Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) zeli


zeli
aktív tag

Na most konkrétan ez mi a rák? (angol nyelvű kliensben magyarul jelenik meg az üzenet)

Mi a véreres az a bűbájtolvaj pengéje ??

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30902) Dinter válasza zeli (#30901) üzenetére


Dinter
addikt

Spellthief edge

(#30903) zeli válasza Dinter (#30902) üzenetére


zeli
aktív tag

Közben rájöttem, de remélem ez csak valami bug hogy magyarul jelenik meg az angol kliensben.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30904) Dinter válasza zeli (#30903) üzenetére


Dinter
addikt

Sztem ország alapjan irja ki. Mert pl. én Westen magyart használok, es angolul irja ki, akkor lehet, hogy te Easten angolt hasznalsz, de mivel magyar vagy, magyarul irja ki. Szoval lehet, hogy nincs koze hozza, melyik nyelvet használod.

(#30905) zeli válasza Dinter (#30904) üzenetére


zeli
aktív tag

Igen, ez szinte biztos így van, mert ha átmész EUW-re, ott már angolul írja ki a link.
Csak így nagyon inkonzisztens az egész rendszer szerintem.
Ja meg az is vicces, hogy a link is így néz ki: http://status.leagueoflegends.com/?en_GB#eune

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30906) hugi0 válasza zeli (#30905) üzenetére


hugi0
őstag

En direkt belogoltam magyar-ral. - angolul irja ki. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30907) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Ez az új Sona nagyon brutális lett :)
Simán vállalnám a sona midet is vele.
Tetszik, hogy van range is az ultin és még jobban skillshotnak nevezhető. Eddig csak akkor lehetett ultit elbaszni ha másik irányba lőttem el. Így meg azért van rá lehetőség bőven. Kicsit tankosabb is lett, jobban a spelljei. Azt hittem, hogy használhatatlanra nerfelték az ideiglenes aura miatt.

EUNE: iNeeko

(#30908) Solad válasza WinnerB0Y (#30907) üzenetére


Solad
őstag

Eddig is vállaltam vele a midet :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30909) WinnerB0Y válasza Solad (#30908) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

LoooooooooooooooooooooooL :D

Respect :D
Annyira papír, hogy 2 syndra sphere + ignite elvitte :D

EUNE: iNeeko

(#30910) Solad válasza WinnerB0Y (#30909) üzenetére


Solad
őstag

Earlyben nagyon óvatosan kell vele bánni, és pokeolgatni amennyit tudsz. Ha az ellenfél nem vonul folyamatosan rangen kívülre, akkor sima kill már lvl6 előtt is, lvl6-on meg főleg. Nagyon alábecsülik, főleg itt silver környékén, és mire észbekap az enemy, már késő. Ha meg nem sikerül lanen snowballozni akkor csak szimplán nagyon hasznos mid-lategame teamfightokban.

Amúgy nem ritka hogy supportként outdmgelem az adc-t.

Winratiot nem tudok vele mondani mert használom supportnak is, de 2:1 megvan miden.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30911) WinnerB0Y válasza Solad (#30910) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Viszont nem nagyon mobilis. Kap egy ganket pl egy Sejuanitól és halott szegény lvl3 on is.

EUNE: iNeeko

(#30912) zeli válasza hugi0 (#30906) üzenetére


zeli
aktív tag

Az tróger akkor. :DDD
Közben javították szerencsére.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30913) -=Vacsek=- válasza WinnerB0Y (#30907) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

most egy hétig nem lehet normálisan aramozni.. kár h a riot csak az 5v5 normált v rankedet nézni és annak alapján nerfel meg buffol.. most amelyik csapatba van sona az isnta win. ha enemybe van kb élvezhetetlen meg szenvedés az egész játék ha nálunk 10perces easy win. :(

(#30914) Solad válasza -=Vacsek=- (#30913) üzenetére


Solad
őstag

Aramon eddig is kb instawin volt egy Sona, ez nem változott. Amúgy csak egyet játszottam az újjal, még nem tudom szeressem-e ezt a remaket. A Q powerchord nerf fáj :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30915) Solad válasza WinnerB0Y (#30911) üzenetére


Solad
őstag

Eddig oké, de a klasszikus Ap casterek közül ki az aki mobilis? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30916) WinnerB0Y válasza Solad (#30915) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Kassadin, fizz, ahri, lissandra. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Mondjuk ahri ultiját nem roamra használom de akkor is. :D

EUNE: iNeeko

(#30917) Mottie válasza WinnerB0Y (#30916) üzenetére


Mottie
őstag

Az biztos is, hogy manapság a mobilitás igencsak fontos :) A nem Mobilis AP casterek általában elmennek inkább supportnak :)

Be Victorious!

(#30918) WinnerB0Y válasza Mottie (#30917) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Level 6 on olyan sebzést basztam az enemy midesre (lux), hogy ulti Q ból eltűnt. Csak sightstonem volt és exhaustom. such dmg much win

EUNE: iNeeko

(#30919) Mottie válasza WinnerB0Y (#30918) üzenetére


Mottie
őstag

Szonjáról van szó? :)

Be Victorious!

(#30920) WinnerB0Y válasza Mottie (#30919) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Yup :)

Nagyon, de nagyon erős. személy szerint jobban élvezem vele a mostani játékot mint eddig.

EUNE: iNeeko

(#30921) hemaka


hemaka
nagyúr

Sziasztok. Nem feles riot pontom, melyik hőst lenne érdemes megvennem?
Eddig nekem Garen bejött, azt néztem, hogy kb a Darius ami hasonló, csak erősebb valamivel. Szóval főleg az ilyen offtank harcosok jönnek be, de szívesen várok más ötleteket is.
Vélemény?

(#30922) Solad válasza WinnerB0Y (#30916) üzenetére


Solad
őstag

lvl3-ról beszéltél, ott azért még ahri és kassa sem annyira mobilis :D

BTW Sona mindig is egy underrated hős volt sztem.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30923) zeli válasza Solad (#30922) üzenetére


zeli
aktív tag

Sona underrated? *khm* season 2 *khm*

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30924) Mister_X válasza hemaka (#30921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Darius - The Might of Noxus... inkább mégse. Eltérő a két champ eléggé, Darius odab*sz bárkinek tanknak építve is. Sőt, annak kell építeni, hacsak nincs piszok módon felfeedelve. Felrakja mind az öt bleeding jelzőt és kész. Arra nem emlékszem, hogy az true damage-e, mint Twitch mérgezése, de az ultija, a Noxian Guillotine az. A true damage-es hősök megbecsülendők, mivel azt nem lehet kivédeni, csak Kayle ultival (meg Poppy ultival, de azt csak ugye rá érvényes és 1vs1 esetén szart se ér)(meg egy jól időzített Shen ulti is ad annyit, hogy ne terülj ki).

A Noxian Guillotine-t két féleképpen lehet blokkolni. Az előbb említett Kayle ultival vagy egy nagyon jól időzített silemce-szel. Nagyon nagy skill és összpontosítás kell ahhoz, hogy Kayle-ként a megfelelő időben lődd el az ultit, mert ha túl korán rakod, akkor nemes egyszerűséggel megvárja amíg lejár, túl későn... nos túl későn nem lehet bevetni. Silence-elni "egyszerűbb" valamivel. Amikor low hp-s Darius focusa, akkor elnémítod. Ha birka, akkor nem veszi észre, hogy az R+jobbklikk párosból csak a jobbklikk, azaz gyakorlatban egy basic attack valósult meg, akkor egy értelmes csapat adhat akkora focust, hogy ott is maradjon. Egy elfeedelt Dariusnál nincs rosszabb, mikor beveti magát a teamfight közepébe, "nem fognak rajta" a spellek és ütések, van damage-e és többször be tudja vetni a Noxian Guillotine-t.

Hm, lehet meg is veszem én is. Bár profi meneteken elég ritkán (egyszer se?) látni :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30925) Lokids válasza WinnerB0Y (#30918) üzenetére


Lokids
addikt

De gondolom olyan feedelt voltál, hogy 10 lvl-el a mides előtt jártál. Vagy a mides nem full hp-n volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30926) Kempeti válasza hemaka (#30921) üzenetére


Kempeti
tag

Garen-t ne vedd meg, mert ingyen meglehet szerezni, skinnel. Holnap belinkelem, hogy hogy birod

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#30927) Mister_X válasza Kempeti (#30926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szavaiból azt vettem ki, hogy Garent már megszerezte... meg elég nonszensz lene egy 4-8 játék alatt megszerezhető champet pénzért mrgvenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30928) WinnerB0Y válasza Lokids (#30925) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nem voltam fed. Azért lvl6 és lvl10 között igen nagy különbségek mutatkoznak. Lux nagyjából 80%hp n volt. Ő lvl7 én lvl6. Ja és bocsáss meg. Ulti, q, aa (power chord nélkül). Azt még hozzáteszem, hogy nem volt mr je sem valami sok, 27. Ez volt az első killem a meccsen és a Qt maxolom. Mivel megtetszett sona, csinálok ilyen delete montage vidit és kiemelem csak neked ezt a részt ;)

EUNE: iNeeko

(#30929) Lokids válasza WinnerB0Y (#30928) üzenetére


Lokids
addikt

Tegnap én is kipróbáltam sona-t. Nekem nem jött be. Szebb lett, de ennyi. Az ult meg fele akkora.
mondjuk érdekes módon 2 ADC ellen kellett boton menni. Szarrá is vertek minket. (troll teamek valahogy mindig nyernek). Igaz, supportként erősebb voltam, mint a saját adc-m. De esélytelen volt draven+tristana ellen, hogy tartsuk.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30930) WinnerB0Y válasza Lokids (#30929) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Még mindig nem értem, hogy honnan jött neked ez a lvl10. Nálunk nem olyan a botlane, hogy akkor lvl6 mikor az enemy mides lvl10 XD

Más:

Már legalább 2 hónapja nem történt olyan, hogy más lanere kell mennem. Mindig megkapom a supportot vagy a midet, végső esetben az adct. Viszont most el kellett mennem junglernek. S3 main jungleremet enemy pickelte, eve banned, lee pickelve, j4 nem akartam. Shyvana lett belőle xD 4/2 stattal és 100 feletti jungle farm al nyertünk meccset xD hát amit én szerencsétlenkedtem :D viszont így ráébredtem, hogy ha pozitívan állok hozzá akkor bármelyik lanet tudom játszani. Mindegyikre van egy champem legalább. Ez számomra azért jó, mert sokan vádoltak meg azzal, hogy supportként csak carryztetem magam. Így kiderült hogy nem. Mondjuk az, hogy 119 game thresh el és 101 morganával, engem arra enged következtetni, hogy carry képes supportokat játszom amivel megpróbálok carryzni és dominálni a lanen. Innentől, hogy sonát kezdtem mainelni, már főleg. Ha sonával nem tudok carryzni, akkor 4v5 van, ugyanis ha nem tudod használni ez egy useless szar xD

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#30931) gali777 válasza WinnerB0Y (#30930) üzenetére


gali777
őstag

Hát igen, tegnap kaptam magam mellé egy Thresh-t aki kb a számba adta a killeket. Igen jól játszott, jó játék is volt, így is lehet carryzni, hogy tálcán kínálja a csapattársaknak az enemyt :D

(#30932) Solad válasza Lokids (#30929) üzenetére


Solad
őstag

Már miért lenne feleakkora? :)

Az animáció lehet, viszont korábban is ekkora területre hatott.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30933) hemaka válasza Mister_X (#30924) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tetszik egyebkent, mondjuk en full sebzesre epitettem eddig, az gazos akkor?

Garen nincs megveve, csak toltam vele es tetszett a cd-s stilus, tipikus wow warri. :D szoval johet a skines megoldas, szivesen varom.

(#30934) zeli válasza hemaka (#30933) üzenetére


zeli
aktív tag

Twitteren kell követni a @loleu-t, és megkapod a dreadknight garen skint a championnal együtt, ha nincs meg. [link]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30935) Mister_X válasza hemaka (#30933) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel van elég sebzése, így én nem is gondoltam, hogy nem tanknak építsem. Tankként sanszosabban túlélsz egy gankelést és teamfightban is meghatározóbb szereped lesz (szerintem). Egy Hydra, Frozen Mallet és a többi mind tank item.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30936) D1Rect válasza zeli (#30934) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor is megadja a skint, ha megvan Garen.

(#30937) zeli válasza D1Rect (#30936) üzenetére


zeli
aktív tag

Jah rosszul fogalmaztam bocsi, úgy értettem, hogy a championnal együtt kapod meg, ha az nincs meg.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#30938) hugi0


hugi0
őstag

WTF --> Fnatic ???

Micsoda game volt !!!

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30939) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Lehet, hogy volt róla már szó, de mi ez az új szokás, hogy Vayne-nek Youmuu's Ghostblade-t hoznak? :F
Kb. 10-15 meccs óta most csak normált játszottam és ott láttam igazán, de rankeden (silver II) is belebotlottam már egy párszor az elmúlt 3-4 hétben.

https://ingatlan.com/33821564

(#30940) Solad válasza Dani_kp (#30939) üzenetére


Solad
őstag

Egy ökörség :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30941) nike_ válasza Solad (#30940) üzenetére


nike_
addikt

Miért lenne ökörség? :D Teljesen jó item neki.

(#30942) kexksz válasza Dani_kp (#30939) üzenetére


kexksz
addikt

Buffolták a Ghostblade-et.

(#30943) WinnerB0Y válasza Solad (#30940) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Iszonyat jó item. Viszont valahogy nekem fightban még mindig jobb a PD. De ha 1v1 deleteről van szó, akkor nagyon brutál

EUNE: iNeeko

(#30944) hemaka válasza Mister_X (#30935) üzenetére


hemaka
nagyúr

Koszi, akkor majd kiprobalom tanknak epitve is.

Zeli: Koszi a linket.

(#30945) D1Rect válasza hemaka (#30944) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaz, ezek régebbiek, de van még promo Alistar+skin(YT acc kell hozzá):
EUNE
EUW
és Tristana+skin(FB acc kell hozzá):
EUNE
EUW

Alistar sokaknál bugos, akkor írsz a supportnak és manuálisan beállítják.

(#30946) hugi0


hugi0
őstag

Egy komoly ramus build.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30947) Solad válasza hugi0 (#30946) üzenetére


Solad
őstag

Nem csodálom hogy bejön egy olyan meccsen ahol Brand ellen aki 3 Rilayt épít, Az AD Carry és Caster meg LW nélkül szaladgál :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30948) adamkaa777 válasza hugi0 (#30946) üzenetére


adamkaa777
senior tag

lee 40 cs ?:D

El. Psy. Congroo.

(#30949) hugi0 válasza adamkaa777 (#30948) üzenetére


hugi0
őstag

Igen. - mert az elejen toppon nyomott egy gank-et, es be-KS-eltem. - vagyis az ignite elvitte.

Onnantol kezdve tobbet verte a billentyut a flame-el, mint amenyiszer megmozditotta az egeret. ;)
- persze aldogalt a tonyokk mellet, remelte, idezem: "Cho you loss game".

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#30950) Kempeti válasza -=Vacsek=- (#28355) üzenetére


Kempeti
tag

Always olvasom a régi posztokat, epp itt tarottam, es igazad lett :D

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.