Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

ahrinál a Q után elég eltérő a W vagy az E maxolása. melyiket érdemesebb előbb kimaxolni?

[ Szerkesztve ]

(#31402) #57770240 válasza -=Vacsek=- (#31401) üzenetére


#57770240
törölt tag

Q után menjen az E. A W az nem annyira fontos, max 1-2 üldözésnél, de ott is csak akkor ha CD-n van az E.

[ Szerkesztve ]

(#31403) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Valahogy meg lehet bűvölni a LoL-t hogy eu west-en magyar hangok legyenek ? :)

Békesség, boldogság! x)

(#31404) gali777 válasza Wikoo (#31403) üzenetére


gali777
őstag

(#31405) -=Vacsek=- válasza #57770240 (#31402) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

elég sok buildet láttam www.probuilds-en ahol sokan a W-t maxolják Q után, de a pontos okát nem tudom pedig ezen az oldalon tényleg a prok buildje vannak..

(#31406) Mottie válasza -=Vacsek=- (#31405) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz magasabb szinten a + dmg miatt jól jön, mert rámennek a one-shotra (ehhez be kell találjon az E). Alacsonyabb szinten viszont ha nem olyan biztos az ember abban, hogy a Charm célt ér, akkor talán jobb, ha gyakrabban rendelkezésre áll :)

Be Victorious!

(#31407) Lokids válasza Mottie (#31406) üzenetére


Lokids
addikt

A W még olyanok ellen is jó, amik képesek az ember nyakába ugrani. Pl fizz, vagy Kassadin.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31408) LLaci89 válasza Mottie (#31406) üzenetére


LLaci89
tag

Charm CD nem változik attól h több pontot raksz rá.
A kérdés h neked mi ér többet:
E maxolás: hosszabb CC és kicsivel több damage
W maxolás: kisebb CD és több damage

[ Szerkesztve ]

(#31409) WinnerB0Y válasza -=Vacsek=- (#31401) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Mindenképpen W.
Ha ráultizol valakire akkor a 3 kis gömbből több dmg et fog kapni mint egy charm ból.

EUNE: iNeeko

(#31410) -=Vacsek=- válasza WinnerB0Y (#31409) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

eddig mindig a W-t maxoltam Q után aztán néztem ezen az oldaon pár pró buildet masteriest meg runákat aztán akkor láttam h igen csak változó :) iszonyú jó kari nagyon megtetszett de elég nehéz. az még oké h ulti charm q w aztán deathfire aztán még van ultid meg ignite meg zhonyad is használd ha úgy adódik, és persze tudd h melyik item melyik számon betün van :D ya kemény.. egyszer elöfordult az is h deathfire helyett benyomtam a zhonyat és meghaltam ez miatt :DDD de a legjobb h olyan tő dmg-ét rá lehet rakni enemy mid adc charm után hátradölhet :D

(#31411) Montebá válasza -=Vacsek=- (#31410) üzenetére


Montebá
tag

Tudomásom szerint a DFG-t mindig a kombó elején kell használni, mert az elkövetkezendő sebzéshez ad pluszt.

(#31412) -=Vacsek=- válasza Montebá (#31411) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen én is tudom h az elején de jobban járok ha az ulti charm w q betalál mintha rányomom elsőnek és a többi meg mellé.. 10-15 ahri miden vagyok túl kb és 1v1be ha már betaláltam ulti charmal és már van dfg-m esetek nagy részébe am is belehal ha else nyomnám, próbálom minél gyorsabban lekombózni mire a Q visszajön addigra már rányomtam legtöbbször :) ha meg jön a genk szintén nagyon fontos h a charm bemennyen és olyankor is ha tehetem úgy ultizok h ne legyen a charm útjába semmi és minél közelebb hozzá.

(#31413) ClydeBeka2 válasza -=Vacsek=- (#31412) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Charm után bőven el tudod tolni ha betaláltál, jelentősen megnöveli a damaged.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#31414) -=Vacsek=- válasza ClydeBeka2 (#31413) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen igen tudomm gyakorolni kell még.. most már aztprobálgatom h charm után egyből :)

vizicsacsi cselendzseres lett :D

(#31415) hugi0 válasza -=Vacsek=- (#31414) üzenetére


hugi0
őstag

O az elso magyar Chellengerben ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#31416) Dinter válasza hugi0 (#31415) üzenetére


Dinter
addikt

Nem, kubu is az (volt). Csacsi egyébként nem nagyon szokott soloq-ban játszani.

[ Szerkesztve ]

(#31417) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Miért van az, hogy kibanolta az enemy ziggset és ezért a magyar apc kijelentette, hogy na már most ő akkor ezért elfeedeli akalit :U
ranked promoba természetesen

(#31418) cbr688 válasza csipszikutya (#31417) üzenetére


cbr688
senior tag

nekem 2-3 napja egy karthus volt ilyen, vége a champ picknek,természetesen ranked, majd teleport és revive summoner spelleket rakott be, mondom itt baj lesz... elindult egy dorans blade-el enemy turret alá majd leszedette a saját életét 20%-ra vele és bement enemy jungle-be ahol természetesen megölték, ezt eljátszotta 19x:DDD, csak nem értem az ilyen minek játszik...

[ Szerkesztve ]

(#31419) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#31420) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Titeket beenged LoL-ba?

The easy day was yesterday!

(#31421) Dinter


Dinter
addikt

Az a Nasus :C :C

(#31422) csipszikutya válasza Dinter (#31421) üzenetére


csipszikutya
senior tag

high nerf és low elo 110% pick/ban incoming? :U

(#31423) Lokids válasza Dinter (#31421) üzenetére


Lokids
addikt

Milyen nasus? Linket?
Én meg pont nem tudok mit kezdeni nasussal toppon. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31424) csipszikutya válasza Lokids (#31423) üzenetére


csipszikutya
senior tag

NA LCS

na hagyd stackelni, earlybe nagyon meg kell verni.

darius, olaf és a kedvencem vayne ellene :))

(#31425) Devas


Devas
őstag

Supportnak Quintessence-be mit érdemes rakni? Láttam valaki Gold-ot pakolt, én mondjuk Armor-t szoktam, de érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek mit célszerű. Köszi!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#31426) Dani_kp válasza Devas (#31425) üzenetére


Dani_kp
őstag

Gold/sec-et, seals-be pedig armort, kezdésnek +9 armorod van. Később meg itemekből, úgy is lesz több.
Legalábbis nekem így van. :K

https://ingatlan.com/33821564

(#31427) Lokids válasza csipszikutya (#31424) üzenetére


Lokids
addikt

Mármint én mint Nasus nem tudok mit kezdeni.
Azt olvastam Wu ellen viszonylag könnyű a lane. Simán megvert egy silver4-es wu.
Amikor kimentem Q-zni, mindíg rámjött e-q-w-vel. Szép lassan levitte a hp-m. És haza kellett mennem. hiába volt teleport.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31428) WinnerB0Y válasza Devas (#31425) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ap supportnak személy szerint én teljesen más runepaget rakok mint tankosabb supportnak.
lolking Itt van 2 runepagem amit tudok ajánlani.
Lovely Angel és mellette a Tank Support. Lovely Angel értelemszerűen ap supportnak van, főleg Morgana miatt raktam így. Tank supportot meg Thresh és Leonára raktam úgy ahogy.

EUNE: iNeeko

(#31429) Devas válasza WinnerB0Y (#31428) üzenetére


Devas
őstag

Köszi srácok!

Igen Dani_kp, Sealbe Armort rakok, Glyphbe MR/levelt, Markba általában Penetrationt, viszont a Quintbe is Armort pakoltam és ha az elejefelé megveszem neki az armoros csizmát, akkor ennyitől már a játék vége felé is 100 feletti armorja lesz, ami már elég jól véd. Viszont megláttam a GOLD/sec-es Quinteket hugi buildjében és komolyan elgondolkoztam megéri-e feladni érte a kezdeti jó védelmet.

Winnerboy köszönöm megnéztem őket, nagyon érdekesen vegyes rúnáid vannak. Érdekel is hogy miért milyen elgondolás miatt van így felépítve. Maradjunk a Lovely Angelnél. Ott a Marknál gondolom az volt az elképzelésed, hogy a 0,9 ArmPen és a 7,6 MagPen felfelé lesz kerekítve. A Seal-ek egyértelműek, bár oda akár mehetnének Mana-val kapcsolatos rúnák is, de nem tetted, és szerintem jól is tetted. Majd jönnek a Glyph-ek itt ez eléggé maszlagnak tűnik. Van közte 3db AP-s, 2 db flat MR és 4db MR/level, ezt magyarázd el légyszi kérlek. Quinteknél az 1 AP és 2 flat Health is magyarázara szorul, miért pont ennyi és pont ezekből?

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#31430) WinnerB0Y válasza Devas (#31429) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Well. A markot még építem, csak kell egy kis IP még. Oda hibryd pen fog menni. A flat MR azért van, hogy low lvl en is legyen valami MR em, a scaling mellette hozzátesz a lategamehez annyit, hogy ne kelljen MR cuccot vennem és emellett az AP pedig az early game burst miatt van. Ugyanus valami dmg kell hogy legyen, az pedig nem az armor rúnából fog kijönni. Tökéletesen bevált nekem.

EUNE: iNeeko

(#31431) Dani_kp válasza Devas (#31429) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én nem komplikálom túl a support rúnát: link

Én ezt viszem ap-snak és tankosabb supp-nak is.

https://ingatlan.com/33821564

(#31432) kexksz válasza Devas (#31425) üzenetére


kexksz
addikt

Attól függ. Flat HP / Flat Armor / Flat AP.

(#31433) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok csak nálam jelentkezik az a probléma hogy 200 fps fölött a karakterem teleportál ?

El. Psy. Congroo.

(#31434) #57770240 válasza adamkaa777 (#31433) üzenetére


#57770240
törölt tag

Nem.

Edit: Csak nekem lesz 30 fps-em teamfight közben?Alapból 150+ megvan, de 3-nál több champion van a képernyőn és azonnal 60 alatt vagyok, teamfight alatt csak rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#31435) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Nem tudom ki az a FEEL MY POWAA, de rám írt, hogy melyik oldalon boostoltattam fel magamat. Mert hogy silverből Platinum. Most itt PHn beszéljük már meg a dolgot a többiek előtt is, hogy miért olyan lehetetlen is ez? Miért kellene boostoltatni ahhoz hogy valaki silverből platinum legyen? aki Diamond I bronzból annak mit mondasz? Hogy a boostosok tartják ott az accountot? Plsuz még le is törölt friend listről, de innen nem fogja tudni törölni a bejegyzéseket.

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#31436) Mottie válasza WinnerB0Y (#31435) üzenetére


Mottie
őstag

Hát ha mindenki aki SIlverből PLatinumba jut boostolna, kevés platinumos maradt volna "tiszta". Állítom, hogy ha nem havonta 1 meccset játszanék elég sima ügy lenne a Plat, így kicsit lassabb :)

Be Victorious!

(#31437) zeli válasza WinnerB0Y (#31435) üzenetére


zeli
aktív tag

Én vagyok álreggel.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#31438) BoneDragon válasza WinnerB0Y (#31435) üzenetére


BoneDragon
veterán

Erről jut eszembe... Előbb egy plat cho full AP!!! team ellen frozen heartet épített. Megkérdeztem miért épít erre a kis duós haverjával elkezdett flamelni és még ők akarták, hogy reportoljanak. LoL. Ennyit a platinumról. Persze kikaptunk mint a szél... Imádom, hogy ennyi balfasz van ebben a játékban.

(#31439) Mottie válasza BoneDragon (#31438) üzenetére


Mottie
őstag

Tegnap egy normal draftban megnéztem hogy van régi jó Cho'Gath.. :D Sona top jött ellenem, először megijedtem rendesen, de E-t maxolva nem sokat tudott csinálni szegény 4 halál után inkább nem jött lanebe.

Nem értem, hogy miért nem játsszák manapság.. Mana cost miatt? S2 környékén elég gyakori Pro Pick volt...

Be Victorious!

(#31440) cbr688 válasza WinnerB0Y (#31435) üzenetére


cbr688
senior tag

én is silverből jutottam fel, néha ejfél körül én is tudok bronz teljesítményt hozni:D

(#31441) Montebá


Montebá
tag

Sziasztok, már elég régóta játszok fizzel, eddig mindig flaskot vettem kezdésnél. Most tegnap kipróbáltam a doranos kezdést, és ha sütis masteryt hozok (21-0-9) akkor simán van annyi sustainem belőlük hogy a pokeot visszahealeljem, emellett sokkal több sebzésem is van abból a 15 apból amit ad,de minden profi (néztem Bjergsent, Alex Ichet, xPekét, stb.) flaskkal kezd fizzen már elég régóta. Valaki ezt nekem ki tudja fejteni hogy miért jó? Értem én, hogy sustain, de nem elég az a 2 süti?
Üdv.

(#31442) Mottie válasza Montebá (#31441) üzenetére


Mottie
őstag

A flaskkel gyakorlatilag minden további potivásárlást megspórolsz.

Szerk.: Alacsonyabb szinten ha egy champpel igazán jól tudsz játszani akkor akár 0 potival is lehet kezdeni... :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#31443) WinnerB0Y válasza cbr688 (#31440) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Silverben is duoztunk :D
Most is néhanapján, csak mindig olyankor invelsz amikor ugyan be vagyok logolva de a ház közelében sem vagyok :D

EUNE: iNeeko

(#31444) Montebá válasza Mottie (#31442) üzenetére


Montebá
tag

Igen, de a flask az pont fizz level 3-as eszméletlen damagét fogja vissza, ezért nem értettem :) Mostmár átálltam arra hogy dorannal kezdek elviszem a 1st bloodot legtöbb esetben level 3-4 azután hazamegyek és veszek egy flaskot mert azután tényleg hasznos :)
Üdv.

(#31445) Mottie válasza Montebá (#31444) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz felesleges, inkább még egy Doranst. Aztán Minek a heal ha be se jön a lanere az ellenfél? :D

Be Victorious!

(#31446) TBT


TBT
addikt

Season 4 reward:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#31447) sayCet válasza TBT (#31446) üzenetére


sayCet
aktív tag

Ez nem az S3 reward volt? Elise skin

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#31448) Mottie válasza sayCet (#31447) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, ez S4, És valószínűleg Morgana :D

Szerk: @Dinter: Nekem lenne, ha nem bukok el 3 Gold Promót az utolsó héten S3-ban :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#31449) Dinter válasza Mottie (#31448) üzenetére


Dinter
addikt

Kar, jo lenne elise freebe.

(#31450) TBT


TBT
addikt

Nem ez már az új. Morgana skin lesz állítólag. Bár én előbb tippeltem volna Zyra-ra vagy Evelynn-re.

Hivatalos oldal is van.

Hivatalos háttérkép is van. Illetve a jelenlegi szezon november közepén fog véget érni, hogy pontosan mikor, majd októberben jelenti be a Riot.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.