Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Dinter


Dinter
addikt

Valaki nem tud diamondos, jarvan streamet?

(#19802) freelanced


freelanced
addikt

ClydeBeka2

Vissza. Fent a "gyorskeresés itt" mellett, opciók->részletes keresés->szűkítés felhasználó szerint->neved

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19803) freelanced


freelanced
addikt

Figyi mindenki:

Egyre többen játszanak a játékkal (mármint mi magyarok) ezért arra gondoltam, hogy jó lenne összehozni a játékosokat, csinálni egy weblapot.

Mit szólnátok hozzá? Jó ötlet? A "LoLHungary" nevezetű oldalról tudok természetesen de kicsit másfajtára gondoltam. Elég sok jó ötletem lenne. Viszont kiváncsi vagyok a véleményetekre mert akkor belekezdek, illetve, lehet, hogy beszélek a Riottal és kicsit "hivatalosabb" is lesz az oldal mint a többi.

Várom a visszajelzést! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19804) kexksz válasza freelanced (#19803) üzenetére


kexksz
addikt

így is van elég, ott a lol.rts.hu meg a tonsofdamage.hu is. meg mégis mi lenne rajta új, ki az, aki csak magyarul írna cikkeket? s@20 rog meg c5 cikkeket meg ott is el lehet olvasni, illetve az előbb említett oldalakon. szerintem felesleges.

viszont ha ilyen lelkes vagy írhatnál ide egy 1. hozzászólást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19805) neato3loco válasza kexksz (#19804) üzenetére


neato3loco
senior tag

jól leszóltad szegényt. :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19806) Noddy válasza freelanced (#19803) üzenetére


Noddy
senior tag

Ja egy jó kis 1. hsz jöhetne :) Magyar oldal van elég, az hogy ott gyenge a minőség talán abból fakad, hogy diákok csinálják akiknek nincs elég idejük. A Riot pedig már keres magyar munkatársakat...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#19807) freelanced válasza Noddy (#19806) üzenetére


freelanced
addikt

Megmondom őszintén, én is az első hozzászóláson gondolkoztam vagy, hogy összedobok valami cikket a dologról mert egy elég régi van csak. Ha gondoljátok mehet az is.

Viszont én egyik magyar oldallal sem vagyok megelégedve, ezért gondoltam, hogy jó lenne csinálni valamit.

És nem fikázni szeretném egyik oldalt sem.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19808) neato3loco válasza freelanced (#19807) üzenetére


neato3loco
senior tag

Hát ha ilyen kitartó vagy csinálj. Én egyiket se nézem, nem igazán érdekelnek az ilyenek.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19809) kexksz válasza freelanced (#19807) üzenetére


kexksz
addikt

Ez tény, hogy lolhungary/tod elég gyatra minőségű cikkeket vonultat fel, főleg a Google Translate-es fordítások a specialitásaik, lol.rts.hu-n meg nincs elég aktivitás. (Viszont ha jól tudom épp most keresnek és vesznek fel oda cikkírókat, tehát az talán beindulhat.)

De én alapból nem látom értelmét még most sem, redditről meg a már említett angol oldalakról úgyis hamarabb megtud mindenki mindent, olyan kontent ami máshol nem megtalálható meg nem hiszem, hogy lenne - ha igen, akkor meg miért pont magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#19810) hugi0 válasza freelanced (#19803) üzenetére


hugi0
őstag

Ismerem a TOD egyik "szerkesztojet" ha gondolod tehetek erted par szot.
- hatha fogadja az ujitasaid.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19811) freelanced válasza kexksz (#19809) üzenetére


freelanced
addikt

Látod, ezért kértem ki a véleményeteket.

Mindössze azért gondoltam mert mégiscsak a magyar az anyanyelvünk, és noha már elég sokan tudnak angolul gondoltam, hogy szívesen látnának magyar nyelven egy oldalt, és ott amire szükségük lehet, akár az újoncoknak is. A lolhungary is kicsit eltér a tárgytól szerintem, én egy központosítottabb oldalra gondoltam.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19812) sagem válasza kexksz (#19809) üzenetére


sagem
addikt

"ha igen, akkor meg miért pont magyarul?" öö..talán mert van egy saját nyelvünk is? :U

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19813) sagem válasza freelanced (#19811) üzenetére


sagem
addikt

Az a baj, hogy kicsi a hazai lol közösség, s a korábban megnevezett lapok vihar a biliben módjára még acsarkodtak is, amivel azt sikerült elérniük, hogy ez a picike kis közösség is széttöredezett. Egy olyan honlap ami nekifutásból üti a régieket meg sok idő és energia, s a magyar nyel vmiatt az adsense s hasonló bevételekre sem igen lehet támaszkodni..de ha van rá kapacitásod, ezt neked kell eldönteni (mindenesetre egy sokadik joomla/wordpress SABLONnal szerintem nem érdemes belevágni) :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19814) freelanced válasza hugi0 (#19810) üzenetére


freelanced
addikt

Hali! Köszönöm, átgondolom az egészet, és ha elvetem az ötletet, hogy bármit is csináljak (mivel nem kis munka ha rendesen akarom csinálni) akkor megköszönném, és ha így alakul akkor írok.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19815) sagem


sagem
addikt

s persze saját tárhely és domain alapfeltétel ami persze pénzbe kerül :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19816) kenwood


kenwood
veterán

vki irta multkor,h retreiving data from server ablak jelenik meg champ selectnel.
elinditottam a torrentet,jott le 3 ingyenes linux disztibucio max savval, es arra inditottam egy gamet,igy most nekem is megjelent.
szal ez biztosan net para.
ha nem torrentezel,nnezd meg a routert,vagy a szolglatatodat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19817) kexksz válasza sagem (#19812) üzenetére


kexksz
addikt

Ha valami saját kontentet tudnék nyújtani, amit még nem csinált senki sehol, (bár amint írtam ez elég valószínűtlen) mint ahogy írtam, akkor biztos, hogy nem magyarul csinálnám, mert radikálisan kevesebb emberhez jutna el az amúgy feltehetőleg top minőségű kontent.

(#19818) KuCu_155 válasza kexksz (#19804) üzenetére


KuCu_155
tag

köszi a két oldalt, eddig egyiket se ismertem :D

:)

(#19819) ClydeBeka2 válasza kexksz (#19817) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az már magában bőven elég lenne, ha magyarul kiadná valaki viszonylag hamar (értsd: 2-3 órával) az angolul megjelent cikkeket magyarul, legyen az akár Sur20, RoG vagy hivatalos Riot cikk. Ez jelenleg egyik oldalon se működik, bár lol-hungaryn legalább 1-2 napra rá fent van, ahogy mostanában látom. Ez jó kezdés lenne szerintem, de persze az önálló cikkeket az angolul tudók jobban élvezik.

Nekem személy szerint tetszik az ötlet, csak akkor a megvalósítás is olyan legyen :) Egy cikket nem nagy dolog leforditani, még talán én is megtudnám csinálni. Itt a minőség a lényeg szerintem. Arra tökéletes, ha valaki ezzel is szeretné segiteni a magyar lol-közösséget.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19820) Dolby válasza freelanced (#19786) üzenetére


Dolby
senior tag

szerintem összetéveszted az ok-okozatot... :-) Nem azért ilyen a matchrating, hogy lassan lehessen haladni, hanem mert így lehet megoldani csak. MMR alapján készít csapatokat. Ergó ha sokat nyersz felmegy az mmr-ed, tehát a csapatod összességében az elleféllel megegyező mmr-en legyen, már csak alacsony mmr-eseket tehet, azaz sokat veszítők. Ha átlagos emberekkel számolunk akkor a másik csapatban persze nálad alacsonyabb de a veled egy csapatban lévőknél magasabb mmr-es ember lesz.

pl tegyük fel hogy 10-es mmr-ed van mert 10-et nyertél sorban. Az ellenfélhez nem találnak csak kissebb mmr-es játékost, mondjuk 3-4.
Ekkor tehát ahhoz hogy "kiegyensúlyozott" csapatokat tudjanak alkotni, pl ilyet tesznek össze.
Nálad: 10 + 1 + 1 + 1 + 1 (14)
Ellenfél: 3 +4 + 3 + 3 + 1 (14)

Így elvileg a csapatok kiegyensúlyozottak, de az eredmény az lesz hogy míg nálad pl egyik sem fog tudni nyerni a lane-en rajtad kívül, addig az ellen esetleg még össze is tud játszani és téged szépen kinyír miközben a többieket levadászgatják.

Tehát igaz amit mondasz, de ez egyszerűen a rendszer matematikájából következik ami azt hivatott elérni, hogy ne olyan meccseket játsz végig amiben semmi kihívás, és ne is olyan meccsen ahol teljesen a szinteden kívüliekkel kerülsz össze.

Az meg hogy kb nincs olyan meccs amikor minden tökéletes sztem szintén statisztika. Ahol 2 ember van, ott már szinte biztos h előbb utóbb vádaskodás és egymásnak esés lesz, mindegy milyen az a két ember :-D

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19821) freelanced válasza ClydeBeka2 (#19819) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Igen, többek között erre is gondoltam. Hát bepróbálkozok szerintem meglátom mi lesz belőle, aki esetleg bármiben tud segíteni, megköszönném. (Tehát ha ért bármilyen programhoz, vagy tud tanáccsal szolgálni erről-arról.)

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19822) sasa311 válasza freelanced (#19798) üzenetére


sasa311
veterán

Top kategóriás raider voltam 3 kiegészítőn át WoW-ban anno, úgyhogy van némi rálátásom a profi Esportra.

Ha van egy játszható PC-d (nem 200 FPS, csak játszható, ami nem laggol és nem szaggat) akkor 98% a skill, 2% a további felszerelés.
Én pl. sima mezei 1000 ft-os egérrel voltam gladiátor a WoW-ba (top 1% cross realm, durván 30-40K ember / bracket) és toltam végig minden progress raidet úgy, hogy rólam tudta mindenki a szerveren, hogy szinte sosem hibázok nyomás alatt.

Ez a 2% különbség már csak a versenyeket én a top top játékosoknál üt ki. LOL-os hasonlattal élve challanger tierben és a nagy versenyeken.

A legjobb játékosok 100%, hogy gyakorlatilag ugyan olyan könnyedén vernék fel magukat bronzból challengerbe 200 FPS-el és 20 rongyos egérrel, mint 40 FPS-el és tesco gazdaságos egérrel.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#19823) kexksz válasza sasa311 (#19822) üzenetére


kexksz
addikt

Kivéve Reginald aki arra fogja, hogy veszít, hogy le volt korlátozva az FPS 60-ra és nem tudott így játszani. :DDD

(#19824) ChromeX válasza freelanced (#19803) üzenetére


ChromeX
addikt

Én elkezdtem írni egy első hszt azt elküldöm neked privátban befejezhetjük együtt :D

sasa311: de mennyivel jobb razer perifériákkal játszani az élvezeti érték a fontos :DDD

nézegetem most a lolsummonerst. és eune, 450e player westen meg 1.1 mill., komoly

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19825) hugi0 válasza Dolby (#19820) üzenetére


hugi0
őstag

"és ne is olyan meccsen ahol teljesen a szinteden kívüliekkel kerülsz össze."

Elo pelda, hogy Bronz 5 vagyok, es surunk kapok diamondost, enemy-be.

Ha ez kiegyensulyozott akor . . .

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19826) kenwood válasza freelanced (#19821) üzenetére


kenwood
veterán

sztem ne kezdj bele,mert honlapot barki tud csinalni,otlete is van mindenkinek vegtelen szamu.
ahhoz,h mukodjon is,sok kitarto ember kell,vagy neked heti tizenx orat beleolni akkor is,ha mondjuk 7 honap utan is csak napi 10-50 latogato van.
ha ugy erzed,van ehhez kitartasod,vagy ismersz megbizhato embereket,akik x honap mulva is hozzak a heti tobb cikket,hirt,akkor van ertelme,amugy csak az idodet pocsekolod.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19827) Dolby válasza hugi0 (#19825) üzenetére


Dolby
senior tag

csapat szinten, nem személyekre bontva. Épp ez a lényeg :-) Elolvastad a többit is amit írtam? :-D valszeg abban az esetben te vagy az 1, ő meg a 10 :-D
Nem rankeden, de érdekes módon én meg lejátszott ranked nélkül, 60 körüli nyert pvp-vel goldokkal kerülök össze de legalább silverekkel... És mégis kiegyensúlyozott a w/l, pont ez ami mutatja hogy a rendszer viszonylag jól belövi hogy ne legyen kiegyensúlyozatlan összességében a játékélményed :-)

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19828) Solad válasza hugi0 (#19825) üzenetére


Solad
őstag

rankeden?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19829) hugi0 válasza Dolby (#19827) üzenetére


hugi0
őstag

Bronz 5 elo 850 mmr 10
Diamond 3 elo 2200 mmr-10
Akkor is siman elver.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19830) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Ez a fizz eléggé op most mentem vele először és 7 2 3-as stat jött össze..
Lehet,hogy megveszem majd.. :)

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#19831) ClydeBeka2 válasza Solad (#19828) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem ranked, hanem normal. 100% biztos vagyok benne. Egyesek nem birják megkülönböztetni a kettőt, amiből kicsit kezdd elegem lenni, mivel már legalább 5x leirtam...

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19832) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#19824) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha belegondolsz azért van ekkora különbség, mert EUNE-ról sokan átmentek orosz és török szerverre. Orosszal már nem is tudom mikor találkoztam utoljára..(hála istennek) Már csak a polákoknak kéne külön szerver és minden jó lenne :D Amcsi szerver is "csak" 800 k, mivel már ott is van 2 periféria szerver.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19833) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#19832) üzenetére


ChromeX
addikt

Azért ha ez nem hazudik bőven 3-4millió aktív játékosról beszélünk világszerte, ami nem rossz. Mondjuk abból rengeteg a kis szintű, bronzos de az nem számít (mármint hogy kis szint vagy bronz ugyan úgy ezzel a gamel játszanak). Megnéznék ilyen statisztikát mondjuk 1 és két évvel ezelőttről.

Ja várj lehet több mint négy millió mert az ázsiaiakra nem gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19834) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#19833) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=_Gz9um3wV1o

0:44 - 12 millió evridéj! 32 millió aktiv- Mondjuk ez bullsh*t szerintem. Ebben gondolom a lvl1es megcsinált és úgyhagyott accok is benne lehetnek. Ez volt 2 hónapja :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19835) Dolby válasza hugi0 (#19829) üzenetére


Dolby
senior tag

nem értem ezzel mit akarsz mondani. Nem kérdés hogy alapvetően elver, ez egyértelmű. De feltételezem hogy nem 1v1-et játszol :-) Egyszer benyomnál egy olyan meccset ahol érzésed szerint aránytalan volt a beosztás?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19836) LLaci89 válasza ChromeX (#19833) üzenetére


LLaci89
tag

1-2 hónapja volt h 5 millió játékos volt egyszerre bejelentkezve. Szóval így nézve főleg nem rossz :).

(#19837) neato3loco válasza LLaci89 (#19836) üzenetére


neato3loco
senior tag

gondold el, hogy az az 5 milla ember csak 10$ erteku RP-t vesz.. MENNYI PENZ AZ TE JO EG!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19838) KuCu_155


KuCu_155
tag

SirhcEz bronze 2 streamel iszonyat miket csinálnak ott , ennyi miss spellt nem láttam még :D akali mid (0/8) 40perc 35 creep és az a build XD és utána vesz magának egy Mejai's Soulstealer OMG udry 3 kergetik singed pantheon soraka , 2 flash 2 ulti 1 ghost és udry summoner spell nélkül megy el XD kész kabaré ez hiányzik a reggeleimből :)

:)

(#19839) sasa311 válasza neato3loco (#19837) üzenetére


sasa311
veterán

Összességében nem olyan sok ám az..

Egyrészt szvsz az aktív játékosállomány max. 10%-a vesz RP-t pénzért.

Másrésztről iszonyú költséges mind a szerverek fenntartása, mind pedig a sw kifejlesztése.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#19840) WinnerB0Y válasza neato3loco (#19837) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

...és gondolj bele, hogy ebből mennyit kell a szerverek fenntartására költeni.
Emellett az az 5 millió ember nem valószínű, hogy mindegyik RPt fog venni, maximum párszázezer', de ha belegondolunk ez egy átlagembernek nagyon sok pénz.

EUNE: iNeeko

(#19841) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Ejha, a héten még nem játszottam de most látom h a heti ingyenes hősök között Kha'zix,Fizz,Diana,Thresh is ottvan :D Már probálgatom is őket :D

(#19842) ChromeX


ChromeX
addikt

szerintem nekem az ahrim meg van átkozva :D nem tudok vele nyerni ha a fejem tetejére állok akkor se :D

Nem vicc szinte minden ahri jatékomban kilép valaki

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19843) hagyomiki válasza Dinter (#19778) üzenetére


hagyomiki
csendes tag

Sajnos az nem azert van, hanem a windows sajnos alapbol ugy van konfiguralva, hogy sok jateknal a kepfrisstes /2-vel zajlik.
Tehat nem egyszer amikor te 60FPS-t latsz valojaban a felet kapod megjeleniteskor azaz 30-at.
Eppen ezert szokott az elofordulni, hogy amikor elkezd 50 FPS (az fele ertekkel 25) ala esik a frame szam akkor ugy nevezett stutteringet vagy mikrolagot tapasztalsz.
Radeonnal orvoslhato ez a gond olyan szoftver beiktatasaval, mint a RadeonPRO (double Vsync)

http://www.radeonpro.info/manual/contents/the-tweaks-tab

Itt latsz is errol a beallithato panelrol egy kepet.
Persze mashogy is beallithato izlesnek megfeleloen.

(#19844) hagyomiki válasza freelanced (#19811) üzenetére


hagyomiki
csendes tag

Szerintem nyugodtan csinalj oldalt, ha ugy gondolod.
Attol hogy van meg azon kivul meg ketto, az egyaltalan nem mervado.

Raadasul ha jol csinalod akkor a latogatottsagod is meglesz.
Mondjuk ez a szinvonaltol is fugg es attol, hogy mennyi idod van ra. Na meg a szakertelmedrol es persze itt nem csak az iroi venara gondolok, hanem magara a jatek alapos ismeretere, mert annelkul belevagni eleg kockazatos lenne.

(#19845) ClydeBeka2 válasza WinnerB0Y (#19840) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Te melyik átlagembert veszed alapul, akinek 10$ NAGYON SOK PÉNZ? Afrikaiak? Akikkel én játszok, azoknak a 80%-a vett már RP-t(és nem 1 alkalommal) és nem gazdagok egyáltalán...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19846) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#19831) üzenetére


hugi0
őstag

Nem gyozom leirni en nem rankedozom.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19847) hugi0 válasza Dolby (#19835) üzenetére


hugi0
őstag

Vegyuk azt, hogy top-ra megyek.
Jon velem szemben a diamond topon ?

Ezesetben 5 perc alat feedelek mondjuk 3 at, az 400 300 250 gold a diamondosnak.
3x leol es mar megy is midre gank-elni.
Akkor mar midet is buktuk. - es mint a domino jon a folytatas.
Mar a 13. percben varjuk, hogy lehessen surrendelni.

Most akor a boton nalunk a diamondos supp. - es meghagya a kilt a bronz 2-es ADC-nek.
- de sajna elbenazza, ezert utanna megy a torony ala, ahol minden bizonnyal elhullik.

A ket csapat atlag eloja egyezik 20-30 pont kulonbseggel, ez siman elhanyagolhato ertek.

Szoval ezert nem latom jo dolognak ha ekkora tudasbei kulonbseggekel osszerak a macsmaker.

Azt azert hozzafuznem, hogy en 3x nem halok egymas utan top-on.
- torony alatt farmolok, foleg ha nem vardoltam.
Raadasul pont az a jatekos vagyok aki inkabb nem ol, de nem is hall meg.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19848) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#19846) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor nem értem a csodálkozást. Mégegyszer leirom a gyengébbek kedvéért: NORMAL elo =/= Ranked elo. Szóval lehet, hogy rankeden Diamond, de normalon trollkodik/nem veszi komolyan, így ugyanolyan a Normal MMR-je, mint a tied.
Ezt a lolnexus és lolking nézegetést se tartom jó dolognak, persze néha hasznos, de amikor meccs elején beirják nekem, hogy hűűű most egy Diamond II ellen vagyok mondjuk, akkor az kivált vmi reakciót, amitől lehet máshogy játszom...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19849) neato3loco


neato3loco
senior tag

ma rájöttem.. egyedül nem lehet lehozni egy meccset.. :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19850) freelanced válasza neato3loco (#19849) üzenetére


freelanced
addikt

Hát igen ritkán van példa rá. Legutóbb is úgy hoztam le, hogy early-midbe keményen szétzúztam az ellent, de amikor kezdtek feljönni akkor beindult végre az Ezrealünk és folytatta amit elkezdtem, mivel a végére leesett a dmgem.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.