat, elég, ha a társad tesz valamit ami megtör, és onnantól te magad válsz noobbá. Velem ez történt.
Varus belement leona rangeba, mikor én már hátráltam. Esélyem se volt rátenni a pajzsot. Majd miután meghalt, ugat, hogy miért nem mentettem meg.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30339) Mister_X válasza devilinsid3 (#30333) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jahát igen, múltkor azért vertem a fejem a falba, mert bot csinált egy szép double killt és elmentek pusholni. Látom, hogy mides Katarina leindul lefelé. Rögtön három missing midre és két alert botra biztos ami biztos, sőt én is utána indultam. Közben mintha mise történt volna, ütik tovább a turretet, de közben pingelek mint az őrült, hogy mozduljanak már onnan. Kata leér, beultizik, double kill és meglóg, mire odaérnék. Mi az első megjegyzés? "noob mid no SS" :W Komolyan mondom, az ilyenek minek rankedeznek? :U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30340) kenwood


kenwood
veterán

server valtasnal hogy mukodik az osztalyozo meccs?
nordicrol transfereltem westre.
malphiteal voltam supportolni,valami 7-5-19 ben vegeztem es Bronze iii-ba rakott.
szamit a kda ,adcvel kellett vna mennem,vagy mar a meccs elejen eldolt,hogy vagy b3,vagy b5 ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#30341) Mister_X válasza kenwood (#30340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tíz menet alapján rangsorol, ha elkezdet EUNE-n, akkor EUW-n fejezted be.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30342) kenwood válasza Mister_X (#30341) üzenetére


kenwood
veterán

tobb,mint 100 ranked gamet letoltam easten a 10 meccs utan.
nem sokkal a transfer elott estem vissza s4bol bronze 1be.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#30343) Mister_X válasza kenwood (#30342) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor passz :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30344) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Olvassátok el a kommenteket... :D

(#30345) Montebá


Montebá
tag

Valaki tud erről a mopay Rp vásárlási lehetőségről? Ez is telefonon keresztül megy csak sokkal kedvezőbb áron. Ma meg is próbáltam, azonban a megadott telefonszám -helytelen szám- volt a telefonom szerint. Próbáltam 06-al, +36-al, mindent, de minden esetben ezt írta ki. Tudtok mondani valami megoldást?

(#30346) marked one94


marked one94
őstag

Diamond promoból sikerült eljutnom plat 3ba :D
Plusz elkezdtem írni egy listát hogy ha a csapatomba pickelnek Yasuot hány alkalommal fog feed-elni. Idáig 2/2 :D
Én már úgy bannolok ha tudok, hogy a csapatom ne pickelje azt a hőst nagyobb veszélyel van ránk mint az ellenfélre xD

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#30347) WinnerB0Y válasza marked one94 (#30346) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nyugi. Én is Diamond promóból vagyok Plat III-ban :)

EUNE: iNeeko

(#30348) hondahd válasza marked one94 (#30346) üzenetére


hondahd
tag

Én nekem nem túl nagy de, én plat 3 promóbol mentem le plat IV 0 lp-re 2-szer...
Ma kb 7 loose 1 win..

(#30349) Dinter válasza hondahd (#30348) üzenetére


Dinter
addikt

Lose, ezt ne hibazd el légyszi, zavaró :)

(#30350) hondahd válasza Dinter (#30349) üzenetére


hondahd
tag

Ezt a kettőt még mindig keverem.... :S

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.