Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) WinnerB0Y válasza ClydeBeka2 (#19845) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Khm...
Lehet, hogy ebből neked nem jött le, szóval elmagyarázom.
"valószínűbb, hogy csak párszázezren' vesznek RPt és az az átlag embernek nagyon sok pénz" +> de ennek iszonyatosan nagy részét a szerverekre kell fordítani.
Szóval. Én azt szerettem volna kifejezni, hogy az a párszázezerszer' 10$ rohadtul nagy pénz.
Ennyi az egész.
"Átlagembernek nagyon sok pénz" ergo 100000*10$ az átlagembernek rohadtul nagy pénz, főleg itthon.
Remélem így érthetőbb és elnézést, hogy az előző nem volt az.

EUNE: iNeeko

(#19852) neato3loco válasza freelanced (#19850) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ryze 5-0 earlybe. Support Lux 0-6 ekkor.. valamint az adc Varus amikor nekem volt 100 minion, neki akkor volt kb. 40.. ja és meccs végére ami volt 50 perc osszvissz farmolt 180-at.. Lux mindig facecheck bush! aztán akiket visszavertem (trynda, anivia meg ashe) a végére megszedték magukat a Lux killekbol. remenytelen!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19853) ClydeBeka2 válasza WinnerB0Y (#19851) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

My bad, igazad van, összefolyt a két hsz-ed :DDD

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19854) kexksz válasza neato3loco (#19852) üzenetére


kexksz
addikt

Van olyan játék, amit nem lehet lehozni. Ma én is csak loseolok, meg kb úgy játszom mint valami Bronze, ez van. :D Fejfájás, elmegy a net minden játékban, az istenek ellenem vannak. :D

[ Szerkesztve ]

(#19855) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#19848) üzenetére


hugi0
őstag

Az, hogy trollkodik, nem jelenti azt, hogy nincs 2000 elo-nyi tudaskulonbseg.

A csapatok atlag elojat szamolja es ez alapjan hozza ossze a csapatokat.
- ez a "nezegetos" oldalon fel van tuntetve, hogy epp menyi a csapat elo atlaga.

Ha megvan az atlag elo akor pedig ugy kombinalja a ket csapatot, hogy mindket oldalon 25 win legyen az 5 jatekosnal.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19856) Solad válasza kexksz (#19854) üzenetére


Solad
őstag

Volt egy 20 loseos streakem a napokban :D lolkingen vicces volt a statom, hot piros volt az osszes grafikon :D

Evvan, attol meg jol elvoltam :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19857) hagyomiki válasza WinnerB0Y (#19851) üzenetére


hagyomiki
csendes tag

Nem csak szerverekre.
A fejlesztokre, mas munkasokra, az aramszamlara stb.
Ehhez nagy penz kell, mert szerintem napi szinten csak az elektromos szamlara tobb ezer dollart fizetnek, es csak ahhoz legalabb tobb szaz jatekosnak kell 10dollarert vasarolni.

(#19858) ClydeBeka2 válasza kexksz (#19854) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Vagy csak béna vagy ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19859) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#19855) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Oké, én feladom, nem értem mi a problémád... Amúgy melyik oldal mutatja a csapatok átlageloját, linkelnéd?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19860) kexksz válasza ClydeBeka2 (#19858) üzenetére


kexksz
addikt

Az vagyok, legalábbis ma tuti. :D

(#19861) freelanced válasza hagyomiki (#19857) üzenetére


freelanced
addikt

Egy biztos. A Riot azért jól keres ezen, attól eltekintve, hogy tényleg sok kiadásuk van. Ha nem érné meg nem csinálnák. De amúgy külföldön biztos, hogy nem egyszer a legdrágább csomagot viszik. Ott van Pl. a Guild Wars 2. 8-10 ezer körül van egyszer kell megvenni és kifújt. Még közülünk is van aki többet költött ennél a játékra, és külföldön (Amerika stb.) le merném fogadni, hogy szinte minden játékos vett már valamennyit rpt.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19862) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#19859) üzenetére


hugi0
őstag

kassad.in

Az hogy egy total noobot 850 elo mer rak egy jatekba egy pro val 2500 elo ?

Mert mint emlitettem ez a ket ember top-on talalkozik es ertelmetlenne valik a jatek.
- legalabis topon biztos.

Tudsz sakkozni ?
Jatsz egy nagymesterrel, vagy a polgar csalad valamely tagjaval.

Na de most -> na.lolesport.com

Hatha tud valaki segiteni.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19863) hugi0


hugi0
őstag

3:40 2 torony off

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19864) neato3loco válasza kexksz (#19860) üzenetére


neato3loco
senior tag

nekem is folyton reconnect...

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#19865) hagyomiki válasza freelanced (#19861) üzenetére


hagyomiki
csendes tag

En meg biztos vagyok, hogy joreszuk meg nem es a szinte mindenki vett az egy nagy adag tulzas, viszont az teny, hogy nagy a jatekos bazis es eppen ezert, ha csak 50% vesz RP-t az nagy bevetelt jelent.
Raadasul ugy hiszem, hogy nem csak ebbol van beveteluk, hanem szponzorokbol stb.

(#19866) kexksz


kexksz
addikt

Csinálhatnánk egy PH chat channelt LoL-ba. Sokat nem vesztünk vele, ha nem jó semmire meg majd úgyse használjuk, pénzbe/energiába nem kerül. :D Westen megcsináltam "prohardver" néven, rakjátok be, hogy minden indításnál csatlakozzon. :)

(#19867) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#19862) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez az utolsó hsz-em, és befejeztem. UGYANANNYI A NORMAL ELOTOK! Ha ezt nem érted, akkor sajnálom. I'm out!

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19868) Aldo Novares válasza hugi0 (#19863) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Nekem úgy tűnik hogy te azért vesztesz ,mert minden meccs előtt megnézed a elo-kat és hogy hol helyezkedik el a játékos.Ezután beállítasz a szemléletedbe egy olyan pontot ,hogy ő most Diamond 2-es és te csak nemtudom pontosan Bronze , akkor már 110% hogy veszíteni fogsz, csak mert ő Diamonba van. Szerintem hagyj fel a lolnexus használatával

Szerk.: Te úgy érzed h ha Diamonba van a srác,akkor már biztosan kifogsz kapni ellene, így máshogy állsz hozzá a játékhoz, pedig bennedvan, hogy kikapsz, mert Ő Diamondba van... :F

[ Szerkesztve ]

(#19869) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Ki vállalná, hogy végignézi egy meccsemet és kielemzi, hogy mit csinálok rosszul, pro kontra etc. ?

EUNE: iNeeko

(#19870) ClydeBeka2 válasza Aldo Novares (#19868) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ugyanezt irtam, akkor csak nem vagy teljesen idióta és egyedül ezzel a dologgal. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19871) KuCu_155


KuCu_155
tag

Csinálhatnánk egy PH chat channelt LoL-ba. Sokat nem vesztünk vele, ha nem jó semmire meg majd úgyse használjuk, pénzbe/energiába nem kerül. :D Westen megcsináltam "prohardver" néven, rakjátok be, hogy minden indításnál csatlakozzon. :)

Gyertek bátran :) :) :)

:)

(#19872) freelanced válasza WinnerB0Y (#19869) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Ha gondolod ránézek amint lesz időm, bár attól függ melyik lanen játszol mert nem mindet vállalom...

Aldo Novares

Végülis igazad van, de ez emberfüggő van akinél ez számít van akinél nem. Néha én is nézegetem, de mostanában egyre kevesebbet, rájöttem, hogy nem sokat számít. Attól, hogy valaki nem Diamond még nyerhet ellene, persze nagy valószínűséggel jobb az ellenfele, mégis. Akár egy (jó) jungler is fordíthat a meccsen.

Sőt még a counter sem számít annyira, az is játékosfüggő. Sokszor volt már, hogy nyertem, vagy legalábbis tartottam magam counter ellen. Persze ha az illető kellően ismeri és tudja használni a karit ami counter-el akkor nem sok esélyed van, de sokszor fordul elő, hogy nem ért hozzá az illető. Kár egyből feladni.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19873) marked one94


marked one94
őstag

Akkor kezdjük elölről... :W

You'll Never Walk Alone

(#19874) WinnerB0Y válasza freelanced (#19872) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Westen játszok, vegyél fel pls:
WinnerB0Y

Ahhoz képest, hogy első ranked gamem és összesen 4. gamem vele egész jó :D

EUNE: iNeeko

(#19875) freelanced válasza WinnerB0Y (#19874) üzenetére


freelanced
addikt

Az a baj Eastes vagyok. Nincs esetleg egy Replay fájlod?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19876) freelanced


freelanced
addikt

Szép volt ez a meccs, jól játszik a C9.

Eléggé le volt maradva a TSM nagyon nincsenek formában.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19877) WinnerB0Y válasza freelanced (#19875) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Holnap lesz replay file, sőt lehet, hogy Twitch felvétel lesz belőle.
Aztán egy hét kihagyás :S

EUNE: iNeeko

(#19878) KuCu_155 válasza freelanced (#19876) üzenetére


KuCu_155
tag

C9 az agresszív játékának köszönheti a wint , TSM lazán elhagyott 3 dragont .. onnantól kezdve már érezhető volt a vég :)

:)

(#19879) zeli


zeli
aktív tag

Végigolvasva a hsz-eket úgy látom nem csak nekem nem ment ma a játék. Lehet a hőség miatt van, meg lehet dögleni, report weather. :D

(#19842) krómX: Ismerős, én most Ezreallal vagyok így, kísérletezgettem a blue buildet, és zsinórban toltam ilyen statokat hogy 9/5 10/4 6/3, és mindet buktuk, a 10/4-esnél ráadásul 3-an mentünk ismerősékkel, és am block meghalt a net, szal még hátrányból is indultunk . D:

Hugi0: Ha ennyire zavar a különbség, menj rankedezni, ott egy szintűekkel rak össze. Amúgy a többieknek igazuk van, ne nézz lolnexust/kassad.in-t, régebben én is csináltam, de abbahagytam, mert nem tesz jót a játékodnak.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#19880) KuCu_155 válasza zeli (#19879) üzenetére


KuCu_155
tag

szerintem meg "hülyeséget" mondasz lolnexust nem azért kell nézni ,hogy ki milyen ligában van , hanem milyen mastery-t runepaget visz a lanedre esetleg kik a premade párosok stb ..

[ Szerkesztve ]

:)

(#19881) ClydeBeka2 válasza KuCu_155 (#19880) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

És kitakarja neked az ellenfeled? Ja, nem... szóval ki is mond hülyeséget? Ezért nem szoktam már mostanában én se megnézni ki ellen megy, főleg hogy a rúnák legtöbbször bugosak. Ha nem zavar ki ellen mész akkor persze nézheted. Pl. volt egyszer egy Diamond V ellen mentem és igy visszagondolva tényleg kicsit defelve játszottam, mert azt hittem, hogy milyen jól fogja tolni, közben meg nem :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19882) KuCu_155 válasza ClydeBeka2 (#19881) üzenetére


KuCu_155
tag

És kitakarja neked az ellenfeled? <--- ez mi akar lenni XD
aki meg nem nézi lolnexust meg is érdemli aki tudja-tudja aki nem-nem :D Én csak rankedozni szoktam ,semmi mást nem csinálok :)

[ Szerkesztve ]

:)

(#19883) Dolby válasza hugi0 (#19847) üzenetére


Dolby
senior tag

normalon ez megengedhető, ott nincs tétje a meccseknek. Én szeretem is ha nehéz ellenfelet kapok a lane-re mert kicsit több esély van rá h abból tanuljak, mint az alacsonyabb szintüek lefarmolásából... Ha rankeden ilyen lenne (bronze vs diamond vagy hasonló) na az látod tényleg érdekes lenne, viszont ilyen esetben a diamondnak kell h legyen annyi esze, hogy nem hagyatkozik a bénáskodó csapattársra, hanem megpróbálja lecarryzni a meccset és ehhez megfelelő posztot/champet választ.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19884) kenwood


kenwood
veterán

"take exhaust or report"
mindig van lejjebb :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19885) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#19867) üzenetére


hugi0
őstag

A jatekosok atlag eloja 1300 folott van 80%-ban.

Akkor igy nez ki a csapatok eloja kulon kulon: (a az atlag 1330)
850
1000
1300
1550
1950

Leirtam a ertekeket is, talan igy mar jobban atlathato, hogy esetleg toppon 1000 elo kulonbseggel kerulhetnek egymassal szembe a jatekosok.

Azt is leirtam, hogy en vagyok az aki a legkevesebbet hall meg.

Sosem alapozok azokra az adatokra amit ott latok. 2 oka is van.
1. lehet, hogy igazad van es csak trollkodik sima jatekba. - inkabb menne a pics... es ne csinalna.
2. eloboost

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19886) #56230144


#56230144
törölt tag

Ha már így felvetődött a prohardveres chatroom, akkor én feltudnék ajánlani 1 ts szobát, ha esetleg lenne rá igény :)

(#19887) kexksz válasza hugi0 (#19885) üzenetére


kexksz
addikt

Nem értem mit akarsz magyarázni. :D

(#19888) sasa311 válasza hugi0 (#19885) üzenetére


sasa311
veterán

Nem azért, de szvsz az mmr nem átlagol ELO-t, hogy a 2 csapat ELO egyforma legyen... Hanem kis szórással egyforma mmr-ű embereket rak össze. Ergo az nem hiszem, hogy lehetséges, hogy egy játékban legyen egy 850-es és eyg 1900-as...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#19889) hugi0 válasza Dolby (#19883) üzenetére


hugi0
őstag

Dehogy nincs tetje a mecsnek !!! -> win vagy defeat !
A kulonbseg az, hogy itt nem esel le diviziokat.

:)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19890) trassher válasza kenwood (#19884) üzenetére


trassher
addikt

Szerintem a legalja az "I said first" :))

Redmi Note 7

(#19891) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19892) ChromeX válasza kexksz (#19854) üzenetére


ChromeX
addikt

Amióta feljutottam platba alig tudok nyerni... :D pedig jól játszom. utolsó négy game lose pedig mindegyikben jó voltam csak valami más sose stimmelt, majd csak elkezdek megint.

Mondjuk amikor a lulu tristana lanetől kikap a graves leona az picit para. Nem tudok velük mit kezdeni.

Mid az egyik mainem és csak lose mid van a historymba, najo egy win. Ilyenkor elgondolkodom hogy én vagyok a szar. :U (pedignem)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19893) ChromeX válasza ChromeX (#19892) üzenetére


ChromeX
addikt

[link]

Egész jól fest :Y

előző gamebe elfeedltek egy shent de nagyon, és mondtak nekem hogy ashe plz do dmg. Aha ok kösz, shen zac az arcomba mindkettő tankos mint disznó. :DDD Teljesen kizónáztak esélytelen volt. Ja és a topos mondta hogy ő diamond 5 smurfozik majd lehozza pickelt egy zed-et hát szerintem nem kell mondani mi lett belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19894) kexksz válasza ChromeX (#19893) üzenetére


kexksz
addikt

Haha! ;] [link]

(#19895) freelanced


freelanced
addikt

Hali!

Mi lehet a gond? [link]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19896) ClydeBeka2 válasza freelanced (#19895) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nézd a jutubon.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19897) ChromeX válasza kexksz (#19894) üzenetére


ChromeX
addikt

Nem hiszem amugy el nemtudok nyerni. Megint jött a nagy duma hogy diamond négy kell neki a mid nem kapta meg ragelt feedelt. Aztán surrendelt a team rengar ellen aki semmit nem ért volna még feedlve se ha játszunk még tovább... MIVAAAN iitt?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19898) marked one94 válasza ChromeX (#19897) üzenetére


marked one94
őstag

Hétvége? :D Nekem se megy most, de hétfőig nem is játszok. Na jó lehet vasárnap este újra próbálom. :B

You'll Never Walk Alone

(#19899) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#19897) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nekem is ez van, és nem tudod abbahagyni, amig nem nyersz 1-et :D Ilyenkor tényleg egy kis szünetet kell tartani, igy is túl sokat tolod ;]

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19900) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#19899) üzenetére


ChromeX
addikt

Neeee most meg van egy diamond keretes ad carrym :D több losal mint win.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.